Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Anatomski jastuci

  1. #1
    Gost

    Početno Anatomski jastuci

    Evo mene opet sa pozivom u pomoć .
    Naime u čemu je problem ?Već jedno duže vrijeme se dižem ukočena , priklještena , sa bolovima u vratu ,luđačkom napetošću u ramenima na lopaticama.
    Razmišljam si nabaviti jastuk od memory pjene pa me zanimaju vaša iskustva i preporuke .Koji jastuk i gdje ?

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    tempur classic, 593 kn u apotekama.

  3. #3
    Gost

    Početno

    Uf........ tako puno

  4. #4
    mara68 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    217

    Početno

    Ja imam hespov, 350 kn. Imala sam slične simptome tvojima koji su nestali otkad spavam na tom jastuku i hespovom madracu. Važno je da kad budeš kupovala dobro isprobaš jastuk. MM je kupio perfecta dreams jastuk za 500 kn i nije mu odgovarao. Sad moja mama spava na njemu. Naravno, treba par dana da se navikneš na jastuk, ali poslije je uživancija, bar je meni tako...

  5. #5

  6. #6
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    Citiraj kbegicsi prvotno napisa Vidi poruku
    Uf........ tako puno
    može biti i više, ovisi o dimenziji
    ali kupuješ ga kao inesticiju i ako misliš kupiti DOBAR anatomski jastuk, on nije jeftin
    i mi smo za MD od fizijatra dobili preporuku za Tempur, kupili ga u Apolonii www.apolonia.hr
    Bio je u pitanju Tempur Original iz linije Queen (jednostavno jer mi je na krevetu ljepše vidjeti veliki jastruk)
    http://www.apollonia.hr/index.php/Er...UR_jastuci.php

    MD prezadovoljan, jest da košta, ali ispunio je svoju svrhu i očekivanja

  7. #7
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Od kad ga imam ja sam se preporodila, više nema bolova u vratu. Kupila sam u Konzumu kad su se skupljali kuponi pa je bio , mislim 199 kuna. Dormeo, ako se dobro sjećam, sa Aloe verom. To je bilo za Božić lani.

    No, vrijedi i više novaca, jer stvarno pomaže.

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj kbegicsi prvotno napisa Vidi poruku

    Mi svi imamo takve samo u razlicitim bojama i super su nam. I cijena je skroz prihvatljiva, ne sjecam se tocno koliko su bili. Nasi su iz Metroa.

  9. #9
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

  10. #10
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja imam Tempur original, u xl veličini, platila sam ga malo više od 700,00kn....
    http://www.tempur.com.hr/page22296.a...a*&_p=70&_c=73
    Preporodila sam se prije tri godine odkad sam ga kupila, nosim ga svugdje sa sobom jer nemogu zamisliti spavtai ni jednu noć na nekom drugom jastuku....

  11. #11
    Gost

    Početno

    Citiraj kina prvotno napisa Vidi poruku
    Mi svi imamo takve samo u razlicitim bojama i super su nam. I cijena je skroz prihvatljiva, ne sjecam se tocno koliko su bili. Nasi su iz Metroa.
    S obzirom na financije jedino si taj momentalno mogu nekako priuštiti jer je oko 100kn a ovi ostali su mi nedostupni za sad !

  12. #12
    Gost

    Početno

    Još jedno pitanjce prije shoppinga , kina kako dugo imate te jastuke ?
    A pitanjce za vas koji imate Dormeo jastuke koliko dugo vi imate svoje jastuke ?

  13. #13
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Ja svoj Dormeo classic imam od četvrtka.. Sad je neka akcija, ali samo preko telefona u top shopu, pa sam za 295 kn (mislim da je 295 ili 245 ) dobila dva..i ugl. od petka pa do danas, ja i mm baš krasno pajkimo...Već se tih par jutara budim bez ukočenosti u vratu...Sad kebam da ulovim i madrace. Moj glas imaju.

  14. #14
    Gost

    Početno

    petarpan jel to ovaj jastuk http://www.dormeo.com.hr/jastuk_dorm...cat_5059_other ??
    Kaj je i on od pjene , kažeš 2 za tu cijenu i nisi ukočena
    Posljednje uređivanje od kbegicsi : 04.10.2010. at 15:21

  15. #15
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    http://www.dormeo.com.hr/anatomski_j...info=left_menu

    Ovakav je moj. Imam ga od prošlog Božića i dižem se svaki dan bez bolova u vratu i ramenima. Nisam vjerovala kad su me uvjeravali, ali istina je. Sad sama sebi zvučim kao oni na TV u reklamama, ali ja stvarno nemam ništa s proizvodom, osim što ga koristim. I oblik mi je bio čudan, ali naviknula sam se odmah.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 04.10.2010. at 17:29

  16. #16
    Gost

    Početno

    Pričekat ću do kraja tjedna sa vašim dojmovima ali od vikenda se nadam da spavam na novom jastuku !

  17. #17
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    a šta mislit o dormeu za djecu ? http://www.dormeo.com.hr/jastuk_za_d...cat_5059_other

  18. #18
    Gost

    Početno

    Moj P. ima 7 godina i spava na tom jastuku oko 1,5 godina , u početku sam ga nalazila sa glavom ispod jastuka a sad bez njega ne ide na more .Sve moje pohvale za taj jastuk .

  19. #19
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj kbegicsi prvotno napisa Vidi poruku
    petarpan jel to ovaj jastuk http://www.dormeo.com.hr/jastuk_dorm...cat_5059_other ??
    Kaj je i on od pjene , kažeš 2 za tu cijenu i nisi ukočena
    sorry, tek sam sada vidjela (ubija me ulogiravanje na forum zadnja 2 dana), al eto isporukirale smo se.

    ovaj za djecu si i ja nekak razmišljam da nabavim. L. mi već dugo spava na onom nekom chiccovom dječjem i zbilja smo i s njim jako zadovoljni, ali eto, dugo ga imamo i nakon bezbroj pranja, stvarno je dao svoje

  20. #20
    Gost

    Početno

    Je je šteka već par dana ,hvala ti i ovdje jastuk je naručen jučer i jedva čekam da mi dođe !!

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Tempur jastuk sam kupila suprugu. Sjećam se da sam dobila info ili pročitala da je trajnost madraca 10 god, a jastuka 3, no nisam na to obraćala pozornost dok nisu prošle 3 god od kupnje (skupog) Tempura. Ugl.MM se žalio na njega, taman su prošle 3 god...ima jedno mjesec dva, znatno mu je bolji jastučić sa kauča nego Tempur nakon 3 god. Napominjem, unutar svog roka mu je bio baš dobar. Tako da odvagnete.

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj kbegicsi prvotno napisa Vidi poruku
    Još jedno pitanjce prije shoppinga , kina kako dugo imate te jastuke ?
    A pitanjce za vas koji imate Dormeo jastuke koliko dugo vi imate svoje jastuke ?
    Oko godinu dana ih imamo i ja sam zadovoljna.

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Evo da se ja uključim u ovu temu. Moram podijeliti s vama dojmove. Prije skoro 6 godina kupila sam Ideal jastuk i uopće ne mogu opisati koliko sam s njim zadovoljna. Od dobrog sna, bez bolova, a jastuk je nepromijenjen iako ga toliko dugo koristim. Znam da sam kupila na poklon Dormeo jastuke, ali to nije ni slično ovome. Jastuk ne bih mijenjala za ništa... Ne mogu se sjetiti koliko sam ga točno platila, ali sam mirna već godinama i kad podijelim samo na ovih šest godina, i moje zdravlje - isplatilo se već odavno. A s obzirom da je isti kao i kad sam ga kupila, služit će još dugoo dugoo!

  24. #24
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Već 4 godine imam anatomski jastuk od Salvusa. Prezadovoljna sam, nema više bolova u vratu, niti u donjem dijelu leđa. A i duplo je jeftiniji od Tempura...

    Ugl, tople preporuke

  25. #25
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Kupila bih tempur jastuk. Spavam na trbuhu.
    Koji bi mi odgovarao: queen, sonata, easyclean ili cloud? Pliz podijelite iskustva, hvala!

    Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj martincius prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila bih tempur jastuk. Spavam na trbuhu.
    Koji bi mi odgovarao: queen, sonata, easyclean ili cloud? Pliz podijelite iskustva, hvala!

    Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk
    Ja sam imala Tempur Clasic, upravo zbog spavanja na trbuhu http://rozi-step.hr/anatomski-jastuk/ i bila sam zadovoljna s njim. Inače čini mi se i simphony prikladan.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •