Pokazuje rezultate 1 do 29 od 29

Tema: Jufke, pite, burek

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno Jufke, pite, burek

    tražim tajnu recepturu za savršene kore za pite, naravno da bude jednostavno, brzo i slasno; prije neki dan sam kušala susjedinu pitu krumpirušu i tikvenušu (?), susjeda, naravno Bosanka, me ubi u pojam da za napraviti takve kore koje se prelijevaju preko stola treba biti umjetnik, da to treba raditi od djetinjstva itd...na internetu milijun i jedan recept, smjesa nije problem ali se pitam ima li neka tajna kod razvlačenja? prije posla sam umijesila tijesto od 1/2 kg mekog brašna, malo soli,žlica ulja i 2dcl tople vode, premazala uljem, odvojila u 2 loptice, koje čekaju da se vratim i prionem na valjanje; zamislila sam zeljanicu sa blitvom, 2-3 jaja,svježim sirom i kis.vrhnjem, negdje oko 22h uz čašicu bijelog vina, u vruće ljetno večer
    i zato : pucajte sa idejama ( uopće se ne moraju prelijevati preko stola,samo da budu ukusne, ne žilave)

  2. #2
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Nema nikakvog tajnog recepta, samo su me učili da pri kraju pečenja treba zaliti s cca 2 dcl (ja to sve radim odokativno) mješavine masti ili ulja i slane vode, da ne bude suho i žilavo. Kad je pečeno, treba pokriti s vlažnom krpom da se ne isuši.
    Baš sam neki dan pravila kod sveki pitu i padala mi skoro do poda dok sam ju razvlačila 8) (možda jer sam pol bosanka, a možda i jer ju radim od 10 god.)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Citiraj bundevica prvotno napisa
    (možda jer sam pol bosanka, a možda i jer ju radim od 10 god.)
    e hebiga ga bundevice, ima li koja dalmatinka koja misi od 30.-e, a da joj dobro ide
    je li ih ostaviš da odstoje nakon miješenja ili ih odmah valjaš ?

  4. #4
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    ostavim ih malo, najviše pola sata ( "treba pokrit da odmori")

  5. #5
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Citiraj bundevica prvotno napisa
    Baš sam neki dan pravila kod sveki pitu i padala mi skoro do poda dok sam ju razvlačila 8) (možda jer sam pol bosanka, a možda i jer ju radim od 10 god.)
    a možda i sveki ima mali stol

  6. #6
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    još nešto, nikad nije prava pita ako se slaže u pravokutnu/kvadratnu tepsiju
    mora biti okrugla

  7. #7
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Hm, vako:
    Razvlačenje je stvarno stvar iskustva, i dobro je da vidiš nekog da to radi. Neke žene razvlače rukama, ja sam naučila razvijati oklagijom. Nemoj da te iskustvo obeshrabri, to znači samo da ti prve neće biti savršene (a možda i hoće ). Da li će se jufka dobro razvući zavisi više od sastojaka, manje od domačicinog umjeća. Ja recimo tijesto dobiveno od 1/2kg brašna dijelim na 4 loptice, onda svaku na još pola, pa ih "premašćujem" (pouljim između) i sastavljam, dakle dobijem 4 "okrugla sendviča" sa uljem između. Ovo ostavim da stoji pokriveno najlonom sat-dva (nekad i duže). Tjesto treba da je mekano, kad se mjesi da se na početku lijepi, ali da se poslije dobro formira. Eh, moja mama ima to na grame, ali ja sam naučila odokativno, upitat ću je pa ti napišem. A zapravo ti je najvažnija opuštenost, ako ne budu valjale, okriviš brašno

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    28

    Početno

    na coolinarki imaš recept u slici i reci i odličan je :D

  9. #9
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Citiraj bundevica prvotno napisa
    još nešto, nikad nije prava pita ako se slaže u pravokutnu/kvadratnu tepsiju
    mora biti okrugla
    Ne foliraj, može tepsija bilo kojeg oblika, meni je polagana zeljanica najbolja iz pleha od rerne, a buređike ne možeš ni složiti u okruglu tepsiju

  10. #10
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Edit: buredžike

  11. #11
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Kore "Jela"
    Nagratani/naribani krompir + malo crvenog luk/kapule + sol + papar + ulje

    PITA ZA 5+!!!!!


    Za razvlačenje kora treba znati umjesti tijesto određene tvrdoče, treba znati pogoditi brašno i rekla bi moja baba ne smije biti propuh
    na temperaturi na kojoj počneš radit pitu, moraš na istoj i završiti (sobna temperatura) i još bolje ako je veća

    pita se zaljeva s prokuhanom vrelom vodom + malo ulja + malo soli

    Pita se poklopi da omekša i ne bude žilava

    ja pite radim od 5-te godine života i samo sam ih 2x radila od valjanog tijesta, UVJEK kupujem kore i radim od kupovnih kora i bude savršena!!!!

  12. #12
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Eh i to, kod nas u široj pitarskoj familiji (pitari-navijači FK Sarajevo ) se pita ne zaljeva ničim, ako se baš prepekla malo se poprska vodom iz česme i ostavi ili poklopi drugom tepsijom. Do duše, ovo je light verzija od generacije moje mame. Nana je prelivala rastopljenim maslom i puterom, a to je bilo ubistvo od pite.

  13. #13
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa
    Nana je prelivala rastopljenim maslom i puterom, a to je bilo ubistvo od pite.
    e to i moja baba radi....kad ima domaćeg putera samo je "poškropi" malo i poklopi da minut dva odstoji (naravno da ja to dočekat ne mogu i da jedem vrelo)

  14. #14
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Deder vi meni iskusne tete recite kako da mi ne pukne i ne iscuri fil van kad ja fino tanko razvaljam kore (ili razvučem) jer mene samo to muči

  15. #15
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj cvijetak prvotno napisa
    Deder vi meni iskusne tete recite kako da mi ne pukne i ne iscuri fil van kad ja fino tanko razvaljam kore (ili razvučem) jer mene samo to muči
    razvaljaj deblje

  16. #16
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    manje nafilaj

    a sad za ozbiljno : i ja to radim od 10te godine i sve radim odokativno. tijesto mora malo odstajat, nekih pola sata, prvo ga razvaljam oklagijom a onda razvlacim rukama.... na kraju ga samo poskropim vodom i pustim da malo odstoji (naravno da ovo lazem - stoji za sve druge ali ja ne mogu cekat )

    mmmm sad bi jela krompiracu.....

    e da, probala sam jednom od tikve pitu i bila je savrsena!!!!

  17. #17
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    ja radim sve pite:
    -sir
    -jaja
    -krompir
    -meso
    -svi oblici zelja
    -jabuke
    -višnje

    bez pretjerivanja moram priznat da mi jedino kupusnjača i tikvenjača dižu želudac i da ih očima ne mogu smislit...a ostale...mljac...mogla bi ja od tog živit....:D

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    evo prvih rezultata : razvaljalo se skroro do rubova stola (sve kalorije koje potrošite na valjanje vrlo brzo se vrate kad pojedete 1/2 padele pite); jednu sam zarolala u zvrk i ta je popucala, pola smjese iscurilo van, ali koga briga, sve smo popapali, a ona druga koju sam ostavila ravnu ,samo kao štrudlu nije popucala, poslije sam poškropila maslacem i ostavila cilih 10 min da se hladi, parili smo jezike i jeli
    zaključak: uopće nije problematično, samo treba dobro prionuti i valjati,valjati,valjati; stavila sam 1 žlicu ulja na 1/2 kg brašna i podijelila u 2 balotice, drugi put ću staviti više ulja i podijeliti u 4 balotice ; nisam primjetila neku veliku razliku u usporedbi okusa sa kupovnim korama, jedan ću put probati i s ovim "Jela"

  19. #19
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Moja baka je nekad davno dok je ostavljala tjesto "da odstoji", namazala je "loptice" uljem i poklopila rajnglom zagrijanom na peči. Poslije je malo razvaljala, a dalje rukama rastezala, tijesto je bilo super, rastezalo se ko ludo, ja sam joj kao dijete znala pomagati, nije pucalo, niti se nisu radile rupe, a rastezalo se do "prozirnog" ako treba. E bako, bako,... gdje su ta vremena?

  20. #20
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Kupila nedavno jednu kuharicu za kolače, piše da će tijesto biti elastičnije ako se u nj ulije malo vinskog octa!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    181

    Početno

    podižem temu cure.
    ispraksirana sam u rađenju i razvlačenju kora. divno se razvuku i tanko. malo je zafkancija kad se stavlja nadjev jer lako probija, no izdrži se. ali, u konačnici kad se speče nije to to. kore su malko žilave i nisu onako prozračne ko pravi burek. fino se speče, malo ga polijem, poklopim, gornja korica super, a ove donje kao da se slijepe jedna za drugu, pa se zadebljaju.

  22. #22
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Melrose, jel ih nečim namastiš prije filovanja? U tome bi mogao biti štos ... nagađam

  23. #23
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Probala sam sa poklapanjem tjesta loncem i nije bilo dobro. Nisu se rastezale, ali kad sam naišla na recept na coolinarki od tad se nemožemo najest savijača raznoraznih. Najjači je burek od mesa , a već dva dana se spremam napravit bučnicu pa nikako- idem odmah!!

  24. #24
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Hajde stavi link na coolinariku.

  25. #25
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Burek- fenomenalno! Ja ga pečem u emajl loncu. Isti princip sa tijestom radim i za ostale savijače/štrudle samo ne stavljam u mast nego ulje. Sinoć pala jedna tikvača i ostao samo jedan komad za doručak! Jami. Mislim da danas radim štrudlu od jabuke

  26. #26
    silvy avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    188

    Početno

    Mozda nekome pomogne moj nacin pravljenja pite jer sam i ja jedino na ovaj nacin uspjela ju nauciti raditi.

    Tjesto:
    500g brasna (meni je Podravkino najbolje)
    300ml mlake vode
    malo ulja
    cajna zlica soli
    To dobro rukom ili mikserom izmjesati dok tjesto ne postane glatko.Ostaviti da odstoji ca.1h.

    Tjesto zatim prepolovim na dvije kuglice i nakuham ih (malo ih jos gnjecim rukom). Uzmem valjak i napravim dva kruga (da budu otprilike velicine kao jedna okrugla torta), te krugove namazem uljem i pustim da odstoje 15-tak min. I onda krecem rukama razvlaciti. Razvucem preko stola i cijelu povrsinu pospem tikvom ili s cime vec pravim, savijem i u pecnicu na 220 stupnjeva 25-30min. Ne zaljevam sve pite nego uzmem alu-foliju i prekrijem ju da omeksa. Zaljevam samo burek i krumpirusu.

  27. #27
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Oduvijek sam htjela napraviti dobar burek sa mesom ili pitu sa krumpirom , to stvarno obožavam jesti!!
    Imate neki dobar recept?

  28. #28
    sunca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    372

    Početno

    moram prijavit moju prvu uspješnu pitu krumpirušu!

    uzela 500g brašna (lidlovsko najjeftinije), žličicu soli, 300ml vode.

    zamjesilla mekano tijesto, ali da se ne lijepi.

    nisam pustila ništa da stoji, već sam odmah napravila dvije kugle i razvaljala ih na pobrašnjenom stolnjaku u krugove promjera cca 30cm i to obilato namazala uljem i pustila da stoji 20min.

    nakon toga sve se razvlačilo bez problema po cijelom stolu.

    inače, ima i na youtube raznih videa za inspiraciju.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    181

    Početno

    Cvijetak, tek sad vidjela tvoj odgovor za burek. dakle, kore su fenomenalne i burek je super, samo... kad je gotov nekako fali rahlosti, prozračnosti, kore se slijepe i zadebljaju.
    Kad napravim koru namažem ju malo uljem i stavim nadjev po cijeloj kori iako vidim da neki stavljaju samo duž dužeg ruba. ne znam zašto.
    da, možda da malo više namasnim da se ne lijepi kora kad ju smotam. smotam ju u obliku puža.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •