Pokazuje rezultate 1 do 49 od 49

Tema: Dječji pribor za jelo

  1. #1
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno Dječji pribor za jelo

    Možda je topik malo bedast, ali danas smo se mm i ja susreli s jednim pitanjem. Naime, u jednom dućanu vidjeli smo dječji set - tanjur, žličica i vilica od melamina, s nacrtanim uzorkom ribice, 8 kuna (no-name). U drugom dućanu žlica i vilica (Tigex) cca 40 kuna.

    E sad me zanima, što je bitno kod tog posuđa? Po čemu je pribor iz drugog dućana bolji, toliko bolji da košta toliko više? Jel treba na nešto posebno paziti (oblik i izrada mi se čine isti, nema očigledne razlike) :?

    Mislim, kaj mene pere svašta već sad, kaj će bit kad stvarno počnemo sa dohranom?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    honey i ja sam mislila postavit to pitanje jel ne kužim kaj je bitno kod pribora

  3. #3
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Mi koristimo od početka obične male žličice (one za kavu). Imam one od babylove (10 kn- 5 kom) koje su jako solidne, ali te dajem Marti da se igra s njima dok jede, ili da hrani bebe.
    Većina mojih prijateljica koje imaju nekoliko vrsta i marki tog dječjeg pribora, najzadovoljnije su s tim no- name markama.

  4. #4
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    ja sam prvo kupila nuk-ov pribor i bila totalno nezadovoljna...ali to je bilo u samom pocetku pa se vise igrao dok sam ga hranila....nedavno sam uzela baby love u dm-u i to mu jako fino lezi u rucici i s njim dosta dobro nacilja u usta...ali ionako jos uvijek najradije rede prsticima a juhaste stvari mu ja dajem dok on brlja po tanjuru sa svojom zlicicom.

  5. #5
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    cure, mene zanima s koliko uspješnosti vaši klinci sami jedu; naime, bojanu to baš i nejde, a kad uzme žlicu- nema više šanse da mu ja bilo šta utrpam u usta, nego hoće sve sam, a onda ne pojede niš :/

    kak je kod vas ?

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kod nas je kao kod vas, hoće sama, a ne ide joj.

    Inače koristimo male žličice za kavu, babylove žličice, a imamo i neki set od Prenatala od kojeg koristimo samo vilicu da Lea njome napikava komadiće voća i trpa ih u usta.

    Rezlika u cijeni bi mogla biti radi maerijala od kojeg je napravljen pribor - postoje raznorazne vrste plastike; a mogla bi biti i radi marke.

  7. #7
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Rezlika u cijeni bi mogla biti radi maerijala od kojeg je napravljen pribor - postoje raznorazne vrste plastike
    da, i ja mislim da je u tome stvar; isto kao i sa igračkama i svim ostalim; mi smo imali nekakve plastične žličice koje su se pohabale nakon cca mjesec dana, ipak bebači to žvaču, pa ak se plastika počne "rulit", mislim da je bolje bacit
    ma ja sam nekako sklona platit skuplje; malo zazirem od skroz jeftinih stvari, naročito jeftinih plastičnih igračaka, pribora za jelo i sl.

  8. #8
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kod plasticnog pribora za jelo (naslijedili smo zepterov, nismo kupovali) bi mi bilo bitno da je od provjerenog proizvodaca, to mi je bar nekakva garancija da nema ftalata.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Da, i ja mislim da su ovi no-name toksičniji, mada nije nužno.
    Mi koristimo babylove, tigex i žličice za kavu.
    A imamo i Zepter. Ali nekako su mi nož i vilica još preoštri za njega.

  10. #10
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam tražila Tupperware kad smo počinjali dohranu; oni imaju tu neku plastiku od koje se, ne znam, rade svemirski brodovi ili umjetni kukovi - ali nitko više ne prodaje Tupperware pa smo krenuli sa babylove žličicama. Ako znate nekoga tko prodaje TPW recite mi.

  11. #11
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ovi skupčji nekad mogu i u mikrovalnu pa su možda, ne znam pretpostavljam, zato skuplji.
    također ovisi i o vrsti plastike.

    sami je dok je bio manji jeo s plastičnim dječijim žlicama u boji, ali sam ih tu i tamo pobacala i zamjenila s novima kad su se ofucale.

  12. #12
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Ja sam tražila Tupperware kad smo počinjali dohranu; oni imaju tu neku plastiku od koje se, ne znam, rade svemirski brodovi ili umjetni kukovi - ali nitko više ne prodaje Tupperware pa smo krenuli sa babylove žličicama. Ako znate nekoga tko prodaje TPW recite mi.
    da, ni ja ne mogu nikako do TPW, a njihova je plastika super (nekakava vrsta medicinske plastike), a znam da su imali i nešto baby programa(još kad ja nisam ni razmišljala o djeci ), bočica s kljunom, tanjurići, beštek i sl.

  13. #13
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Što se tiče samostalnog hranjenja, Marta ne pokazuje neku pretjeranu želju, dok god joj je u ruci žlica kojom hrani tete, barbe i djecu iz časopisa.

  14. #14
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Još jedno pitanje za vas malo iskusnije :
    Da li sterilizirate pribor za jelo? Pod pretpostavkom da beba ima 6 mjeseci.

    Naime, u onom izdanju časopisa Bebe o dohrani piše da se hrana daje steriliziranom žličicom. Ne znam baš, meni se čini too much. On sad glođe sve što dohvati, pazili mi koliko god hoćemo, pa mu nije ništa. Zar nije dosta samo oprati posuđe normalno u vrućoj vodi?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Mi nismo ništa sterilizirali. Imamo Tuperverove zdjelice, vilicu i žlicu i stvarno su dobri. Kad bi išli nekud kupili smo babylovove žličice i one su ok, a dok još nije bio skroz vješt sa hranjenjem super nam je pomogla žličica koju je dobio od šogorice koja, slikovito objašnjeno izgleda ko slovo L, i s tom mu je puno jednostavnije jest nego s običnom.

    Cure ako hoćete imam ja broj od svoje prezentatorice, mislim da se još bavi tuperverom, pa pošaljem broj na PP.

  16. #16
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Nekako mi je sad lakse kad vidim da vasi bebachi jos uvijek ne jedu sami...kad nemam pojma kad se to pocinje
    F jede sam rukama, hrani nas rukama ali kad je pribor u pitanju, to sluzi samo za igru.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Roko će na Božić imat točno 2,5 godine, i tek zadnjih 2-3 mjeseca lijepo jede sam, a sve prije su bili samo pokušaji, al im treba dozvolit makar napravili užasan nered. Čini mi se da djeca koja idu u jaslice ranije nauče jest samostalno od ovih koji su doma kao Roko.

  18. #18
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Honey prvotno napisa
    Još jedno pitanje za vas malo iskusnije :
    Da li sterilizirate pribor za jelo? Pod pretpostavkom da beba ima 6 mjeseci.

    Naime, u onom izdanju časopisa Bebe o dohrani piše da se hrana daje steriliziranom žličicom. Ne znam baš, meni se čini too much. On sad glođe sve što dohvati, pazili mi koliko god hoćemo, pa mu nije ništa. Zar nije dosta samo oprati posuđe normalno u vrućoj vodi?
    ja nisam niš sterilizirala 8)

  19. #19
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj Honey prvotno napisa
    Naime, u onom izdanju časopisa Bebe o dohrani piše da se hrana daje steriliziranom žličicom.
    a onda spustiš bebu na pod i ona pocucla muckice, mrvice kruha, papiriće i sve ostalo što joj se nađe na dohvatu.

  20. #20
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Tako sam i mislila
    I ugrize mačku ili psa za rep ili tak nešto! (Još nije, ali pitanje je kad će)
    Kaj bi sterilizirala žlicu, pa polizao je već skoro pol kuće!

  21. #21
    korason avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    183

    Početno

    Kada smo poceli s dohranom nabavili smo dva seta always learning plasticnog posudja (zdjelice s poklopcima i zlicice):
    - plasticno je i moze se bacati po podu ako sadrzaj nije ukusan, a zdjelica se nece razbiti
    - zlicica je meka i savitljiva pa ne vrijedja osjetljive natecene desni iz kojih samo sto nije nikao zubic
    - poklopac ima rupicu pa poklopljena zdjelica moze u mikrovalnu
    - moze se prati u sudjerici
    Sada se Fran vec pomalo sluzi priborom (za izguravanje sadrzaja iz tanjurica van, hranjenje mame i sl), pa smo uzeli always learning tanjuric (plitki) a uz to (kršitelj koda) set zlice i viljuska, takodjer plasticno, zlice su zgodne da ih male ruke mogu lijepo drzati (imaju zadebljane drske), a jos su dizajnirane jedna za ljevake druga za desnjake pa nek koristi kako mu najbolje pase.

  22. #22
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj korason prvotno napisa
    Kada smo poceli s dohranom nabavili smo dva seta always learning plasticnog posudja (zdjelice s poklopcima i zlicice):
    - plasticno je i moze se bacati po podu ako sadrzaj nije ukusan, a zdjelica se nece razbiti
    - zlicica je meka i savitljiva pa ne vrijedja osjetljive natecene desni iz kojih samo sto nije nikao zubic
    - poklopac ima rupicu pa poklopljena zdjelica moze u mikrovalnu
    - moze se prati u sudjerici
    Sada se Fran vec pomalo sluzi priborom (za izguravanje sadrzaja iz tanjurica van, hranjenje mame i sl), pa smo uzeli always learning tanjuric (plitki) a uz to (kršitelj koda) set zlice i viljuska, takodjer plasticno, zlice su zgodne da ih male ruke mogu lijepo drzati (imaju zadebljane drske), a jos su dizajnirane jedna za ljevake druga za desnjake pa nek koristi kako mu najbolje pase.
    isto, samo što mi imamo i tu desnolijeve žličice i vilicu isto od allways learning i čašicu s kljunom.
    super sam zadovoljna svime!

  23. #23
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    gdje ste kupili te always learning posuđe ?

  24. #24
    korason avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    183

    Početno

    e pa da, josie, krivo sam napisala, i kod nas su desnolijeve zlicice i salice s kljunom od always learning... imamo samo jedan loncic s kljunom jos od (kršitelj koda)a i onaj tanjuric sto se zavakumira za podlogu od chicca, ostalo je sve always learning ( a kupili u ljekarnama Vase zdravlje, veci dio u onoj na Iblerovom trgu, preko puta Toyotinog salona, a nesto u Vrbanima, iza McDonaldsa)

  25. #25
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj Njojza prvotno napisa
    Nekako mi je sad lakse kad vidim da vasi bebachi jos uvijek ne jedu sami...kad nemam pojma kad se to pocinje
    F jede sam rukama, hrani nas rukama ali kad je pribor u pitanju, to sluzi samo za igru.
    da ne otvaram novu temu... izvukoh ovu iz naftalina...
    zanima me kada su vaši malci počeli jesti služeći se priborom.
    kod nas je s 13 mj. situacija kao kod njojze...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    14 mj. Ni ne pokušava sam jesti. Jedino što nikad ne odbije je -kruh.

  27. #27
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    poceo je jesti sam s cca 1,5 godina. naravno ne skolski lijepo, ali je jeo. savladao tu vjestinu proslo proljece, a onda kad je stigla balerina s njegovih 23 mjeseca "zaboravio" je kako jesti sam. sjecanje mu se sad nakon 5-6 mjeseci pocelo vracati i super jede sam s priborom, kad doma nije MM. kad je onda je BC totalno bespomocan i MM ga mora hraniti.

  28. #28
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Moja je 15 mj i pokušava jesti priborom. Ima stariju seku pa je valjda oponaša. A starija seka nju

    Maloj dosta dobro ide!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    BiH/HR
    Postovi
    159

    Početno

    Renata jede mojim, tj.mojim dječijim priborom za jelo, i dobro joj ide, samo nekad natrpa previše Sreća pa su moji "čuvarni" inače ne znam gdje bih našla mali metalni escajg, a plastični ne dolazi u obzir, mora jesti "pravim" i iz "pravog" suđa naravno.

  30. #30
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    TL ima metalni pribor, ali s plastičnom drškom.

  31. #31
    Rozi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    tu negdje u Zgb
    Postovi
    240

    Početno

    mi dobili neke silikonske žličice, skroz su male (mislim ona površina žlice) i taman su mi za ovaj početak dohrane. sestra ih kupila u mercatoneu i baš sam neki dan gledala da kupim još jedan kompletić, ali nema.
    praktične su jer ipak nisu ona tvrda plastika i kako malac sve žulja zbog zubića i dohrana lakše ide s tom žlicom jer malo požulja desni pri svakom zalogaju

    dajem mu nekada i s našim običnim metalnim žličicama, ali me uvijek strah da ga ne ozlijedim ako mrdnea glavom.

    ako netko zna gdje još ima kupiti tih silikonskih, javite.

  32. #32
    Rozi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    tu negdje u Zgb
    Postovi
    240

    Početno

    naravno, nemam pojma proizvođača jer je pakiranje već odavno u smeću ali ove moje su plava i zelene s Disney 'baby miki maus-om' likovima i na sredini žlice ima površina koja reagira na toplinu, pa ako je prevruće površina pobijeli. neka izmišljotina jer tko je lud dati tako vruće, ali eto... te nisu bile nešto skupe, ali bilo koje silikonske dolaze u obzir ako netko zna

  33. #33
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Hranimo se od početka sa običnim metalnim kašičicama. Isprva sa onim malim, za promiješati kafu, kasnije sa većima, za zakuvati istu
    Priznajem, pokušala sam je nahraniti sa nekakvom plastičnom kašičicom "na lakat", al nije išlo. Njoj se nije dopadala. Ostavila sam je da malo skuplja prašinu, možda će joj se dopasti kasnije.

  34. #34
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    eto sad i ti pojasnjavas zlicice, ona za promijesati kavu i zakuvati. tctctctc

  35. #35
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    ja sam ih i onomad pojašnjavala

  36. #36
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj smoki prvotno napisa
    Renata jede mojim, tj.mojim dječijim priborom za jelo, i dobro joj ide, samo nekad natrpa previše Sreća pa su moji "čuvarni" inače ne znam gdje bih našla mali metalni escajg, a plastični ne dolazi u obzir, mora jesti "pravim" i iz "pravog" suđa naravno.
    Kupila sam prije mjesec dana u Muelleru, lijepi dječji pribor od rostfreia: žlica, vilica, nož i manja žlica. Cijena je bila između 35 i 40 kuna.

  37. #37
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Tupperware kasika i viljuska :D Ima zglobic za malene nespretne sakice
    A imala je divnu cinijicu(keramiicku ) sa zivotinjicama okolo koje je obozavala da gleda,pa joj je njena nespretna majka razbila
    A kad treba da transportujemo negde spremljen rucak(kad resimo da rucamo u parkicu), koristimo Valira ciniju na vakuum.

  38. #38
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Mi imamo 2 (kršitelj koda)ove zlicice, bas su za ovakve malene kao sto je moj. Jako sam zadovoljna jer, iako ih zvace s ona 2 zubica dolje, plastika se ne guli, samo se malo osjeti nagrizeno pod prstima dok ih perem.
    Jede iz jedne zdjelice koja se koristi samo i jedino za njega.

  39. #39
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

  40. #40
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Gledala sam to baš neki dan..fora je. Nisam kupila,niti nemamo neko dječje suđe doma..ali ovo bi. E sad,kaj se samog bambusa tiče,o tom pojma nemam...tu kod ovog,padam na estetiku.

  41. #41
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ja bi to zela za malo kumče, pa nek se još neko očituje

  42. #42
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Uzela sam ovog na majmunića. Htjela sam na pčelicu al je narod pograbio žličice/viličice pa nije bilo ni jednog kompletnog.
    Uglavom, zadovoljna sam. Doduše, ne koristim ga još dovoljno dugo za prijavak nekih nedostataka.
    Čaša, npr. super podnosi padove, bar za sada.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    može li se stabilizirati da stoji na mjestu, i kolko je duboko ono kaj mi zovemo duboki tanjur?

  44. #44
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ako zaglaviš s nečim, da. Dno nije protuklizno. Hranilica mi ima neke kao pretince na onom 'poslužavniku' pa čašu i pijat zaglavim al zdjelicu držim kod sebe dok ga hranim. Kad ga pustim da se sam hrani, nema te zaglavljenosti, osim valjda superatakom zaljepljene, koju ne može odglaviti.
    Zdjelicu koristim kao duboki tanjur za juhice i sl. jer je cca 5cm dubine, a pijat je odjeljen po sredini i po prilici 2.5cm dubine.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  45. #45
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Za pranje je to ok? I kaj me još zanima bilo je u dm set koji se kao poklopio s poklopcem i bila je žlica u poklopcu, ima li još toga?

  46. #46
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Perem u perilici. Al napominjem, koristim taj pribor nekih tjedan dana, od kad je bio u ponudi, pa ne znam da li će se s vremenom (i nakon koliko) slikica izlizati. Za ovo iz dm-a nemam info.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  47. #47
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    O ovom priboru ti ne znam ništa, ali meni je odličan dječji pribor tommee tippee http://www.tommeetippee.co.uk/produc...lid-and-spoon/ Koristimo ga svakodnevno već deset godina, peremo u perilici i ko novi je, sve još uvijek dihta. Žličice sam bacila jer su bile malo izgrebene od žvakanja i trljanja desni. Imaš u baby centru i muelleru.
    Posljednje uređivanje od enela : 17.08.2016. at 21:42

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    E nema baš tak nekaj slično me zanima

  49. #49
    BambiDi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno

    Kad kupujem vece stvari ili stvari za bebitosa plasticne pogledam oznaku plastike na ambalazi ili proizvodu (ovu ikonicu u trokutu) i provjerim skodljivost na netu tipa
    https://www.lifewithoutplastic.com/s...7#.Wehdkxsj7qA.
    Znam ludakinja sam al nekak mi se ne da imat ultrakancerogene plasticne vrece/kutij iz offertisime ispod kreveta (imaju i safe plasticne) pa tak i pribor za bebu.moze biti no name sam procekirati oznaku u biti to sam radila dok sam bila trudna,sad me pustilo to ludilo, ali svejedno nije naodmet kome se da zezat s tim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •