Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 162

Tema: Vukovarsko rodilište

  1. #51
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    ja sam se sama obrijala kod kuce, prije nego sto sam krenula u rodiliste

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    i ja sam se obrijala.tj sve skinula da ako bude carski da nemaju posla.ali ja sam išla roditi dogovoreno pa sam dan prije,ali ako ti naraste malo opet te briju.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    143

    Početno

    ja sam se sama obrijala dva dana prije poroda, ali ne skroz, ostao mi "trokut" gore. nisu me brijali iako je malo izraslo.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    42

    Početno

    Hello....

    Imam namjeru roditi u Vukovaru ( u preseljenju smo iz Zagreba za Vukovar ) pa čitajući po drugim podforumima da li za Vukovarsko rodilište treba uputnica za porod od soc.ginekologa jer ja svoju trudnocu trenutno vodim kod privatnika.....termin mi je 18.10.2008

  5. #55

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    42

    Početno

    Eh da i jos jedno pitanje zaboravih u prethodnom postu jel još uvijk ostalo ono da muž ne može biti prisutan ako je porod u noćnoj smjeni ( između 23h - 6 ujutro )
    Hvala unaprijed

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    noću muževi nemogu biti prisutni i treba uputnica.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    143

    Početno

    treba uputnica, i to provjeri prije poroda za sifru i sto treba pisati na uputnici.
    ja trudnocu vodila u belom manastiru kod svoje ginekologinje i ispisala mi je uputnicu s krivom sifrom pa sam morala donositi novu.
    ginekologinja nije znala kad cu roditi, i dala mi je uputnicu za ginekologiju a ne za rodiliste. U vukovar se sve trudnice upucuju na rodiliste, s razlicitim siframa, ona to nije znala jer je u osijeku drugacije.
    i ako zelis da ti suprug prisustvuje ides prije na razgovor kod šefa.
    Nisamo imala dogovoreno da suprug prisustvuje, jer su me trudovi uhvatili u 37 tjednu (a bas smo mislili taj tjedan da idemo na razgovor). no bez obzira na to ujutro smo oko 10 h otisli u bolnicu, na porodjaj (trudove sam tad imala na svakih 10 min) i rekli da bi suprug prisustvovao i dozvolio mu.u 13 i 15 sam rodila.ALi nocu od 23 ne moze suprug prisustvovati.

  8. #58
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    pa i ja bi se najradije sama obrijala kod kuce, al kako da znam kad ce to biti... nekako mi blesavo poceti se brijati unaprijed, pa stalno skracivati, kad meni brijanje u bikini zoni stvara sranje, tj. nekakve upaljene bubuljicice... zato inace koristim kremu, ali ne bi bas sada i ne na cijelom podrucju... :/

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    manal mnoge cure su s foruma brijale se tek kada su trudove dobile ili im puko vodenjak, jer rijetko ide porod tako brzo da nestigneš,a i ako ide tako brzo neće ti ni oni stići obrijati.

    dok sam ja ležala u bolnici samo je jedna žena došla da je odmah završila u rađaoni,ostale su po par sati šetale ili čak čekale do sutra.

  10. #60
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    hm, da se malo ispusem ovdje. malo prije sam otisla na pregled do bolnice (nedjelja je), jer sam primjetila neki iscjedak, pa sam se malo zabrinula. termin mi je za tri dana. pita me sestra "i sta sad mi trebamo pogledati taj vas iscjedak pa vam reci sta je?" rekoh, ne znam, ako mislite da ne treba nista, odoh ja kuci. kaze ona "e ne funkcionira to tako!". dodje doktorica i smije mi se, kaze "pa sta ste dosli ako ne mislite ostati lezati, u bolnicu se dolazi kad se misli ostati", rekoh, ne znam, nisam nikad prije radjala! jesus! bitches! (pardon my french) kako bi bilo sa maaalo razumijevanja za uplasenu prvorotku? kako bi bilo da su nam rodilista prijatelji trudnica?

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    Manal sretno s porodom i javi kako je prošlo kad se malo oporaviš.....

  12. #62
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    thanks tanjacC! javim kako je proslo! nadam se da mi nece biti ta doktorica od juce
    sad treba sacuvati zivce u iscekivanju...

  13. #63
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    hajde da se konacno javim, evo mogu vec malo sjediti :D
    hmm... vukovarsko rodiliste... da pocnem od moje "najvece" brige : obrijao me mm nakon sto mi je moja doc ustanovila da sam otvorena 5cm i ajmo u rodiliste klistir je bio piece of cake, al dok sam setala da djeluje, babica, koja je navodno premija medju vukovarskim babicama, koja uzima podatke dok ja predisavam trudove na svake 3 min, me isprovocirala... sta nisam uzela muzevo prezime, kako ce ona upisati dijete, moram se izjasniti po nacionalnoj pripadnosti, sta sam ja sva neka anti? :? u radjaoni su mi odmah prokinuli vodenjak, to mi je dr. jos najavio i cijelo vrijeme mi se lijepo obracao, no drip su mi dali bez pitanja, samo sam cula nesto "14 kapi" i onda su isli jaci bolovi. epiziotomija naravno isto bez pitanja i komentara, samo cujem da se rijec izgovara, al iskreno, mislim si "svejedno mi je, samo ga vadite (e, kad onda nisam mogla sjediti, vise mi nije bilo svejedno). sveukupno: potpuno vodjen porod, nista me se ne pita, sve se meni radi. babica agresiva, poslije sva neka razocarana sa mnom :? nisam joj odnijela nista
    pitanja?

  14. #64
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Cestitam!

  15. #65
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    thanks inda!

  16. #66

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    Čestitam!!!!!!!! :D
    Pitanje: koji doktor te je porodio?

  17. #67
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    dr. vlacic me porodio. iskreno, kad sam ga prvi put vidjela na tecaju, cinio mi se neki smotan, ali je bio stvarno fin na porodu i lijepo mi se obracao (ako izuzmes da mi nije rekao za drip ).

  18. #68

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    E imam još jedno pitanje : u bolnicu buduće mame nose svoje spavačice ili dobiju njihove?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    143

    Početno

    Dobiju njihove

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    Hvala na odgovoru....

  21. #71
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    manal a ta 2 i pol sata sto si bila u radjaoni si morala cijelo vrijeme lezati i biti prikopcana na ctg ili su ti dali da npr. odes do vecea ili malo proseces

  22. #72
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ma mos si mislit sto su mi dali da ustajem! lezala na boku i suti. mislim da bi mi puno bolje bilo da sam recimo klecala. tako sam noc prije predisavala trudove, cimala se amo tamo i tako je bilo dobro. doduse, iskreno, nisam se sjetila pitati smijem li ja ustati ili nesto, al cisto sumnjam da bi mi dali. iako - sta mi imaju braniti? ili?

  23. #73
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    ne mogu ti i ne smiju nista braniti. tvoja prava su zajamcena zakonom o pravima pacijenata. za svaku ponudjenu intervenciju imas pravo traziti objasnjenje zasto i koji su rizici i prednosti, a isto tako imas pravo odbiti svaku intervenciju ukoliko zivot nije ugrozen. smijes odbiti lijecnika ako nisi zadovoljna njegovim tretmanom i traziti drugog.
    smijes puno puno toga, samo sto, znam, tesko se boriti za svoja prava dok si u trudovima... :/

  24. #74
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    thanks felix! pa u stvari je logicno da smijes sto hoces i da se oni nemaju pravo ponasati kako se ponasaju. recimo nisu mi dali vode, nego neku spricalicu, a kasnije su me tjerali da pijem kako bi sto prije isla piskiti, ali je meni poslije bilo muka od tolike vodurine, jedva sam ja popila dosta da me potjera - samo sto sam se srusila kad sam probala ustati i to vece i sljedeci dan piskila u patku, jer nisam mogla iz kreveta :/

  25. #75

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    Čitala sam okolo po drugim forumima kako je u nekim rodilištima običaj da ponosni tata odnese nešto doktoru i sestrama nakon rođenja djeteta (pri tom ne mislim na lovu,niti na ono mito ikorupcija ),već kao ono ćisto da ih počasti,jer mu se rodilo dijete....
    E sad...Zanima me kakav je slučaj kod nas u bolnici??? :/

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    e ja nisam znala.ali moji su znali obićaje.kada rodiš pa te za 2 h vode u sobu mogu tvoji doći vidjeti vas u prolazu.tada su donijeli babici,a mm je odnio doktorici sutra u ordinaciju.druge su isto donosile babici i doktoru a i kada izlaziš onda se nešto da osobi koja iznese bebu a to ti je sestra iz boksa.
    sad kako se hoće ja sam još jednoj sestri dala jer mi je bila super za cijelog boravka u bolnici.bila sam 8 dana.

  27. #77
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ma da, mm je isto donio bonbonjere i kavu onako opcenito za sestre. ja sam onda jos dvjema koje su mi bile super odnijela isto. babici nista a doktorici jos nisam nista , a njoj bi bas htjela.
    tanja, koliko jos? kad to je termin?

  28. #78

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    Malo više od 2 mj...ali brzo će to...
    Ma ne znam,baš me je to i MM neki dan pitao pa sam mu odgovorila stručno:ne znam da li se štogod nosi,ali saznat ću
    Znaći nosi se i ugl. bombonjere i kava.... :/
    Znam da gnjavim,ali.... :?

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    ma moji su odnijeli i žestoko jel se muško rodilo 8)
    ali to ti je šta god da izabereš.za dr ti je najbolje odmah dati jer ako si tamo samo 3 dana nemoraš ju opet vidjeti.

  30. #80
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    eto sad imas na izbor sto zelis nositi. ma super ste vi kako se rano informirate i o tome
    drzim fige da lijepo prodju preostala dva mjeseca, uzivaj!

  31. #81
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    mi nismo nista dali, ja sam protiv toga, oni su placeni za svoj posao

  32. #82

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    Ma jesu plaćeni,ali zato sam i napisala da ne mislim na mito,nego ono čisto da počastimo što smo dobili bebača
    Moram se sve raspitati,jer mislim da na kraju od svih priprema,a i od frke i panike koja će me hvatati se neću više ničeg sjetiti...
    A opet stvarno ne znam kako je to kod nas,pa da ne budemo jedini koji će donijeti ili obrnuto....
    Vlatka kako to misliš odmah??? :?

  33. #83

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    Manal hvala na figama

  34. #84
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    tanja kad ti je tocno termin, naime, jos malo ce biti Mala skola dojenja

  35. #85

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    19.11.
    Gdje će biti?
    E kad smo kod školi ,Da li netko zna kada počinje i da li uopće ima trudnički tečaj?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    pa mislila sam taj dan kada rodiš kada te dođu vidjeti

  37. #87
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    u Crvenom krizu, stavit cu slijedeci tjedan obavijest

  38. #88
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    na trudnicki tecaj idu trudnice od 28. tj. trudnoce, a ti nazovi ginekologiju, trazi glavnu sestru Miru Terzic (ona to vodi), pa pitaj kad ce opet biti, ili je li mozda poceo.
    Mozda se onda vidimo na maloj skoli dojenja?

  39. #89
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    cure, evo obavijest za Malu skolu dojenja
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=66065

  40. #90

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    VU
    Postovi
    49

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa
    na trudnicki tecaj idu trudnice od 28. tj. trudnoce, a ti nazovi ginekologiju, trazi glavnu sestru Miru Terzic (ona to vodi), pa pitaj kad ce opet biti, ili je li mozda poceo.
    Mozda se onda vidimo na maloj skoli dojenja?
    Hvala

  41. #91

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    42

    Početno

    Evo da se javim. Ja sam 25.10. rodila curicu Eriku u Vukovarskom rodilištu i moram priznati da imam samo riječi hvala za osoblje. Babica je bila uz mene i govorila mi kako da dišem i bila je uz mene čak i kada je moj muž došao i bio uz mene ... Nisu me rezali marak mi je babica pokusala sačuvati međicu ipak sam malo popucala ali samo 4 sava imam .... porod mi je ostao u vrlo lijepom sjećanju a kao sto sam već jednom rekla imam samo riječi hvale za osoblje . Nitko mi nikakvu ruznu riječ nije uputio ( jest da je moj cjelokupni boravak u rađaoni bio nešto manje od sat vremena ) sve je bilo i bolje nego kako sam zamisljala....
    Eto samo toliko od mene.... i ovim putem jos jedno veliko hvala osoblju na ovako divnom prvom porođaju......

  42. #92

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    160

    Početno

    Pozdrav LB, ako mi možeš reći nešto više o porodu u Vukovaru, bila bih ti zahvalna...

    Jesi mogla izabrati položaj u kojem ćeš roditi?
    Jesi primala šta protiv bolova ili za ubrzavanje trudova?
    Jesu li ti dali dijete odmah poslije poroda na sisu?
    Koliko je beba bila s tobom poslije poroda?
    je li beba smještena s tobom u sobi?
    Jesi li išla na wc prije poroda, i jesi li šta pila za vrijeme trudova?

    Ako stigneš nešto napisati, puno ti hvala, znam da imaš puno posla oko bebe....

    Ja se dvoumim između par rodilišta, iako ću najvjerojatnije u Varaždin...

    Hvala

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    polina na neka pitanja ću ti ja odgovoriti a ostalo druge jer ja sam išla na indukciju po mojoj želji pa na neke ti neznam odgovor.

    -nedaju ti piti u rađaoni samo pumpicu da se osvježavaš
    -ja sam ležala pa su mi nudili patku ali kako nisam mogla piškiti stavili su mi
    kateter jer je zbog nećeg važno da mokriš
    -beba je stalno s tobom jedino je odvoze ujutro prije vizite i nekada na
    presvlaćenje i kupanje a nekad ih presvlaće kod tebe u sobi.
    -beba je poslije poroda s tobom u rađaoni,za podoj neznam ja nisam dobila
    jer sam jako iskrvarila i vrtilo mi se jako u glavi.
    - stave ti bebu na trbuh kada rodiš pa možda tada ide prvi podoj ako je
    uredu porođaj bio
    - znam da drip ne dobiva svatko a protiv bolova ako hoćeš,ja sam birala
    kada ću inekciju.
    - znam da možeš roditi prirodno u vu rodilištu jedino mislim da nemožeš ništa drugo osim stola dobiti
    dok sam ja bila u rodilištu više žena je bilo bez dripa,rezanja i ljekova,a brijanje i klistir te ćeka.

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    160

    Početno

    Hvala, pomogla si mi...
    Neke stvari su mi ok, ali da rađam na stolu, malo me strah, jer bih htjela izbjeći pucanje a pogotovo rezanje...
    Ovo mi je prvi porod, i baš bih htjela da bude sve po mom....
    ima raznih iskustava, iz raznih rodilišta, ali mene je strah mislit se kakva će me ekipa dočekati itd...
    Jedino što ako budem u Vž rađala, muž će krenut iz Vk kad mi počnu trudovi, pa se nadam da će stići na porod...

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    ipak ti biraš ali ako ne stigneš na vrijeme otići do vž preporućavam ti vu jer znam dosta žena je iz vk došlo ovamo roditi zbog doktora i sestara i zbog što su bebe stalno s mamama.

    zelim ti da ti se želje ispune što se tiće poroda da sve bude kako hoćeš i jednog ljepog bebaća

  46. #96

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    160

    Početno

    Da, u Vinkovce ne idem, nema šanse...
    Mislila sam biti u Zagrebu kod obitelji od muža, 2 tjedna pred termin i čekati....Oni bi me odvezli u Vž, a muž bi krenuo iz Vk kad krenu trudovi... Ma, moram se još dobro raspitati, ali sve me Vž vuče...

  47. #97

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    42

    Početno

    Poliona evo tek sam sad vidjela tvoj post.....
    Ja nisam ni klistir dobila jer nisu mi ga stigli dati jer sam u 17.20 bila u ambulanti i bila otvorena 9 cm pa su me odmah u radjaonu stavili...
    E sad vidim da razmisljas da ti muž krene iz Vk za Vž kad ti trenu trudovi.....
    Ja nisam ni znala da imam trudove ..( nisu mi bas ni u bolnici vjerovali) - ja sam prekoracila termin pa sam morala biti u bolnici - meni ti je to vise izgledalo kad trebas dobiti mengu ili kad je dobijes pa onda oni grcevi to ti je trajalo od 8.30 pa do 17.20 ja sam hodala , kartala belu čak i pobijedila ( pozdrav curama ako koja cita ) citavo to vrijeme ocekivala sam neku strasniju bol ( ono kao u filmovima da urlices i jauces ) medjutim nista od toga nije bilo, a u 17.20 sam osijetila pritisak na debelo crijevo ( a kad to osijetis to ti je to ). U 18.34 rodila se moja malena.
    Što se polozaja tice ne mozes ga birati na stolu si stave te na lijevi bok priključe CTG i tek kad je glavica blizu okrenu te nazad na ledja dignu noge I to je to...
    - Prije poroda ja sam normalno jela, pila ( mada mi bas nije bilo do toga )
    - protiv bolova nisam nista ni trazila ( tako da ne znam )
    - bebac je bio odmah sa mnom poslije poroda i onda nakon nekih pola sata stavili su mi je na prsa da vide ima li refleks sisanja
    - 2 sata nakon poroda moras biti u radjaoni ( tada bebac vise nije sa tobom )
    - nakon toga voze te u sobu i bebac ide sa tobom
    - onda ti kazu da nesto pojedes i da popijes 1,5 ili vise vode ili caja da bi mogla mokriti
    - 2 sata kasnije dolazi ti sestra u sobu i vodi te do WC-a da odes na malu nuzdu ako ne mozes onda ti stave kateter ( ja nisam imala potrebu ici na WC ali kad sam sjela islo je samo od sebe)
    Eto to ti je to ako zelis jos kakve infomacije slobodno se javi
    Sretno na porodu i drzim fige da muz stigne moj je bilo u VU pa je jedva stigao ( sto se tice muža na porodu u VU morate sa 37 tjedana otici na razgovor sa dr.Šumskim - šef odjela da potpisete izjavu da se slazete da muz bude prisutan i da se nece petljati u njihove odluke )
    Sorry na opsirnom odgovoru...
    by

  48. #98
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    ja sam s prvim isla na trudnicki tecaj u VU, isla rodit u OS a u biti spadam u VK.
    sad sam opet trudna i opet razmisljam sta bi i kako bi. u OS vise ne idem, jer su tamo svi nervozni i u zurbi i neces dobit donekle prirodan porod.
    o VK u zadnje vrijeme nisam cula nista novo, niti lose niti dobro, pa ne znam - definitivno mi je najblize.
    u VU mi se sve cinilo ok. imaju relativno malo posla i svi ti se posvete i koliko znam imaju dobru i novu opremu jer su pod posebnom skrbi nekih EU programa...blablabla.
    ja mislim ostat kod kuce do "samog kraja" ono da dodem totalno na knap u bolnicu, pa cu vjerovatno zavrsit u VK.

  49. #99

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    160

    Početno

    Pozdrav LB, pa to je super što se nisi mučila u trudovima...(kako se neke znaju mučiti)
    Hvala na odgovoru, nije preopširno, sve je dobro došlo...

    Da, ako ja krenem ekspress kao ti, onda mi muž neće stići...Moje dvije sestre su rodile u roku nekih 5 sati kad su dobile trudove, ja se nadam da ću i ja tako...Vidjet ćemo...

    Još uvijek mi je najbitnije da izbjegnem pucanje i epiziotomiju, ne znam zašto , ali toga me jaaako strah... Razmišljam otići u Vukovar pa da popričam s osobljem... valjda me neće blijedo gledati...

    Neki dan sam se išla raspitati za pripreme za porod u Vk, zadnji je tečaj bio u 4. mjesecu, ...sad čekaju da nas se skupi malo više..Valjda će biti nešto prije nego se porodim...

    Nadam se da ću odlučiti gdje roditi, dok nije prekasno... Pozdrav

  50. #100

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    42

    Početno

    Sto se epiziotomije tice moja babica je cinila sve da me ne rezu nisu me rezali ali sam ja uspjela popucati ali imam samo 4 sava ... I mogla sam odmah nakon poroda cak i sjediti. U cijeloj stvari je najbitnije da se ni ti ni beba dugo ne patite. I zelim ti porod kao moj i da sve bude uredu. Babica koja mi je bila na porodu se zove Marijana ( mladja cura ) fakat je super cura da nje nije bilo ne bi to tako proslo....
    Drzim vam fige i prije nego sto odes u rodiliste javi se gdje si odlucila roditi.
    Moje misljenje ti je da budes u blizini jer ces vidjeti koliko ce ti muz faliti ako rodis u VŽ i onda ostanes u ZG-u a on u VK ( bar je meni trebala njegova blizina a i on se onda ne osjeca iskljuceno ) ali kako hoces odluka je tvoja.....

    Pozdrav i drzim fige

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •