Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 280

Tema: Sv.Duh - molim "najfriškija" iskustva s poroda iz 2010

  1. #151
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Oni Chiccovi ogromni ulosci su meni puno bolji od svih tih vatenih s mrezicom. Ta mrezica skup s vatom mi se uvuce znate vec gdje i to mi skroz ide na zivce. A ovi Chiccovi su ogromni, u nekakvoj celulozi i nemaju nepropusnih slojeva. Prozracni, a ne uvlace se.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj Franciska75 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene opet!
    Grudnjak za dojenje ste imale sve? Znači i to moram imati? A ja svoja dva zagubila... tctcccc
    Pa ja ću po svemu nositi cijeli kofer sa sobom! I nigdje ne mogu naći one uloške samo sa vatom! Mogu bez toga?
    Ja stvarno kao da nikad nisam rodila...
    Ja sam si uzela topiće od mikrofibre, nemam grudnjak za dojenje..
    A uloške sam uzela neke jeftinije u dm-u jer ovi vir80 dođu 17 kn u ljekarni.

  3. #153
    maine coon avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    13

    Početno

    Bok curke,

    molim vas bilo kakve informacije o ginekologu Zudenigo, kakav je dijagnostičar, kakav je na porodu, hvala unaprijed.

  4. #154
    anna24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Garešnica
    Postovi
    114

    Početno

    Citiraj maine coon prvotno napisa Vidi poruku
    Bok curke,

    molim vas bilo kakve informacije o ginekologu Zudenigo, kakav je dijagnostičar, kakav je na porodu, hvala unaprijed.
    Ja sam prije četiri godine bila kod Zudeniga, a i sad sam. Znam da mnoge nisu bile zadovoljne sa njim. Navodno im ništa nije rekao i pregled je bio bolan. Takvih problema nisam imala, jer šta god sam ga pitala odgovorio mi je, pregled je bio normalan (jer ako se ne opustiš svaki je pregled bolan)...
    Prošli porod bio je carski, kojeg je obavio on, nakon toga posjetio me na intezivnoj i na babinjačama, ipak je na neki način pokazao da mu je stalo do pacjenata. I sad sam kod njega. Prije nekih desetak dana ležala sam u bolnici, beba je počela zaostajat u razvoju. Tražila sam da me se nakon dva tjedna pusti doma, jer je inače sve bilo u redu. Ali kako su me svi doktori ubijali u pojam sa velikim rizikom za dijete iskreno nije mi bilo svejedno napustiti odjel. Zudenigo mi je zadnji dan napravio UZV, i pregled, rekao mi da moram potpisati da idem kući, ali da se u svakom trenu mogu vratiti, ako mislim da nešto nije u redu. Također, kad je vidio da mi nije svejedno, utješio me i rekao da će sve biti u redu, da je moje tijelo vjerojatno takvo i da su moje bebice male (jer i u prošloj trudnoći beba je zaostajala u razvoju i rođena je sa 2280).
    I sad me očekuje carski, a i ležanje u bolnici u koju idem za 3 dana.
    Osobno, ja sam jako zadovoljna sa Zudenigom, šta got ga pitam odgovori mi, točan je što se dijagnostike tiče, i ono u što sam sigurna je, da ostanem trudna narednih 10 puta, svaki put bi tražila njega.

  5. #155
    maine coon avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    13

    Početno

    Hvala Anna 24. Malo si me umirila.

  6. #156
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Kakvo je trenutno stanje na Svetom Duhu.
    Ja sam prvi puta rodila u VInogradskoj, a sad se malo premišljam gdje ću, pa me zanimaju sve informacije.
    Kada na pregled tamo? (nisam iz Zg)
    Naručuje se za preglede ili...?
    Kakvo je stanje s posjetama, jesu u sobu ili na hodniku....?

  7. #157
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ja sam krenula tamo na preglede mjesec dana prije termina. Moras se naruciti za pregled. Ako trebas i UZV, to se posebno narucuje.
    Beba je s tobom u sobi cijeli dan, osim sat vremena ujutro kada je odvode na kupanje. Posjete su u sobi, dvije osobe te mogu istovremeno posjetiti.

  8. #158
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam krenula tamo na preglede mjesec dana prije termina. Moras se naruciti za pregled. Ako trebas i UZV, to se posebno narucuje.
    Beba je s tobom u sobi cijeli dan, osim sat vremena ujutro kada je odvode na kupanje. Posjete su u sobi, dvije osobe te mogu istovremeno posjetiti.

    Hvala.

  9. #159
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Da li su bebe i tijekom cijele noći s tobom? Gdje su smještene kada su s mamom u sobi, u kinderbetićima pored maminog kreveta?

  10. #160
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ekoi prvotno napisa Vidi poruku
    Da li su bebe i tijekom cijele noći s tobom? Gdje su smještene kada su s mamom u sobi, u kinderbetićima pored maminog kreveta?
    da, i jedno i drugo
    ili, ako nećeš da bude u kinderbetu, onda može i s tobom na krevetu

  11. #161
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    I tko čuva bebu kada se ti tuširaš, ideš na wc?

  12. #162
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj ekoi prvotno napisa Vidi poruku
    I tko čuva bebu kada se ti tuširaš, ideš na wc?
    Staviš bebu u mali kinderbet i zamoliš cimerice da ju pripaze

  13. #163
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    da, i jedno i drugo
    ili, ako nećeš da bude u kinderbetu, onda može i s tobom na krevetu
    Strogo je zabranjeno da beba bude s tobom u krevetu da ne daj boze zaspes ... Dok si budna ok, ali ako ti se spava beba u kinbac

  14. #164
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj ekoi prvotno napisa Vidi poruku
    I tko čuva bebu kada se ti tuširaš, ideš na wc?
    gledas da ides dok beba spava a cimerice malo pripaze, mada smo se mi tusirale u jutarnjim satima dok su bebe na kupanju i vaganju, a sa wc-a se vratis brzo

  15. #165
    Nika* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    49

    Početno

    Molim vas par odgovora u vezi sv. Duha. Zanima me da li je istina da sami presvlačimo bebe (pelena, odjeća)? Što ako ne znamo, prvorotke koje nikada bebu nisu držale u rukama?
    Da li su sestre uvijek tu kada ih trebate ili frkću nosom kada ih se zove?
    Što se tiče dojenja, da li pomažu, objasne, namjeste bebu?

  16. #166

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    59

    Početno

    Sestre sve objasne i uz mamu su dok se beba presvlači. I za dojenje su fenomenalne,možda se nekome čini da nekada forsiraju,ali u tome nema ništa loše.

  17. #167
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    Strogo je zabranjeno da beba bude s tobom u krevetu da ne daj boze zaspes ... Dok si budna ok, ali ako ti se spava beba u kinbac
    Mi smo (ne na sv. Duhu) spavale u mom krevetu sve dane u rodilištu. I nitko nije vidio ništa loše u tome, dapače, bilo je sestara koje su to gledale s odobravanjem.

  18. #168

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    isto ovako
    mlađa je spavala sa mnom cijelu noć u krevetu, zapravo ona je spavala i cicala a ja sam bdjela
    kao prvo, nisam baš bila u formi da je toliko puta stavljam i vadim iz krevetića koliko je ona puta zakmekala, ne znam baš kako su to zamislili, puno jednostavnije mi je bilo da je uz mene
    osim toga, do tad je 9 mjeseci bila u meni, sigurna sam da joj je više odgovarala moja fizička blizina
    btw, to njezino dudlanje po cijelu noć je rezultiralo time da je mlijeko došlo već drugi dan, puno brže nego sa starijim djetetom koje je bilo odvojeno

  19. #169

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Nika* prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas par odgovora u vezi sv. Duha. Zanima me da li je istina da sami presvlačimo bebe (pelena, odjeća)? Što ako ne znamo, prvorotke koje nikada bebu nisu držale u rukama?
    Da li su sestre uvijek tu kada ih trebate ili frkću nosom kada ih se zove?
    Što se tiče dojenja, da li pomažu, objasne, namjeste bebu?
    Sama presvlačiš bebu ali sestre još 2 puta dnevno svrate do sobe pitajući treba li presvuči neku od beba. Ja nikako nisam mogla zamotati bebu u te njihove tetra pelene pa bi ih zamolila da one malenu ponovno zamotaju.

    U vezi dojenja sestre su bile doista susretljive. Moja malena je super dojila od početka pa nismo trebale pomoć, ali
    cimericama su sestre cijelo vrijeme pomagale. Bile su doista divne i uvijek tu kad su ih zvale. To me jako pozitivno iznenadilo.

  20. #170

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    80

    Početno

    Isto bi htjela pohvaliti sestre na Sv Duhu

  21. #171
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    koliko god neki pljuju po Sv.Duhu,al moja iskustva su naj....kad ću ići roditi svakako budem išla tu...jedino kaj bi bilo vrijeme da se malo obnovi bolnica,a ne da se ima para za gluposti,a tamo di je potrebno nema!!

  22. #172
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    Strogo je zabranjeno da beba bude s tobom u krevetu da ne daj boze zaspes ... Dok si budna ok, ali ako ti se spava beba u kinbac
    obje noci je spavala samnom i nitko nije ni a reko. izmedju ostalog i onako je visila na sisi.
    a kad se zagrcnula plodovom vodom, srecom da je bila kraj mene, a ne u kinderbetu jer iako sam ju odmah skuzila i digla i tresla, vec je pocela mijenjati boju.

    kinderbet je sluzio samo kad sam trebala na wc ili pod tus. iako je i to bilo rijetko jer sam rodila u ponedjeljak, a u srijedu isla doma.

  23. #173

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Ja zelim pohvaliti babicu Sanju koja je odlicna u svom poslu! Kaze pravu stvar u pravom trenutku,konkretnu i strucnu uputu rodilji zapovjednim glasom.

  24. #174
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    Strogo je zabranjeno da beba bude s tobom u krevetu da ne daj boze zaspes ... Dok si budna ok, ali ako ti se spava beba u kinbac
    Dapace, sestre poticu da bebe budu u krevetu s mamom, kako bi ih se sto manje zvalo. Ja sam rodila na CR, i sestre su mi stavile bebu u krevet, jer se nisam mogla ustajati.

  25. #175

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Dapace, sestre poticu da bebe budu u krevetu s mamom, kako bi ih se sto manje zvalo. Ja sam rodila na CR, i sestre su mi stavile bebu u krevet, jer se nisam mogla ustajati.
    Mi kao da nismo rodile u istoj bolnici. I prvi i drugi put je izricito pisalo da bebe kad mama spava moraju u kinderbet, sigurnosti radi. Vjerujte mi da to ne pise bez razloga. Nisam primjetila da sestre poticu da beba spava s mamom, tj. da spava uz mamu dok mama spava. Ja sam drzala bebu skoro stalno uz sebe i na cici, desilo mi se da sam zaspala ali cim bi se trgnula vratila bi bebu u kindac. A ako je beba bila budna ionako sam bila budna i ja...

  26. #176
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Charlie prvotno napisa Vidi poruku
    Mi kao da nismo rodile u istoj bolnici. I prvi i drugi put je izricito pisalo da bebe kad mama spava moraju u kinderbet, sigurnosti radi. Vjerujte mi da to ne pise bez razloga. Nisam primjetila da sestre poticu da beba spava s mamom, tj. da spava uz mamu dok mama spava. Ja sam drzala bebu skoro stalno uz sebe i na cici, desilo mi se da sam zaspala ali cim bi se trgnula vratila bi bebu u kindac. A ako je beba bila budna ionako sam bila budna i ja...
    I ja sam 2x rodila u toj bolnici, i također je pisalo da bebe ne smiju biti sa mamama u krevetu. Pisalo je još svašta: da je to bolnica prijatelj djece , da medicinsko osobolje pomaže majkama nakon poroda , da ne moraš dojiti ako ne želiš .

    Sada, sa odmakom od nekoliko godina, mogu se samo nasmijati, sretna što više ne namjeravam imati djece i rađati na SD. Tada sam plakala i bila na rubu suza.

    Svaka čast liječnicima, ali sestre i osoblje na babinjačama je (čast iznimkama) sramota za medicinsku struku.

  27. #177
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Charlie prvotno napisa Vidi poruku
    Mi kao da nismo rodile u istoj bolnici. I prvi i drugi put je izricito pisalo da bebe kad mama spava moraju u kinderbet, sigurnosti radi. Vjerujte mi da to ne pise bez razloga. Nisam primjetila da sestre poticu da beba spava s mamom, tj. da spava uz mamu dok mama spava. Ja sam drzala bebu skoro stalno uz sebe i na cici, desilo mi se da sam zaspala ali cim bi se trgnula vratila bi bebu u kindac. A ako je beba bila budna ionako sam bila budna i ja...
    ti si stigla nesto i procitati?

    i nama su, skoro pa, poticale zajednicko spavanje. mozda jer smo sve vec imale djecu doma :/

  28. #178
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Podižem malo temu.. Zanimaju me najnovija iskustva, čitala sam sada na portalu odgovore bolnice na postavljena pitanja pa ću nekim redom pitati što mi je od njih zapelo..

    Epiziotomija - moguće odbiti .. je li stvarno ovako? Tj, da li se trude da porod prođe bez rezanja ili režu da njima bude lakše..

    Postoji mogućnost rađanja u bočnom položaju .. je li netko ovako rađao? Vjerujem da je zdravije od ležećeg položaja...

    Rezanje pupkovine .. da li puste da pupkovina otpulsira ili ju režu odmah?

    Skin to skin piše da je odmah nakon porođaja i da traje pola sata.. Da li daju dijete i ocu u ruke i smije li tata biti s nama za to vrijeme?

    Rooming-in (a) potpuni, od 0 do 24 sata i (b) tijekom dana, od 6 do 24 sata ... ovo me najviše muči.. ne znam koliko ću biti umorna i razmišljam da će mi možda dobro doći 6 sati odmora ali me brine gdje je dijete za to vrijeme i čime ga hrane? Što ako mi dođu posjete po danu i poželim na pola sata izaći vidjeti muža i obitelj, uzmu li tada dijete k sebi ili nemam mogućnost izaći jer moram biti uz njega?


    .. mislim da je to to od pitanja, ako netko ima još nešto naknadno napisat što će mi dobro doći bila bih vam zahvalna

  29. #179
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja ovim pitanjima dodajem još:

    Smijem li piti vodu? Ili čak možda i pojesti čokoladicu ili što već?

    Smijem li se kretati ili sam stalno spojena na ctg?

    Apsu, ono što ja znam za Sv. Duh je iskustvo od prije 4 godine i nije baš friško. Tad si u vrijeme posjeta morala tražiti ostale cure u sobi da pričuvaju tvoju bebu dok ti imaš posjetu.

  30. #180
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam jela i pila u predradjaoni cijelu noc, odnosno dok mi je pasalo.
    setala sam se kad nisam spavala ili bila na ctgu.
    ne rezu, da pace, primalja masira medjicu.
    Pupkovinu ne rezu odmah.
    Beba je osti tren na tebi i tako ostaje 2h.
    ja sam se grozila radjana u lezecem polozaju, na kraju sam skuzila da je to bio neki skoro sjedeci i da je guza visila, odnosno trica je bila slobodna (iako sam prolazak glave kroz zdjelicu prehodala). jedna forumasica je pisala da je na SD rodila cetveronoski 2012.
    kad dodju posjete, ulaze u sobu, tako da isti dan bebu u narucju drzi i tata i starija sestra/brat.

    u svojoj prici s poroda sam detaljno opisala predradjaonu i kako je sve izgledalo i kako se odvijalo od punknuca vodenjaka di poroda.

  31. #181
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Vau, ovo zvuci bajno

  32. #182
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da
    koliko moze, ipak je to rodiliste.

    zaboravila sam napisati da je cimerica dala bebu jednu noc na par sati, nisu je nadohranjivali.
    i da sam gore pisala s mobitela i da se ispricavam na greskama.

  33. #183
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ma čim sam stisnula objavu posta odlučila sam da će biti samnom od 0-24 , nebi mogla mirno spavati da nisam sigurna di mi je i jel je gladan ili na adaptiranom..

    Znači posjete mi dolaze u sobu i dolaze u kontakt s bebom? I mojim cimericama isto dolaze posjete, valjda nije to previše ljudi za malu bebu.. Jesu normalno obučeni ili imaju nekakvu zaštitu? ..

    I što je s tatom nakon poroda, ta 2 sata ( ), ostaje s nama ili mora van?

  34. #184
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    dokle god ste vi u boxu i tata je

    posjeta nema zastitu, al ok je. smiju uci dvije osobe (djeca se ne racunaju) ali su svi obzirni.

    kako smo sve vec imale djecu, ti trenuci kad stariji upoznaju mladje su neprocjenjivi

    i ako je sve ok, doma se ide 2. dan (0 je kad si rodila. s tim da pustaju ako si rodila po noci i rano ujutro. meni su rekli da sam granicna (rodila u 8:30) ali posto je sve super, pustili su me doma 50h nakon sto sam rodila).

  35. #185
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    prekrasno , stvarno mi je lakše

  36. #186
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ovo zvuči dobro! Nadam se da to sve opet nije jaaako drugačije u drugoj smjeni.
    Sad se ja selim na Vinogradsku jer i ona mi je opcija.

    Apsu, ti si već odradila tečajeve?

  37. #187
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo zvuči dobro! Nadam se da to sve opet nije jaaako drugačije u drugoj smjeni.
    Sad se ja selim na Vinogradsku jer i ona mi je opcija.

    Apsu, ti si već odradila tečajeve?
    nisam, ići ću sad u 11 mjesecu u dom zdravlja, svaki put smo fulali tečaj, vidjeli dan nakon da je bio dan ranije :D

  38. #188
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    imas popis na stranicama zagreba.

  39. #189
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Evo ovdje: http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=453

    Ja ću vjerojatno početkom prosinca. U mojem DZ obično ih stavljaju krajem mjeseca,a mislim da će mi kraj prvog biti već malo kasno. Tad ću biti 34tt.

  40. #190
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    mislim da ti nije kasno, evo ja sam danas 33 tj. a na tečaj idem za 2 tjedna, znači sa 35 tj.. Nekako mi je draže ići što kasnije da što manje zaboravim.. jedini problem može biti da mi malac odluči ranije izaći, ali bit će on dobar

  41. #191
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    e da,da.. piše da mame ne moraju nositi jednokratne pelenice.. to znači da mi oni tih par dana daju svoje? .. A jel beba u našoj odječici ili u nekoj njihovoj? ( razmišljam o torbi )

  42. #192
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da ti nije kasno, evo ja sam danas 33 tj. a na tečaj idem za 2 tjedna, znači sa 35 tj.. Nekako mi je draže ići što kasnije da što manje zaboravim.. jedini problem može biti da mi malac odluči ranije izaći, ali bit će on dobar
    Ma neće malac uraniti!

  43. #193
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    e da,da.. piše da mame ne moraju nositi jednokratne pelenice.. to znači da mi oni tih par dana daju svoje? .. A jel beba u našoj odječici ili u nekoj njihovoj? ( razmišljam o torbi )
    dobis tamo pelene, spavacicu i odjecu za bebu.
    kad sam bila, malo je falilo newborn velicina, mislim da je bilo violeta i pampers, mojoj je violeta bila malo velika.

    nosila sam njihovu spavacicu da se moja ne zaprlja, a i onako sam je mijenjala par na dan.

    nosila sam posudicu za vodu i vatice da operem guzu i kremu.
    uvijek je bilo sapuna i rolni kao i wc papira, wci uredni.

    imala sam svoj rucnik i gel za tusiranje.
    svoje uloske.
    papuce za sobu i za kadu.
    bocu za tociti vodu.

    mislim da je to to.

  44. #194
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    puno si mi pomogla, hvala

  45. #195
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nema problema

    nadams e da se niej nesto promijenilo, na lose, ali sumnjam.
    tamo bas paze, a na kraju dobijes evaluacijske listice :D

  46. #196
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    joj.. ahaahha valjda ću se do poroda sjetit još 100 pitanja .. dakle : dragi mi je ljut jer će samo sat vremena biti s nama za vrijeme posjeta pa je rekao da će njemu kao tati sigurno biti dopušteno biti barem pola sata duže.. ( to je prvo pitanje ) .. onda sam mu rekla da ženama koje su u sobi samnom treba privatnost i mir dok doje pa je rekao da sigurno mora postojati neki zastor da si navučemo kad želimo privatnost.. pa, jel ima nekog zastora?

  47. #197
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nop

  48. #198
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    hahaahahah zanimljivo

  49. #199
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ma kakvi zastori,

    u sobama su od 3-6žena, zavisi u kakvu sobu dođeš.

    inače baš i nije uputno da se ide u sobe novorotkinja, u vrijeme kad sam ja zadnje gore rodila, posjete su bile više manje na ulaznim vratima u odjel babinja.

  50. #200
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    u sobama su 3 zene. (mislim da je bila jedna veca soba i da su u njoj bile cure s CR.
    svaka soba ima svoju kupaonu.

    posjete su u sobi, kraj tvog kreveta.
    kao, ne smiju sjediti ka krevetima, no tog se nikada nitko nije drzao, ni u bolnicama ni u rodilistima.
    na mom krevetu su lezale obje cerke.

    prije ulaza dezinficiraju ruke, ako to nekog brine.

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •