Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 126

Tema: madrac za krevet

  1. #1
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno madrac za krevet

    Dakle, kupujemo novog, ovaj stari je odslužio svoje.
    Mi bi (naravno 8) ) nešto po normalnoj cijeni, a da je kvalitetno i zdravo za leđa, ne premekano, 180X200cm.
    I nove podnice.
    Ajmo s preporukama.

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi imamo dva madraca za bračni krevet, Hespo, imaju sloj kokosa i one neke čunjiće u sredini, meni su odlični, tvrdi, to su kad smo ih kupili bili najskuplji Hespo madraci a po cijeni su bili recimo kao najjeftiniji madraci ovih skupih proizvođača (npr. Dunlop). Za takve madrace se ne stavljaju podnice.

  3. #3
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Mima, jel se sjećaš koliko ste ih otprilike platili?

  4. #4
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    mi cekamo dostavu isto hespovog madraca. nema kokos izmedju jer su nam preporucili da je zez kod njega u tome ako se prolije nesto da se unisti taj sloj i nikad nije ko sto je bio. isto tako su rekli da se ne isplati za bracne krevete, da je prevelik vec uzet onda 2x90cm. uzeli smo eko, bez federa, latex 140cm- 3176kn (on je i jeftiniji od ovog s kokosom) i podnice koje imaju onu plastiku za reguliranje pritiska/tezista/tezine, LS, 1560 kn. to je recimo skuplje ali jako kvalitetno (tako su nas uputili oni koji su nedavno kupovali). MM je reko da na tome ne zeli stediti jer ipak ce to trajati malo duze a ne zeli nam zaribat kicmu. jedva cekam da nam, stigne (jos tjedan dana) jer sad spavamo na krevetu na izvlacenje i ledja me lagano ubijaju! ovaj madrac je tvrdji, ja sam takvog trazila.

  5. #5
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Za takve madrace se ne stavljaju podnice
    ma da? vidis nama nisu to rekli vec su rekli da idu iste ove koje smo uzeli za latex madrac... :zbunjeni_smajlic:

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Za lateks madrace trebaju skuplje, one regulirajuće latoflex podnice, a za ostale (m.s federima) idu jednostavne latoflex podnice bez regulacije.
    Nemojte se zavaravati da nećete osjetiti muževljevo okretanje ako uzmete 2 madraca umjesti jednog velikog .
    Najgenijalnija fora prodavača su mi detaljni opisi ljetno-zimske strane madraca (merino vuna - toplo, grije vs.pamuk- prozračno, rashlađuje), a u uputstvima lijepo piše da bi se madrac morao okretati svaki tjedan!!!
    Inače, mi imamo Hespove podnice i madrace, Vitazon prestige, zadovoljni! (www.hespo.hr) Ne sjećam se cijene, ali bilo je oko 20-25% jeftinije za vrijeme Ambijente.

  7. #7
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Upravo čekamo hespo latex sedam zona, 180*200, hm, čini mi se da je oko 5,200...plus dvije podnice, 1,200 ..

    I k tome legenda podnice. Za latex su bitne podnice.
    Mi smo izabrali latex jer nismo više htjeli opruge. A kad bi mogla, definitfski bi se odlučila ze tempur, 10 000 kn ali....

  8. #8
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    e, da meni je bilo bitno ne kupit mekni madrac,pa sam prvo htjela taj s kokosom, no onda su mi frendovi ( koji rade u Hespu) rekli da su to fakat jaako tvrdi madraci. Latex je neka sredina.

  9. #9
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    kasiopeja, imamo isti! i isti razlog, heheheh!
    jel vam treba stici i prije bozica, ko nama?
    (ok, sad mi cekamo i krevet, pa ne znam sta cekamo- krevet il madrace. uglavnom trebaju stici skupa)
    kako ce mi ledja uzivat!!! :D

  10. #10
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    mi smo kupili od "hespa", isto 180x200, fenomenalan nam je; platili ga (bez podnica) oko 3500 kn, stvarno smo zadovoljni :D

  11. #11
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    :shock: nama su rekli da za taj naš ne idu podnice, mi imamo one obične ravne podnice od kreveta. I da, ti madrac sa kokosom su skroz tvrdi, takve smo i htjeli. Ne mog se sjetiti koliko smo ih platili, to je bilo prije nekoliko godina. Ali mislim oko 4000 kn dva komada.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Sad ću ja skroz laički ali nadam se da ćeš shvatiti. Ja imam madrace iz Metroa 90x200 (dakle za jednu stranu kreveta) i to one koji su zapakirani zarolani, punjeni su pjenom i kad dođeš doma i otvoriš najlon on se napuhne. Madraci su bili jeftini, mislim da je svaki koštao oko 400kn ali su ODLIČNI. Tvrdi su, nisu dobili nikakve rupe po sebi, niti kvrge a imamo ih već oko 2 godine. Super mi je spavati na njima. Kad sam prije 5-6 godina kupovala za djecu madrace htjela sam super kvalitetne i platila sam ih svaki oko 2000kn (glupača) isto takve sa pjenom, super su, tvrdi i ugodni ali ovi koje mi imamo ništa ne zaostaju po kvaliteti a za puno manje novaca.

  13. #13
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    mi isto kao davorka imamo sa pjenom i bio je zapakiran u rolu (kupili prije 3 godine) i odusevljeni smo. kupili na velesajmu, mogu ti pokazati gdje, ne sjecam se imena. mislim da je cijena za sirinu 160 nekih 1600 kn.

  14. #14
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Mi imamo madrace iz perfecte dreams (dućan na velseajmu, inače imaju i web), od lateksa i pjene. Ja i MM imamo odvojene madrace koji su uz to i različitih struktura jer imamo poprilično različiti kilažu (čitaj MM ima puno previše kila). podnice su latoflex.
    A najviše mi se sviđa što su ti latex madraci toliko lagani, da ih mogu fino i sama izvaditi kad mijenjam plahte i slično.
    I preporodili smo se što se tiče spavanja - prije smo imali jedan veliki madrac s oprugama koji je MM potpuno uništio.

  15. #15
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Super, super, za sada su mi favoriti ovi davorkini i Felixini.
    Ne mislimo još kupovat nešto preskupo,jer s curkama još dijelimo krevet, pa bez obzira na zaštitu se dogodi da proliju sok isl. il nezgode s piškenjem, a zašt. folija se baš pomakla...
    Računam da ćemo ionako za 5-6 godina kupovat novi krevet samo za nas dvoje , tako da mi se ne da trošit ogromnu lovu, ali opet bih htjela da do tad zdravo spavamo.
    Samo dajte dalje .

  16. #16
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    kasiopeja, imamo isti! i isti razlog, heheheh!
    jel vam treba stici i prije bozica, ko nama?
    (ok, sad mi cekamo i krevet, pa ne znam sta cekamo- krevet il madrace. uglavnom trebaju stici skupa)
    kako ce mi ledja uzivat!!! :D
    mi smo naš naručili iza NG jer nam tek tada stiže novi krevetac (radimo ga po narudžbi)..

    al leđa..ehehe, jedva čekaju tu milinu..
    :D

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Po Davorkinoj preporuci mi danas kupili u Metrou madrac. Isto nismo htjeli nešto skupo jer planiramo zamijeniti spavaću i dječju sobu čim se ukaže potreba da klinci imaju više prostora, pa možda budemo i krevet mijenjali. A osim toga, još nam se Jan zna uvući u krevet i popiškiti....

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Cure, baš mi je drago ako sam vam pomogla. Ja sam se toliko oduševila kad je muž donio taj madrac i još kad sam čula kako je povoljan u odnosu na druge. A kad legnem i onako mi je fino tvrdo za leđa a ne propadam kao na onom sa oprugama...ma super.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Nemoj biti tako oduševljena još dva-tri tjedna, molim te.... Nama su ga kupili rođaci iz Pitomače i tek za praznike idemo po njega.... Sinoć smo legli i MM i ja, razmišljajući i tugujući za novim madracem

  20. #20
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Jel ima neko iskustva s onim Dormeo madracima s TVprodaje?
    Veličina 180X200 je 1300kn, imaju garanciju na 5,6 godina, antialergijsku navlaku, materijal je bez opruga neki elucell ili tako nešto, slično lateksu, ali navodno nije alergeno kao lateks.
    Uglavnom, cijena mi je ok a i zvuče dobro.
    Otići ću ovih dana na skladište pogledati u živo.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    ja poludila od neprospavanih noći na kak ti super kvalitetnom madracu
    pa smo MM i ja hitili i krevet (škripao je) i madrac u smeće.
    na velesajmu smo kupili francuski krevet kojem se madrac diže pa imam mjesta i za stvari,a punjen je kaučukom.
    konačno spavam ko beba,a i niš ne škripi

  22. #22
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    Jel ima neko iskustva s onim Dormeo madracima s TVprodaje?
    Veličina 180X200 je 1300kn, imaju garanciju na 5,6 godina, antialergijsku navlaku, materijal je bez opruga neki elucell ili tako nešto, slično lateksu, ali navodno nije alergeno kao lateks.
    Uglavnom, cijena mi je ok a i zvuče dobro.
    Otići ću ovih dana na skladište pogledati u živo.
    Meni je kuma koja je u biznisu madraca, rekla da si to nikad nebi kupila...Oni su ga za svoju firmu kupili i otvorili da vide od čega je, ( e , sad ja neznam točno od čega je), i rekla je da je to koma madrac..

  23. #23
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    kasiopeja, ajd pliz pitaj kumu od čega je, zašto joj je koma.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Da se uključim u raspravu o madracima, mi trenutno imamo krevet 180x200 (klasika) i dobre, ali odvojene madrace, a budući da spavamo "u žlici", stalno smo negdje na sredini baš kod tog mjesta spajanja madraca, grrrrrrrr.

    Ovaj ili sljedeći mjesec namjeravamo kupiti kvalitetan, anatomski krevet, računamo da ćemo pljucnuti minimalno 8000 kuna - naime, želimo da bude van standardnih mjera (220x200), metalna konstrukcija (ovaj je drveni i to je shit) i neki jako, jako dobri madraci - također smo zatrzali na Hespo, ali ako madrac normalnih dimenzija dođe 3500 kuna, bojim se pomisliti koliko će nas doći ovaj mjera 220x200...

    U svakom slučaju, u krevetu provodimo trećinu života i ne namjeravam na tome štediti...A i bebonja će spavati s nama.

    Btw, jesam li ja jedina koju riječ "madrac" asocira na onaj skeč Monty Pythona kad prodavač madraca svaki put kad čuje riječ "madrac" stavi škarnicl na glavu i onda mu svi moraju pjevati God Save the Queen?

  25. #25
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    metalna konstrukcija (ovaj je drveni i to je shit)
    joj, nemoj metalni, kažu bioenergetičari da ti je to kao Faradeyev kavez, ne baš dobro za zdravlje :/

  26. #26
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Luna, zašto su metalni kreveti bolji?

    A što se tiče van standardnih mjera, obično se na klasičnu mjeru od 180*200 dodaje 10-20% na cijenu.

    MJ, pitat ću pa javim..

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    metalna konstrukcija (ovaj je drveni i to je shit)
    joj, nemoj metalni, kažu bioenergetičari da ti je to kao Faradeyev kavez, ne baš dobro za zdravlje :/
    Ali koja mi je alternativa?
    Drvo ne dolazi u obzir jer em ga nikako ne volim, em se drvene letvice uvijek, ali uvijek raspadnu - mi smo ovaj krevet (a nije bio niti jeftin niti loš) morali dodatno učvrščivati i raditi dodatnu srednju nogu u sredini...A oboje smo normalne kilaže.

    Ne mislim da su metalni kreveti bolji u smislu zdraviji, već da je ta konstrukcija čvršća i nema šanse da se raspadne.

  28. #28
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Luna, zašto ne napravite krevet kod stolara, od punog drveta, kutiju s 5 nogu? Trajat će i za unuke...
    Kupovni krevet od punog drveta (bez imalo iverice) jako je skup, ali meni se sasvim solidnim čine i oni čiji su rubovi s nogicama od punog drveta - u te se drvene "nosače" zašarafe bočne stranice, pa se ništa neće klimati.
    Eh, sad, prerana rasklimanost ima i drugih uzroka

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    327

    Početno

    Da li si je upoce netko priustio tempur? Ja za sada razmisljam barem o jastuku tempur. A da li je netko kupio tempur dodatak tza normalni madrac?

    Inace imamo Meblo hospital 180x200 - spavamo na njemu 6. godinu i dao je svoje. Iv ga je redovito zalijevao do 3. godine. tek onda sam otkrila ograman pamucni anti prekrivac- gumu nisam htjela.
    Dakle preporucujete HESPO lateks?

  30. #30
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    MJ, glede dormeo madraca,pitala ja kumu i kaže da i nisu tak jako koma...

    Kao,ljepljeni su i punjenje im se niš tposebno ne razlikuje od klasičnih madraca ostalih firmi ( hespo, bernarda i ini), te da onaj koji su oni skidali da je unutra bilo malih opruga, spužva i debela navlaka..

    E , sad...sve u svemu , kaže , za te novce ima boljiih izbora.
    Pa vi vidite..

  31. #31
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    metalna konstrukcija (ovaj je drveni i to je shit)
    joj, nemoj metalni, kažu bioenergetičari da ti je to kao Faradeyev kavez, ne baš dobro za zdravlje :/
    ne kuzim ih. jesu rekli i da se iselis iz stana zato jer je ko faradeyev kavez.
    u iglu naprimjer.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    150

    Početno

    Mi smo kupili francuski krevet koji ima ugrađeni jogi. Ma pre,pre,pre zadovoljni smo već 5 godina! I još se može podizati pa dobijemo mjesta za spremanje! Bio je nešto sitno, oko 2000 kn i to po mjeri!
    A nije na odmet da MM ima 2 metra i 110 kila, pa kad ona kaže da je za 5...

  33. #33
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    metalna konstrukcija (ovaj je drveni i to je shit)
    joj, nemoj metalni, kažu bioenergetičari da ti je to kao Faradeyev kavez, ne baš dobro za zdravlje :/
    ne kuzim ih. jesu rekli i da se iselis iz stana zato jer je ko faradeyev kavez.
    u iglu naprimjer.
    eh sad...ne moraš odselit u iglu, ali ipak neke loše stvari ne moraš dodatno potencirat kad imaš alternativu.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Mi aktivirali madrac iz Metroa! Prezadovoljni smo...

  35. #35
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Evo da se i ja uključim. Mi imamo hespov 200/210, a ja savjetujem- za ugodno spavanje važno je da je madrac u komadu, da spavate na mjestu bez nepovoljnih zračenja (imamo magnetsku prekrivku i vrijedila je svake kune a koštala 6000 :shock: ) i da imate dobru podnicu. U Lesnini (kod metroa sesvete) imaju puno tipova madraca izloženih, pa se može fino leći i isprobati! A ukusi su stvarno različiti...

  36. #36
    bubimirko

    Početno

    samo da se pohvalim.......dali smo si oduška i kupili Tempur.....koji je stigao u expressnom roku od cca 7 dana......ma koji užitak je spavati na tome....fakat se budim ujutro bez bolova u leđima i uopće se ne budim po noći-samo lagano utonem u njega i nema više mrdanja i okretanja.....jest da je to skupa igračka ali vjerujem da će se isplatiti(osim toga na kraju godine možete tražiti povrat poreza jer on spada u ortopedska pomagala)

  37. #37
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj bubimirko prvotno napisa
    ...dali smo si oduška i kupili Tempur ...
    Kol'ko košta?
    Mi imamo samo Tempurove jastuke.

  38. #38
    bubimirko

    Početno

    ovisi kaj hoćeš..............ima korektivni madrac....koji je debel samo 7 cm i on se stavlja preko madraca koji već sad imaš, nakon toga imaš madrac od 15cm i 20 cm.......e sad vele da je ovaj od 15 za težinu do mislim 90 kg.......tak da ak ti je muž, dečko ili ljubavnik malo veći onda buš išla na 20 cm debljine..........postoji i od 25 ali ne vidim koja je svrha toga.....osim da više platiš.........dakle s sebljinom raste i cijena.......mi smo uzeli ovaj od 20 i to za bračni krevet a cijena je bila nešto preko 10000 kunića......e sad znam da izgleda grozno ali kad uzmem u obzir da ima garanciju na 15 godina onda mi nekak to sve izgleda ipak malo bolje

  39. #39
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ne zvuči mi baš tako grozno, ako bi moglo poslužiti i u terapijske svrhe, makar malim dijelom. Ni jastuke nismo kupili iz dobroga, kako se ono kaže. Gdje ste kupili madrac?
    Mi smo ovaj iznos u Medikoru čak dobili na rate.

  40. #40
    bubimirko

    Početno

    mislim da isto tamo.......tj. u nekom malom jedva primjetnom dučanćiću u staroj vlaškoj ali imaš i na velesajmu u euro-nam-u ili eurodom-u a vidio sam ih i u solidumu.......i naravno da može na rate samo onda i cijena raste.....nema popusta od 10% što kod ovakve cifre i nije zanemarivo a tu su ti onda i kamate koje plaćaš (ovisi koliko o kartici i ona jednokratna naknada obrade)

  41. #41
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    metalna konstrukcija (ovaj je drveni i to je shit)
    joj, nemoj metalni, kažu bioenergetičari da ti je to kao Faradeyev kavez, ne baš dobro za zdravlje :/
    Ali koja mi je alternativa?
    Drvo ne dolazi u obzir jer em ga nikako ne volim, em se drvene letvice uvijek, ali uvijek raspadnu - mi smo ovaj krevet (a nije bio niti jeftin niti loš) morali dodatno učvrščivati i raditi dodatnu srednju nogu u sredini...A oboje smo normalne kilaže.

    Ne mislim da su metalni kreveti bolji u smislu zdraviji, već da je ta konstrukcija čvršća i nema šanse da se raspadne.
    Prije par godina kad smo opremali spavaću pregledali smo svakakve konstrukcije. Izbor je bio očajan. Mislili smo da su metalni čvršći, ali sve je to više majne klimavo, spojevi nedovoljno čvrsti... bla bla.
    Na kraju smo se odlučili konstrukciju napraviti po mjeri (našla sam točan nacrt u Uradi sam) taj nas je dio koštao 1000kn pa smo zato mogli uzeti nešto bolji madrac.
    Ne sjećam se koji mu je naziv, ima zimsku i ljetnu stranu, proizvođač je Hespo. Znam da je bio u rangu najkvalitetnijih drugi po redu, nema opruge. Platili ga 4500kn.
    Preporučujem uzeti što bolji madrac.

  42. #42
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    mi smo u moru skupih madraca, svoj nakraju naručili iz tvornice Oriolik u Slavonskom Brodu (točnije Oriovcu)
    htjeli smo te Hesp osa kokosom ali zbog dimenzije 140 x 200 smo moral idugo čekati,
    i onda sam na netu našla broj od tvornice,
    naručili na neviđeno ORTOFLEX madrac, tvrdi od tri vrste spužve, jer MM ima problema sa kičmom!
    Došao nam je u roku od tjedan dana, a dostava je koštala ispod 100 kuna!
    Madrac je sa nekim popustom ( za BOžić) i popustom za gotovinu bio manje od 900 kn- nismo mogli vjerovati,
    a isti taj je po dučanima preko 2000 kn!
    Madrac je za 10 i mi prezadovoljni :D

  43. #43
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mi isto imamo od perfecte, onaj neki s pjenom kaj se kupi zarolan. Naš na bračnom krevetu je već 4,5 godine i super smo zadovoljni. Ima zimsku i ljetnu stranu. U kindrbet smo sravili isti takav i sada smo za krevet na kat kupili takve madrace. Prezadovoljni svi. :D

  44. #44
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    i mi imamo Stellu od perfecte i prezadovoljni smo

  45. #45
    betty boop avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    632

    Početno

    Šta se tiče hespo madraca ne bi ih preporučila zato jer je sveki kupila za njih bračni od 180 u jednom komadu i niti nakon godinu dana korištenja se ful udubio (nisu debeli ljudi ). Isto tako je kupila od hespa madrac za krevet od 90 cm i ista stvar, samo se propadne u njega .

  46. #46
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa
    i mi imamo Stellu od perfecte i prezadovoljni smo
    Da i naša je Stella :D

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj betty boop prvotno napisa
    Šta se tiče hespo madraca ne bi ih preporučila zato jer je sveki kupila za njih bračni od 180 u jednom komadu i niti nakon godinu dana korištenja se ful udubio (nisu debeli ljudi ). Isto tako je kupila od hespa madrac za krevet od 90 cm i ista stvar, samo se propadne u njega .
    Koji su to modeli od hespa, ili bar kaži koja cijena

  48. #48
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    džzs bubimirko, jesam ja to dobro pročitala 10 tisuća kuna za madarc :shock: ???

  49. #49
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj ivaa prvotno napisa
    mi smo u moru skupih madraca, svoj nakraju naručili iz tvornice Oriolik u Slavonskom Brodu (točnije Oriovcu)
    htjeli smo te Hesp osa kokosom ali zbog dimenzije 140 x 200 smo moral idugo čekati,
    i onda sam na netu našla broj od tvornice,
    naručili na neviđeno ORTOFLEX madrac, tvrdi od tri vrste spužve, jer MM ima problema sa kičmom!
    Došao nam je u roku od tjedan dana, a dostava je koštala ispod 100 kuna!
    Madrac je sa nekim popustom ( za BOžić) i popustom za gotovinu bio manje od 900 kn- nismo mogli vjerovati,
    a isti taj je po dučanima preko 2000 kn!
    Madrac je za 10 i mi prezadovoljni :D
    Sve potpisujem, a ljudi ne znaju da je u stvari Hespo madrac proizvod Oriolika, samo Hespo gore stavlja svoju markicu. Ja odavno znam za to jer poznajem vlasnike tvornice Oriolik i sve madrace imamo od njih, čak rade i po mjeri. I jako sam zadovoljna, ali treba prije kupnje svakako isprobati što ti najbolje odgovara jer nismo svi isti. Znam da isporučuju robu u Mercator u Velikoj Gorici, pa lijepo isprobajte model i naručite u tvorničkom dućanu Oriolik, a sve možete vidjeti na www.oriolik.hr

  50. #50
    bubimirko

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    džzs bubimirko, jesam ja to dobro pročitala 10 tisuća kuna za madarc :shock: ???
    da jesi....ali ljudi vjerujte mi na riječ.....fakat je svemirski....to nema veze niti s kakvim madracem koji sam probao.....dakle madrac se kompletno prilagođuje vašem obliku i reagira na vašu tjelesnu toplinu .....nema nikakvih opruga......ma jednostavno fantazija....teško je pričati o tome ak niste probali.....i još nekaj da napomenem nije niti zanemariva 15 godišnja garancija

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •