Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 377

Tema: Prolaktin

  1. #151
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    meni je prolaktin 37 i jos mi je dok rekao da to nije tako jako poviseno :?. Doduse, nisam istrazivala da li imam iscjedak al mi se svejedno to cini previsoko :/

  2. #152
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Jos me dok pitao jel imam kakav iscjedak i ja mrtva hladna kazem NE, i tam sam jos istiskala cice i stvarno nije bilo nis, i onda kad sam dosla doma i krenula masirat stvarno ispadose 2 kapi.

    Ma u principu i meni je rekao da su to granicne vrijednosti, ali s obzirom na to da mi je drugo sve vise-manje ok, da je vjerovatno prolaktin uzrok tomu svemu, odnosno anovulaciji...
    Ne znam, pricekat cu da prodje 12mj, dat vitexu sansu ali cu svejedno otici po jos jedno misljenje.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    19

    Početno

    Drage moje,
    vec 2 godine vas pratim,ali sam se tek sada registrovala.Imam poprilicno problema oko zaceca,a li bih trenutno molila pomoc za prolaktin.Nakon 3 godine bezuspjesne borbe za bebu, na moje insistiranje uradila sam hormonalne pretage i ono:Bum.Prolaktin 700 (9 dan ciklusa).da li neko zna koliko je opasna ovolika vrijednost prolaktina i sta ste dalje radile nakon prve spoznaje,koje lijekove trosile.Unaprijed hvala

  4. #154
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    draga prolaktin se vadi od 2-5 dana neznam zašto su te tad uputili.

  5. #155
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa
    draga prolaktin se vadi od 2-5 dana neznam zašto su te tad uputili.
    prolaktin je svejedno kada vadis, odnosno koji dan ciklusa

  6. #156
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Zašto je meni onda moj doc izričito rekao da vadim u ta tri dana ,čak sam tražila slobodno s posla da to odradim!? :? :?

  7. #157
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa
    Zašto je meni onda moj doc izričito rekao da vadim u ta tri dana ,čak sam tražila slobodno s posla da to odradim!? :? :?
    zato jer si tad vadila i ostale hormone, pa vjerovatno da ne setas 2x bezveze

  8. #158
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Svi hormoni se razlikuju u folikularnoj i luteinskoj fazi. Zato se vade oko 3dc i kasnije oko 21dc (za potvrdu ovulacije). Možda je dr hitno trebao nalaze, a tebi garfild već prošao 5dc, pa si ti onda vadila 9dc.

  9. #159
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Svi hormoni se razlikuju u folikularnoj i luteinskoj fazi. Zato se vade oko 3dc i kasnije oko 21dc (za potvrdu ovulacije). Možda je dr hitno trebao nalaze, a tebi garfild već prošao 5dc, pa si ti onda vadila 9dc.
    upravo to

  10. #160
    Tia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    847

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Svi hormoni se razlikuju u folikularnoj i luteinskoj fazi. .
    Mislim da to baš i nije tako. Na mojim nalazima nikada za prolaktin ne stoje različite skale ovisno o ciklusu dok za ostale spolne (FSH, LH, Estradiol).

  11. #161

    Početno Re: Prolaktin

    bok
    ja sam nova na ovom forumu ali vidim da imamo iste probleme
    naime,vec dvije godine imam probleme sa prolaktinom koji je redovito bio povisen sve dok ne bih pocela uzimati Bromergon ,onda bi prolaktin dosao na normalu ali cim bih prestala sa tabletama odmah se vratim na pocetak
    prije mjesec dana sam se udala i sada bismo htjeli bebu ali me strah da to nece funkcionirati buduci da bez tableta nemam cikluse pa tako ni ovulaciju
    ginekolog mi kaze da nece biti problema ali nije me bas uvjerila?? :?

  12. #162
    luce st avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    225

    Početno

    Niky, Bromergon možeš slobodno uzimati dok radite na bebi.
    Važno je samo da ga prestaneš uzimati kad ti test za trudnoću bude pozitivan.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    333

    Početno

    I cure su potpuno u pravu za to da prolaktin mozes vaditi BILO KADA u toku ciklusa.

  14. #164

    Početno

    Citiraj luce st prvotno napisa
    Niky, Bromergon možeš slobodno uzimati dok radite na bebi.
    Važno je samo da ga prestaneš uzimati kad ti test za trudnoću bude pozitivan.
    bok
    evo bas sam juce pravila test i nista od bebice iako sam vec trebala dobiti ciklus ali mi kasni 4 dana iako sam na Bromergonu pa smo se ponadali

  15. #165

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    7

    Početno ..

    evo ovako vecina od vas ovdje zna da sam u 5 mjesecu imala spontani...nakon toga menzis mi je dolazio tocno u sat svakih 28 dana, zadnja vjestica je bila 14.07, sljedeca je trebala doci 11.08 kasni, i odlucila sam 15.08 napraviti test...ali na moju zalost bio je negativan....nadam se da sam ga napravila prerano, nemam mesturalnih tegoba kao i svaki put...
    ...jutros mi se desilo da mi je iz grudi prokapala neka tekucina, onako kao nakon poroda kad treba naici mlijeko, dal se kojoj od vas ovako nesto desilo, i sta bi to moglo biti......i nadam se da sam test ipak prerano napravila

  16. #166

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Didi mislim da ti je prolaktin malo skočio i da zato imash iscjedak iz dojke kod mene to normalna pojava .. za prolaktin inače kazu da je hormon "stresa" tako da je moguce da ti se malo nakupilo svega pa ti prol. skocio. Ako odesh dok. napravit ce ti nalaze hormona i dobit bromegone a doma mozesh uzeti onaj pms free on sadrzi biljku konopljiku koja pomaze u radu hipofize...

  17. #167
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    ako kome treba PMS free... ja imam dvije kutije, nove, negdje prije naručila od Encijana (u ljekarnama ga slabo imaju)... nek mi se jave na PP

  18. #168

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Drage moje,
    vidjela sam sve vase poruke. I ja imam problema sa visokim prolaktinom. Već tri godine pokusavam ostati u drugom stanju. Proteklih godinu i po sam dobila oko 15 kg. Pregledom kod specijaliste mi je utvrdjeno da imam zadebljanu sitinu zlijezdu, terapija (letrox) daje dobre rezultate, ali mi je pored toga ustanovljen i visok prolaktin, doktor mi je propisao Bromergon i pijem ga vec nekih 6 mjeseci, ali prolaktin i dalje raste. Ginekolog mi je dao uputnicu za CT. U petak idem na kontrolu stitne i prolaktina, poslije tih nalaza cu otici uraditi CT. Sta mi preporucate da uradim ako prolaktin opet bude porastao?

    Pozdrav iz Banja Luke

  19. #169
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Dragana dobrodošla, i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ti nalazi budu uredu

  20. #170

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Hvala i ja se nadam, ali to cu znati iducu sedmicu

  21. #171

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    dragana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za nalaze

  22. #172

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Hvala! Jeli se ijedna od vas deblja od bromergona, ja stalno dobijam na kilazi, jos pazim sta jedem i pijem puno tecnosti!

  23. #173

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    debljanje je normalno s bilo kakvim hormonom tako da te ne brine puno spast ce samo od sebe

  24. #174

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Cure ne znam kako je kod vas, ali kod nas u B. Luci je katastrofa u zdravstvu. Doktor koji mi vodi lijecenje prolaktina ovde vazi za najboljeg u toj oblasti, ali ja sam skepticna posto ne vidim pomaka u lijecenju! Lijecim se kod njega privatno i svaki put platim oko 50 eura pa i vise za nalaze i pregled. Ima li nesto bolje od bromergona za snizavanje prolaktina?

  25. #175

  26. #176

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    Citiraj Dragana prvotno napisa
    Cure ne znam kako je kod vas, ali kod nas u B. Luci je katastrofa u zdravstvu. Doktor koji mi vodi lijecenje prolaktina ovde vazi za najboljeg u toj oblasti, ali ja sam skepticna posto ne vidim pomaka u lijecenju! Lijecim se kod njega privatno i svaki put platim oko 50 eura pa i vise za nalaze i pregled. Ima li nesto bolje od bromergona za snizavanje prolaktina?
    meni je dostinex jako pomogao.

  27. #177

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    dragana ~~~~~~~~~~~~~~~~ za petak i dobre nalaze

  28. #178

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Hvala vam na podrsci! Ginekolog mi je rekao da imam hiperstimulaciju od tableta. Imam jedan jajnik i oko njega su se stvorile ciste od terapije, jeste vi imale takvu hiperstimulaciju? Bojim se da ce mi se jajnik upropastiti od tih cisti posto su prilicno velike!

  29. #179

    Početno

    pozdrav svima, ja sam nova ovde. moje pitanje ovde, kao i najveci problem, kao sto i sama tema nosi naziv, jeste prolaktin. probleme sa povisenim prolaktinom imam vec godinama, inace imam 26 godina i tek skoro sam saznala da je adenom na hipofizi izljeciv. godinama su me ljekari uvjeravali ( od moje 20-e godine) da je lijecenje bromokriptinom, bromergonom ili cabaserom tek privremeno rjesenje, da ce adenom ponovo da nastane i sl. vremenom sam samu sebe ubila u pojam da cu vjecno da ga imam i ko zna kako da zacnem. usla sam u zacarani kruc vadjenja krvi( provjera visine prolaktina), perioda uzimanja lijekova pa perioda neuzimanja lijekova i najgore, bijesa zbog uvjuerenja da cu stalno da imam taj adenomcic. zasto sad ovo pisem? da vas pitam da li su i vama potvrdili da je adenom moguce potpuno istopiti ( koristim cabaser ili cabergolin)? to je nanovija vijest koju sam dobila od poslendjeg specijaliste sa kojim sam razgovarala. prema najnovijim nalazima MR koje sam uradila prije par dana, imam dva adenoma na hipofizi, prvi koji je nastao narastao je sa predjasnjih 3 na 5mm a drugi je trenutno 3mm, a nalazi prolaktina su mi preko 7000 tih jedinica. poslednji nalaz prolaktina ( tj. profila hormona) koji sam radila prije nekoliko dana je ponovljen jer me samo medicinsko osoblje zamolilo da mi iznova uradi pretrage. kazali su mi da su mi sve vrijednosti koje su tad radili ( 8h, 11h, 13h) bile neodredive, veoma visoke, ove koje sam sad dobile nisu poslednje jer su me i sad zamolili da mi ponovo urade pretrage ( nakon sto su mi urucili rezultate). izvinjavam se sto sam ovoliko pisala ali vise mi nista nije jasno. kako to da je pored jednog nastao jos jedan adenom, to mi niije jasno?
    i jos jedno pitanje, glavobolje imam svaki dan ( doslovno, svaki dan) poslednje dvije godine. konstantnu bol imam svaki dan ali ponekad ( bar jednom mjesecno) imam takvu zarecu bol da samo povracam, placem od boli i trcim na hitnu da mi ju necim ublaze. da li se i vama to desava? da li je to vezano uz povisen prolaktin? glavobolje su mi uzasan problem koji mi polako ali sigurno unistava zivot.

  30. #180

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Draga Lia, ja sam danas bila na kontroli kod doktora, nalaze cu dobiti iduci petak, poslije toga idem uraditi MR. Po rijecima mog doktora to se da izlijeciti tabletama bromergonom, glavobolja i mucnina su propratne pojave kod uzimanja terapije, meni je prvih par dana bilo tako.
    Koliko sam uspjela skontati oni nisu maligni, pa tako da nemas razloga za frku! Znam da ces reci ma ko je ona da mi to kaze, ali mislim da smo skoro sve to prosle. Nemoze ti biti gore nego meni, ovde kod nas je sve otislo do djavola, pa tako da i nemamo adekvatnih lijecnika za lijecenje visokog prolaktina, neplodnosti, a kamoli za oplodnju? Samo se opusti i ja sam tako odlucila. Puno pozdrava iz kisne Banja Luke

  31. #181

    Početno

    I ja sam iz Banjaluke). Ono sto sam htjela reci jeste da su mene upravo ljekari iz Banjaluke ubili pojam a vjeruj mi da sam trazila misljenje vise nego li jednog endokrinologa. Prvu opciju koju nude uvijek jeste Bromergon ili Bromokriptin ( koji jesam uzimala godinu dana i bilo mi je lose od njih). Za Cabaser su mi rekli tek naknadno ( Cabaser, Cabergolin ili Dostinex). Sledecih cetiri godine vrtila sam se u krug u konstantnom vadjenju krvi svakih nekoliko mjeseci, koliko sam samo puta cula da cu iznimno tesko ostati trudna i sl. Ubili su me u pojam recenicom ( citiram doslovno): " Sa tim ces morati da kuburis cijeli zivot!". Ma, fuj!! Nikad nisam ocajavala i sl. ali pomisao da konstantno necim moram da opterecujem jetru nije bas prijatna. Tek skoro sam otisla na VMA u Beograd gdje su mi rekli da adenom jeste posbe istopiv uz duze lijecenje. Ali niko mi nikad nista nije rekao za postojanje dva adenoma, sta kad mi se slika sijece pred ocima i sl? Nisam ocajna, bijesna sam na endokrinologe iz Banjaluke!! I tek skoro su mi na nuklearnoj medicini u Banjaluci rekli da njihovi rezultati nisu " bas toliko tacni kao oni na VMA". Ko ovde s kim zbija salu? Sta je za njih pojam humanosti? U prethodnom postu sam napisala da me najvise brine svakodnevna glavobolja i ako neko ima slicna ili ista iskustva neka mi MOLIM kaze nesto o tom. Sad su me uputili na dalje pretrage na neurologiju. Luda kuca mi je u glavi..

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    evo ja pijem već dva mjeseca bromergon po pola tablete dvaput dnevno i evo sad me hvataju neke povremene glavobolje ali nekako se nosim s time ali cijelo vrijeme imam neki osječaj "knedle" u grlu, nekako sam "tromija",imam manje kondicije (ali to je i zbog promjene posla).za nekoliko cu opet vaditi prl i nadam se da će biti manji...ali kako uspjeti zadržati ga u normali uz ovakvu količinu stresa?

  33. #183

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj pale prvotno napisa
    Bok cure,
    i ja sam primjetila već duže vrijeme iscjedak iz dojki, samo nisam nikad obračala pažnju na to i nisam to rekla doktoru .

    Imam redovite menstruacije, u ožujku mi je gin. rekla da imam par vodenih cisti na lijevom jajniku ali da to nije ništa strašno. Sad već sedam mjeseci radimo na bebi i ništa.
    Mislite li da bi trebala kod doc.

    Ja sam imala iscjedak iz dojki skoro 2 godine, prolaktin mi je uvijek bio dobar. Sada sam trudnica, a iscjedak je nestao čim sam zatrudnila :?

  34. #184

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Drage moje, upravo idem po nalaze kod doktora pa vam javim kakvi su!

  35. #185

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Upravo gledam nalaz i ne mogu da vjerujem gornja granica prl je 19, a kod mene je 19.1!!!!!!!!! Rekao mi je da nastavim piti bromergon i da se bacim na posao.

  36. #186

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Dragana :D super za nalaz, to je zanemarivo sto je povecano za 0,1

  37. #187
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    cure upomoć!
    prvi put sam na forumu a tu sam zato jer sam imala problema sa tenom i otišla dermatologu, endokrinologu i najednom trebam ići kod specijalista za neplodnost. A samo sam imala par prištića. Imam povišen TSH snižen prolaktin i rekla je da napravim još par pretraga jer vjerovatno imam policistične jajnike? A već pola godine pokušavam ostat trudna ali mi baš i ne ide. Očito

  38. #188

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    7

    Početno pitanje

    meni je polaktin 177 da li je to ok

  39. #189
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    didy-kolika ti je referentna vrijednos?,one znaju biti različite od laboratorija do labo.......ako ti je u granici normale onda je ok,sve što je preko gornje granice nevalja.

  40. #190

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Drage moje, neko vrijeme nisam bila na forumu! Uradila sam magnetnu rezonancu i nalaz je uredan (nema nista na hipofizi), isto tako sam uradila i kontrolu prl i mozete li zamisliti da je 0,9 (gornja granica je 19)! Doktor mi je rekao da nastavim piti terapiju i da se vidimo za 2 mjeseca na kontroli i da se nada u medju vremenu da ce biti dobbrih vijesti. Pozdrav iz kisne i hladne Banja Luke

  41. #191

    Početno prolaktinom

    Prvi put se uključujem u forum.
    Imam prolaktinom već 12 god. Liječila sam ga bromergonom i kroz to vrijeme bila sam na raznim dozama, od 2x 0.5 do 6x 0,5 mg dnevno. Prije 6 god sam zatrudnila,jedva, i rodila i od tada mi prolaktin divlja. Ne pomaže više ni bromergon(endokrinolog smatra da sam postala rezistentna na bromkriptin) pa mi propisuje dostinex. Menzes nemam već preko godinu dana a pijem dostinex 2x1mg.tjedno.
    Da, a prolaktinomčić koji je bio 2002 u promjeru 5mm, sada je 10mm s cistom u sredini.Da li se topi od dostinexa ili raste?
    Operacija?brrr? Radije ne bih da mi se kopa po hipofizi:
    Da pijem lijekove i dalje?
    Čajevi? preparati vitexa? Ima li tko slična iskustva?
    Prolaktin je hormon stresa-Kako da se ne živciram sa ovakvom pričom?

  42. #192

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    106

    Početno

    Zanima me dali se smije priti PMS free (agnus castus) i kad planiraš ostati trudna tj. i za vrijeme trudnoće? Moj Prolaktin je 30% iznad granice normale i dr. u Vinogradskoj mi nije prepisao lijekove jer naodno mogu ostati trudna usprkos tome i jer imam redovitu mengu. zapravo mi te tablete ublažuju glavobolju, bolne grudi, raspoloženje itd. pa ih nebi htjela prestati piti ako baš ne moram. By the way u 1. mjesecu idem na icsi pa neznam jel da ga polako prestanem piti :?

  43. #193

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Pozdrav iz kisne Banja Luke. Od bebaca jos uvijek nista, ali sam dobila papire iz Maribora, zakazan mi je termin za mart 2008. godine da se uradi vantjelesna oplodnja. Pocetkom 12 mjeseca idem na kontrolu prl i moram uraditi jos neke nalaze koje trebam poslati u Maribor. Nadam se da prl nije skocio, jer od tog nalaza mi zavisi sve vezano za Maribor. Iskreno pomalo me strah, ima li koja od vas iskustva u tome?

  44. #194
    triny

    Početno

    Pozdrav iz Zadra po prvi put i od mene.

    Ja imam prl povišen od 2002 godine, barem te sam ga godine prvi put otkrila da mi je povišen i to slućajno. U to vrijeme sam imala normalni ciklus svakih 28 dana, i kad je prl otkriven doktor mi je dao bromergon da pijem (bio je preko 1000). Kod mene je tada krenulo naopako, ciklus je počeo divljati nekad 25 dan, pa 32, svakako, i nisam više osjećala ovulacijsku bol desnog jajnika koju ja inače osjećam. Prestala sam ga piti, i punih 4 godine nisam se kontrolirala, potom ponovno nalaz je bio preko 1000, i dobila sam dijanu 35, no ni nju nisam htjela (redovito sam imala drhtanje ruku između 19 i 23 dana kao njegovu posljedicu) no nisam ni nju htjela piti jer sam taman ušla u brak i željela bebu. Slijedeću kontrolu sam napravila u srpnju 2007. po vašim savjetima kako se pripremiti za vađenje krvi (natešto i šetati 2 sata, a potom prije vađenja se smiriti), i mogu vam reći da mi je super bio nalaz, samo blago povišen. Sad sam prirodnim začećem trudna već 14 tjedana i mogu vam reči presretna.
    Iz mog iskustva vidim da je nekad taj hormon stresa potrebno riješiti promjenom sredine gdje živiš i baciti brigu na volju. (da vam rečem kakav je stres još raditi u mjenjačnici kad čitate što se sve događa), ali na to nemislim.
    Svima vama želim dobar uspjeh u borbi sa prl da ga uspješno stavite u granice normale [/quote]

  45. #195
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Evo imam potrebu ovdje se javiti... opet
    Danas imam bebu od 9 mjeseci ... a još pretprošlog Božića sam plakala kako tko zna kad ću imati bebu...
    Moj je prl bio nebu u visine, katastrofa, govorili su mi da ću dugo piti Bromergon prije nego dođe beba... ja se opustila, dobila tablete, popila par komada imislila kako mi je muka od tableta... napravim test čisto da znam na čemu sam... prvi put se ničemu nisam nadala... kad ono +, ogroman ko kuća.
    Samo sam vam htjela dati nadu, imate šanse i da čuda se događaju nama. I sigurna sam da stres ima ogromnu ulogu u mom slučaju, tek kad sam se opustila znajući da će mi tablete pomoći sam i uspjela.
    Nadam se samo da će drugi put biti lakše hoću reči vremenski kraće

    Pozdrav svima

  46. #196
    unaa

    Početno

    pozdrafcek svima!
    jos nikada nisam vadila hormone, jer mi je ciklus u stvari dosta redovan i nisam imala nekih problema, a i gin me nije slala na tako nesto...
    medjutim, u zadnje vrijeme sam primijetila da imam spotting ne prije, vec nekih 2 dana poslije M i zanima me ima li tko takvih iskustava?

  47. #197

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    22

    Početno

    Drage curke,

    ja sam u fazi primanja inekcija. 03.03. idem u Mb na ultrazvuk i tad ću znati šta dalje.

    Pozdrav iz sunčane BLuke

  48. #198

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    Citiraj unaa prvotno napisa
    pozdrafcek svima!
    jos nikada nisam vadila hormone, jer mi je ciklus u stvari dosta redovan i nisam imala nekih problema, a i gin me nije slala na tako nesto...
    medjutim, u zadnje vrijeme sam primijetila da imam spotting ne prije, vec nekih 2 dana poslije M i zanima me ima li tko takvih iskustava?
    ovaj spoting kod mene je znak insufijencije progesterona zbog endometrioze
    ali kako kazes da je sve ok, onda ne znam.
    spoting za mene = probleme sa hormonima

  49. #199

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    2

    Početno

    Molim vas recite mi dali moze so edna kutija Dostinexza eden mesec da se smali prolaktin? Hvala unapred

  50. #200
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno Razlicite vrijednosti prolaktina

    Pozdrav,
    Molim vas sta mislite o PRL:
    3 DC 420
    21 DC 204

    drugi ciklus
    21DC 770!

    Vise od godinu pokusavam ostvariti trudnocu.Ciklusi uredni.Brisevi ok.
    Hvala
    B

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •