Stranica 11 od 17 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 820

Tema: IVF u prirodnom ciklusu

  1. #501
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Vi se pitate koja je starija a ja dali sam najmlađa...ali znam da jesam..

  2. #502
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    uskoro 40 godina
    A i same znate kako vrijeme u MPO brzo leti.
    Da bar tako leti kad se čeka beta i prvi UVZ.

  3. #503

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Stena- isto smo godiste..

  4. #504
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    Inesz

  5. #505
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Moj prirodnjak nije uspio..lijepo je krenulo, ali završilo jako žalosno za mene...ß-0,0 ali čista nula...
    Hvala svima na potpori i riječima utjehe...

  6. #506
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    Stena žao mi je, grlim...

  7. #507

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    13

    Početno

    bok curke.
    da se i ja uključim , nadam se da sam na dobroj temi.
    imam 26 god, suprug 30. svi nalazi kažu da je samnom sve u redu, a suprug- nalaz spermiograma zlatna sredina.
    nekih 2 godine se trudimo oko bebača ali nikako da se primi. pa smo odlučili za potpomognutu i bili smo ovaj mjesec.
    malo sam se kasn ije javila pa smo išli u prirodnom ciklusu.

    1. inseminacija u prirodnom ciklusu
    25.3 - inekcija Ovittrela , navečer u 22.00 h , veličina folikula 19 mm, endometrij 7,8 mm
    27.3 - u jutro bili na postupku , sjeme 8x10 pokretnih spermija - dok. kaže dovoljno

    nakon 14 dana napravit testić i sada sam kao i sve vi u velikom iščekivanju.

    danas mi je nekih 6 dana nakon postupka , probadaju me jajnici, jucer sam osjetila jaki grč u trbuhu , na wc idem svako malo cijeli život , tako da mi to i nije neki simptom , i sada već 3 sata čitam vaša iskustva nakon postupka i nadam se velikom plusiću.

    znam da su mi male šanse da ostanem trudna i da mi je 1 aih , ali nekako se kao i sve vi baš nadam da bi moglo nešto biti.

  8. #508

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Malianđelak- ja ti zelim plusic iz prve!!
    Uskoro cu se i ja vama pridruziti samo da dodje prokletnica...

  9. #509

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    13

    Početno

    hvala i ja se jako veselim tom ++++++

  10. #510
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    malianđelak nek bude sretno od prve!!!!

  11. #511

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    evo da se uključim i ja upravo sam zadnji dan na klomifenima pa sutra prva folikulimetrija pa ćemo vidjeti kako će proći .ukratko kod mene i supruga sve uredno ali nikako da ostanem trudna,imam jednu curicu od 6 godina i pokušavamo drugo dijete 5 god. pa ništa gubim nadu inače idem na vuk vrhovac

  12. #512
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    0407 neka ti ovaj postupak bude uspješan i zadnji

  13. #513

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    0407- i ja drzim za pozitivan ishod

  14. #514

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Kakvo je ovo zatisje?
    ja krecem s 1.fm u petak, ovaj put n 6 DC..pa cemo vidjeti.. nadam se boljem scenariju nego prosli put

  15. #515

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    cure evo 12d i dobivam štopericu 22h pa u srijedu velika akcija,endometrij super sad se samo nadam da folikul dobro sazrije pa bog neka odlući ja sam puuuuuna nade.Sandra1971 hvala na željama i ja se nadam da će biti uspješan i zadnji ako bog da................ Vatra86 želim ti najveću sreću na svijetu jel će ti trebati.............

  16. #516

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    0407 nadam se da punkcija nije jako boljela i da ste dobili js..

  17. #517
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    0407 javi se...

  18. #518

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    [curke moje evo meeeeeeeeene nisam mogla prije evo mog dana folikul dobar sve super međutim bila je inseminacija tako doktorica odlućila s obzirom da je spermiogram odličan nije bilo potrebe za punkcijom ..danas i sutra hopa cupa pa šta bog da sve je na majci prirodi . samo iščekivanje bete ne znam kako ću doćekati........ daUOTE=Sandra1971;2388146]0407 javi se...[/QUOTE]
    Vatr86 kako napreduje tvoj ciklus i kako ste mi curke......... sunce zasjalo i proljeće krenilo pa ćemo i mi procvjetati i

  19. #519

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    evo me... 0407 kako je kod tebe prosla punkcija?
    ja bila na 1. fm i bila 2 folikula na lijevom j, a na desnom cista od 3 cm, danas je bila 2 fm..jedan folikul vodeci od 13 mm a cista se smanjila na 2,5 cm... pa vidjet cemo u utorak sta kaze dr. ali ako ovako nastavim da bi cak u utorak mogla biti stoperica..inace mi folikuli brzo rastu pa je malo tesko tempirat, ali je dr skuzio moje cikluse pa valjde bude sve ok..
    tko nam je jos na ovoj temi?

  20. #520

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Vec kad sam sama na ovoj temi, nastavit cu svoju pricu.. U cetvrtak bi trebala biti punkcija..ako bog da, pa da i j.s. Nadju..

  21. #521
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    vatra za četvrtak!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  22. #522
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    vatra nadam se js!!!!!!!! javi seeeeeee
    evo i mene...
    ovaj mjesec pičim u prirodnjak!
    u srijedu prva fm!
    nadam se svačemu i ničemu
    Posljednje uređivanje od ljubilica : 18.04.2013. at 12:27

  23. #523

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    folikul prazan i ovaj put...slijedeci ciklus dugi stimulirani..
    ljubilica sretno ti bilo!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~

  24. #524
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    vatra grlim draga
    jel postoji ikakav mali razlog zašto je prazan?? znam da je glupo pitanje, al šta ja znam...

  25. #525

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ma ne znam ljubi... Pitat cu ga sljedeci put..mozda mi je nesto poremeceno, a mozda je i tako priroda odredila..cak mislim da ponovno vadim hormone prije stimuliranog.

  26. #526
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    eto i mene ovdje, razmišljam da li uopće "trošiti" vrijeme na prirodnjake ili jednostavno čekati stimulirane...ah, sutra idem na konzultacije u Vg pa ću vidjeti šta će reći dr.

  27. #527

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    evo mene curke nisam prije mogla laptop bio na popravku pa nisam vas mogla ćuti, nažalost iMAM lošu vijest test je negativan kasnila je m i ja prokrvarila i ovoga puta sam se strašno naplakala znam da nije riješenje ali sad kada znam da ovo ljeto skroz do 10 mjeseca nemogu ništa jer mi suprug odlazi sezonski raditi , gubim nadu ,svim curama želim puuuuuuuuuuuno sreće da vam uspije i da vam srćeko prokuca,

  28. #528
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    sudbina je ipak htjela da se okušam u prirodnom, jučer navečer sam primila štopericu, sutra bi trebala biti punkcija, ajde da vidimo kako će se to odvijati, planiram nisam uopće, sve me to iznenadilo tako da se nisam stigla ni opteretiti, spremna sam na bilo kakav ishod

  29. #529

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    0407 zao mi je da nije uspjelo... ne smijes gubiti nadu... ne znam da li se moze zamrznuti sjeme pa da pokusas prije 10 mj... svima nama dodje i da se rasplacemo i da bi najradje odustali od svega ali nas ipak nesto gura naprijed u borbu... saljem ti hug
    doanna cuda se desavaju, pa tko zna..mozda ti bas taj bude dobitan ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  30. #530

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    vatra86,hvala ti na podršci ali probaću se malo odmoriti i prićekati da se malo sad smirim ,probati si malo cikluse vratiti nekim biljnim čajevi ma jer se totalno pobrkalo pa na jesen,a tebi želim da ti drugi put stvarno uspije da me iznenadiš kad ugledam tvoj post,doanna puno nade i i možda će biti to to Ljubilica s retno tebi i i puno sreće i uspjet ćeš

  31. #531

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    0407

  32. #532

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    cure moje ne znam da li ima neko ovakvo iskustvo ali reći ću ..nakon što mi je menga prošla dokt.mi kaže da obaezno moram napraviti test ja napravim i ono slabo vidljiva crta pa opet dva test koji isto tako pokazuju pa stvarno ne znam imati menstruaciju i bolove i da test pokaže rekla sam doktorici a ona kaže da nisam jedina da ima žena koje imaju mengu i trudne su meni ništa jasno jel kako ona kaže nije se crta pokazala od zraka................pomagajte

  33. #533
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja sam imala mengu i bila trudna sa mladjom curkom
    tri dana obilnog krvarenja i tri dana oskudnog...
    izvadi betu i ako bude pozitivna, ponovi za dva dana
    svasta je moguce

  34. #534
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Vajda je velika sreća što mi bila JS u prirodnjaku i što se oplodila , iako mi ET bio 2 d sa 2stanič. embr. ...nije neko veselje ali nadam se da će mrva izdržati i ostati
    brojim još 8 dana do bete i bit će napeto...

  35. #535
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    z_b vibram draga, bilo bi vrijeme....

  36. #536
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Eee moja Ginger...nekako smo zajedno krenule, ti već imaš 2 princeze...a ja nikako na zelenu granu ...nekako mislim da bi sad bilo idealno vrijeme za jednu moju
    I samo da mi je ponovno kod dr R....on mi je ostao u srcu kao naj dr općenito
    Tebi držim palce za treću srećicu....tj cara

  37. #537
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    draga moja
    da, davno smo pocele...
    i stavrno se nadam da je doslo i tvoje vrijeme
    i kuzim tocno sto mislis za dr.R

  38. #538
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Da malo podignem temu,trenutno prikupljamo nalaze pa krecemo u prirodan postupak.
    Mene zanima da li je moguce obaviti prirodan postupak bez stoperice?
    Pitam jer sa obzirom na dg epi ne smijem uzimati nikakve hormone.Hvala na odgovoru.

  39. #539

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    Da malo podignem temu,trenutno prikupljamo nalaze pa krecemo u prirodan postupak.
    Mene zanima da li je moguce obaviti prirodan postupak bez stoperice?
    Pitam jer sa obzirom na dg epi ne smijem uzimati nikakve hormone.Hvala na odgovoru.
    stoperica ne bi trebala biti problematicna, vecinom se koristi ona koja sadrzi bhcg (a njega ce ti se tjelo naluciti u puno vecim kolicinama u trudnoci).

  40. #540
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Hvala na odgovoru sad mi je puno lakse

  41. #541
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    eto obavili ultrazvuk, prije je bila cista 6 cm, sad na nalazu piše da se vidi ostatak ciste 27 mm, očito se prazni il je pukla, no javile su se dvije nove od 15 i 11 mm, svaki put nešto drugačije, ima jedan folikul 10 mm pa idem u ponedeljak na folikulometriju pa ćemo vidjet hoće li bit postupak

  42. #542
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    obavili uzv, folikul 17 mm, danas štoperica u 22 h i u srijedu aspiracija, tj nadam se

  43. #543
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Ovdje veliko zatišje ili više nitko ne ide na prirodnjake osim evo mene koja ide u svoj very first ivf.
    Pozdrav svima! napokon završila priču sa inseminacijama. Ovitrelle i brevactid čeka u hladnjaku pa što dr odluči ako do odluke dođe. Danas 2dc, sutra uzv da vidimo jajnike jesu ok. Uzbuđena jesam,optimistična ah... lagala bi kad bi rekla da nisam, al uplašena jesam. iz potpisa vidite moj fsh u nebesima, nalaz iz 1. mjeseca. Amh ne tako loš kako bi dr.Tomić rekao, al jajnici se pate.
    Čitam da žene vade E2 pred ivf? Može li mi netko pojasniti u ćemu je kvaka? Moj je e2 na 3.dc 286 na zadnjem nalazu.
    Sretnooooo svima!!!!

  44. #544
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Ovdje veliko zatišje ili više nitko ne ide na prirodnjake osim evo mene koja ide u svoj very first ivf.
    Pozdrav svima! napokon završila priču sa inseminacijama. Ovitrelle i brevactid čeka u hladnjaku pa što dr odluči ako do odluke dođe. Danas 2dc, sutra uzv da vidimo jajnike jesu ok. Uzbuđena jesam,optimistična ah... lagala bi kad bi rekla da nisam, al uplašena jesam. iz potpisa vidite moj fsh u nebesima, nalaz iz 1. mjeseca. Amh ne tako loš kako bi dr.Tomić rekao, al jajnici se pate.
    Čitam da žene vade E2 pred ivf? Može li mi netko pojasniti u ćemu je kvaka? Moj je e2 na 3.dc 286 na zadnjem nalazu.
    Sretnooooo svima!!!!
    Mislim da se estradiol prije postupka vadi da se vidi da li postoji kakva cista na jajniku koja onda može omesti stimulaciju..A to se vidi po tome ako je e2 previsok za folikularnu fazu ciklusa jer to znači da ta cista izlučuje estradiol..a neki traže i vađenje estradiola prije punkcije..To se ja mislim radi da se na temelju estradiola procijeni zrelost jajnih stanica..Ali većina mpo klinika to ne traži..

  45. #545
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Danas 3dc na uzv imam veliku cistu na lijevom jajniku. Desni ok. Dr nije zadovoljan. Moram opet u pon na uzv i dao mi je hitnu uputnicu za estradiol nek se nađe za svaki slučaj. Baš sam ljuta! Čekam taj ivf i sad ta cista prokleta. Ako na desnom bude vodeći folikul jel ima šanse da se ide na ivf il radije da idem sljedeći mjesec? Nadam se da nitko nije imao ovakvu nikakvu sreću ovdje. Ne znam ni sama da planoram il otpišem ovaj ciklus?

  46. #546
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Cure ako netko zna: kada ispucaš sve prirodne preko HZZO, da li u bolnici možeš i dalje raditi prirodni,pa recimo sama kupiš štopericu?

  47. #547

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    dazler ne, mozes raditi i dalje prirodni, ali placas njegovu punu cijenu, koliko je to tocno, pitaj u bolnici.

  48. #548
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Ok,hvala Bubekica

  49. #549
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Jučer sam imala punkciju. Dosta sam poslije krvarila. Imali smo lijepu stanicu, prema riječima biologinje. Danas zovem, al nema novosti. Nema diobe, nema promjena. Sutra moram ponovo zvati. Znam da se stanica ne smije često vaditi iz i kubatora nego u određenim vremenskim intervalima. Kakva su vaša iskustva? Kad ste saznale imate li transfer?
    Sretnoooo svima!!

  50. #550

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Krtice moja iskustva s prirodnjacima ;2 puta sam odmah nakon punkciji saznala da nema stanice, jedan put je bila stanica za koju su mi javili drugi dan da se nije oplodila i da nema transfera, i moja cetvrta sreca za koju su mi javili drugi dan da se oplodila i da je transfer 3 dan.

Stranica 11 od 17 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •