Stranica 12 od 17 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 820

Tema: IVF u prirodnom ciklusu

  1. #551
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Meni su danas rekli da ne znaju jel došlo do oplodnje. Prečudno mi je to. Kako ne znaju? Vidiš tebi su odmah rekli da nije i kraj. Meni su rekli da zovem sutra ponovo. Samo se mučim.

  2. #552
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ma u rijeci ti kazu da dodjes treci dan nakon punkcije i onda ti kazu kakva je situacija i da li ce biti transfera..tako mi se cini i najbolje jer tada je sve jasno,a ovo prvi dan nakon punkcije moze recimo izgledat super,a da se prestane dijeliti isl..jer i sama cinjenica da li se oplodilo nis ne znacu ako se ne nastavi pravilno dijeliti..samo vas muce s tim da zovete svaki dan..

  3. #553
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Istina red paper. Bolje da ništa ne znam dok nije posve sigurno.

  4. #554
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    jesi zvala danas?Što su ti rekli?Koliko stanica ima?Mislim da bi drugi dan nakon punkcije idealnobilo 4 stanice..

  5. #555
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Red pappper oplodila se i dobro misliš. Imamo 4stanice. Biloginja kaže da lijepo izgleda. Sutra transfer! nadam se da će biti sutra sve dobro i da ću kući sa mrvicom u sebi.
    Hvala ti što pitaš!!!!

  6. #556
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Super,nadam se da ce sutra biti osamstanicni..javi kako je proslo!

  7. #557
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Evo transfer osmostanične mrvice je na sigurnom. Sada malo laganini i pokušati biti opuštena.

  8. #558
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo transfer osmostanične mrvice je na sigurnom. Sada malo laganini i pokušati biti opuštena.
    Bravo! Vidiš da je ispalo idealno..samo si se bez veze sekirala zbog te prakse da morate zivkati svaki dan..Uživaj sad do bete i držim ti fige!

  9. #559
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Hvala red!!!! Sretno i tebi!

  10. #560
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Evo i mene na ovim stranicama..danas sam dobila klomifen i 1.uzv mi je 7.DC.Kako se sve vrti oko Uskrsa koliko steputa vi išle na FM do punkcije cca?

  11. #561
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Bok Philip! Ja sam išla svaki dan od 6dc do štoperice koja je bila 11dc.

  12. #562
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Uh,nadala sam se da ću tamo tek poslije Uskrsa,ali vidjet ću šta kažu u četvrtak..Hvala ti i samo hrabro!!!

  13. #563
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Sretno!!! javlaj kako je bilo.

  14. #564

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Evo da malo podignem temu sa pitanjem kako da rijesim dvojbu.
    Nisam sigurna da li da kao moj prvi ivf (isci) ciklus odaberem prirodni ili stimulirani?
    dr. predlaze da za pocetak napravimo prirodnjak jer sam vec rodila, ali ja bi prirodnjak rade ostavila za eventualnu pauzu izmedu dva stimulirana.
    dijagnoza nam je losiji spermiogram (asteno) i moj fsh koji je jednom bio 13, a zadnji put 9.
    S time da mom mpo-ovcu je prirodnjak bas prirodnjak bez klomi/femare, dakle samo stoperica.
    isplati li se uopce trositi vrijeme i zivce na to?

  15. #565
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da malo podignem temu sa pitanjem kako da rijesim dvojbu.
    Nisam sigurna da li da kao moj prvi ivf (isci) ciklus odaberem prirodni ili stimulirani?
    dr. predlaze da za pocetak napravimo prirodnjak jer sam vec rodila, ali ja bi prirodnjak rade ostavila za eventualnu pauzu izmedu dva stimulirana.
    dijagnoza nam je losiji spermiogram (asteno) i moj fsh koji je jednom bio 13, a zadnji put 9.
    S time da mom mpo-ovcu je prirodnjak bas prirodnjak bez klomi/femare, dakle samo stoperica.
    isplati li se uopce trositi vrijeme i zivce na to?

    Ja sam isto za ostavljanje prirodnjaka izmedju stimuliranih. Moj dr. je inzistirao na prirodnjacima koji su kod mene ispali cisto gubljenje vremena kojeg bas i nemam obzirom na godine.Tebi zelim ljepsi scenarij.
    Ako se mozes dogovoriti sa dr. napravi ono sta osjecas da je bolje za tebe.

  16. #566

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    tnx pak.

    ma ja mislim da bi za mene za početak najbolje bilo napraviti blagu stimulaciju,
    ali mi nije jasno kako to da se u nekim klinikama ciklus sa pokojim klomijem/femarom i štopericom
    računa kao prirodni, a negdje stimulirani. a sve jednako plaća HZZO.

  17. #567
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Ja sam bila u cistom prirodnjaku, samo stoperica.
    Probaj predloziti dr da idete sa klomifenom ako ti nece racunati kao stimulirani.
    Svaka bolnica vodi svoju politiku ali u biti mislim da je sve stvar dr. i koliko su otvoreni za dogovor. Osobno nebi pristala da mi cisti klomifenski postupak u kojem dobijem 1 j.s. racunaju kao stimulirani. Postoji opcija ako se pokrene vise od 1-2 j.s. dodavanje dodatne stimulacije i onda se to moze racunati kao stimulirani postupak.

  18. #568

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    [QUOTE=pak;2748765]Ja sam bila u cistom prirodnjaku, samo stoperica.
    Probaj predloziti dr da idete sa klomifenom ako ti nece racunati kao stimulirani.
    Svaka bolnica vodi svoju politiku ali u biti mislim da je sve stvar dr. i koliko su otvoreni za dogovor. Osobno nebi pristala da mi cisti klomifenski postupak u kojem dobijem 1 j.s. racunaju kao stimulirani. Postoji opcija ako se pokrene vise od 1-2 j.s. dodavanje dodatne stimulacije i onda se to moze racunati kao stimulirani postupak.[/QUOTE]

    tnx. probat ću ga još pitati za ovu opciju boldano

    pošto bolje reagiram na femaru (klomi mi jako stanji sluznicu, dobijem tonu gljivica isl) pitala sam da li bi mogla
    uzeti npr. minimalnu dozu femare (dobijem 2jc) i da mi se računa kao prirodni, ali je rekao da ne može.
    što se njega tiče, ne bi se moglo niti s klomijem.

    ovo bi bio čisti prirodni, a s obzirom na ne pretjerano dobru rezervu j.c., ne dobar spermiogram mislim da je šteta
    uopće gubiti vrijeme odlaska na folikulometrije,
    Posljednje uređivanje od orange80 : 16.03.2015. at 10:46

  19. #569
    MallaPlava avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    62

    Početno

    Meni su na vv klomifenski postupak računali kao prirodnjak. S jednim jajnikom dobila u prvom pokušaju 4 js, a u drugom 6 js. Kod mene je to bila opcija zbog ranijih malignih procesa, ali se pokazao kao vrlo dobar izbor, trudnoća i jedan smrzlić. U tri čista prirodnjaka nismo imali dobar tajming i svaki put bi folikul pukao prije punkcije.
    Sretno što god odlučila!!

  20. #570

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    evo opet ja podižem temu sa pitanjem:
    koliko je zapravo teško/lako uloviti j.c. u prirodnom ciklusu
    s obzirom da se ne daju nikakvi lijekovi koji bi regulirali vrijeme pucanja folikula?
    ili vam štoperica stvarno djeluje na način da potakne sazrijevanje i da vam folikul pukne
    u baš određeno vrijeme?

    kad sam bila na inseminacijama, i kad sam još nekoliko puta koristila štopericu, folikuli su mi redovito pucali
    prije nego je proteklo 36 sati od davanja štoperice,
    makar na koju veličinu folikula je dobila (16,5-20)

    kako ste ih uspijevali uloviti?

  21. #571
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa, nije bas lako, rekla bih
    ali, od moja tri prirodnjaka, samo u jednom mi je pobjegla, folikul puko vecer prije punkcije, tocno sam osjetila
    iz druga dva sam rodila dvije predivne djevojcice
    svaki put sam primila stopericu, koliko znam, ona ide uvijek

  22. #572

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    pa, nije bas lako, rekla bih
    ali, od moja tri prirodnjaka, samo u jednom mi je pobjegla, folikul puko vecer prije punkcije, tocno sam osjetila
    iz druga dva sam rodila dvije predivne djevojcice
    svaki put sam primila stopericu, koliko znam, ona ide uvijek
    a ova dva puta kad ste ulovili, punkcija je bila 36 sata nakon štoperice ili manje?

    jel moguće da nekome štoperica djeluje tako da folikuli pucaju nakon 24 ili još manje
    i onda to dr. uzme u obzir i punkcije radi ranije. Ili svi pod obavezno rade na 36 sati?

  23. #573
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ne sjecam se tocno, al mislim da je bilo nesto manje od 36 sati
    moguce je da popuca nakon 24 sata, ovisi i o samom folikulu, ne samo tajmingu stoperice
    bas zato ga je i tesko uloviti

  24. #574
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    e, al nije problem samo uloviti
    treba biti i taman zrela, ni premalo ni previse, pa se treba oploditi, pa se treba pravilno razvijati...
    zato i jest uspjesnost prirodnjaka tako mala
    ja sam na njih isla samo zato sto nisam htjela cekati do sljedece stimulacije, bilo mi je to predugo
    htjela sam odmah u sljedecem ciklusu biti u pogonu
    i tako je i bilo, oba uspjesna prirodnjaka bila su u ciklusu odmah nakon neuspjelog stimuliranog

  25. #575

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    znam Ginger da je to tek prva stepenica,
    ali neke nemaju izbora pa moraju samo na prirodnjake (ili modificirane prirodnjake)

    ovo tvoje je više iznimka nego pravilo, a i mislim da ima veze što očito ti i nemaš neku težu dijagnozu ili se varam?
    hoću reći, vjerojatno je lakše curama kojima su hormoni koliko toliko u redu (pa idu na IVF zbog npr. lošeg spermiograma),
    uloviti i tu jednu js u prirodnjaku jer im se njihov ciklus ponaša po nekim kakvim takvim pravilima.

    ovako kad ti FSH i sve divlja, onda tu nema pravila, folikuli pucaju jednom na 18, drugi put na 24, jednom na 11 dc drugi put na 17 dc,
    i mislim da je tu štoperica možda i zanemariv faktor (ono da se osigura da će puknuti, ali kad - ne zna se)

  26. #576
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a da, rekla bih da sam iznimka (ona sretna)
    ja nemam nikakvu dijagnozu, nesto nizi amh, al moj dr kaze da je u cijeloj prici i nebitan (za moj konkretan slucaj)
    problem jest "samo" jako los spermiogram

  27. #577

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Da se i ja javim sa svojim iskustvom prirodnjaka. Prvi ivf uopce mi je bio prirodnjak, i sve je ispalo dobro. Cak su u labosu nahvalili js, da super izgleda itd..., oplodila se i vracena kao osmostanicna, i nikad necu prezaliti sto nije pozivjela
    Dobila sam brevactid kao stopericu i aspiracija je bila nakon 36 sati.
    Gleda se velicina folikula i dan ciklusa.
    U drugom pokusaju prirodnjaka folikul je pukao, i ja bih takoder rekla da sam tocno osjetila. Pitala sam sestru da sto uopce znaci ta stoperica ( bila sam jadna i ljuta ko pas), rekla mi da je to samo pomoc, a ne da ce bas 100% sprijeciti odlazak js, i da svatko drugacije reagira na nju, kao i na svaki lijek.
    I, da u petrovoj je prirodnjak bez ikakvih lijekova, a na vv klomifen racunaju pod prirodni.
    I, naravno, cim ste osudeni na tu samo jednu folikulu, naravno da se sanse za uspjeh drasticno smanjuju.
    Tesko je tempirati skoro u sekundu puno stvari koje se moraju poklopiti.
    Ako ce se dr sloziti, sad cu opet traziti prirodni pokusaj.

  28. #578

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    malo cu se ubaciti u pricu za stopericama - uvrijezeno je POGRESNO vjerovanje da stoperica sprecava pucanje folikula, pretpostavljam da je to tako zbog njenog naziva.
    ali - prica je drugacija - stoperica potice zavrsno sazrijevanje folikula i nema takvu direktnu vezu s pucanjem. zove se stoperica jer njenim davanje pocinje odbrojavanje do 36h koliko najvise smije proci do punkcije.

  29. #579
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    tako je bubek
    meni i jesu punkcije bile prije tih 36 sati

  30. #580

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Cim imalo krenete u to odmah shvatite, a i lijecnici vam kazu, o postotku uspjesnosti "hvatanja" te jedne folikule, tako da stvarno morate biti jako neobavijesteni kad bi se isli pouzdavati samo u stopericu. Nitko ni od lijecnika nikad ne navodi stopericu kao kljucni faktor.
    Kad bi ona bila kljucna, onda ne bismo uopce imale problema ni strahovanja za tu folikulu. A svi znamo da na taj zavrsni uzv idemo ko na streljanje.
    Nitko od lijecnika ne kaze, - ok, sad stoperica pa za xy sati sigurna aspiracija!
    I oni, i mi znamo da je to pitanje srece i dobre procjene...

  31. #581

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    ok, znamo da je tu jednu js u prirodnom ciklusu teško uloviti i ne moramo to svaka ponaosob ponavljati.
    mene zanima kako tu "tešku" situaciju ipak pokušati ublažiti, odnosno povećati si šanse.
    jeli ima nekog kome je dr. išao raditi aspiraciju na 12 ili 24 sata od štoperice, na koju veličinu itd.

    jeli nekome davan Orgalutran u prirodnom ili modificiranom prirodnom IVF-u. Ima li to smisla?

  32. #582

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    orange jeste kombinirali prirodnjak s LH trakicama?

    ja zasad iza sebe imam iskustvo jednom klomifenskog gdje je prerano dana stoperica (na 16mm) i sva 3 folikula su bila "prazna".
    iduci put planiramo malo bolje uciljati pomocu LH trakica, a citala sam da se pucanje moze sprijeciti i neofenom, ali sam zaboravila doze.

  33. #583
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja sam u zadnjem kontrolirala LH trakicama i vadila estradiol cini mi se svaka dva dana (civjece, kako sam brzo zaboravila tehnikalije)
    i progesteron na pocetku ciklusa, jer je dr htio potvrditi da nije cista od prethodnog stimuliranog umjesto folikula
    i uzv svaka dva dana, aspiracija bila na 13 dc

  34. #584

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    orange jeste kombinirali prirodnjak s LH trakicama?

    ja zasad iza sebe imam iskustvo jednom klomifenskog gdje je prerano dana stoperica (na 16mm) i sva 3 folikula su bila "prazna".
    iduci put planiramo malo bolje uciljati pomocu LH trakica, a citala sam da se pucanje moze sprijeciti i neofenom, ali sam zaboravila doze.
    misliš sa lh trakicama, a bez štoperice?
    jer kad se uzme štoperica onda je lh pozitivna radi nje.
    ili kako si mislila?


    ja sam inače ona kojoj lh trakice nikada u životu nisu pokazale pozitivan rezultat.

  35. #585

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    stoperica ide tek kad je LH trakica pozitivna, ako se cilja s LH trakicama.
    nisu LH trakice pozitivne zbog stoperice.

  36. #586
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    jep, tako je bilo i kod mene
    a sto je lijepo lh pozitivan nakon stoperice bio mi je ljepsi nego onaj na betu kad je doslo do trudnoce

  37. #587

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Orange, za tu "stopericu" bas treba naglasiti da ne znaci bas nista, jer, kako vidimo, ima onih koji misle da je njome problem rijesen...
    Bas zato jer nitko nista ne objasni, pa saznamo iz iskustva, vecinom kad je prekasno.
    Mene, eto zanima sad taj orgukatan ili kako vec, sto si navela, jer osobno nikad cula za njega? Sto je to, i cemu sluzi?
    Mislim da oni idu za tim da stoperica drzi 36 sati, i tako se i povode. Na 12 sati cisto sumnjam...
    Mislim, tko ce to znati...
    Meni su u oba ta prirodna folikiuli bili max 17, s tim da je ovaj drugi i pukao, a u stimuliranom su bili 19 pa nezreli, i zbrckani tako da se samo jedan oplodio. A zbog velicine su ih htjeli vaditi vec 9. dan.
    U stimulaciji je problem to sto brzo narastu, i onda ih vaditi zbog velicine, a zapravo su stanice skroz nezrele.

    Zato je vazno znati ciklus, a cini mi se da se na to slabo obraca pozornost...

  38. #588

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    jep, tako je bilo i kod mene
    a sto je lijepo lh pozitivan nakon stoperice bio mi je ljepsi nego onaj na betu kad je doslo do trudnoce
    znam da hoce lh trakica registrirati hcg, al bas bude pozitivna???

  39. #589

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Ps., sto su to lh trakice?
    Cemu sluze? Ja bih htjela sad u prirodni, pa da znam reci doktoru sto da mi da

  40. #590

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Lajka orgalutran sluzi za sprecavanje preranog pucanja folikula.
    ne znam zasto i dalje pises da "stoperica drzi". nista ona ne drzi, ona potice sazrijevanje folikula.

    LH trakice su test trakice koje detektiraju skok LH hormona.
    Posljednje uređivanje od bubekica : 12.05.2015. at 14:40

  41. #591
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    znam da hoce lh trakica registrirati hcg, al bas bude pozitivna???
    ma bila mi je pozitivna ko testna
    jos uvije ju imam

  42. #592

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    ma bila mi je pozitivna ko testna
    jos uvije ju imam
    ha da, ima smisla. al mislim da to ovisi o lh trakici, ne detektiraju sve hcg.
    a mozda ti je detektirala i surge?
    jesi radila trakicu prije stoperice?
    Posljednje uređivanje od bubekica : 12.05.2015. at 14:44

  43. #593
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    ha da, ima smisla. al mislim da to ovisi o lh trakici, ne detektiraju sve hcg.
    imala sam one s neta, saveontests cini mi se

  44. #594

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    stoperica ide tek kad je LH trakica pozitivna, ako se cilja s LH trakicama.
    nisu LH trakice pozitivne zbog stoperice.
    meni lh nikad nije pozitivna, najbliže što sam tome vidjela je bila blijeda blijeda testna crtica,
    a lj pozitivna samo nakon štoperice.
    bubi kako misliš da lh nije pozitivna zbog štoperice? pa je!

  45. #595
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    jesam, bila je pozitivna i nakon toga je isla stoperica
    pisala sam ju opet drugi dan
    odgovarala sam bubekici
    Posljednje uređivanje od Ginger : 12.05.2015. at 14:46

  46. #596

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ocito je
    ginger pomotala sam se cijela. jel onda mislis da je ta nakon stoperice bila pozitiva od LH surge-a ili hcg-a iz stoperice?
    Posljednje uređivanje od bubekica : 12.05.2015. at 14:46

  47. #597
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    ocito je
    ginger pomotala sam se cijela. jel onda mislis da je ta nakon stoperice bila pozitiva od LH surge-a ili hcg-a iz stoperice?
    mislim da je od hcg, bila je jos tamnija od one prije stoperice (pozitivne)
    dr mi je rekao da hoce to tako

  48. #598

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    onda smo rijesili misterij
    ispricavam se na krivim info...

  49. #599
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa nisi nista krivo rekla
    ja sam bila samo znatizeljna

  50. #600

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    pa jesam, napisala sam da LH trakice nisu pozitivne od stoperice
    pritom misleci bas na pozitivnu - da je testna tamnija od kontrolne.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •