Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Poplun za kinderbet?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno Poplun za kinderbet?

    Već nekoliko dana tražim po Zg poplun za kinderbet, rezultati su skromni: Adax - neka njihova proizvodnja, bez oznake topline (dakle nemam pojma je li za hladne prostore, srednje zagrijane, ili ....), Turbo Limach: nema, ostali: samo oni već obučeni u tkaninu, dakle ne navlači se šlifer, Svilanit: ne drži.

    Imate li možda ideju gdje bih u Zg mogla naći barem minimalni izbor klasičnih popluna za kinderbet (bijeli, stavljaju se u šlifer) s pristojnom deklaracijom (punjenje, količina punjenja, oznaka topline...)?

  2. #2
    marilka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    64

    Početno

    ja sam uzela onaj iz Adaxa, ne pise nista na njemu, ali djeluje mi ok i toplo poprilicno. Jos na njega jedna dekica i super

  3. #3
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Ja sam mojoj kupila jastucic i jorgancic iz Ikee,sasvim sam zadovoljna.
    Ako u Zg imate usluznu dostavu...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    ja sam odustala od popluna za male bebe jer nikad nisam uspjela naći neki koji bi bio lagan i topao, ja obučem malo deblju dekicu u šlifer i to je to...
    za starije koristim dormeo + deka, makar su sad u starijim danima prešli u vreće za spavanje, šta reći....

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    267

    Početno

    Ja sam prošle zime kupila fenomenalan poplun od vune, ali vrlo tanak isto se oblaci u slifer, i cijelu zimu sam H. time pokrivala. Jako sam zadovoljna. Neka super kvaliteta je bila, sad ne znam točno kakva vuna jer ga jos nisam izvadila.
    Uglavnom kupila sam ga u Vlaškoj, recimo preko puta bivšeg kina Studio, tamo je ducan u kojem se prodaje oprema za spavanje - popluni, deke, posteljina, itd.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    125

    Početno

    Tekstil Stanić na Slavonskoj aveniji

  7. #7
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    kika

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Prenatal.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    112

    Početno

    Mi isto kupili u Kiki na dječjem odjelu, al cijena je bila 400-500kn. Skupo, al mi smo super zadovoljni

  10. #10
    jella avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    175

    Početno

    Citiraj dada5 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi isto kupili u Kiki na dječjem odjelu, al cijena je bila 400-500kn. Skupo, al mi smo super zadovoljni

    Ja sam cijeli kinderbet, sa madracem i jorganom te komplet posteljinom platila 700 kuna u jednoj trgovini. Možda nije neka kvaliteta ali jorgan je lagan i topao. I super se pere i brzo suši.
    Posljednje uređivanje od jella : 08.11.2010. at 21:03

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    Tupsa ja, nisam si stavila pretplatu na temu pa sam mislila da mi nitko ne zna ništa reći o ovome. U međuvremenu sam kupila pamučni poplunić u Kiki, 270 kn, pa ćemo vidjeti. U svakom slučaju, hvala za savjete!

  12. #12
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    danas vidjela u kiki u košari neka specijalna cijena, poplun i jastuk (djeluju mi tanko) za cca 150 kn

  13. #13
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Tsumami prvotno napisa Vidi poruku
    .. kupila pamučni poplunić u Kiki, 270 kn, pa ćemo vidjeti.
    I mi smo kupili ovakav prosle godine i zadovoljni smo. Doduše bilo je pred Božić pa smo imali neki popust od 10-20%, ne sjećam se više....
    Posljednje uređivanje od Nivi : 10.11.2010. at 14:49

  14. #14
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Mi imamo komplet iz Kike (prije 3,5 godine je bio 99 kn, sad je 149 mislim)..super je.iako je poplun tanak topal je...(ja se nekad pokrijem njime kad mi okupiraju moj poplun.
    Malac spava u vreći i tanjoj pidžami pokriven tim poplunom do prsa i izađe kao buhtlica topal ujutro

  15. #15
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Zaboravila reć da u Kiki imaju još masu popluna na izbor

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •