Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Alimentacija - visina i ovrha

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    3

    Početno Alimentacija - visina i ovrha

    Pozdrav prije svega. Imam par pitanja vezanih uz moju alimentaciju.

    Prije nepunih 3 godine sam se razveo od bivše supruge i naše dvop0je dijece je sporazumno pripalo njoj te je meni određena alimentacija u iznosu od 1800,00 kuna mada neznam na koju for jer sam i tad kao i sad bio bez posla isto kao i moja bivša.

    Ja sam se u međuvremenu ponovno oženio i dobio još 1 dijete a i druga supruga ima sina iz prvog braka.

    Sva moja pitanja uredu za socijano bivaju odbijena te sam tužen od strane bivše supruge te mi je određeno da platim 25,000 kn noj na ruke i da plaćam alimentaciju te isto tako usam dobio uvijetnu kaznu od dvije godine i pet mijeseci zatvora.

    Ja i moja supruga živimo od 800 kn porodiljne naknade i mog povremenog rada na crno koji nam donese oko 700 do 1000 kn mjesečno. Živimo u iznajmljenoj kući koju plaćamo 700 kn mjesečno što sa režijama iznosi oko 1200 kn na mijesec.

    Moja supruga ima zdravstvenih problema sa kičmom te nemože sama brinuti o našoj bebi koja sada ima 6 mijeseci te ako ja završim u zatvoru ugrozit će se samo egzistencijalno pitanje moje obitelji. bez moga ionako malog prihoda na crno moja supruga neće moći plaćati ni stanarinu ni režije a ni prehraniti dijecu. napominjem da moja dijeca iz prvog braka redovito dolaze kod nas te im pomažemo koliko god možemo pri čemu mislim na odijeću i obuće te stvari za školu koju im redovito kupujemo i nabavljamo.

    Također postoji apsurdna situacija oko moje bivše supruge koja je u ljubavnoj vezi sa čovijekom koji je oženjen i ima troje dijece te mi je otvoreno rekla da će kad izvuče pare od mene kupiti njemu auto da se mogu vozati, doslovno tim riječima. Bio sam u uredu za socijalnu skrb ali oni na moje zamolbe da poduzmu nešto nisu uradli ništa.

    Ja sam prijavljen na zavod za zapošljavanje i aktivno tražim posao međutim mali smo gradić i od 5000 stanovnika 60 % je nezaposleno.

    Molim vas pomozite. Šta da radim, kome da se obratim za pomoć ?
    Posljednje uređivanje od mamma san : 16.11.2010. at 17:32

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •