Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: trudnice s tjelesnim oštećenjima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    2

    Početno trudnice s tjelesnim oštećenjima

    Bok svima!
    Trudnica sam sa 100%-tnim tjelesnim oštećenjem. Zanima me zna li itko imam li ikakvih posebnih trudničkih prava zbog toga, vezanih uz nekakve naknade, dane porodiljnog dopusta i sl.?
    Molim da mi se jave osobe sa sličnim iskustvima ili netko tko zna gdje bih mogla konkretno saznati štogod o tome, jer ne znam ni sama gdje da se raspitam - sve što sam dosad pokušala je rezultiralo neodređenim odgovorima kako nešto sigurmo postoji, ali nitko izgleda ne zna što... hvala!!

  2. #2
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Dobro došla blackfox i čestitam na trudnoći!!

    Poseba prava s osnove osobnog invaliditeta u vezi rodiljnog dopusta ili trudnoće nemaš.
    No, što se tiče nekih konkretnih savjeta u vezi bolovanja ili korištenja nekih drugih prava u trudnoći, to sve ovisi o tvojem ginekologu (ako smatra da je tvoja trudnoća rizična) ili tvojem radnom mjestu (ako je ono potencijalno opasno za tebe i tvoju bebu).
    Ako ti nije problem, napiši nešto o svojem radnom mjestu. Ako ti je problem ovako javno, slobodno mi se možeš obratiti putem privatne poruke, no upozoravam te da moraš imati barem 5 posta. Naime, prvih 5 postova se uvijek odobravaju od strane moderatora.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala na brzom odgovoru!! I na čestitkama!

    Imam sreće da mi trudnoća nije rizična, nemam fala Bogu problema, tako da neću ići niti na čuvanje... radim na sjedilačkom radnom mjestu, pred kompjuterom, tako da mi nije neko problem...
    ha ništa onda, hvala svejedno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •