Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 201

Tema: Adventski kalendar

  1. #51
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Za magnetiće - recimo od kolaža male koverte (nekad smo to znali raditi kao mali), i samo ju umetneš ispod magnetića, a uuntra mi se sviđa ideja s mudrim izrekama ili zadatkom za taj dan, a u Šparu (čini mi se) imaju magnete brojeve.

  2. #52

  3. #53
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    znate što mi je palo na pamet?
    u svaki tuljac staviti i malo slame, odnsono usitnit ću liku pa da svaki dan stavlja u jaslice, za Isusa

  4. #54
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    super ideje!! moj je u izradi...
    mali mi ima 3 i pol...valjda će mu biti zanimljivo...
    i fora su mi te aktivnosti svaki dan...ma super...
    poslikam kad bude gotov...

  5. #55
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    kod nas kalendar upalio iako mi MM cijelo vrijeme serenda kako sam ga pravila zbog sebe, a ne zbog nje, neće skužiti, bla bla...
    danas sam joj stavila neke sitne naljepnice, oduševila se, naravno, odmah su svoje mjesto našle na prozoru, svako malos tane ispred njih i gleda, a i slamica za Isusa joj je fora
    naravno, nisam smjela staviti u druge dane poklončiće jer i ovako već izvlači papiriće, sva sreća pa još ne zna čitati

    nego, evo ova dva zanimljiva linka
    http://www.djecji-zbor-zvrk.hr/pjesmeb.htm - na kraju ima dosta pjesmica za sv. Nikolu, predbožićnih, božićnih..
    a i ovo je zanimljivo:
    http://www.coloring-book.info/colori...page.php?id=19
    http://coloringbookfun.com/christmas/

  6. #56
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    meni je ostala kutija od gitara...umotala sam je u neki zelenksati papir od jedne poklon vrećice, oko nje bijelu mrežu kao snjeg...na vrh lutkicu snjegovića...naljepila kutijice kinder jaja koje sam ukrasila mašnicama,trakicama, kutije od ljekova, zavoja, kapi za nos- umotala u papir, neke vunene džepiće od starih papuča, kutijice od nakita iz novina Princeza itd....jošm ih nemam sve...moram još nabavit kutijica, i zlatnog šljokičastog lljepila za brojeve...sve sam posula zlatnim šljokicama koje se nažalost vide samo po noći kad svjetlo iz druge sobe udari u njih onda se svjetluca-po danu je ta zelena pretamna pa se nažalost ne kuži, a ni na slikama pa ga zato neću staviti-nije tako lijep kao u živo....mogu ga objesit, stavit na pod, na stol itd...sad samo smislit šta stavit unutra...u jednom imam male knder puzzle...

  7. #57
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    htijela sam napisati-ostala mi je kartonska kutija od kupljene gitare koja je trokutastog oblika tako da izgleda kao bor, pa joj nisam htjela dodatno izrezivati grane....

  8. #58
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa Vidi poruku
    Kudri, baš ti hvala Puno mi znači svako povratno mišljenje, jer onda znam u kojem smjeru oni koji čitaju žele da pišem. Nastojim da bude jednostavno, da djeca mogu sudjelovati, da ne košta previše, da se radi s materijalima koji su svima dostupni i tako.

    ovo su recimo moja djeca uživala raditi
    http://www.ijabito.com/?p=327
    i mi skoro gotovi s našim adventskim kalendarom! baš smo lijepo danas rezuckali, čak sam i dragog nagovorila, a R. je sva važna sudjelovala - nosila ljepilo, slagala tuljce hihii...još nam onaj stroj za bušenje rupa, traka i pokloni!
    a propo sv. nikola - to je prekomplicirano za mene
    Posljednje uređivanje od kudri : 29.11.2011. at 00:35

  9. #59
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    Citiraj ivana zg prvotno napisa Vidi poruku
    meni je ostala kutija od gitara...umotala sam je u neki zelenksati papir od jedne poklon vrećice, oko nje bijelu mrežu kao snjeg...na vrh lutkicu snjegovića...naljepila kutijice kinder jaja koje sam ukrasila mašnicama,trakicama, kutije od ljekova, zavoja, kapi za nos- umotala u papir, neke vunene džepiće od starih papuča, kutijice od nakita iz novina Princeza itd....jošm ih nemam sve...moram još nabavit kutijica, i zlatnog šljokičastog lljepila za brojeve...sve sam posula zlatnim šljokicama koje se nažalost vide samo po noći kad svjetlo iz druge sobe udari u njih onda se svjetluca-po danu je ta zelena pretamna pa se nažalost ne kuži, a ni na slikama pa ga zato neću staviti-nije tako lijep kao u živo....mogu ga objesit, stavit na pod, na stol itd...sad samo smislit šta stavit unutra...u jednom imam male knder puzzle...
    meni sve ovo super zvuči...baš bi voljela vidjeti

    i moj je skoro gotov...

  10. #60
    svinjica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Joj kako je ovo super ^.^ Mi smo odlucili napraviti combo kalendar od kutijica i vrecica, ali cemo ih sami napraviti od kartona i koristenih vrecica za poklone koje imamo doma. Nasli smo par casopisa sa Bozicnim slikama pa cemo ih od tamo izrezati za ukrasavanje kutijica, a imamo i nesto ostataka papira za zamatanje od prosle godine. Hvala na ideji *sretni ples*

  11. #61
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

  12. #62
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    krumpirić ovo je super

  13. #63
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    mrvna, super!
    ja se svake godine nabrijavam kako ću napraviti i za klince i za moje i od MM-a...i za kumu ali onda mi vrijeme jednostavno projuri i ništa od svega. klini su mi mali. brijem da ću iduće godine imati više vremena...a tako me veseli crafts/ DIY.
    sad sam još otkrila pinster. aaajme, kolko super ideja. zasad samo pikam pa kad klinci krenu na faks a ja odem u pemziju...

  14. #64
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Uh, ja jos nisam ni pocela svoj radit. Imam jos večeras i sutra navečer vremena.
    Napravit cu 24 origami kutijice od papira, jednostavno je http://www.origami-instructions.com/origami-box.html
    Sad se mislim napravit ih sve od bijelog papira pa lijepit neke sarene ostatke ostataka sta imam doma ili kupit nekoliko sarenih ukrasnih papira.
    Muce me jedino poklopci je mi ne ispadaju bas lijepi.

  15. #65
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    ugooglajte samo diy advent calendar pa na images...ah!

  16. #66
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    E ja se nadam da ce moj biti slican ovom u 3 redu 3 s lijeva, hrpa malih kutijica

  17. #67
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj curly mama prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam još otkrila pinster.
    jesam smiješna, PINTEREST...

  18. #68
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    https://picasaweb.google.com/1005985...entskiKalendar
    Znam da ovime neću nikome pomoći, ali eto..., možda dogodine.
    Napravljen je na brzinu, ali moram priznati da se nisam previše trudila oko detalja jer - nit' kuži brojeve, niti joj je previše stalo do detalja - važno je da se šareni, ima Božićne motive, diznijevih junaka (u nedostatku drugih) i naravno, da svaki dan nešto viri iz novog tuljca.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Evo samo da prijavim da na kraju od naših tuljaca za adventske kalendare na kraju nije bilo ništa jer sam ja hvala Bogu šeprtljava kakva jesam prevrnula punu čašu vode po stolu a tuljci mi bili tu.U nedostatku tuljaca imamo Adventsku tombolu.U jednu kutijicu sam stavila savijene papiriće s brojevima od 1-24 ,Zatim sam uzela 24 čarape i punila svaku i na vrhu svezala rafijom i na nju prikačila broj.Sve lijepo stavila u jednu košaru koja stoji na radnom stolu i iznad nje natpis TOMBOLA.Već su prošla 3 dana Adventa i moji su oduševljeni.Izvlače po starosti svaki dan jedno dijete.

  20. #70
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    SikaPika suuuper je!!!

    Moja Lipa "krade" slatkiše unaprijed )) skužila je Ljepotuška.

  21. #71
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Naš adventski kalendar je okačen na ploči od pluta, a čine ga 24 čarapice sa slatkišima.
    Zgodni su vaši prijedlozi za aktivnosti.
    Kao i svake godine, peći ćemo kolačiće, kititi božićno drvce, pričati priče, pisati čestitke ...

    Započelo je otvaranje čarapica.
    Sretna sam jer ih još uvijek raduju malene stvari - po tome su oboje još uvijek neiskvareni, čisti, iskreni.

    Rado bih podijelila fotkicu, ali moram ju iz fotića preseliti na radnu površinu, he, he.
    Joj, lijena sam večeras.

  22. #72
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    evo ga i naš...za dvoje naših mišića...
    još mi fale tri kantice na deblu...
    to ćem ovih dana dovršiti...

    http://i1105.photobucket.com/albums/...kikalendar.jpg

    SikaPika...ja ne vidim tvoj...zašto ?

  23. #73
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    ja neznam staviti fotke...ali evo kako se Advent bliži da podignem temu i da čujem nove ideje

  24. #74
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Bilježim si temu i čekam ideje

    sakupila sam dosta tuljaca od wc papira pa ću vjerojatno omotati kao bonbone, unutra staviti nešto, još ne znam što, i objesiti ih na jednu drvenu dasku od koje već dugo planiram napraviti vješalicu za na zid.. tako nekako..

    uglavnom, slijedi razrada ideje

  25. #75
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    i naš kalendar čeka, skoro spreman, da ga objesimo!
    još mi fali par poklončića za unutra!

    mi smo radili od tuljaca, napravila sam 24 tuljca od hamer papira, i onda ću ih kad objesim kalendarčić napuniti! kod nas su poklončići većinom ili neka čokoladica ili kinder jaje, ili neke gumice ili špangice to jako volimo - žensko!
    odlična mi je ideja kad na pojedinim danima umjesto nekog slatkiša stoji neka ceduljica kao plan za taj dan, ali moja mrva je još premala i mislim da joj nikako ne bih mogla objasniti zašto danas nema čoksice ili špangica. tako da ćemo s tom idejom se još malo strpiti!

    svakako stavim slikice kad bude gotov!

  26. #76
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    stavi joj uz ceduljcu i neku sitnu čokoladicu, da nije prazno.. ja ću isto stavljat ceduljice s pjesmicama ili nekim igrama..

    sviđa mi se ovo sa špangicama i tim stvarčicama.. nama ih uvijek fali pa ćemo na ovaj način malo podebljati kolekciju..

  27. #77
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Mi ćemo raditi ovakav:

    http://www.mrprintables.com/christmas-printables.html

    Inače, ova mi je stranica otkriće i za hrpu drugih stvari jer sam cijepljena od kreativnosti.

  28. #78
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    stavi joj uz ceduljcu i neku sitnu čokoladicu, da nije prazno.. ja ću isto stavljat ceduljice s pjesmicama ili nekim igrama..

    sviđa mi se ovo sa špangicama i tim stvarčicama.. nama ih uvijek fali pa ćemo na ovaj način malo podebljati kolekciju..
    e vidiš to je super ideja, kako se nisam toga sjetila! sad ću ustvari u svaki tuljac staviti čokoladicu ili igračkicu i neku poruku ili neki mali zadatak za nas dvije ili za cijelu family!
    a tih špangica, gumica i ostalih stvarčica se stvarno može naći za par kunica!

    jedva čekam 1.12. da krenemo otvarati!

  29. #79
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    I mi smo inspirirani ovim topikom počeli s izradom adventskog kalendara. Kutiju konzumove dostave premazujemo smjesom drvofiksa i vode i lijepimo izrezane reklame - interspar, lesnina, baumax...

    Dečki uživaju maksimalno, a uz božićne motive imamo i automobilske gume, bušilice, pršut, kupus... bit će to jedan atipični adventski kalendar

  30. #80
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    mi nikako da počnemo.. moram se pokrenut ovaj tjedan, da stignemo to napravit.. imamo puno posla

    Ovdje ima jako puno ideja

  31. #81
    little duck avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    325

    Početno

    Evo naseg ovogodisnjeg, ali bez vrecica u kojima ce biti pokloncici, moram ih sasiti. Srceka, borovi, zvjezdice, djed mrazovi su kvacice za koje cemo zakvaciti vrecice

    https://picasaweb.google.com/1129545...entskiKalendar#
    Posljednje uređivanje od little duck : 22.11.2012. at 12:36

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    evo i mene ovdje. mi smo radili od tuljaca (papir za kuhinju ili wc papir-nikad ne bacamo), obljepili smo ih zelenim, crvenim ili bijelim papirom.
    kao poklopac poslužit će češeri, kuglice, kapice od čarapica, ili obični kolaž tuljci.
    klinci će ih još dodatno ukrasit. još samo moram vidjet hoćemo li stavljat brojeve ili ćemo bez toga.

  33. #83
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    jučer sam okitila kuću....kalendar je u izradi

  34. #84
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj little duck prvotno napisa Vidi poruku
    Evo naseg ovogodisnjeg, ali bez vrecica u kojima ce biti pokloncici, moram ih sasiti. Srceka, borovi, zvjezdice, djed mrazovi su kvacice za koje cemo zakvaciti vrecice

    https://picasaweb.google.com/1129545...entskiKalendar#
    krasan je, kvačice si sama ukrašavala ili si ih kupila (ako si kupila reci, molim te, gdje)?

  35. #85
    little duck avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    325

    Početno

    Suncokret, iz Lidla, ovaj tjedan ih imaju. Tek sam kasnije shvatila da mi fali jos sest kvacica/ dana na kalendaru ...Sutra slijedi dorada

  36. #86
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    ove sam se godine i ja hapila kolko tolko na vrijeme. imam u planu napraviti 2 kom. jedan za svoje klince i drugi za bratove curke. stavit ću fotke kad MM dođe s posla. jedan je gotov. ne rade mi portovi na laptopu pa ih ne mogu prebaciti s fotića.
    najprije sam dekupažirala dasku (neki zlatni božićni motivi, note pjesama...), sašila male vrećice u 2 dezena: crveni sa zvjezdicama i jedan s ornamentima, provukla vrpce i okačila ih na male čavliće. nadala sam se da ću pronaći negdje drvene kvačice ali sad mi je već sve na knap. nisu ni čavlići loši. našla sam na netu brojeve koje sam isprintala i nalijepila na vrećice. nije loše. zadovoljna sam kak je ispalo. namjeravam puniti slatkišima, špangicama, životinjskim carstvom (to skupljaju)...a trebam još neke fora ideje. kaj mislite o božićnim kviz pitalicama ili pričama? ili možda zadacima tipa napravi nešto lijepo; razveseli baku, odnesi hranu i dekice u šinteraj...? any ideas?

  37. #87
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    hajde pitanje recimo little duck ili val, kolko kalendara radite pošto očito imate više od jednog djeteta

  38. #88
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj curly mama prvotno napisa Vidi poruku
    ove sam se godine i ja hapila kolko tolko na vrijeme. imam u planu napraviti 2 kom. jedan za svoje klince i drugi za bratove curke. stavit ću fotke kad MM dođe s posla. jedan je gotov. ne rade mi portovi na laptopu pa ih ne mogu prebaciti s fotića.
    najprije sam dekupažirala dasku (neki zlatni božićni motivi, note pjesama...), sašila male vrećice u 2 dezena: crveni sa zvjezdicama i jedan s ornamentima, provukla vrpce i okačila ih na male čavliće. nadala sam se da ću pronaći negdje drvene kvačice ali sad mi je već sve na knap. nisu ni čavlići loši. našla sam na netu brojeve koje sam isprintala i nalijepila na vrećice. nije loše. zadovoljna sam kak je ispalo. namjeravam puniti slatkišima, špangicama, životinjskim carstvom (to skupljaju)...a trebam još neke fora ideje. kaj mislite o božićnim kviz pitalicama ili pričama? ili možda zadacima tipa napravi nešto lijepo; razveseli baku, odnesi hranu i dekice u šinteraj...? any ideas?
    Drvene kvačice gole možeš potražiti na placu na Trešnjevki (ima kiosk s drvenim proizvodima - kuglice, perlice, igračke... batovi za meso, kolutovi za karniše, kvačice dimenzija raznih).

    Imaš toga i u Chemacu (čine mi se skupe, ali su već ofarbane u srebrno): http://www.hobbyart-chemaco.hr/katal...&lang=hrvatski

    Pitaj u lokalnoj cvjećarni - znaju toga imati...

  39. #89
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    jelena, ja radim dva kalendara, svakom njegov

  40. #90
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Sad ste i meni dale ideju - napraviti adventski kalendar u ppt, više kao foru, ali stvarno bi ga se moglo oplemeniti nekakvim pitalicama ili zadacima, možda receptima za kolače/kekse koji se taj dan trebaju napraviti i slično. Moram nekaj smisliti...

    Moj mlađi bi se veselio da mu u svaku od 24 kućice stavim "vic dana" na božićnu temu ili kakve zgodne sličice. To bi bilo zgodno za slati okolo njihovom društvu.

  41. #91
    little duck avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    325

    Početno

    Ja radim jedan, veselje je svejedno veliko U vrecice cu staviti za svakoga po pokloncic.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    hajde pitanje recimo little duck ili val, kolko kalendara radite pošto očito imate više od jednog djeteta
    radim jedan jer u te tuljce stavljamo samo slatkiše. za tri ovakva ne bih imala mjesta, a kod bake i dede ih čeka onaj klasični iz dućana (svakome jedan).

  43. #93
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    i kak se podijele ko prvi, ili neka druga fora,
    ja bi to radila s porukama, ne slakišima
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.11.2012. at 14:18

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    kako misliš kako se podijele-u svaki tuljac idu 3 slatkiša...i podjela je pravedna.

    inače, imamo adv.kalendar od filca sa velikim džepovima pa je uvijek sve stalo.

  45. #95
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    buš dala svoju sličku?

  46. #96
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    jelena, ja radim dva kalendara, svakom njegov
    ali ti ih imaš tri, zakaj i malome nekaj ne daš

  47. #97
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    @Peterlin, ja sam u čakovcu i mada vrlo vjerojatno ima tih kvačica i kod nas, ne znam gdje bih ih tražila. vidjela sam one prave, velike na ebayu za funtu i pol +pt ali prekasno za naručivanje. ove što si linkala su baš krasne.

    inače, i moji su prošlih godina imali one kupovne- svaki svoj. sad će biti zajednički. brojeve neću poredati već će bii pomiješani. svako jutro će se izmjenjivati i jedno od njih će otvoriti paketić i dijeliti.

    trebam ideje za porukice...

  48. #98
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    recimo sijemo pšenicu, čistimo sobu, idemo u šetnju, pomažemo u garaži, kazalište i sl.

    samo nisam skužila jel treba unapred upisat sve poruke, ili se prilagoditi vremenu i volji
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.11.2012. at 15:48

  49. #99
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    little duck, hvala.
    možda i ja ove godine napravim kalendar, u planu je već zadnje tri godine.
    nije mi do sada palo na pamet da mogu napraviti i jedan kalendar za svo troje
    ideje su vam super, posebno ovo s porukama.
    Posljednje uređivanje od suncokret : 23.11.2012. at 16:14

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    jelena, ako mene pitaš-stavit ću, samo da završimo

    kod nas porukice još ne pale, to ćemo sljedeće godine.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •