Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Claritin u trudnoći

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    10

    Početno Claritin u trudnoći

    Jeli itko od trudnica koristio Claritin?Zbog problema sa kožom to mi je prepisao dermatolog,dok doktorica opće prakse neće ni da čuje za njih,tj rekla je da ih ne bi smjela koristit.

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj vaga27 prvotno napisa Vidi poruku
    Jeli itko od trudnica koristio Claritin?Zbog problema sa kožom to mi je prepisao dermatolog,dok doktorica opće prakse neće ni da čuje za njih,tj rekla je da ih ne bi smjela koristit.
    U trudnoci sam imala na pocetku gadnu alergijsku reakciju zbog koje su me stavili na strogu dijetu 7 dana i terapiju Claritinom, a kasnije jedni drugim lijekom istog djelovanja.
    Dr. mi je to lijepo objasnio, da se gleda da se spasi mami ziva glava, jer bez mame nema bebe.
    Na kraju sam ih popila minimalno. Jedan Claritin i jedan ovaj drugi. Posavjetuj se s ginekologom.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    10

    Početno

    Kako bilo,tablete nisam pila.još uvijek trpim nesnosan svrbež koji se i proširio.Dali to može bit i od šečera?Možda bi trebala ponoviti nalaze

  4. #4
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj vaga27 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako bilo,tablete nisam pila.još uvijek trpim nesnosan svrbež koji se i proširio.Dali to može bit i od šečera?Možda bi trebala ponoviti nalaze
    U principu nisi navela koji je konkretan problem.
    Svrbež u trudnoći može varirati od bezazlenih sitnica do vrlo opasnih stanja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •