Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Želja za seksom u trudnoći

  1. #1
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno Želja za seksom u trudnoći

    Imate li je uopće?
    Ja sam u trudnoći s Gabrielom bila non stop luuuda od želje a bome i sada sam!! Hvala Bogu pa ni MM ni ja nemamo straha od seksa u trudnoći

  2. #2
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ja nemam nikakve volje ni zelje,a mm je jadan zakinut jako jer vec apstinira 3 mjeseca i kaze da ne zna kak ce izdrzat daljnju apstinenciju ako se meni zelja ne vrati.Uopce ni ne pomisljam na to kao da sex nikad u mom zivotu nije postojao,ali bi se samo mazila,a to mom muzu ne odgovara jer kaze da ga samo izazivam pa dobi čorak

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Strmec
    Postovi
    444

    Početno

    uh, ja sam bila uvijek ZA!!!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    123

    Početno

    A od moje želje isto ni traga...a muž...dobro to podnosi. ponekad pomislim, i predobro...naime i on kaže da mu je radi mog (ne)raspoloženja opala želja, ali i da ga je pomalo strah...osim toga, ne znam kako je vama...ali ja sam potpuno suha otkad sam trudna... totalno...ovih par puta koliko smo vodili ljubav koristili smo lubrikant, no nije to - to.
    a i kaže mužek da mu je dolje puno uže otkad sam trudna, pa da ne može ući cijeli

    defektni smo skroz...

  5. #5
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Moj dragi čeka da rodim da malo predahne

  6. #6
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Joj grozno, ja vec danima razmisljam kako jedva cekam da dode s terena, obicno dode rano ujutro pa se samo uvuce u krevet i...

    Stalno imam neke sexualne snove...ko nimfomanka sam A tek sam neka 4 tj, trudna

  7. #7
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    netko je naveo rijec "suh", e to je tocno i nasa situacija...od zadnjih plodnih dana i uspjesne akcije nista a sada sam u 13 tjednu ...zao mi je mm, ali jednostavno ne mogu...sad se i on vec priviknuo na vucji sex (ZAVIJANJE PORED RUPICE )...htjela bih da mi se vrati zelja, sto prije...

    i da, imam lude sexi snove (ali samo snove)...

  8. #8
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj zeljana02 prvotno napisa Vidi poruku
    sad se i on vec priviknuo na vucji sex (ZAVIJANJE PORED RUPICE )

    ja sam u T imala veliku želju i sex nam je bio možda čak i bolji nego ikada ali imam problem sada jer me moja mala balavica toliko izmori da se navečer samo srušim... želje ima ali je tijelo mlitavo i zeljana02 moram reći MM da se više ne žali na nedostatak seksa jer i on ima vucji sex

  9. #9
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    mitovski draga, dakle i ti imas vuka doma???...

    za vas dvije...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    4

    Početno

    meni se nekad da, nekad bas i nemam neku ludu zelju. kad mm krene nesto a meni se neda taj tren samo ga odgurnem, a on i dalje nastavlja po svoju, e pa onda kad se zaderem da necu, bude mi ga zao nekako.

  11. #11
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Ja sam u prvoj trudnoći bila luda od želje i stalno sam sanjala neke lude snove.
    Sada ništa, baš katastrofa, žao mi je MM.
    Baš sam ga sinoć prije spavanja pitala kako se nosi s tim i rekao je da je već zaboravio na to, strašno.
    Činjenica je da bi se mogle bar malo potruditi, ne mora nužno biti vaginalni sex, ali mi se ni to neda.
    Ali ipak opet imam lude snove pa me čudi kako peko dana nemam želje.

  12. #12
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    MM nemoze zaboravit na to,mi smo prije dva tjedna i bas sam rekla njemu da mi je sad ovo bilo najbolje od kad smo poceli radit bebicu,jer 2 godine koliko se trudimo mi je to bilo samo gledanje na kalendar pa ono necemo danas nego cemo za dva dana u akciju jer su plodni dani pa onda cekanje menge kad sam ju vidla bila sam zivcana 2 tjedna i tako 2 godine,mislim da ce nam sad bit super,i dalje bas nemam prevelike zelje,al moj ljubi napravi sve za mene pa se onda i ja potrudim skupit zelje i za njega jer to njima tak puno znaci

  13. #13
    kissy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Postovi
    17

    Početno

    ovo mi je prva trudnoća.ispočetka nas je bilo strah oboje krenuti u "akciju" da se nebi nešto skmpliciralo.tako sam prilikom jednog posjeta ginekologu pitala da li je sve u redu i da li smijemo u "akciju"pa mi je rekao da smijemo.eh...problem je MM.meni dojde volja i ja bi a njega je još uvijek strah i to ga koči ....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •