Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Magnezij i Andol 100 u trudnoći

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    216

    Početno Magnezij i Andol 100 u trudnoći

    U 20. tjednu trudnoće sam i moram uzimati magnezij 300 i Andol 100. Postoji li kakvo pravilo pri uzimanju, jel mogu zajedno to uzimati ujutro, ili možda praviti razmak... nisam pitala doktora.
    Koji magnezij je dobar za trudnice?

  2. #2
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    ja uzimam osim u mineralnoj vodi i šumeći magnezij i sa njim ili sa vitaminom C popijem i Andol 100, Pregnital i željezo ujutro.
    Mislim da jedno drugome ne smeta.

  3. #3
    kekis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Koliko i ja znam (i uzimam) - jedno drugome ne smeta. Po meni - svi magneziji su isti, samo pazi da je 300 mg. Ja koristim Dietpharm, odnosno Fidifarm - ali nema neke razlike medju njima od proizvođača do proizvođača

  4. #4
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Zasto se pije Andol u trudnoci?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa Vidi poruku
    Zasto se pije Andol u trudnoci?
    bolja cirkulacija, prokrvljenost, može i zbog eventualnih nalaza vezano za trombofiliju, lošiji koagulogram, kod ponavljajućih spontani pobačaja " nepoznatog " razloga se često uvodi kao terapija....

  6. #6
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ja isto pijem Magnezij+C vitamin zbog grceva u nogama magnezij,a c vitamin zbog krvarenja desni i to 2x tjedno 300mg. Andol ne znam zasto se pije,to ne pijem.

  7. #7
    kekis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto pijem Magnezij+C vitamin zbog grceva u nogama magnezij,a c vitamin zbog krvarenja desni i to 2x tjedno 300mg. Andol ne znam zasto se pije,to ne pijem.
    Lastavice - prvi put cujem za vitamin C zbog krvarenja desni.. Jel pomaze? Meni naime desni krvare jos od cca 15-tog tjedna ( a sad sam 28)... Prvo sam mislila da ce proci samo od sebe, a onda sam se vec nekako navikla - mislila sam da nema pomoci. Sta, isto uzimas sumeci? Bas sam glupa - trebala sam prije pitati jel ima lijeka za desni...

  8. #8
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    Ja isto pijem Magnezij+vitaminC i andol 100 ,nemam nikakvih reakcij, pijem magnezij jer mi trnu noge a andol mi je u terapiji zajedno s utrogestanom 3x1 i crinone gelom

  9. #9
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ja sam pitala ginekologa da me love grcevi u nogama i jako mi desni krvare I prije trudnoce su mi malo krvarili al onda zubar reko jako trljat,a sad u trudnoci je koma i strah me zbog krvne slike da mi ne padne. Meni je u 8 tj pocelo jace krvarenje,a nisam se sjetila pitat gin i eto sad je sam pa mi reko da ima za kupit Magnezij + c vitamin sumeci i to 2x tjedno jucer sam prvi put pila pa cemo vidjet dal bu kaj bolje od tog. Zbog tog razloga perem zube samo navecer izbacila pranje zubi ujutro samo vodicom iz dm isperem.Jel ti koristis vodicu?

  10. #10
    kekis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Budem onda i ja kupila sa C vitaminom sumece - samo ja zasad pijem svaki dan 1*300 mg Magnezija... 2* tjedno pijes zato sto je u kombinaciji sa C vitaminom ili...? Sorry ako glupo pitam - ali vidim spas za te desni Ja sam izbacila popodnevno pranje zubi - perem ujutro i navecer, vodicu ne koristim.. mozda pocnem

  11. #11
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    da 2x tjedno jer je kombinacija,a reko mi je i da mogu donat mg popit koliko hocu,al ovo tj mg bi brze djeluje sumeci jer kad me grcevi napadnu nije bas ugodno cim popijem za 10 min mi je bolje,a donata nije

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •