Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: kome donirati?

sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008

Početno

Znam da ima svakakvih slučajeva, ali mi je pretpostavka da se to neće dogoditi.
    Ja imam dvije obitelji kojoj prosljeđujem robu od svojih klinaca, a dio nosim i u crveni križ (imaju moto donesi što ti ne treba i uzmi što ti treba).

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013

Početno

Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Jep. Cula sam da neki daju u second hand, prodaje, neki iz nekih udruga uzmu ono bolje sebi i takve stvari

Gledala sam tipa Nazorova i sl domovi, ispada da oni imaju i previse i ne primaju. Cula sam da bolnicama neki daju. To mi uvijek onak cudno,jel bolnicama trebaju majice i hlacice?
    Meni su jednom u bolnici dali komplet odjece za dijete jer se mali ispovracao i nisam imala u cemu ga nositi kuci. Bila zima. Tako da im vjerojatno treba za takve situacije.

Meni nije problem ni dati nekome tko ce prodati jer opet, doci ce u dobre ruke na kraju. A prodavac ce zaraditi kojiu kunu. Meni se ne da prodavati komad po komad, samo mi je cilj da se rijesim viska.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Možeš se javiti u dućan rabljene odjeće ako ti je do rješavanja viška. Za malu svotu koju ti oni vrate uzmeš odmah kod njih što ti treba u zamjenu. Meni je to bilo odlično jer nemam vremena za skakanje po gradu i slanje poštom komada po komada, a različite udruge čak i ne primaju jako malu odjeću jer su toga isto puni. Ili samo ostaviš u kesi ispod onih panela sa kukicama gdje se ostavlja pomoć, ali to mi je nesigurno jer ne znam završi li to u pravim rukama ili odnesu za reciklažu.

Datum pristupanja
    Dec 2013

Početno

Dragi svi,
    primam donacije odjeće i obuće za dječaka od 8 mjeseci i djevojčicu od 1,5 godine. O njima se brine samohrani otac i baka i djed.
    Molim javite mi se privatno, a donacije primam nakon što prođe karantena. Ja sam u Zagrebu, mogu doći bilo gdje u Zagreb i okolicu.
    Odjeća će doći uistinu u prave ruke, to je skromna obitelj, koja zna cijeniti stvari, ali su se našli u teškoj situaciji.
    Puno hvala i čuvajte se u ovim teškim danima!
    Lenina

zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Ne možemo ti se javiti privatno jer nemaš dovoljno objava na forumu. Inače imam taman za taj uzrast, ali pretežno zimsko.

VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016

Početno

Molim te opet javi kad sve ovo prođe, ja ću imat za curu odjeća i obuće nešto sigurno, koju igračku, posteljinu..... samo mora ovo ludilo proći.

VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016

Početno

Ovo neće skoro. Ajde javi se na pp mokim te s podatcima.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •