Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: hemihipertrofija sindrom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1

    Početno hemihipertrofija sindrom

    Zdravo,
    Evo je se prvi put javljam. Imam bebu od četiri i po mjeseca. Dijagnosticirana joj je hemihipertrofija. Doktor nam je rekao da je to veoma rijetko. Lijeva strana tijela joj je veća od desne, pa čak i lijevi bubreg. Do 2. mjeseca to se nije gotovo ni primjetilo. Doktor kaže da postoji realno velika šansa da noga na toj strani bude i duža.Motorika je ok. Zasad samo pratimo. Nikakve vježbe nisu preporučene. Ništa o tom sindromu ne znamo, pa čak ništa nema ni na internetu. Zanima me da li je bar neko imao iskustva s tim?

    Zabrinuta mama

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj soja prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravo,
    Evo je se prvi put javljam. Imam bebu od četiri i po mjeseca. Dijagnosticirana joj je hemihipertrofija. Doktor nam je rekao da je to veoma rijetko. Lijeva strana tijela joj je veća od desne, pa čak i lijevi bubreg. Do 2. mjeseca to se nije gotovo ni primjetilo. Doktor kaže da postoji realno velika šansa da noga na toj strani bude i duža.Motorika je ok. Zasad samo pratimo. Nikakve vježbe nisu preporučene. Ništa o tom sindromu ne znamo, pa čak ništa nema ni na internetu. Zanima me da li je bar neko imao iskustva s tim?

    Zabrinuta mama
    imamo bebu kojoj je lijeva noga deblja i duza a i lijeva ruka....svi nalazi su u redu UZ mozga je u redu UZ unutrasnjih organa u redu ..dokle ste vi sa svojom bebom..nasa beba je sad 6 mjeseci stara i jednako je ta lijeva strana veca ..i desna napreduje ali je lijeva u prednosti.....doktori nisu u spostavili ijagnozu samo su rekli da se prati...kako ie kod vase bebe?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima!
    Javljam se prvi put...imam bebu staru skoro 2 mj. i jucer smo primjetili da ima jednu nogu deblju a jednu dosta tanju, duzina mi se cini jednaka, odmah smo isle u pedijatrice i jedino sta je ona mogla to je da nas posalje kod pedijatra na snimanja, tako da smo u panici dok cekamo termin za pregled...pokrece obje nogice jednako i neprimjetim da je ista boli... molim vas ako je netko imao slicnih problema da se javi sto prije...najteze je ovo cekanje do pregleda a nigdje nista nemogu pronaci o tome... hvala unaprijed!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Zanima me ima li ko iskustva sa ovim poremecajem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •