Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 159 od 159

Tema: Citrofit

  1. #151
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Početne upale uha pokušaj sanirati Vaxolom, to je uljni sprej iz ljekarne, bez recepta, cca 50 kn. I klincima i meni je pomogao gotovo uvijek i ima posebno mjesto u kućnoj ljekarni. Citrofit sam i ja pila uz dojenje i nisam primijetila probleme. Isto soor. Sretno!

  2. #152

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    splitsko-dalmatinska
    Postovi
    33

    Početno

    Fala puno sonata i @n@.

    Mail mi otisao u spam pa nisam prije vidla,@n@ uzela sam nesto sl (biljno) za kapat usi,Otosan.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    9

    Početno

    Citrofit je odličan, koristim ga već dulji niz godina i pomogao mi je u izlječenju od bakterija i virusa i općenito u podizanju imuniteta. Užasno je gorak, ali ja sam ga počela pit u kombinaciji s voćim sokom kupljenim, na malo soka dodam kapi i sok zaista uvelike ublaži gorčinu. Ja sam oduševljena s njegovim učinkom, nakon njegove upotrebe riešila sam se upala i bolesti i podigla imunitet, tako da dugo nakon nisam bila bolesna. Njega je dobor popit jednom na godinu preventivno, i onda ste na miru. Ima ga u biljnim, ali i običnim ljekarnama

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Kada su se u našoj obitelji zaredale viroze, susjeda mi je preporučila da si kupim preparat od sjemenki grejpa, zove se Extrait de pepins de pamplemousse i 100ml košta 89kn. Preparat je od sjemenki cvenog grejpa, nije gorak nego je blag za piti, za razliku od preparata citrofit, koji je gorak od žutog grejpa i 30ml košta 69kn. Ona ga kupuje u biljnoj ljekarni. Nisam probala, ali ona se kune je njoj odličan...

  5. #155
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Kako se točno zove, molim te?

  6. #156
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Da,da, odlican za podizanje imuniteta, za sprjecavanje bolesti ako vidis da bi mogao biti bolestan, za brze ozdravljenje.

    Moze se kupiti pod nazivom citrofit, ili pod nazivom "ekstrakt sjemenki grejpa".

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Ovaj kojeg je meni susjeda preporučila proizvodi Nutrisante iz Francuske...

  8. #158
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Hvala !

  9. #159
    monti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    44

    Početno

    Ja bi podigla temu, ne znam da li ima ikoga na forumu obzirom da je tema ohoho stara,ali moje pitanje je, možda za Mim za koju vidim da barata pojmovima, a i tako se predstavlja, ali moguće da ni nije na forumu pa za nekoga ko zna ili je bar čuo pa ću ja pokušati dalje malo vidjeti..Uglavnom, Obzirom da se radi o furokumarinima, grejp nije jedini koji ih sadrži u većim količinama, to su zapravo skoro svi citrusi ali i popriličan broj nekih drugih biljčica, da li se to odnosi na sve te biljke ili ipak grejp "vodi" u sastavu. I drugo pitanje je, da li je na toj sili lijekova pod interakcijama navedeno da se ne smiju konzumirati sa grejpom? Hvalalaaaaaaaa

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •