Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Božićni popust i ostalo

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    111

    Početno Božićni popust i ostalo

    Vidjela sam na web shopu da je u tijeku božično-novogodišnji popust na pelene i ostalo. Gdje su platneni ulošci?
    Planiram uzeti neke pelenice, ali bih htjela da mi se isporuče 30.12.2010. i da mi na taj dan dođu na kućnu adresu. S kim to mogu dogovoriti, ako se može?

  2. #2
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Prikljucujem se pitanju.
    Ulozaka uopce nema? Hoce li ih biti opet nakon praznika?

  3. #3
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    uložaka trenutno nema i nadam se da će ih biti uskoro, ali ne znam kada.

    Mravica, za tako nešto treba se javiti mejlom na webshop@roda.hr ili nazvati ured na 01 61 77 500.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    111

    Početno

    Ma nisam mogla čekati. Danas su stigle nježne puse i pusa prirodi. To je nešto preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedivno mekano i ugodno.
    Posebno mi se svidio organski pamuk. Kakve su šanse da se u ponudu uvrsti više proizvoda od organskog pamuka npr. majice za odrasle dugih rukava, za djecu (nema veličine za 3 godine) i sl. Uloške ću čekati da dođu, ne kupujem ni jedne u međuvremenu jer kad sam vidjela pelene oduševila sam se. Imam pelena doma raznih proizvođača, ali ovo je nešto predobro... ne mogu riječim izraziti oduševljenje!!!

  5. #5
    Sunshine Shoot avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    249

    Početno

    I meni su danas stigle pelenice

    Predivne su, ovoga sam puta uzela Rodine i jednu Nježnu pusu.. preslatke su!
    Stigle su i frotirne maramice i oduševila sam se! Puno su mekše od onih tetra maramica koje se mogu kupiti u dućanima (mislim da su Lola ili nešto drugo) i mislim da ću ih uskoro još naručiti.
    I ja čekam platnene uloške

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    111

    Početno

    Planiram još platnene uloške i majice od organskog pamuka samo da im se malo podeblja asortiman i barem jednu bambus pusu. Mučila sam problem pelene za noć, ali ovi ulošci dodatni za pelene su odlični, naručiti ću ih još!!!!! Bila sam skeptična, sve lijepo izgleda na slici, ali me je baš zadivila kvaliteta!

  7. #7
    gorka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    VG
    Postovi
    245

    Početno

    i ja s nestrpljenjem cekam majice (i muske i zenske i djecje i duge i kratke) jer koliko god da ih perem uvijek iste, pa bi i cijelu familiju probala navuc na tu divotu

    i dnevne uloske, ali vec me i sram pisati da me lut ne pospota

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •