Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: djed mraz

  1. #51
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj sara38 prvotno napisa Vidi poruku
    Ha, ha... Djed Mraz je umro.
    Prije bankrotirao

  2. #52
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,468

    Početno

    Bb iskreno ne bi mi nikad palo na pamet kupit djetetu poklon u vrijednosti 1.500kn za Bozic. Vjerovalo u DM ili ne.
    No way...

    Moji odavno znaju da im mi kupujemo poklone kao sto znaju da ne postoji Zubic vila nego mi.stavimo.koju kunu...nisam nikad posebno potpirivala njihovu mastu na taj nacin nego na druge nacine.

    Ne mogu vjerovat da dijete od 9 god vjeruje da postoji DM i Zubic vila. Mislim da se djeca vole pretvarat al da itekako znaju istinu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.11.2019. at 20:51

  3. #53
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Moj 10godisnjak i dalje bira vjerovati da postoji DM. Mislim da zna istinu, odnosno da ju naslucuje, ali jos nije potencirao temu, a bome ne mislim ni ja.
    Vec neko vrijeme se hrvem s konceptom smrti i cinjenicom da cemo svi umrijeti, ne zelim im jos na tu strasnu istinu natovariti i istinu o nepostojanju DM.
    Uostalom, ja se sijecam vlastitih vjerovanja u DM i meni je ti sve bilo tako carobno i zelim da taj osjecaj i mojoj djeci potraje sve dulje, tj. barem do prirodnog raspleta

  4. #54
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Moj 10godisnjak i dalje bira vjerovati da postoji DM. Mislim da zna istinu, odnosno da ju naslucuje, ali jos nije potencirao temu, a bome ne mislim ni ja.
    ovako i kod nas, moja ima 9
    najstarija zna, ali nista ne govori
    njoj je super sto mladje seke jos vjeruju u DM i ne zeli im to unistiti
    a ni ja
    i da, moje ne traze preskupe stvari

  5. #55
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,468

    Početno

    Ja nisam nikad ni vjerovala u DM, ni Isuseka whatever ni kao dijete, ne sjećam se toga uopće, kao što se ne sjećam da su djeca oko mene vjerovala :/ a moguće da ih nisam ni pitala. :mrgreeen:

    Meni se u slučaju da dijete traži poklon preko 1.000 kn čini puno prihvatljivijim razbit iluziju o DM nego da se to iskorištava do 14-te jer eto to nije trošak roditelja nego DM a ha ..kako da ne ...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •