Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Dr Hršak

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10

    Početno Dr Hršak

    zna li netko nesto vise o dr Hršak iz Doma zdravlja ZAGREB-ZAPAD? Jedina je ginićka u tom domu zdravlja i čini se ok na prvi pogled, ali eto ako netko nesto vise zna, pisite...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    Ja se bas planiram prebaciti kod nje. Nisam jos bila, ali mi ju je preporucila moja dr. opce prakse. Ona kaze da je to jedna od najboljih ginica u domovima zdravlja i da puno drugih doktorica ide kod nje.

  3. #3
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Čula sam za nju, sve najbolje

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    Super, hvala cure...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    Katastrofa je. Zivcana svojeglava i nadasve bahata. Ja sam otisla od nje. Bogu hvala.

  6. #6
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    hm, meni je sasvim OK, kontrolirala sam kod nje zadnju trudnoću do trenutka kad se zakompliciralo pa me poslala u bolnicu. a med. sestra joj je divna

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    87

    Početno

    dr. Hršak je sad na porodiljnom, i vraća se iduće godine negdje u 4. mjesecu.... sestra Slavica (ako si na nju mislila) sad radi na malešnici, kod dr. Komadina Estatiev
    umjesto hršakice je sad dr. Lukenda, koji je meni katastrofa, pa sam se prebacila na malešnicu kod sestre Slavice i dr. Komadina (koje su mi, btw, obje odlične)
    Posljednje uređivanje od *Tončica : 06.06.2012. at 10:29

  8. #8
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    vidiš, vidiš. istina, nisam bila tamo ni zvala od studenog lani. a kako to da je sestra otišla od nje?

  9. #9
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    skoro pa bih i ja išla za sestrom Slavicom, pretpostavljam da se neće vratiti kad dr. Hršak dođe s porodiljnog. Ili hoće? I tak redovite preglede obavljam privatno jer se inače dugo čeka pa mi možda i ne zatreba socijalni ginić u međuvremenu, ali opet, ak je ovaj loš kao što kažeš, nije mi svejedno. dosta mi je jedno horor iskustvo, ne bih opet. U čemu je problem s ovim zamjenskim doktorom? Može i na pp

  10. #10
    kolimoli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    860

    Početno

    ja sam dugo kod Dr.Hršak i istina je da nije baš pristupačna i da joj informacije samo izlete iz usta bez da razmišlja kako će se pacijentica osjećati, ali ja sam sve u svemu zadovoljna i ne bi je mijenjala.
    Dr.Lukenda koji ju mijenja mi je koma, nije mi sjeo na 1. loptu, niti na bilo koju sljedeću, a izgleda da tako misle i ostale pacijentice jer od kada je on u ordinaciji, čekaona je prazna i uopće nema gužve (što je bilo nezamislivo kod dr.Hršak)!!

    Nisam znala da je medicinska sestra otišla, to se nešto nedavno desilo jer sam bila kod doktora prije 3 tjedna i sestra je bila tamo!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    87

    Početno

    kolimoli, ne mislim na tu sestru, već na sestru Slavicu koja je bila prije ove sad (mislim da se ova zove Romana)
    a Slavica je otišla još i prije nego je Hršakica otišla na porodiljni, ne sjećam se točno kad

    a za Lukendu.... meni je previše hladan, ništa ga se ne smije pitati, ja sam bila kod njega sad kad sam ostala trudna sa 7+2 tt, posjeo me na onu stolicu, pregledao vag. uzv-om, rekao sve ok, vidimo se za 4 tjedna... ni a ni b o ničemu.... kad sam ga htjela nešto pitati samo je viknuo da može sljedeća unutra... ništa ga se ne smije pitati, ne daje slikicu sa uzv-a, ništa ne govori, šuti tokom cijelog pregleda, i meni je baš neugodan... sestra je isto rekla da je malo... ... onak.... pa sam se isti tren prebacila na malešnicu i ugodno iznenadila kad sam naletila na sestru Slavicu u toj ordinaciji...
    Posljednje uređivanje od *Tončica : 06.06.2012. at 11:18

  12. #12
    kolimoli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    860

    Početno

    Tončica x na sve što si napisala za Lukendu!!

    ja još nisam trudna i to sada malo podulje traje pa sam išla kod njega na folikulometriju i stvarno je siromašan na informacijama, ništa ne objašnjava, na pitanja ne odgovara nego se malo čak i otrese i uglavnom više ne idem kod njega osim po uputnice, a kada ostanem T vidjeti ću kako i što dalje!
    nisam se niti pokušala prebaciti jer neznam kod koga, a i Hršakica će se vratiti s porodiljnog pa će valjda sve biti po starom (puna čekaonica, dugo čekanje, gužva kod sestre, nejavljanje na telefon)

  13. #13
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja sam isto bila ( jos uvjek jesam) kod Dr. Hrsak i meni je bila skroz ok. Vodila mi je dvije trudnoce, odgovorila na sva pitanja, svaki puta radila uzv.
    Kod doktora nisam bila, ali trebala bi sad skoro obaviti pregled poslije poroda. A, narucit cu se tamo, valjda nece biti tako lose.
    Meni je sestra Romana jako simpaticna.

  14. #14
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    za info: upisala sam se kod dr.Komadine i sestra mi je rekla da će još neko vrijeme upisivati nove pacijentice pa kome treba...

    Inače dr.Komadina je super!

  15. #15
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    ma ja sam mislila na sestru Romanu da je super, nisam se mogla sjetiti imena

  16. #16
    marina.lukacin avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    30

    Početno

    Čitam postove o dr. Lukendi pa mi nije jasno čemu većinom takvi negativni komentari... koji su konkretni razlozi? Ja sam inače kod dr. Hršak koja je trenutno na porodiljnom. Kad sam čula da je stigla zamjena malo mi je bilo bed jer nije da mi se mijenja rado ginekolog, ali što se mora mora se. Nakon prvog pregleda bila sam ful zadovoljna... Za razliku od Hršakice, kod njega mi je pregled bio bezbolan i dok me pregledava mogu čitati novine što se mene tiče. Kod Hršakice mi je svaki put malo nedostajalo da se rasplačem od bolova koliko je žena gruba; kao da kuhinjske vodoinstalacije pregledava a ne.... Istina, čovjek je manje pričljiv ali Bože moj, nismo svi isti. A to da neće odgovoriti na pitanja baš i nije istina. Ja sam svaki put ostajala po 5 min nakon pregleda i gnjavila ga pitanjima na što mi je on bez ikakve zadrške odgovarao. Ono što mi se posebno sviđa kod njega je da misli svojom, a ne glavom farmaceutske industrije; kaže ti svoje mišljenje a na tebi je konačna odluka. Eto, to je moje iskustvo nakon kojega bih se htjela prebaciti kod njega, samo ne znam gdje je njegovo stalno radno mjesto...pa ako netko zna, bila bih zahvalna Inače, makla bih se ja i ranije od Hršakice, ali u susjedstvu su mi Banović i slični, pa ako već moram birati...

  17. #17
    thratinchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    57

    Početno

    Po meni dr Hršak samo za pisanje uputnica.....mislim, radno vrijeme ime je od 7, svaki puta kad sam dosla u 7:00 čekaona prazna a ona oko 8 utrčava u dom zdravlja, zapuhana, evo sad ćemo sad ćemo.....na hodniku pred drugima mi komentira moje dijagnoze i što ćemo kako ćemo???!!! hello?! i još kad me samo jedmom gledala u trudnoći je bila toliko gruba da sad doslovce vrisnula i od tada joj ne bi dala da me pogleda nema tih para.....uglavnom, ne bih preporučila

  18. #18
    Bibsi avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Hrsakica jest gruba kao vodiinstalater.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •