Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Noćne hipoglikemije??

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    68

    Početno Noćne hipoglikemije??

    Jel netko od vas čuo za noćne hipoglikemije ako beba ne jede po noći? Spomenula mi to patronažna sestra jer moja beba spava po osam sati u komadu. Pa me malo zabrinula. :?

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa da, nas su na to stalno upozoravali. No, Lea je bila nedonošče i imala je 2300 kad je došla kući; i mi smo ju ispočetka morali buditi za hranjenje svaka tri sata (i po noći). Ali, i kasnije, kad je već puno dobila na težini su nam uvijek govorili da ne smije proći više od 5,6 sati a da ne jede. Lea nije dojila, a naša pedijatrica mi je rekla da ona mamama koje doje kaže da dijete mora jesti barem svaka 4 sata (po noći). E sad za koju starost/težinu djeteta to vrijedi, i što Roda misli o tome pojma nemam.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    68

    Početno

    I ja sam to čula, ali nema šanse da je probudim. Čak i ako se probudi neće jako otvoriti usta, pa ne može uloviti bradavicu. Valjda zato preko dana nadoknađuje. Ne znam, čekat ćemo pregled kod pedijatrice pa ćemo je pitat. :/

  4. #4
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Najbolje da pitaš pedijatricu. A možda smo kod iste kad ti je lokacija Špansko - mi smo u Vrapču kod pedijatra. Koliko mi se čini, mišljenja se o tome jako razlikuju, valjda sto puta sam na netu pročitala odgovore raznih pedijatara koji kažu da dijete ne treba buditi za hranjenje po noći.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •