Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 311

Tema: Poklon za muža

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ako se nastavi ovako - crticu na testu
    Moj je to dobio za jedan rođendan

  2. #52
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Aparat za kavu je (meni) bezveze.
    Mi smo ga kupili prije par mjeseci i upotrijebili nekoliko puta.
    Samo zauzima mjesto u kuhinji i skuplja prašinu.


    što se muža tiče - ove godine će (ponovo) dobiti dres nekog xy kluba koji naručujem preko neta i molim boga da me ne carine.
    Lani sam kupila koš i pristala da ga montira u dvorište - s tim je bio zadovoljan.
    Posljednje uređivanje od icyoh : 18.12.2010. at 14:38

  3. #53
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Nama rodjendani i godisnjica braka padaju oko Bozica, tako da mi je prosinac sto se darivanja tice ludilo.
    On je za rodjendan dobio digitalni photo privjesak (lud za tehnikom), a za godisnjicu-Bozic sam mu narucila Kindle za koji su mi rekli da ce doci tek oko 15.1. ..ali sta me briga, dobit ce isprintanu naruzdbu sa Amazone zamotan u paketicu.
    i vjerojatno racun sa carine

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    ja sam svom već kupila prekrasan Hilfiger novčanik, a još planiram H&M pulover, poklon bon od 500kn iz CC1 pa nek si kupi što hoće i još ću mu napisati 12 kupona za ispunjenje želja za svaki mjesec tijekom iduće godine

    a s obzirom da smo jako dugo zajedno, stvarno sam mu već sve moguće poklonila - prošle godine jedan skup dres koji si je htio, pa cd-e, dvd-e, satove, dijelove za bicikl, za komp, boxe, veste, majice, parfeme i skuplje gelove za tuširanje, remene, kape, rukavice i šalove, novčanike, pidžame itd. više se ne mogu ni sjetiti što sve nisam

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    E da, tko ima muževe sklone logičkim zagonetkama neka baci pogled na aha.hr, ima simpa stvarčica.
    Digitalni foto privjesak je totalno fora stvar a nije ni skupo, iako mislim da ću to sebi kupiti, mm nikad nije bio tip koji u novčaniku nosi fotke pa da mu ovo bude toliko zgodno.

  6. #56
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    što fali finim toplim čarapama?!
    Ima ih punu ladicu, pa još jedne nisu fora

    Ja svom ili neki CD, knjigu, sat, parfem, pidžamu, mede8ter (ovo je malo skuplje ali koristi zapravo svima), ove godine htjela foto privjesak al zaboravila naručiti na vrijeme :mrgreenn:
    Posljednje uređivanje od (maša) : 18.12.2010. at 23:44

  7. #57
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa Vidi poruku
    što se muža tiče - ove godine će (ponovo) dobiti dres nekog xy kluba koji naručujem preko neta i molim boga da me ne carine.
    Lani sam kupila koš i pristala da ga montira u dvorište - s tim je bio zadovoljan.
    gdje se kupi koš? i koliko to otprilike košta?
    uopće nisam upućena u koševe

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj (maša) prvotno napisa Vidi poruku
    Ima ih punu ladicu, pa još jedne nisu fora

    Ja svom ili neki CD, knjigu, sat, parfem, pidžamu, mede8ter (ovo je malo skuplje ali koristi zapravo svima), ove godine htjela foto privjesak al zaboravila naručiti na vrijeme :mrgreenn:
    Pa možeš sama preuzeti foto privjesak, ne moraš čekati da ti ga dostave, samo plati online, nu ođe http://www.optimum-online.hr/detalji...004_black.aspx

    Što je mede8ter?

  9. #59
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja sam dosad poklanjala razno razne stvarid knjiga, pulovera, majica, kapa i majica omiljenog kluba, tehnike, uokvirene fotke MM-a u slavnim sportskim danima (jedva se dokopala fotki od kluba) i sl.
    ove godine mi je glavni favorit kožni remen jer mu treba

  10. #60
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ne znam od kud mi je upao ovaj šokirani smajlić, kasno mi je pa mi se ubacuju neki tipfeleri

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Mm je upravo komentirao kako mu je neispunjena želja da proba svirati saksofon.. E sad, znate li nekoga tko daje satove? Ili da odem u glazbenu školu pa žicam njih? TO bi ga oborilo s nogu.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Pa možeš sama preuzeti foto privjesak, ne moraš čekati da ti ga dostave, samo plati online, nu ođe http://www.optimum-online.hr/detalji...004_black.aspx
    joj, ovo ti je super ideja... to bih mu mogla za ročkas jer će i ročkas doći brzo... ajd pliz javi kad isprobaš kak si zadovoljna.... ili jel ima još netko iskustvo s tim? zanima me kakve su kvalitete fotke, jel osjetljivo ak se malo lupi s tim itd.

  13. #63
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Cure, ja sam kupila taj digitalni privjesak mm-u prije par godina, super fora. Tu sam ga kupila i još je jeftiniji i sami ga pokupite (samo prvo nazovite provjerit jel ih imaju, obično ako i nemaju kad nešto naručiš, dođe za dan-dva): http://www.protis.hr/products/detail...04-black/10911

    Inače, kupila sam mm-u ovaj aparat za kavu: http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...-delonghi-ec5/ malo je više love nego što sam planirala, al mislim da će se oduševit jer već mjesecima kuka kako sadašnji (neki mali jadni kojeg smo dobili za vjenčanje) šteka i ne radi više dobru kavu, a ovaj em isto radi i na običnu instant kavu (a ne kao onaj nescafeov, na kojeg poslije potrošiš tonu para jer moraš kupovati te njihove posebne kave), em ću su ja moć ponekad opalit capuccino s pjenom

  14. #64
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Mm je upravo komentirao kako mu je neispunjena želja da proba svirati saksofon.. E sad, znate li nekoga tko daje satove? Ili da odem u glazbenu školu pa žicam njih? TO bi ga oborilo s nogu.
    Ako se odlučiš za taj poklon, možeš mi se javiti na pp pa ću ti preporučiti nekog.

  15. #65
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Citiraj bubička prvotno napisa Vidi poruku
    joj, ovo ti je super ideja... to bih mu mogla za ročkas jer će i ročkas doći brzo... ajd pliz javi kad isprobaš kak si zadovoljna.... ili jel ima još netko iskustvo s tim? zanima me kakve su kvalitete fotke, jel osjetljivo ak se malo lupi s tim itd.
    Ja sam ga kupila na ebay-u za 34 kn, od 16 MB i stane 150 fotkica. Dosao mi je nakon 25 dana. Odusevila sam se ekranom i kvalitetom slika jer se stvarno super vidi. Palis-gasis kad zelis, mozes staviti da ti bude sat ili neka druga opcija pozadine, ne moraju biti samo slike. Ma fora je, a jeftino
    Za ove domace ne znam ali vidim da su 1 MB sto znaci da stane puno manje slika.
    Posljednje uređivanje od sweetmint : 19.12.2010. at 22:30

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    sweetmint, imaš možda sačuvanog sellera da mi pošalješ da odmah naručim, jer bi se zbog blagdana lako moglo dogoditi da mi putuje mjesec dana, a trebam do početka veljače?

  17. #67
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Evo ga, vidim da sada ima samo buy it now http://cgi.ebay.co.uk/1-5-1-5-INCH-L...item3cafe1d724
    Dodje bas u paketu kako je prikazan na slici.
    Ako kupiš, prilikom plaćanja mu navedi koju boju želiš.

  18. #68
    hanumica fata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Berlin
    Postovi
    389

    Početno

    lampa
    godisnja karta za njegov omiljeni muzej (tehnika)
    komad opreme za planinarenje (uopste dijelovi opreme za omiljeni sport)
    macka
    uplacen zajednicki vikend
    bon u salonu ljepote (za radoznale kako to zene tamo provode vrijeme - pedikir, masaza)
    komplet nozeva

  19. #69

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    gdje se kupi koš? i koliko to otprilike košta?
    uopće nisam upućena u koševe
    Vidila sam prije mjesec-dva u Kauflanda oko 170 kn ako se dobro sjećam.

    Inače, za one koji poklanjaju sebe sa mašnicom i pripadajućim ukrasima, možda će njihova druga polovica zaviriti na slijedeći link
    http://www.lisca.com/index.php?page=...hr_HR&local=hr
    Pih, kad moj ne čita moje postove, moram mu ovo drugačije podvalit

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi je pao na pamet i Power ball, to već dugo želim kupiti MM-u ali sam ga nekako smetnula sa uma

    http://www.powerball.com.hr/
    Ja nikako shvatiti ŠTO je ovo
    I usput, koliko košta
    Posljednje uređivanje od makita : 20.12.2010. at 10:32

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    Citiraj sweetmint prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ga, vidim da sada ima samo buy it now http://cgi.ebay.co.uk/1-5-1-5-INCH-L...item3cafe1d724
    Dodje bas u paketu kako je prikazan na slici.
    Ako kupiš, prilikom plaćanja mu navedi koju boju želiš.
    hvala ti, ali navedeni smo pod zemlje u koje ne dostavlja... kad si ti to kupovala?

  22. #72
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Poklon bon se pokazao kao okej dar, onda s tim mora kupit neki komad robe. Mislim, nema sanse da sad platim pulover u punoj cijeni, a znam da ce taj isti u januaru bit na -50% do -70%.
    S tim jos nes sitno upakiram, poput fine cokolade, tople carape, casopis neki..
    I zbilja, nije mi jasno sta fali finim kvalitetnim carapama?

  23. #73
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Citiraj bubička prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ti, ali navedeni smo pod zemlje u koje ne dostavlja... kad si ti to kupovala?
    Aaa promjenio je stavke. Ja sam kupovala polovicom 11. mjeseca. Pitaj ga na mail, mozda pristane.

  24. #74
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nikako shvatiti ŠTO je ovo
    I usput, koliko košta
    Neka lopta koju se vrti na poseban način i ostvaruju se nekakvi bodovi a jako je dobra (navodno) za raznorazne zdravstvene tegobe (ima na webu za koje).

    Vidjela sam da ih sad ima već po 200 kuna, pa do 700 (valjda ovisno o tome što sve mogu)
    Posljednje uređivanje od Mima : 20.12.2010. at 21:17

  25. #75
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj hanumica fata prvotno napisa Vidi poruku
    komplet nozeva
    ovo se nikad ne poklanja!

  26. #76
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj Cocolina prvotno napisa Vidi poruku
    Pidžama.
    to je moj dobil za svetog Nikolu, jer stalno nosi moje

  27. #77
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Samo mala opaska: noževi i ostali oštri predmeti se, tradicijski, ne poklanjaju nego se moraju "kupiti" - simbolično, tipa za 1 kn.

    Fora je u narodnom vjerovanju da će takav dar donijeti svađu, "zlu krv" i sl.

    Slobodno me ispravite ako znate neki drugi razlog - mene su naučili tako

  28. #78
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Da je ovo o nozevima istina, valjda me vise ne bi bilo. (Ili ljudi koji su mi to pokloniti, jel.) Za djevojacku mi je cijela Amerika, i znana i neznana, valjda poklonila nekakav noz. A onda ih je jos par doslo i za vjencanje.

    Citiraj icyoh prvotno napisa Vidi poruku
    Lani sam kupila koš i pristala da ga montira u dvorište - s tim je bio zadovoljan.
    Nasi susjedi imaju kos... a neki dan ga je pogodila ralica. I, na svu srecu, prevrnula na njihov, a ne na moj prilaz.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    Citiraj sweetmint prvotno napisa Vidi poruku
    Aaa promjenio je stavke. Ja sam kupovala polovicom 11. mjeseca. Pitaj ga na mail, mozda pristane.
    ma našla sam ih ja još sa sličnim cijenama... hvala ti na preporuci...

  30. #80
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    MM najviše voli kada mu kupim sat :sanader:
    ali prošla su ta vremena, lani je dobio onaj trimer za dlake u nosu,
    ispala je od toga cijela sprdačina, ali on je aparatićem oduševljen.

    Ove godine će dobiti omiljenu kolonjsku u kompletu sa dezićem i kupkom,
    nije baš originalno, ali je korisno.

  31. #81
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    ove godine ga ceka stolni nogomet.
    imate u intersparu akciju, pa ako necijeg muza zanima tembanje po nogometu, navalite

  32. #82
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    Citiraj BubikaM prvotno napisa Vidi poruku
    ove godine ga ceka stolni nogomet.
    imate u intersparu akciju, pa ako necijeg muza zanima tembanje po nogometu, navalite
    pardon, u intersportu, ne intersparu.

  33. #83
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam u subotu narucila ovaj digitalni foto privjesak. Ako je jos netko narucivao jel mi moze rec za koliko je doslo? Uzela sam nacin placanja opcom uplatnicom, poslali su mi podatke za uplatu na mail, moram li ja to uplatit prije ili kad dode?

  34. #84
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj BubikaM prvotno napisa Vidi poruku
    ove godine ga ceka stolni nogomet.
    imate u intersparu akciju, pa ako necijeg muza zanima tembanje po nogometu, navalite
    Aaaa, ja bi to, samo kaj ne znam gdje bih ga smjestila i s čime kupila A koliko para?

  35. #85
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa Vidi poruku
    lani je dobio onaj trimer za dlake u nosu,
    lol lol looooooooooool
    koja ideja!
    jel može poslužit i za dlake u ušima?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    predlažem neku PC igricu ili neki gadget za komp MM dobio joystick za avionsku simulaciju...lajkat će jako

  37. #87
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u subotu narucila ovaj digitalni foto privjesak. Ako je jos netko narucivao jel mi moze rec za koliko je doslo? Uzela sam nacin placanja opcom uplatnicom, poslali su mi podatke za uplatu na mail, moram li ja to uplatit prije ili kad dode?
    daj prouči na njihovim stranicama ili ih nazovi, da ne ispadne da šalju tek kad vide uplatu...a poštarinu znam da sama kasnije platiš onom tko ti donese

    p.s. ispast će da je svatko tko ima taj privjesak muž neke forumašice (i ja sam isto to, između ostalog, kupila)

  38. #88
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ovo se nikad ne poklanja!
    Ma da?
    Oprosti, ali ovo mi je nevjerojatna izjava. Možda bi prvo trebalo uzeti u obzir da nisu svi ljudi praznovjerni?

  39. #89
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da?
    Oprosti, ali ovo mi je nevjerojatna izjava. Možda bi prvo trebalo uzeti u obzir da nisu svi ljudi praznovjerni?
    Ja dobila od svekrve komplet noževa, he he he...

    Inače, noževe se ne poklanja ZA VJENČANJE, koliko ja znam... (kad kupuješ nekome npr. komplet suđa paziš da ne uzmeš noževe).

    Inače, nekak mi to nije naročito prikladno za poklon iz sasvim praktičnih razloga - ja sebi moram nož probati kak mi leži u ruci, bez toga ništa... Vjerojatno je to pravi razlog zašto se noževe ne poklanja.

  40. #90
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja dobila od svekrve komplet noževa, he he he...

    Inače, noževe se ne poklanja ZA VJENČANJE, koliko ja znam... (kad kupuješ nekome npr. komplet suđa paziš da ne uzmeš noževe).

    Inače, nekak mi to nije naročito prikladno za poklon iz sasvim praktičnih razloga - ja sebi moram nož probati kak mi leži u ruci, bez toga ništa... Vjerojatno je to pravi razlog zašto se noževe ne poklanja.
    A ne znam, več smo pisali o tome negdje. Pa koliko ljudi dobije za vjenčanje na poklon beštek?

  41. #91
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ma nije praznovjerje, pretpostavljam da je to narodni običaj
    jednako kao kad poklanjaš novčanik i ne pokloniš ga praznoga
    ne staviš 100 kuna, ali kunu, dvije kao simboliku da novčanik nikada ne bude prazan
    mi bi još rekli: "da te ćuko ne popiša" - aludirajući na to što je čovjek bez para
    vjerojatno tako i ovo
    ako se netko stvarno boji da će dobiti tim istim noževima, onda fakat nije ....
    ja bih dala kunu za set noževa, kaj

  42. #92
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Puno puta sam dobila na poklon novčanik, a nikad u njemu ni kune.

  43. #93
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Moj će dobiti knjigu o nogometu iz Algoritma...njemu je veći problem kaj meni kupit nego meni kaj njemu..

  44. #94
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Puno puta sam dobila na poklon novčanik, a nikad u njemu ni kune.
    joj
    sigurno si dobivala skupe novčanike pa nije ostalo niš za unutra

  45. #95
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Ovaj digitalni foto privjesak je super stvar, šteta što nisam to vidjela prije.
    Hm, novčanik...jednom sam ga kupila i onda smo ga vratili i zamijenili za tri košulje, jer onaj stari mu se još nije raspao do kraja, a košulje mu uvijek trebaju.
    Inače, od dobrih poklona meni su švicarski nožić (onaj s puno dadataka), kompas, mala maglite lampica...oboje volimo praktične stvari.
    Onaj šišač dlaka kupila sam mu prošle godine, lagano se uvrijedio

  46. #96
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    a moj dragi .. totalni antitalent za romantiku.sve u zadnji tren.ili mi da ranije,ili novac da.a ja bi tila iznenađenje

  47. #97
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno

    ja tražim taj digi ..foto privjesak po dućanima koje ste naveli i rasprodani!!! jooj
    ak netko zna ili prodaje novi(za mm) nek mi se javi
    Posljednje uređivanje od ruza : 22.12.2010. at 20:40

  48. #98
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Ja čekam dostavu sutra sa
    http://www.optimum-online.hr/kategor...privjesci.aspx
    tako da oni sigurno imaju

  49. #99
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    super vam je to fora, prvi put čujem za taj digitalni privjesak,
    ali eto mi ideje za valentinovo
    ja sam svom za ovaj božić dala nnapraviti platno u dm-u sa slikom (za na zid) na kojoj su on i klinci!
    nadam se da će mu se dopasti
    meni bi

  50. #100
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj Adrijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja čekam dostavu sutra sa
    http://www.optimum-online.hr/kategor...privjesci.aspx
    tako da oni sigurno imaju
    a kad si naručila? koliko ispadne dostava?

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •