Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Tražim provjereni recept za Božićni kolač

  1. #1
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno Tražim provjereni recept za Božićni kolač

    Tražim provjereni recept za Božićni kolač: onaj fini s kandiranim koricama naranče i limuna i sl.
    Bitno mi je da bude sočan, a ne suh.
    Pa ako netko ima dobar recept, unaprijed zahvaljujem...

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    Tražim provjereni recept za Božićni kolač: onaj fini s kandiranim koricama naranče i limuna i sl.
    Bitno mi je da bude sočan, a ne suh.
    Pa ako netko ima dobar recept, unaprijed zahvaljujem...
    Misliš na kuglof?

  3. #3
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja sam gledala neke koji se peku u onom duguljastom plehu, ali može biti i kuglof naravno, još ljepše (samo moram negdje kalup kupiti )
    bitno mi je samo da je rezultat provjereno sočan

  4. #4
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam gledala neke koji se peku u onom duguljastom plehu, ali može biti i kuglof naravno, još ljepše (samo moram negdje kalup kupiti )
    bitno mi je samo da je rezultat provjereno sočan
    Onda i mene zanima isto.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Biskupski kruh?

    Ili klasični engleski kolač sa suhim voćem?

    Razlika - biskupski kruh bude malo mekši jer u njega ide puno jaja, a klasični engleski cake ima manje jaja, više voća, više brašna, teži je i gušći (što ne znači da je suh) i može dulje stajati.

  6. #6
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    ovaj je najbolji ikada od kad sam otkrila repcet na rodama taj nam je omiljeni
    Božićni kolač (Traditional dark fruit cake)
    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...D=79&Show=1920


    prosle godine smo radile keksice po receptu sa foruma koji su slicni ovom kolacu ali ove godine radim kolac opet jer je prefini


    ako trazis recept za biskupski kruh mogu pitati mamu njen svi hvale ali ja bas nisam ljubiteljica istog

  7. #7
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    I ja čekam recept.

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Rahli biskupski kruh (nije za škrtice, ali je fino):

    150 g šećera
    150 g maslaca
    150 g glatkog brašna

    2 žlice meda
    1 čep ruma
    6 jaja (odvojiti žumanjke, od bjelanjaka istući snijeg koji se dodaje zadnji, lagano)
    malo masnoće i 1 velika žlica oštrog brašna ili prezla za kalupe

    150 g raznog suhog voća (smokve, arancini, kandirano voće, cvebe, marelice, šljive, kandirane trešnje, sve kaj dohvatite...)

    100 g čokolade za kuhanje, grubo rezane (za ovu namjenu bolje je uzeti čokoladu pakiranu od 100 g, jer je tanka pa se lakše može rezati, a može i gotove kapljice čokolade, tzv. "chocolate morsels" - mislim da sam ih vidjela na Lidlovoj web stranici)

    Korica naranče i limuna, naribana
    Klinčić, muškatni oraščić - po pola žličice - stavite što volite, a paše i mrvica papra

    50 g rezanih lješnjaka (tko nije lijen, može ih i prepržiti)
    50 g rezanih oraha

    Postupak:
    Najprije se izreže voće (šljive, marelice...sve što je veće) u zdjelicu i zalije rumom

    Šećer i maslac miješa se dok ne postane glatka smjesa, a onda se dodaje jedan po jedan žumanjak. Nakon toga ide voće, pa orašasti plodovi izrezani na komadiće, pa čokolada, pa tek onda brašno brašno, pa na kraju snijeg koji se treba lagano umiješati kuhačom.

    Ovo se peče u 2 kopanjice za srneći hrbat (rebrasti kalup dugačak oko 35 cm) ili u 2 manja kalupa za kuglof, istovremeno. Kalupe prethodno namazati (omekšalim maslacem) i posipati prezlima ili brašnom.

    Nije pametno peći u standardnom plehu, jer je velika gornja površina, pa se kolač previše isuši.

    Ako nemate kalupe, možete i u standardnom plehu (što manjem), ali onda prilikom pečenja ubacite u pećnicu šalicu (od crne kave) do pola punu vode.

    T=175oC t=30min (detalji ovise o pećnici, vježba čini majstora)

    NE vaditi iz kalupa odmah (iz teflona i silikona može, ali stari limeni kalupi su opasni, topli kolač će se lagano slomiti) nego ostaviti da se ohladi na temperaturu tijela ili bar toliko da ga možete držati golim rukama.

    Napomena: Krajnji ishod ovog kolača dosta ovisi o sastojcima... Ja sam ga znala pretrpati voćem pa mi je "sjelo" na dno. Ne treba pretjerivati. Gušći kolači bolje podnose veću količinu voća. Jaja za snijeg treba ostaviti na sobnoj temperaturi, rezultat je puno bolji.

    Sretno!

  9. #9
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Peterlin, hvala na receptu!
    sviđa mi se i mislim da ću ga raditi za Božić

    idem sad na temu Gdje kupiti? pitat gdje ima jeftinih kalupa
    Posljednje uređivanje od tina55 : 08.12.2010. at 14:49

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, hvala na receptu!
    sviđa mi se i mislim da ću ga raditi za Božić

    idem sad na temu Gdje kupiti? pitat gdje ima jeftinih kalupa
    Sigurno toga sad ima svuda, ali pitanje je gdje su najjeftiniji. Lidl ovaj tjedan ima akciju. Vidjela sam ih u prolazu neki dan, ali imam ja toga svih vrsta, pa nisam pažljivo zagledala.

    Idem potražiti link... evo:

    http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...fferdate=17095

  11. #11
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    hvala na informaciji za lidl, kod njih sam već kupila neko posuđe i ta pomagala i super su mi, baš ću vidjet za kalupe, ja imam samo klasične plehove i kalup za tortu, ove specifične još nisam kupila
    znači ova količina biskupskog kruha ide u 2 manja duguljasta ili u 2 manja kalupa za kuglof?

  12. #12
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

  13. #13
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    JA sam ga neki dan radila, ali u pekacu. Ide dosta kandiranog voca i grozdica i 5 jaja. Ispao je super!

  14. #14
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    malo OT...kad će se pojaviti ovogodišnji topic s božićnim kolačićima
    nestrpljiva sam, jedva čekam otvorenje sezone

  15. #15
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala na informaciji za lidl, kod njih sam već kupila neko posuđe i ta pomagala i super su mi, baš ću vidjet za kalupe, ja imam samo klasične plehove i kalup za tortu, ove specifične još nisam kupila
    znači ova količina biskupskog kruha ide u 2 manja duguljasta ili u 2 manja kalupa za kuglof?
    U dva duguljasta ILI u dva za kuglof (ja imam male za kuglof, promjera oko 20 cm). Moglo bi u jedan veliki za kuglof, ali onda je pitanje da li je 30 minuta dosta, možda bi trebalo 10 min više. To se isproba čačkalicom.

  16. #16
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    Stavlja li se u ovaj biskupski kruh i prašak za pecivo?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •