Stranica 2 od 95 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 4725

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 4

  1. #51
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    I nas troje tj. cetvero vam svima zelimo sretan Bozic.
    Da, slavimo ga iako sam ja, eto, nevjernik, muz vjeruje, sin ce sam imati izbor, jasno da cu mu ja reci sta se slavi za Bozic kada to bude pitao.
    Ali ne, ja vise ne vjerujem, nisam ljuta, nije to tako krenulo, jednostavno je u meni puklo i vjerujem samo u sebe, vjerujem da sam 2 bebe izgubila zbog greske prirode, da sam Svena dobila jer je tako trebalo i biti. Ne smatram nikog zasluznim za dobro ni krivim za ono lose. Jednostavno, tu sam ja i sama odredujem svoju sudbinu. Ono sto svi kazu da ti Bog daje teret koliki mozes podnjet meni ne drzi vodu. Ja sam tesko podnjela al sam prezivjela, zahvaljujuci MM-u, ljudima oko mene, psihijatrici, vama svima a najvise meni. Jer ja sam ta koja je jaka i koja je sve to izdrzala, nisam se molila, nisam vjerovala u nesto vece sto ce mi dati snage, sama sam si dala snagu kad sam se osjetila spremnom.
    Nemojte me krivo shvatiti, ja nikog ne zelim uvjeravati da Bog ne postoji, ustvari jako me ljuti kad mene uvjeravaju da sam u krivu. Svako ima pravo na izbor, moj izbor je vjerovati samo u sebe.
    Sven je krsten u crkvi zbog MM-a i nasih obitelji a i njega samog. Za mene je to samo nesto sto se mora, ne predstavlja mi nista.
    Nadam se da me razumijete, nadam se da nisam zvucala gruba jer to mi stvarno nije bila namjera, jednostavno je tako, mozda se to i promjeni jednom.
    Vjerujem da su moje bebe tu oko mene, vjerujem u duse, u sudbinu, u mogucnost da cu ih jednom opet vidjeti. Al ne kod Boga, ne sa krilima i harfom...

  2. #52
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    evo imene u ovaj Božićni dan.Umorna, čistial jučer cijeli dan, danas misa pa ručak.Na misi mi je došlo dva tri puta da zaplačem gledajući mame s bebama u kolicima i moju KLaricu kako ih milo gleda. Zamolila sam malog Isusa da nam da mir u srcima i sve anđele drži uz sebe i čuva ih.
    Sutra ću napisati nešto lijepo što sam pročitala u jednoj knizi.

  3. #53
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Drage cure, evo samo da vam od srca poželim Sretan Božić!
    Nadam se da ste ga lijepo provele u okružju svojih najmilijih.
    Mi smo bili u posjetama obitelji, pa na misi, a sad jedva stojim na nogama, oči mi se sklapaju.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Drage moje, svima skupa vam želim miran i blagoslovljen Božić...
    bzara hvala ti na predivnoj poruci , tako na okupu čini mi se previše anđela na jednom mjestu, a koliko ih je još
    koksy nitko ti ne zamjera, tako je kako je... ja sam vjernica, a učinila sam neke stvari koje nikako nisu u skladu s mojom vjerom, ali ipak vjerujem jedino da je Bog moj otac i da me voli kao što svaki otac voli svoje dijete, a za ono da On određuje koliko ćemo podnijeti ili ne, nisam baš sigurna, njemu smo svi djeca i kao što mi ne određujemo za svoju djecu tako ni on za nas i što god učinili ostajemo njegova djeca...ipak je roditeljska ljubav bezgranična..
    pusa svima

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    koksy i ja tako.pusa.

  6. #56
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Cure drage, očajna sam, izgleda da je mm strefila gripa, sad se bojim što će biti ako mene ulovi, što će biti s bebom, joj cijelu noć nisam spavala, luda sam od brige...

  7. #57
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Cure sretan božić svima nadam se da ste ga lijepo provele. Moj je bio onako bolinički, ali već se radujem sljedećem!
    Bzara rasplakalai me, a znaš da ja ne volim plakati.

  8. #58
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Koksy ja te potpuno razumijem i osjećam isto! Kad sam izgubila bebu (nakon 7. IVF-a!) nisam htjela ni priči crkvi. Trebalo je 7 mjeseci da ponovo odem na misu, a i to samo zato jer sam jako molila za svoje bolesno kumče.
    Ni meni priče s teretom nemaju smisla, otvoreni prozori i vrata također, Bog postoji, da, ali nema veze s našim patnjama i preživljanjima poslije svega. Za to smo zaslužne mi same i vrijeme.
    Posljednje uređivanje od TrudyC : 27.12.2010. at 10:55

  9. #59
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    aresnemoj se bojati, mm u sobu, zaštita na usta i dalje od njega.Ja sam lani bila jedina ne bolesna a mm i Klara gripa , temp, kašalj i nije na mene ništa prešlo.Vitamine i neka samo čaj i limun njemu i bježi.Pokušaj se smiriti i što manje izalziti sada u centre i grupe ljudi kad počne gripa.

    Trudyc, KoksyNegdje sam pročitala da nas patnaj približava Bogu i da je treba prihvatiti otvorena srca , sad razmislite, mislim da je individualno...

  10. #60
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Drage moje,sa zakasnjenjem vam cestitam Bozic i zelim sve najbolje.Imamo goste pa ne stizem nista.
    Djeca su dobro,kasalj je iza nas i nadam se da nas nece vise zezati.

    Sto se Boga tice i vjerovanja...ljudi iz mog okruzenja su vjernici i prosto im zavidim na smirenosti i ustrajnosti,oni prosto zrace nekom pozitivnom energijom.

    Ljubim vas sve i mislim na vas.
    Javim se kad odu gosti...

  11. #61
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ares, ja sam u 22.tt sa Niom dobila nekakvu užasnu virozu, na kraju sam završila na ATB, i evo je živa, zdrava i nasmijana! (kuc,kuc,kuc)
    puno vitamina, odmaraj se što više i ne idi blizu mužića! nemoj se samo sekirati, bit će sve ok! tvoja bebica je mali borac!
    osijek pusa bušeku!šaljem hrpu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da vas dvije još neko vrijeme budete 2U1!
    Tibi puse blizićima!
    svima veeeeelike puse!

  12. #62
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    Sretan i blagoslovljen Božić svim mamama i tatama andjela i svoj vasoj dječici
    Bzara predivno si ono napisala, hvala ti
    Mene vjera uvijek vodi u zivotu, iako sam se i ja ljutila ponekad na dragog Boga sto su mi blizanci preminuli, ja sam shvatila da je Njih dragi Bog pozvao da budu andjeli, tako mali, nevini i znam da me moja djeca cekaju gore , sad jos vise vjerujem i trudim se biti bolja osoba jer zelim ih opet nekad vidjeti i ostati sa njima zauvijek

  13. #63
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Nadam se da ste Božić provele okružene svojim najmilijima i sa srcem punim ljubavi. Neće me biti neko vrijeme pa koristim priliku da vam već sad poželim sretnu Novu 2011. i neka vam u njoj svi vaši snovi postanu stvarnost, a sve vaše želje realnost.
    Puse

  14. #64
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Drage moje, pa ja pojma nemam da ste mi vi sad "ovdje" , nekako mi je promaklo da se pise na ovom dijelu, sram me bilo...
    Za zakasnjenjem vam cestitam Bozic, i ujedno unaprijed Novu Godinu!
    mamica....kad u novogodisnjoj noci pozelim zdravlje svojoj djeci, pomislicu i na tvoju djevojcicu i pozeljeti joj ozdravljenje.

    Mali Vili, pretuzna sam zbog malog princa...

    bzara, hvala ti sto si se i nas sjetila

    Sve vas pozdravljam i saljem veliki poljubac!

  15. #65
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    jutro drage moje, evo ja sam vam jučer bila kod doktora pokazati sve nalaze i uglavnom nemam nikakvih beštija odnosno brisevi i urinokultura su čisti, nalazi iz krvi su isto uredni osim d-dimera koji su dosta povišeni, po doktoru više nego bi trebalo biti u ovim tjednima trudnoće. E sad sam naravno opet zabrinuta . Doktor mi nije ništa htio objašnjavati da se ne opterećujem, nego me je tražio da samo njih ponovim i onda za 2 tjedna na kontrolu kod njega. I do daljnjeg moram mirovati, sve me već boli od ležanja
    ljubim vas sve odreda

  16. #66
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    curke sretni blagdani!

    ja se nekako nakon ova dva gubitka osjećam "bliže" Bogu.
    više se molim i idem u Crkvu.
    Imam osjećaj da mi je lakše ako svoju bol i tugu stavim u njegove ruke...njemu na teret...

  17. #67
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    tibi draga, necemo se brinuti, pametan je taj tvoj doktor sta te nije htio opterecivati kad ce sve na kraju biti super. nemoj se ni ti zamarati, vidit ces da ce sve biti odlicno.virujem da ti je dosadilo lezati, ali izdrzi jos malo... i mazi busicu. saljem puno pojubaca tebi i tvojim bebicama

    mi smo vam se suoer proveli za ovaj Bozic. bili malo kod mojih pa malo kod muzevih, otisli na misu (ivana ostavili kod moje mame) i bas uzivali. a nakon dana kod obitelji, jedva smo docekali doci doma, nas troje, i najlisi dio nam je bio kad smo sve pogasili doma, samo su nam gorile lampice na boru,i nas troje utonili u san. nas troje!

  18. #68
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Tibi bez sekiranja ja sam vadila sve to već 3 puta, prva dva je sve bilo ok, a sada treći put su d-dimeri bili povišeni pa mi je transfuzijolog uveo fragmin 2500. Jučer smo gledali posteljicu na uzv i sve je ok, danas smo ponovo vadili krv i vidjet ćemo.
    Tko da bolje da si to napravila i kontroliraš nego da ne znaš pa da posteljica slabije radi pa beba slabije napreduje.

    Ja sam bila jučer na uzv i teški smo 2100 g, protoci su dobri, posteljica dobra, potvrdili smo da je curka koja je usput imala pun mjehur dok smo se snimali. Posteljica nam je nisko i do ušća, ali ga hvala bogu ne zatvara. Uglavnom sve ok čak nas možda puste još mrvicu kući prije poroda.

  19. #69
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    tibinemoj se zabrinjavati , da je nešto ozbiljno rekao bi ti dr.leži, kasnije nećeš imati kad.
    Osijekdrago mi je da je sve ok, i da će mala mrvica uskoro biti s tobom.Čuvaj se, odmaraj!
    Mene je isto ovo s Marijom približilo Bogu iako sam imala i padova u vjeri ali uvijek su tu bili neki ljudi koje je Bog postavio na moj put da mi pomognu.

  20. #70
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Tibi draga nemoj se sekirati! znam da je to lako reći, ali stvarno je najbitnije da ostaneš smirena! sigurna sam da će sve biti ok s nalazima ovaj puta! samo pozitivno, pozitivno!
    osijek, pa to je super! joj draga naša još malo i stiže tvoja mala mrvica tebi! jel imate ime? (sorry ako si negdje napisala pa mi je promaknulo)
    ivaa kako si nam? kako je Greta, jel te ispitivala što? nadam se da ti je ona bila izvor snage nakon gubitka!
    bambus, isto je bilo i kod nas! na Badnjak kad smo došli kući, upalili svjećice na boru, Kokić se stisnuo meni uz noge, Nia zaspala, a mm i ja sretni kao nikada u životu! kad se sjetim koliko sam suza isplakala prošli Božić, stvarno imam osjećaj kao da je netko vidio moje suze i tu noć mi poslao moju Niu!
    mali Vili, uživajte draga na putu (pretpostavljam da te zato neće biti)
    latika, hoćeš draga vidjeti ćeš ih sigurno! i vjeruj mi opet ćeš se jednog dana smijati iako se sada čini da taj dan neće nikada doći!
    a72, klarita, i sve ostale curke veeeelika pusa!

  21. #71
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Drage cure!
    Hvala Vam svima na lijepim željama, a i nas 4 isto upućujemo vama!!! Kako to neobično zvuči - nas četvero...potpuno nestvarno, a opet ovdje...
    Bili smo na pregledu sa 12 tjedana, malo sam bila napeta, ali duboko u sebi sam osjećala mir i znak da je sve u redu. Tako je i bilo! Za sada je sve ok, ali nas šalju na dodatne pretrage kao predostrožnost obzirom na prethodni događaj... Tako onda imamo probir iz krvi sa 15 tjedana i UZV u KBC kod specijaliste sa 20 tjedana, a ponovni pregled kod moje ginekologice sa 18 tjedana... Ako bude potrebno i na amniocentezu - tu nisam načisto... Ali otom-potom...
    Uglavnom, sva sam se već zaokružila, imam osjećaj da ću nalikovati slonici-Nelici do ljeta, ali po prvi se puta ne brinem jer znam da je sve to nevažno...Ja se osjećam dobro, sretna sam što mogu jesti i donekle uživati...
    Danas je bio malo lošiji dan, jako sam bila umorna, Laia nije htjela nigdje iz kuće, ali se cijeli dan lijepo igrala...
    Uglavnom, ljubim vas sve, nadam se da uživate sa svojim bližnjima i lijepim mislima!

  22. #72
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Nisam vas ništa stigla čitati pa samo da vam svima poželim sretan, najsretniji Božić i blagoslovljenu sljedeću godinu!

  23. #73
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    tibi - šaljem ~~~~~~~ da sve bude kako treba biti
    osijek- super za malenu djevojčicu

    bzara- ja sam ok.
    ustvari ne znam.
    nisam ja.
    puno sam sjetnija, tužnija...nije mi ni Božić kakav je bio prošle godine.
    Mrvicu sam i bezvoljna...iako na van sve izgleda sasvim u redu.
    Greta je imala hrpu pitanja, objasnila sam joj da se seka (jer je ona inzistirala na sestri) jednostavno predomislila. I da ne može doći za njen rođendan, nego malo poslije.
    Objasnila sam joj da je to isto kao kad se ona na pola puta dok negdje idemo predomisli pa se i mi vratimo doma (a to ima običaj raditi). tada je razumjela.
    i pitala me jel joj može sada njena krpica s kojom spava biti seka.
    rekla sam da može.
    sad ju zove seka (baj d vej- dobro joj je došla jer navečer kad legne u krevet odjednom dolazi dolje- i ozbiljnog lica kaže- mama ne bi ja sišla, ja bi spavala al seka bi još jedan crtić, nagovorila me. I onda mi udovoljimoseki )
    teta u vrtiću kaže da stalno priča o seki- kad ona dobije seku ona će ovo, ono i tako dalje. Mislim da je to ok.
    Za Božić smo bili kod mojih i ja sam naon pet mjeseci zapalila cigaretu.
    Ona je dojurila van i rekla- ali mama, tisi trudena, trudnice ne smiju pušiti.
    ja joj velim nisam.
    kaže ona- ma jesi. seka je tu, samo se malo predomislila.... (eto opet razloga da ne pušim, da ne bacam dijete u brigu )
    i onda shvatih da ona to ustvari razumije na svoj način.

    meni je stigao PHD nalaz na kojem piše da sam bila trudna. I to je to.
    Čekam citogenetski još i frka me jer će na njemu pisati i spol.
    Bojim se da će onda beba ustvari postati stvarna jer ću znati jesam li izgubila kčer ili sina....
    ali vjerujem da će proći... jednom. valjda.

  24. #74
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    ivva uzasno mi za sta si sve to morala proci. da ce biti lakse s vremenom hoce, al ce isto uvik bolit. i falit ce... bar meni jednostavno kao je netko uzeo dio mene... i ja sam iz vani izgledala dobro....a iznutra sam se raspadala... i prosli, i onaj prije Bozic nije mi bio "Bozic"... i docekala bi ga u suzama i tako su prolazili dani... i u potpunosti te razumim.al eto, ti bar imas svoje malo zlato koje ti daje snagu za naprid... i virujem da ce doci tvojoj curici seka i da ces opet imati nalipsi Bozic.
    mala laia draga samo hrabro iz dana u dan... bit ce sve dobro..
    tibi draga, kako si ti? kako nasi najdrazi blizici?
    koksy draga trudnice, kako si nam ti?
    mandy nadam se da ces u novu godinu uci kao nasa nova trudnica

    kod nas u gradu hara neka viroza, tako da ne izlazimo iz kuce da moj cupko nebi sta uhvatio. i jako je hladno, sad kroz jutro ima sunca koliko toliko, al vec iza podne bude ajme i kuku od leda.

  25. #75
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    osijek bravo za curicu, neka ona lijepo napreduje i još malo bude kod svoje mame u bušici
    mala laia drago mi je da si dobro, neka se tako nastavi i do kraja
    bzara i bambus prekrasno mi je čitati vaše postove i kako uživate u svojim bebicama . Jedva čekam taj osjećaj
    ivaa želim ti puno snage za dalje i ljubi svoju Greticu
    .... a ja sam vam sva jadna i tužna, za 3 dana mi je 18 tt kada sam zadnji put završila u bolnici i kad je sve krenulo nizbrdo i sad sam sva preplašena, pokušavam biti pozitivna, meditiram, ali uvijek nekako taj strah ispliva na površinu. Joj samo da preživim ova 2 tjedna, nadam se da će mi onda biti malo lakše... Jedva čekam da ih vidim za 2 tjedna, da vidim koliko su narasle ljubavi moje dvije... Ovu veću bebicu znam češće osjetiti, a ovu manju povremeno. To još nije pravo lupkanje, nego leptirići u trbuhu i baš im se razveselim kad mi se jave. Ma mora ovaj put biti sve ok i gotovo!
    ljubim vas sve

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    drzi nam se, draga tibi
    drzite se, cure, sve
    da svima sve bude dobro

    kod mene se izmjenjuju euforija i tuga; cesto, dok gledam ovu moju curicu, pomislim na nasu tonkicu i na to kako ju nisam vidjela i kako nju nisam nikad tako grlila
    nikad ovo nece proc i ja vec zbilja ne znam kako bi se borila

  27. #77
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    tibi znam da sta god napisem da te nece bas umirit da nece nestati taj strah. samo znaj i viruj da ces za nekih 20-tak tjedana napokon drzati svoje bebe u rukama i da ces ovaj put doci kuci s njima. mi cemo biti tu uz tebe da lakse izdrzis nadolazeca dva tjedan, a onda cemo zajedno s tobom polako ali sigurno cekati dolazak tvoje dvi ljubavi!
    kejt draga, proci ce... bit ce lakse koliko toliko. samo ti odtuguj, placi vristi, tu smo za tebe... izjadaj se.

  28. #78
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    drage moje mame drago mi je da uživate i iako se nekima osjećaji mješaju sve je to prrodno i za ljude.Jake ste vi i sve će to znati podnijeti.
    ivaažao mi je za sve još jednom, budi uz svoju Greticu i razgovoaraj s njom kad god joj treba a s vremenom će prestati pitati.Vjeruj mi ...

  29. #79
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    evo drage moje da vam tipkam malo...povremeno vas čitam na mobu, ali ne stignem toliko pisati...no stalno mislim na vas!

    osijek ti si na konju! Moja E. je rođena sa 33+6 sa 1920 i sve je ok, tako da ne brigaj i ako što krene ranije no ja vibram da izdržite još malo u jednom komadu!

    Tibi sve će biti ok ovaj put! Ne može biti drugačije!! Vidiš da se svi pripremamo za neki zajednički piknik sa klincima i računamo na tebe!

    ivaa ja sam u prošloj trudnoći izgubila bliziče, curicu i dečka. E. je znala da su braco i seka, a sada je došao samo braco. Ona x puta zna reći kad dođe seka, onda ćemo... pokušavala sam joj objasniti da nema seke u buši, ali ona to ne prihvaća... evo tek toliko da vidiš da je to normalno kod svih klinaca. Btw, sad kad sam ostala trudna, nismo E. niti rekli tako da ako se nešto iskomplicira ona ne pita...

    kejt ni ti mi nemoj biti u depresiji. Znaš da bebica to osjeti! I ja sam suza i suza prolila jer nisam Jakova primila na ruke, nego sam ga samo malo pomazila po nogici dok je bio u inkubatoru...
    ali ja na to sve gledam ovako: da je s Jakovom bilo sve ok i da je preživio, 99% je da ne bi išla na novu trudnoću i imala Ivana.
    Vaša T. će uvijek biti s vama i u vašim mislima, no sada imaš ovu štrucicu kojoj se moraš posvetiti!

    bzara za sve tvoje postove!

    bambus i mojeg I.G. su u bolnici zvali čupko. Kad vidim vaše slike, kao da gledam nas!

    vidim da ste se raspisale o vjeri...neznam kaj bi rekla...nisam neka vjernica iako vjerujem da postoji "nešto"...isto tako vjerujem da se sve dešava s nekim razlogom pa me to malo smiruje...sad povremeno odem do katedrale ili Kamenitih vrata i zapalim svječice za moje anđele...

    nemam više smajlića, zato pusa svima!

  30. #80
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Tibi znam točno kako ti je ja sam u ovoj trudnoći sa 24 tt išla na serklažu i stalno sam razmišljala kako sam zadnji put sa 24 tt rodila i samo sam molila boga da sve prođe ok na zahvatu jer mi je stalno pred očima bila slika mojih bebica i točno sam zato znala kako izgleda i ova, ali hvala bogu prošlo je ok. tad sam čekala samo da doguramo do 28 tt pa 30, 31 tt pa sada 35 tt, iako sada se osječam puno sigurnije ipak jedva čekam da primim moju bebicu na ruke tek onda ću valjda biti svjesna sega.

    Bzara curka će se zvati Kim i nisam još do sada rekla, čak smo i roditeljima tek neki dan rekli, a ostalima još nisam ni rekla, saznat će kad se rodi! Ali ovo je posebno mjesto pa eto vama sam rekla!

    Novim curama sa tužnim pričama mogu samo reći ne odustajte, bol i tuga nakon gubitka djeteta je prevelika i s vremenom ne postaje manja nego se čovjek navikne živjeti sa njom. Bez obzira na to treba ići dalje biti hrabar i ne odustajati nikada i nedozvoliti da vas sve to uništi.

  31. #81
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    osijek ime je baš je posebno kao i tvoja curica! drži nam se draga još malo! još malo i uživati ćete u vašoj ljepotici!
    Boxica javi nam se što češće draga! pusa velika malom ljepotanu i naravno tvojoj vejikoj curici!
    kejt, draga sve je to normalno. pogotovo sad dok ti hormoni još divljaju tijelom. tvoj anđelčić će uvijek ostati s tobom a i ova mala mrvica treba svoju mamu!
    Tibi znam da je strah veliki, ali probaj ga koliko god bilo teško nekako pospremiti. ja sam baš nekako sigurna u tvoju trudnoću, a kad prođeš ove kritične tjedne vidjeti ćeš kako će sve postati lakše. mazi bušeka i od mene.
    ares kako si? jesi nam zdrava?pusa bebuški!
    ivaa, ne znam kako je kad te doma dočeka dijete, ali znam kako je biti to dijete. moja mama je izgubila dijete u 7.mj. trudnoće, a ja sam tad imala 3 godine. iskreno sjećam se da mi ništa nije bilo jasno. mama se stvarno maksimalno posvetila meni, i iako je sigurno bila pretužna ja to nikada nisam vidjela. mene već sada muči kako i kada Nii reći da na groblju leže njezini braco i seka, ali polako još ima vremena, mislim da ću sama osjetiti kad će biti spremna.
    pusa malenoj Gretici!
    bambus pusa Ivanu! našem ljepotanu!

    mi smo vam super, uživamo u zimi. svaki dan smo u šetnji, Nia obožava ići van. kad ju stavim u skafander odmah počne nešto "pričati" i smijati se! ma strašna je, sad već pravo komunicira s nama!

    puse svima!!!!

  32. #82
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Cure drage, eto još sam živa i zdrava, nadam se da ovi šokovi neće ostaviti posljedice bebi, nadam se da je dobro zaštićena ispod mog srčeka. uglavnom, mislim da mm na sreću nije dobio gripu, iako mu je temp. dosegla 40 stup., nazvala sam bolnicu, preporuka je bila da se ja maknem od njega, srce mi se slamalo njega ostaviti u tom stanju, a opet bojala sam se za bebu, sva sreća pa je sveki uskočila u pomoć. danas je već bolje, ali još smo razdvojeni radi preventive, sve za našeg bebača, ali nas je sada isprepadao liječnik na tv koji kaže da je ova gripa smrtonosna za trudnice. On se još ne može cjepiti dok ne ozdravi, a meni svi preporučuju da se ne cjepim, navodno da to cjepivo nije ispitano na trudnicama.
    puse svima!
    Posljednje uređivanje od Ares : 29.12.2010. at 19:09

  33. #83
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Hej cure!
    Stalno citam sve te nove tuzne price na ovom nasem PDF-u i dode mi da jedno vrijeme uopce ne otvaram rodin forum...bas me sve to zalosti...
    Al citam i sve vas, pratim osijek kako iscekuje, tibi kako mazi busu, bzaru, bambus i boxicu kako uzivaju u bebolincima, sve trudnice i njihove preglede...ma sve ja pratim i veselim se ali i tugujem s mnogima.
    Sutra imam kontrolu, po prvi put sam potpuno smirena, uopce se vise ne nerviram ni ne zamaram, ca me nije ni strah, rekla sam sama sebi "sta bude-bude" ja ionako ne mogu nikako utjecati na ishod.
    Al ipak mi drzite fige da ginekologica kaze da je moja Mrvica vec veeeelika i da je sve bas kako treba biti

    Pusa svima!

  34. #84
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    drage moje hvala vam na toplim riječima i ohrabrenju, mora ovaj put biti sve ok.....
    koksy za današnji pregled ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ javi nam koliko je narasla mrvica
    Ares znam da ti je teško, ali brzo će tvoj dragi ozdraviti i onda ćete opet biti skupa
    bzara kako samo mišica malena uživa u šetnjama
    osijek baš ste izabrali lijepo ime za curicu. Da još malo ostanete 2u1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    kejt vjerujem da ti je teško, i znam da ti nedostaje tvoja anđelica, ali isto tako sam sigurna da će od sada sve biti ljepše
    puse svima

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    tibi, ljube sve će biti ok, sjećam se da je meni dr rekla da ti dimeri nisu toliko pouzdani kao neki drugi krvni testovi za koagulaciju: ako su povišeni ne znači da imaš problem sa koagulacijom, to mogu dokazati samo neki drugi testovi ( pogledaj na PO, tamo ima dosta o tome), dobro da te je poslao na kontrolu, vidit ćeš kako se to kreće, terapija je ili andol/aspirin ili fragmin , čuvaj ti svoje mrvice u toplom
    bzara nia tako brzo raste
    kejt osobno sam protiv cijepljenja u trudnoći, ne čini mi se pametnim unositi živi virus u organizam koji buja

  36. #86
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    koksy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za pregled!

  37. #87
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    kejtja sam isto protiv cjepljenja u trudnoći, općenito sam protiv.
    koksyjavi nam kako je bilo i puno ++++++++++++++++ za tvoju mrvicu.
    u mene kašalj ne smanjuje već tri tjedna, dr kaže virusno.Spremamo se u Zadar kod prijatelja sutra a prije toga na groblje.Koliko god imam želju uvijek me uhvati tuga kada kupujem cvijeće na Lovrincu i onako manita gledam i ništa mi se ne sviđa.

  38. #88
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    klarita niti meni se često ne svidi kad kupujem cvijeće...ali imam uvijet, a to je da je aranžman obavezno bijeli...pa između svih onih uvijek pronađem jedan i dvije bijele sviječice-srčeka

  39. #89
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Eh, hvala na vibricama al ja sam ispala totalna plavusa.... Bila sam 100% uvjerena da je pregled u 12,15. I oko 11 idem ja jos jednom pogledat a kad tamo pregled bio u 9,35... Nikako ne mogu shvatiti od kud meni tih 12,15!! Pa sam nazvala, srecom frendica mi je sestra kod moje ginekologice pa me uspjela ugurat sutra u 2. Ma mislim, stvarno se blesavo osjecam, jesam ja ponekad zaboravljiva al ne oko bitnih stvari a ovo mi je stvarno bitno...

  40. #90

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj klarita2 prvotno napisa Vidi poruku
    kejtja sam isto protiv cjepljenja u trudnoći, općenito sam protiv.
    nit sam trudna nit cu se cijepit, to ares razmislja ... polupale ste loncice

  41. #91
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ajme koliko nas ima da više ne znamo tko je što napisao!

    koksy draga naša hrpa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sutra!

    cure moje ja imam osjećaj kao da smo jučer šupirali onu groznu 2009.god. , a evo već je i ova na izmaku!
    kad se sjetim koliko je tuge bilo na našem PDF-u prošle godine, a onda je krenulo Špiro, Karlo, Zeid, Malik, Ivan, Ivan Goran, Iva, Nola, Nia
    zatim Tibi čeka bliziće, osijek čeka svoju Kim, Ares je trudna, Koksy je trudna,sve se to dogodilo ove godine! i donijelo nam ipak utjehu da iako je teško i nama se osmijeh vratio na lice! vjerujte cure svima će nam zasjati sunce opet, iako se sad to možda ne čini tako!

    sve vas ljubim drage moje!

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Cure pozdrav svima!

    Malo da se javim da ne mislite da sam vas zaboravila.Mi smo bolesni i nikako da to završi,sad već 3tj.Prvo je krenulo s Emom,pa Karlo,pa opet Ema i sad opet Karlo-tu smo ko u bolnici,stalno brišem guze i noseve,kuham čaj,inhalacije...kraj se ne nazire...
    Sretna Nova 2011 svima,sutra sigurno neću stići!Puse!

  43. #93
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Drage cure, pečem i kuham i sve radim samo da mi misli budu daleko od onog groznog 1.1. kad se rodila i napustila me moja curica. Stavila sam i sličicu kolača u avatar. Sreća da mi je puna kuća, pa su moje tužne misli duboko ispod sretnih.

    Svima želim što ljepše ove dane i da vam se ostvare sve želje.

  44. #94
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa Vidi poruku
    cure moje ja imam osjećaj kao da smo jučer šupirali onu groznu 2009.god. , a evo već je i ova na izmaku!
    kad se sjetim koliko je tuge bilo na našem PDF-u prošle godine, a onda je krenulo Špiro, Karlo, Zeid, Malik, Ivan, Ivan Goran, Iva, Nola, Nia
    zatim Tibi čeka bliziće, osijek čeka svoju Kim, Ares je trudna, Koksy je trudna,sve se to dogodilo ove godine! i donijelo nam ipak utjehu da iako je teško i nama se osmijeh vratio na lice!
    E sad ćemo mi "nove" na ovom pdfu šupirati ovu i vjerovati da će i nama Nova biti kao vama ova
    sretno svima!!!

  45. #95
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    kejtoprosti, izgleda da sam stvarno polupala lončiće, ali mišljenje ostaje!
    ŽELIM VAM PUNO SRETNIH I LIJEPIH TRENUTAKA U NOVOJ GODINI !

  46. #96
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Cure drage, prvo da vam se zahvalim sto ste cijelu moju trudnocu bile uz mene, bodrile me i bile pozitivne, hvala vam!
    A sad vam zelim sve najljepse u NG, da sve "nove"(kako ivaa rece), a i one koje jos nisu uspjele- sto prije postanu mame zivih i zdravih bebica, a mamicama zelim zdravu i sretnu djecicu!

  47. #97
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    drage moje, vi jedine koje ste me razumile i znale kako se osjecam svih devet miseci dok sam ivana nosila, hvala vam! hvala za svaku ric potpore, za svaki osmjeh, svaku suzu... i sad dok ga gledam kako spava, a ja pored njega tipkam, ne mogu jos da virujem da na samom zalasku ove godine ja imam svoju bebu! i neopisivo se dobro osjeca, i sretnom i ispunjenom. i bas isto tako zelim svakoj od vas koja jos nije, da osjeti takvo nesto.NEKA VAM OVA GODINA DONESE PUNO LJUBAVI,RADOSTI,MIRA I ZDRAVLJA ! a svim mamicama zelim da svaki dan uzivaju u svojim bebama.i svim "novim" na ovom pdf-u zelim da se sta prije prebace na odbrojavanje.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    hvala vam cure i od mene i sretna vam nova
    i meni se cini kao da smo 2009. sutirale jucer a evo vec je i 2010. na izmaku
    i moja bebica je stigla

  49. #99
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Drage cure, i ja vam želim zahvaliti, te vam želim puno radosnih trenutaka, zdravlja, ljubavi i ostvarenje svih želja u Novoj godini!

    Beti3

    danas idem kod mm, on je presretan jedva čeka da vidi jel mi bušica narasla u ovih nekoliko dana, ipak ga nisam mogla pustiti samog večeras, a navodno je prošla opasnost zaraze, samo se ne smijemo cmokati

  50. #100
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Hej svima, eto i nas da se javimo. Nisam on-line - projekt život bez medija ali sam morala prekršiti misiju bar na tren da vam svima zaželim puno mira i zadovoljstva u 2011. Da našim "novim" curama nova godina donese procvat kakav se dogodio na našem pdf-u u 2010.
    Svih vas puno volim i hvala vam što ste uvijek tu, i u dobru i u zlu

    Veliki poljubac veselim bebicama koje smo dobili u ovoj staroj godini, još veči bebicama koje dolaze u novoj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •