Stranica 83 od 95 PrviPrvi ... 3373818283848593 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,101 do 4,150 od 4725

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 4

  1. #4101
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    On bi mogao napraviti eventualno urinokulturu..jedino ako se kod tebe negdje pokažu neke bakterije onda bi i on trebao ići na bris.
    Slušaj dokotra tina - ne možeš uvijek sve predvidjeti, na žalost...

  2. #4102
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj tina1 prvotno napisa Vidi poruku
    zapravo kod mene je doslo do malformacije ploda receno je samo da se to dogada mogucnost da je negdije bila upala. prije par dana bila kod ginekologa isla po papu koja je uredu. i kao kazem mu da planiramo ici na bebu krajem 9 mjeseca a on meni kaza pa vi to samo napravite. dobro ja iznenadena njega pitam a netrebaju nikakvi nalazi posto je zavrsilo kako je on meni lijepo kaze samo amnicinteza dolazi u slucajj zbog preventive. ja mu kazem da bi sve jedno zeljela napraviti neke pretrage onda mi je rekao papu i briseve sada vise neznam sta da napravim. i dali je potrebno da dragi napravi pretrage ili su dovoljne samo moje.
    Vise manje ti je sve rekao. Kao sto sam rekla...uz briseve,kks, urin, tsh bi ti trebali biti pocetni, cisto da vidis dal si spremna na novu. Dobro ti je rekao, ne mozes tu puno napraviti i mi smo imali slican slucaj. Vazno je da nemas upalu, da nisi anemicna i da ti je tsh ispod 2,5. Ako su tvoji brisevi ok, nema potrebe da on radi, kod nas je bilo obrnuto, on je imao upalu pa sam ja isla na briseve i nisam imala nista... ako imate vremena neka napravi spermiogram i osnovne briseve na mikrobiolosku, cisto za slucaj da on ima a ti ne... nije to nista strasnoga.

  3. #4103

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    tina1, nakon jednog spontanog obicno se baziraju na hormone, krvnu sliku i briseve, kao sto cure kazu, ne rade imunoloske pretrage ili one u vezi sa genetikom. Sretno.

    A vi cure koje pisete o tom racunanju dana i mjeseci, koliko bi vase dijete sada imalo - kroz isto prolazim, ali tjeram te misli od sebe jer bih u suprotnom odlijepila sasvim.
    Kad sam izgubila prvu bebu bila je trudna jedna od prijateljica - kad se njen maleni rodio rodilo bi se i moje. Drugi put je bila trudna moja sestra - ja sam izgubila trudnocu. I sad, prije nekoliko dana, rodila je druga, jako dobra prijateljica, a ja sam izgubila trecu trudnocu u oktobru. I radujem se zbog njih, svaki put sam sretna, ali imam knedlu u grlu i razmisljam kako bi moja djeca sada bila kao njihova. I onda me uhvati griznja savjesti jer kuci imam predivnog djecaka od sest godina i zapravo sam presretna i nagradjena. I tako ukrug, i zato sad, kad god mogu cim me pocnu obuzimati te misli tjeram ih od sebe i prelazim na drugu temu, ne idem dalje u sta bi bilo... Ali ne ide uvijek, kao naprimjer sada. Suosjecam s vama, drzite se, nema drugog puta
    Posljednje uređivanje od biserko : 23.07.2014. at 10:46

  4. #4104
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    biserko i ja isto tako - da se prepustim tim mislima poludjela bih, čupala kosu i kožu, vrištala iz petnih žila, valjala se po podu...ovako samo zamolim Boga i sve anđele za pomoć, molim, meditiram i otjeram te mislim najbolje što mogu...nema druge, jednostavno nema

  5. #4105

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Trudy, procitala sam o tvom gubitku. Jako mi je zao, cuvaj se, nadam se da oko sebe imas ljude s kojima mozes razgovarati

  6. #4106

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    16

    Početno

    hvala vam cure puno i nadam se da ce sve biti uredu. i da mozemo krenuti na drugu bebicu. iako me je dosta strah ali zelja je jace. dali je mozda nekoj od vas primarijus Hafner vodio trudnocu.

  7. #4107
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj tina1 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala vam cure puno i nadam se da ce sve biti uredu. i da mozemo krenuti na drugu bebicu. iako me je dosta strah ali zelja je jace. dali je mozda nekoj od vas primarijus Hafner vodio trudnocu.
    Meni je vodio proces od cvs-a do induciranog, samo rijeci hvale imam za njega.

  8. #4108

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    16

    Početno

    mene je isto tako vec pod kraj trudnoce vodio. bio je precizan kod pregleda sve je dobro objasnio pa bi htijela da vodi i iducu trudnocu

  9. #4109
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je vodio proces od cvs-a do induciranog, samo rijeci hvale imam za njega.
    Kad se cvs radi i da li je rizik za trudnocu?

  10. #4110
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj AdrianovaMamica prvotno napisa Vidi poruku
    Kad se cvs radi i da li je rizik za trudnocu?
    Cvs je biopsija resica, radi se od 11-14 tt, utvrduje se kromosomske abnormalnosti ili odsutsvo istih kod ploda, znaci ranija verzija amniocenteze. Na pretragu su obicno upucene trudnice sa nekim od sindroma u obitelji, rizicne trudnoce,indikacija u trudnoci, zbog godina itd... nosi svoje rizike...nazalost nije pretraga koja ce potvrditi ono sto tebi treba. Nije potrebno niti da razmisljas o njoj.

    Jesi dobila zeleno svijetlo za dalje? :drzimfige:
    Posljednje uređivanje od KrisZg : 24.07.2014. at 14:07

  11. #4111
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ja cu morati na cvs, jer je kod nas nazalost bila kromosomska bolest u pitanju. Nazalost cvs je nesto o cemu moram razmisljat i njegovog rezultata me najvise strah, no s obzirom da se bolest javlja sporadicno, nadam se najboljem.. jednom kad zatrudnim..

  12. #4112
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    To nisam znala,mislila sam da je srce bilo problem??

  13. #4113
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Je, i kod tih rijetkih sindroma vrlo su ceste srcane mane..

  14. #4114
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj AdrianovaMamica prvotno napisa Vidi poruku
    Je, i kod tih rijetkih sindroma vrlo su ceste srcane mane..
    Koji je sindrom bio u pitanju?Mozda si i pisala ali sam propustila...

  15. #4115
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Danas se moj maleni trebao roditi. Iako je uvijek bio napredniji za tjedan dana i vjerojatno bi se rodio i ranije, danas je bio taj dan D. Dan koji mi je trebao promijeniti život, uljepšati ga, dan kad sam konačno trebala udahnuti punim plućima nakon 9 godina pokušavanja i 16 IVF postupaka. Ali nije tako ispalo...

    U ova 4 mjeseca svašta se izdogađalo, malo toga lijepoga. Umro mi je svekar, tako da je moj muž osim sina, izgubio i oca. Na poslu mu je užasno teško da ne pričam o mobingu i nerazumijevanju koje trpi, moje zdravlje variria od lošeg do goreg, promijenila sam dva psihijatra, ne spavam...još nisam vidjela sunce, ni dugu, a kamoli svjetlo na kraju tunela.

    Imam neke knjige o gubitku djeteta koje povremeno izčitavam, isplačem se i idem dalje. Nemam izbora kao ni druge hrabre žene tu. Ali teško mi je, rupa u srcu je prevelika, teško mi je zamisliti da ću takva provesti ostatak života. Bolje da me Bog uzme što prije onda...

  16. #4116

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    362

    Početno

    TrudyC

    znam taj osjećaj kada poželiš da te više nema jer se s njim budim svako jutro. Ali nemoj tako. Iz nama nekog nepoznatog razloga morale smo proživjeti to što jesmo. Ja se pitam, zašto baš mi, nismo nikome (bar ne namjerno) nikad ništa nažao učinili, pa zašto onda? Znam da ti sada sve izgleda crno, ali život je takav da se treba boriti dan po dan. Drži se.

  17. #4117
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Hvala ti Lotta...imam dobrih i loših trenutaka. Neću reći dana jer su mi svi dani isti - kišni. U dobrim trenucima sam podnošljivo, u lošim ne želim živjeti. I tako u krug...

    Nema smisla pitati se zašto, stvarno nema jer odgovora nema. Šaljem ti veliki zagrljaj

  18. #4118
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    TrudyC jako mi je zao sto ti je tako tesko, voljela bi da te nekako mogu utjesiti.. Mogu ti sad poslati samo ovaj zagrljaj

  19. #4119
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    TrudiC, i ja sam se isto osjećala. Željela sam da me nema. Još su ti rane presvježe. Meni je prošlo skoro 2,5 god a čini mi se kao da je bilo jučer. Ne prođe dan da ne pomislim na svog anđela i kad god sam sama na groblju pričam s njim i plačem. Međutim sad sam opet trudna (neobjašnjivo spontano) i imam razloga radovati se ponovo. Tako će i tebi biti, samo treba proći određeno vrijeme. S vremenom ćemo, nadam se, naučiti živjeti s činjenicom da je jedan dio nas otišao zauvijek. Šaljem tebi i ostalim curama jedan veliki
    Posljednje uređivanje od nina70 : 28.07.2014. at 13:21

  20. #4120
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Hvala Adrianova mamice i Nina

  21. #4121

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    158

    Početno

    Trudy draga skoro pa znam kako se osjećaš, moj IVF put je trajao malo kraće ali ishod nam je isti ...imale pa izgubile ...nema tih riječi koje će ti sad nešto značiti ali znam kako ti je ...ima loših dana i onih još gorih ...ali doći će i naš dan ...nećeš zauvijek tako ...jednom ćemo isplatiti i te nečije kamate i doći će naš dan radosti ...znam da hoće ...kao Petar Pan ...samo nam treba ta sretna misao a doći će ona ...hoće samo treba vjerovati

  22. #4122

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Trudy,proci ce i ovaj dan,nadam se da ces biti bolje.ali vidim da imas mnogo suosjecanja za supruga,dobo je da imate jedno drugo

  23. #4123
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    TrudyC grlim te jako

  24. #4124
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Cure saljem vam zagrljaje... i ja se nakon vise od 2 god nemogu pomirit s tim....ko to nije prosao ne moze shvatit i razumjeti tu ogromnu i odvratnu ispraznu bol....

  25. #4125
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    nivesa

  26. #4126
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Nina tnx...saljem zagrljaje...

  27. #4127
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Eto malo srceka svima♥♥♥♥♡♡♡♡

  28. #4128
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Fala na srčekima Nivesa. Evo jedno i za tebe

    Kako ste cure? Vatra, drama queen, Lotta? Ostale? Ima li koja trudnica osim onih već poznatih?

    Evo još malo pa će nam Crvenkapica i Nina70 postati sretne mame. Vrijeme je da ih nekto zamijeni na popisu trudnica

    Puse svima i držite se. Uvijek ima crnih dana i sivih dana. Bijeli su još daleko...

  29. #4129

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa Vidi poruku
    Lijepi pozdrav svima!
    nekako sam se nadala da su moji dani pisanja ovdje iza mene,ali evo zivot pise drugaciju pricu,pa nazalost u svoj potpis moram dodati jos jednog andjela-mog malenog predivnog sincica koji se zove Vito i cije je tesko bolesno srceko prestalo kucati prije 10 dana u 30.tt.
    Na pocecima ove teme ima sve o mojoj proslosti i kako smo mm i ja ipak nakon 2 gubitka uspjeli stvoriti i donijeti na ovaj svijet predivnu,zdravu djevojcicu po imenu Nia koja je sad vec skoro 4 godine,koja je vise od svega na svijetu zeljela imati brata ili sestru.koja me je kad sam joj rekla da je braco otisao na nebo,ocima punih suza pogledala i rekla jedino ja necu imati nikog,jedino cu ja ostati sama.
    Zbog nje se trudim i znam da moram biti psihicki dobro jer me treba!treba veselu mamu,pokusavam joj objasniti da je braco na ljepsem mjestu,s nase druge dvoje djecice i da imamo 3 andjela za svakog po jednog.
    zivot ide dalje,rana je ogromna i preboli,ali trudim se polako i maksimalno crpim snagu iz tog mog malogcuda na kojem sam toliko zahvalna...
    Hvala vam sto ste me saslusale,sjecam se koliko mi je ovaj pdf bio od pomoci prije 5 godina...
    joj draga bas mi je zao

  30. #4130

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Pozdrav, cure, ja svako malo svratim ovdje, nekako mi je postalo mjesto na kojem znam da cu naci podrsku, a nazalost, jer to znaci da nas je mnogo. Mein danas stigli nalazi mthfr, FV i FII kao normalni tipovi, to nije bio uzrok moja tri spontana. Uradicu jos PAI privatno, ponovo stitnu da vidim da opet ne divlja, i tako... Uglavnom, neki dan sam shvatila da imam dobar dio pretraga odradjen, i da bih uskoro mozda mogla pokusati ponovo. Ali, koliko god mozda glupo zvucalo, spremna sam ponovo i na neuspjeh, ja jednostavno moram, ali moram pokusati ponovo.
    Kako ste vi, Trudy, jesi li bolje?

  31. #4131
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Pokušaj definitivno ponovo biserko. Nema druge. Držim sretnice da nam ti budeš nova trudnica

    Ja sam tako tako....teško je stalno udarati u zid. Osječam se ko one mušice na vjetrobranu...

  32. #4132

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Trudy, zao mi je, voljela bih da mogu napisati nesto zbog cega ce ti biti bolje, ali znam da takve rijeci ne postoje, gubitak ostaje gubitak. Kad su meni govorili da moram krenuti dalje, samo sam mislila da cu krenuti kad budem zaista i mogla, a ne zato sto mi to neko govori. Probaj paziti na sebe koliko mozes

  33. #4133

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    362

    Početno

    Trudy, Biserko držite se.

    Trudy razumijem te kako se osjećaš. Ja sam isto tako tako, zapravo kako bi se reklo ližem rane i pokušavam živjeti koliko toliko normalno. Razgovor sa psihijatrom mi pomaže.Okolina oko mene, ah, što da velim, jedni pametuju, drugi bi tužili, treći djele "pametne" savjete i tako. Nastojim sve to zanemariti i živjeti kako meni u tom trenutku paše jer da ih sve slušam poludjela bi. Nastojim krenuti dalje, ali jako teško mi ide. Za sad dan po dan.
    Rekli smo si muž i ja da unatoč svemu, ne damo se i da ćemo probati opet, ali jednog dana kada skupimo hrabrost, jer sada i od same pomisli na trudnoću doslovce dobijem napadaj panike.

  34. #4134
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    biserko i Lotta evo i vama jedno srce

    Je, teško je slušati zvizdarije sastrane - ja sam čula sve od najpopularnijeg sad ćete sigurno prirodno ostati trduni do onog da treba odustati i predati se

    A treba jedino preživjeit najgoru bolu ikad, bol koja ti razdire dušu i srce

    Lotta pametna ti je odluka o kretanju dalje, samo jedino što ja preporučam je napravi što više pretraga što možeš. Ne pametujem , samo kažem da je mene to spasilo. Planiranje pretraga i konzultacija mi je ispunio onaj dio svijesti koji nije vrištao od bolova.

    Šaljem ti zagrljaj

  35. #4135

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Lotta, uzasno je to sto ti se dogodilo. Moja sestra je takodjer imala abrupciju posteljice, bila je sedmi mjesec, ali nije bilo tako odjednom vec malo po malo, tako da su je uspjeli poroditi na carski. Beba je bila dva mjeseca u inkubatoru , srecom, prezivjela je. Kod nje se to dogodilo zbog visokog pritiska koji je imala cijelu trudnocu.
    Trudy, ja takodjer radim mnogo pretraga ali do sada osim hipotireoze nemam nesto sto bi se moglo smatrati uzrokom spontanih jer moja dr. endokrinolog smatra kako stitna "nije mogla sama to napraviti" triput. Jesi li ti otkrila uzrok?

  36. #4136
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj biserko prvotno napisa Vidi poruku
    Trudy, ja takodjer radim mnogo pretraga ali do sada osim hipotireoze nemam nesto sto bi se moglo smatrati uzrokom spontanih jer moja dr. endokrinolog smatra kako stitna "nije mogla sama to napraviti" triput. Jesi li ti otkrila uzrok?
    Insuficijencija cerviksa.
    Jednostavno sam se bez bolova, grčeva, krvarenja ili bilo kakvih sličnih simptoma (temperature, vrtoglavice itd.) otvorila 5 cm i vodenjak je prolabirao. Bila 2 tjedna u bolnici, pokušali serklažu, stavili me na tokolizu, ali bila sam previše otovrena i kad je vodenjak pukao, rodila sam. Svi su mi brisevi i urinokultura bili čisti i u bolnici i poslije poroda, tako da eto desila se potpuno neočekivana stvar. Beba je bila zdrava.

    U slijedećoj trudnoći čeka me strogo mirovanje, rana serklaža (16. tjedan) i utrogestani maltene do kraja.

  37. #4137

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Drzacu ti palceve, i meni, i svima nama

  38. #4138
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ajde bar su nekaj otkrili iako te to ne tjesi...znam...

  39. #4139

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    158

    Početno

    Trudy bar znaš sa čim imaš posla ...ako ništa drugo barem znaš tko ti je neprijatelj ...ja sam se napokon prijavila kod novog soc ginekologa i pokupila uputnice za humanu i za hematologa ...pretrage mi tek slijede ...sve bi ihhhtjela napraviti ali muka mi je uopće započeti ...a moram ...jedino što me tješi je što kaže doc da on po mom PHD nalazu ne vidi genetiku nego splet nesretnih okolnosti ...
    A ja se svaki dan pitam kud krenuti? Gdje naći snagu za sve što me čeka ...mislila sam da sam ok ali kad sam ušla u čekaonicu punu trudnica suočila sam se sa bolnom istinom ...

  40. #4140
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj TrudyC prvotno napisa Vidi poruku
    Insuficijencija cerviksa.
    Jednostavno sam se bez bolova, grčeva, krvarenja ili bilo kakvih sličnih simptoma (temperature, vrtoglavice itd.) otvorila 5 cm i vodenjak je prolabirao. Bila 2 tjedna u bolnici, pokušali serklažu, stavili me na tokolizu, ali bila sam previše otovrena i kad je vodenjak pukao, rodila sam. Svi su mi brisevi i urinokultura bili čisti i u bolnici i poslije poroda, tako da eto desila se potpuno neočekivana stvar. Beba je bila zdrava.

    U slijedećoj trudnoći čeka me strogo mirovanje, rana serklaža (16. tjedan) i utrogestani maltene do kraja.
    Draga to se meni desilo u drugoj trudnoći. Izgubila sam zdravu curicu u 20tt. Iduća trudnoća mi je bila ok- rodila sam u 36 tt bez serklaža, duphastoni kao i u ovoj trudnoći do 20tt. Djete rođeno zdravo i glasno. Ni u ovoj trudnoći mi nije rađena serklaža. Pazim se najviše koliko mogu uz dvogodišnjaka. Idući put će najvjerovatnije biti sve ok.

  41. #4141
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    nivesa - više me plaši nego tješi. Plaši me činjenica da moje tijelo ne može izdržati trudnoću...

    drama_queen - da, ja sam sebi najveći neprijatelj, ha ha...kreni od početka, ja sam otišla kod dr. Latin i ona mi je napisala popis potrebnih pretraga. Sigurno je to i tvoj liječnik napravio. Gadno je gledati bebe i trudnice, baš je..kao da ti netko gura nož još malo dublje

    Optimistična - hvala na podijeljenom iskustvu. Mislim da ću se ja ipak odlučiti za preventivnu serklažu. Nadam se da ću susresti bolničkog doktora koji se slaže samnom

  42. #4142
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Drama - sorry, sad sam vidjela da imaš već uputnice. Kreni se naručivati, ne znam kako je u Zadru s listama čekanja. Ja sam neke stvari brzo riješila, neke čekala 2 mjeseca, pregled kod hematologice na Rebru me tek čeka 15. 9.

  43. #4143
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj TrudyC prvotno napisa Vidi poruku
    nivesa - više me plaši nego tješi. Plaši me činjenica da moje tijelo ne može izdržati trudnoću...

    drama_queen - da, ja sam sebi najveći neprijatelj, ha ha...kreni od početka, ja sam otišla kod dr. Latin i ona mi je napisala popis potrebnih pretraga. Sigurno je to i tvoj liječnik napravio. Gadno je gledati bebe i trudnice, baš je..kao da ti netko gura nož još malo dublje

    Optimistična - hvala na podijeljenom iskustvu. Mislim da ću se ja ipak odlučiti za preventivnu serklažu. Nadam se da ću susresti bolničkog doktora koji se slaže samnom
    Znam draga ...ni ja ne znam kaj bi sa strahom... objasnjenje im je bilo pupcana se zavrtila kao kosa kod crnaca sama oko sebe i nitko ne moze garantirat da ce se ponovit ili da se nece ponovit! Kaj da si covjek misli?

  44. #4144

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    158

    Početno

    Heh Trudy skoro pa smo se mogle sresti u Zg mi smo naručeni na Rebro početkom desetog ...a svi smo mi sebi najveći neprijatelj ...da nije tako ne bi bile normalne ...ali neprijatelji postoje da bi ih pobijedile inače bi nam bilo dosadno u životu

  45. #4145

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    158

    Početno

    Trudy koje si ti još pretrage radila osim hematologa?

  46. #4146
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Kariogram (čekam nalaze), briseve (svi uredni), kks, crp, urinokulturu, neke tumorske markere, neke imunološke pretrage koje do sada nisam.

    Čeka me još i papa test. Redovno kontroliram i tsh (nakon poroda pao na 0.0012)

    U međuvremenu završila i na hitnoj sa sumnjom na trombozu, ali napravljeno more pretraga kao i test na trombozu i sve uredno.
    Posljednje uređivanje od TrudyC : 21.08.2014. at 14:07

  47. #4147

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    158

    Početno

    Mi smo napravili briseve, papu i sad čekamo taj zg ...ništa drugo me ne šalje dr jer kaže da tu nema genetike nego samo "splet nesretnih okolnosti" ...

  48. #4148
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    U Zagrebu idete hematologu? Kod koga? Ja idem kod dr. Zupančić jer sam čula da je ona specijalizirana za te stvari - trudnoća i hematologija. Iako kod mene nije u hematologiji problem, ali nakon svega želim to obaviti da kažem sama sebi da sam sve pokrlia

  49. #4149

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    158

    Početno

    Ista stvar i kod nas ...dr Zupančić iako kaže moj dr da sumnja da je problem u tome ali da isključimo i tu mogućnost ...

  50. #4150
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Ha, da bolje je sve odraditi da se ne opterečujemo....imamo dovoljno tereta na ramenima iovako

    Ja obavim pa ti javim iskustva

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •