Stranica 1 od 95 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 4725

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 4

  1. #1
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 4

    pozdrav

  2. #2
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    evo bolje smo, malo propolisa, čaja, limuna i bolje.
    MaliVili dok čitam tvoje postove svaki put mi suze naviru ali neka, samo ti nama piši
    I meni je Marija sahranjena kraj muževog brata koji je poginuo prije 10.god., i vjerujem da je on čuva.Nisam ga poznavakla, ali svi su mi govorili da je bio predobar momak, nesebičan i pošten.Tako da vjerujem da čuva moju Mariju!

  3. #3
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Klaritice, draga, samo vas dvije nama brzo ozdravite i oporavite se.
    Tvoja Marija je kao i moj Vili uz nekoga tko je voli i čuva, i u svoj ovoj tuzi i boli to nam je velika utjeha.

  4. #4
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Malo sam se izgubila ovih dana, tako da bi samo škicnula na forum, svaki put pred pregled kao da malo poludim, imala sam osjećaj da je sve ok, ali opet me mučilo - što ako?!
    Eto večeras nadoknađujem i čitam vas.
    Ne mogu se nagledati avatara vaše prekrasne dječice, daju mi snage i optimizam.
    Bzara danas na pregledu je bilo sve ok, pa sam onda i ja, a što se tiče bušice raste, raste, inače kako otprije imam malo trbušćića, pa još sam stalno u kući i u trenirci nisam baš primjetila, iako mm mi stalno govori da se vidi trudnički trbuščić, ali da ja nikako da toga postanem svijesna.
    Mali Vili, Bombonita, klarita2 šaljem vam veliki zagrljaj
    Puse svima

  5. #5
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    Aresneka trbuščića, samo se tiu nama zaokruži.To je najmanje važno.

  6. #6
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ares a da vidiš koliki će još narast!! Mazi bušicu i uživaj.
    Mali Vili mi se sve rasplačemo jer prekrasno pišeš i sve nas dirneš u srce, samo piši, tvoje riječi su predivna utjeha svima nama. Nadam se da će naše moći biti utjeha tebi

    Na ovom pdf-u imamo još jednu mamu anđela koja tako divno piše, i svaki njen post zrači, nije nam se dugo javila ali u mislima smo s njom, crtice

    Dobro jutro svima i veliki kiss. Odoh se bacit na posao.

  7. #7
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    mali Vili slažem se Rozicom, postovi su ti predivni! nadam se da bar malo utjehe možeš ti izvući iz nas!
    Ares ma samo neka ta mala bušica raste! neka mala ribica u njoj pliva i uživa! pomazi ju i od nas - teta s foruma!
    Crtice, slažem se s Rozom, tvoji postovi su predivni! javi nam se barem malo!
    Tibi, osijek, mala laia i sve druge trudničice naše veeeeelika pusa bušekima!
    mamice ljubite svoje malene!

    moram vam reći danas su nas zvali iz CZSS, da imaju dečkića za nas! ima 9 godina! hvala Bogu pa je stvarno puno ljudi koji čekaju na posvojenje, i znam da će nekome ovaj Božić taj maleni dečkić donijeti osmijeh na lice! kad sam rekla da smo nedavno postali roditelji kaže mi žena da ima toliko ljudi koji čekaju, da ćemo sigurno nekoga usrećiti!
    ne mogu vam opisati, stalno mi je to maleno stvorenje pred očima, nadam se da će mu naći lijepi dom!

    ako vas zanima pogledajte kako nam je bilo kod djeda Mraza!

    http://public.fotki.com/bzara/nia/ek...aka.html#media

    puse!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    joj BzaraNija je predivna! Svaka čast ljudima koji posvoje dijete, to je zaista lijepo.I mi smo bili pričali o tome ali za sada smo tu ideju pomakli.Ali nažalost znam od jedne kolegice koja je to pokušavala da to i nije tako lako, u nas birokracija sve koči.
    Ljuta sam jer imam djevvojčicu u razredu koju je ostavila mama nju i brata s tatom prije par mjeseci .Jednostavno otišla s djetetom iz prvog braka a njih ostavila.Tata se jedva snalazi, ona se ne javlja, ne plaća alimentaciju a djeca pate.Ljuta sam jer svakakvi ljudi imaju djecu a nas pogađaju ovakve sudbine!

  9. #9
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    klarita, hvala ti draga na komplimentima za moju kćerkicu!
    mi smo prošle godine prošli sve za posvojenje, i taman kad smo poslali našu zamolbu na sve CZSS ja sam saznala da sam trudna s Niom!
    nama je trebalo jako dugo da se odlučimo na taj korak, puno razgovora, puno noći smo morali prespavati do konačne odluke! i dalje mi je to divan čin, i mislim da je predivan osjećaj kad čovjek može spasiti jedno malo biće od sudbine odrastanja u domu!
    dok sam ležala u bolnici jedna žena je ostavila u bolnici svoje dijete i vratila se bivšem mužu, on nije htio ni čuti za dijete! ne mogu vjerovati da netko može tako nešto napraviti, ali eto svijet je pun takvih meni neshvatljivih ljudi!
    srce me boli jer dok mi ovdje bi sve dale da imamo našu dječicu koja su otišla među anđelčiće drugi ljudi svoju ostavljaju i napuštaju!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    bzara ajme kako je narasla...! Divna ti je djevojčica!

    Mene je Karlo počeo zezati s dojenjem.Na miru siše samo noću,po danu zeza.Na žlicu jede super,mislim da se dnevnim podojima bliži kraj.Danas je jeo 2 puta na žlicu i sisao je 2 puta po noći...čini se da će dojenje ostati samo noćno.Jednostavno neće dok ne pregladni i ne poživčani,a onda plače...i nekako pojede.Kako bilo mislim da je 8mj dojenja ipak neki uspjeh(tješim se).

    Posvajanje...hm...da nisam imala djece,svakako bi posvojila.Međutim rodivši svoju i ljubav koju osjećam za tu djecu...ništa se s time ne može mjeriti.Znam da ne bih mogla voljeti isto neko drugo dijete,ne znam bi li dijete to osjetilo,ako bi-zašto to učiniti nekome? Tako da ja ne bih mogla,sada u ovoj situaciji,ali divim se ljudima koji mogu.

  11. #11
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    bzara sva sam se raznježila, Nia je prekrasna curica!
    Ja sam često razmišljala o posvojenju, čak i bez obzira imali mi svoje ili ne, vjerovatno to proizlazi iz toga što poznajem nekoliko parova koji su posvojili i to mi je nešto predivno, pogotovo kad gledam tu djecu kako iz godine u godinu rastu u predivne mlade ljude.

  12. #12
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Roza i Bzara hvala vam na lijepim riječima. Vi ste meni kao i svim curama na ovom pdf ogromna utjeha i dajete nam snagu i volju da idemo dalje. Već sam jednom napisala da mi je dovoljno vidjeti vaše preslatke avatare pa da ugledam sunce iza oblaka...
    Bzara - uživala sam gledajući Niine fotke i mogu reći da je prava ljepotica, ima predivne okice i čaroban osmijeh. Mislim da će mali frajeri sa ovog pdf voditi žestoku borbu za njenu naklonost. A i mama odlično izgleda .....
    Posvajanje je naplemenitiji i najnesebičniji čin i divim se ljudima koji se odluče za to, a pogotovo se divim onima koji mogu imati svoju djecu pa se još odluče i posvojiti. Iako mislim da je to rijetkost, pogotovo kod nas, i zbog financija i zbog administracije.
    Ipak, imati svoje dijete, stvoriti novi život, mislim da je to najveća sreća koju čovjek može doživjeti i mislim da nitko ne bi smio ostati uskraćen za to. Svatko bi tu sreću trebao moći doživjeti. Nažalost ima onih koji to ne znaju cijeniti. Tužno, ali istinito.

  13. #13
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Pitam se...

    Koji je bio trenutak kada ste shvatile da u vama više nema nade i da je možda sve izgubljeno za vaše dijete?

    Kada ste se prvi put nasmijale, prvi put doživjele trenutak kada niste mislile na izgubljeno dijete?

    Kako se vratiti u prazan stan i živjeti sa uspomenama?

    Imam još milijun pitanja, nisam mama anđela, još uvijek se borimo, ali depresija me je spucala..

  14. #14
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    evo i nas malo da se javimo...

    sve cure koje ste "nove" ovdje (vidim da vas ima puno) jako mi je žao što ste nam se pridružile... što vam reći...ima nade...biti će teško, vjerojatno i još teže nego što mislite...ali jednog dana svanut će sunce...vjerujte!

    *mamica* i za tebe vrijedi ovo gore napisano... kad sam vidjela da nema nade, potpuno sam se distancirala i možda ružno zvuči, ali jedva sam čekala da ih izvade iz mene... tek nakon mjesec dana sam se slomila i završila kod psihologa...ali mene je spašavala starija kćer...živjeti s uspomenama ćeš do kraja života...
    prva radost nakon tragedije? nenadani plusić na testu, a sada mali micek u kindaću! ali kad god ga pogledam sjetim se svojih anđela, no opet da je prošli put bilo sve u uredu ne bi imala ovog miceka!...bilo je teško svih 8 mjeseci, ali sunčeko se probilo kroz prozor!
    iskreno nadam se da ćete se izboriti i da će sve biti ok!

    Kejt čestitam na curici!

    Tibi, Ares samo polako, dan po dan´...sve će biti ok!

    bzara malena je premedena, a isto vrijedi i za Špiru i Ivana!

    sandra žao mi je kaj je Ema bila bolesna i niste bili na božićnom druženju. taman sam se ponadala da ću te sresti!

    Osijek?

    Mi smo se polako uhodali. MM se vratio raditi ovaj tjedan, E je u vrtiću, a ja i micek se mazimo doma. prošli tjedan je bila patronažna, s tri tjedna je dobio 0,5 kg pa je imao 3100 sutra imamo pregled kod pedijatra! Ela je super seka, mazi bracu, daje mu dudu kad mali zakmeći i sva je ponosna!
    ja sam onako...sad sam bila napisala (horor) priču s poroda, ali sam odustala od objavljivanja, ne želim to imati napismeno da me stalno podsjeća, ispričat ću vam kad se vidimo...
    uglavnom, stalno me nešto bolucka, sad ovdje, sad ondje...već sam luda od svega, jedva čekam pregled i kad će mi konačno netko normalan reći kaj je posrijedi!

    uglavnom, Roza ja računam na to druženje kod tebe sa dječicom!

    svima!

  15. #15
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Evo me na kratko da vam mahnem!!!!
    Koliko novih avatara ima....sve sami bebači. To me jako raduje. Ja mogu reči da sam ok. Vježbam, papam vitamine, dragi uskoro putuje pa kad se vrati........
    Budite mi sve dobro i sretno i zadovoljno!
    Puse i zagrljaji svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    drage moje cure, doma smo, presretni smo, uzivamo, ponovo ucimo mijenjati pelene, cistiti pupak i dojiti ...
    laknulo mi je kad sam ju rodila i kad sam ju cula da place
    sad se jos ponekad moram stipnut za obraz da se uvjerim da je stvarno konacno tu s nama i da je sve dobro proslo
    hvala vam svima koje ste nas pratile kroz cijelu nasu pricu i olaksavale mi i hrabrile me u one grozne dane kad sam padala
    hvala svima

  17. #17
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Pitam se...

    Koji je bio trenutak kada ste shvatile da u vama više nema nade i da je možda sve izgubljeno za vaše dijete?

    Kada ste se prvi put nasmijale, prvi put doživjele trenutak kada niste mislile na izgubljeno dijete?

    Kako se vratiti u prazan stan i živjeti sa uspomenama?

    Imam još milijun pitanja, nisam mama anđela, još uvijek se borimo, ali depresija me je spucala..
    *mamica* teško ti je i teška su ti pitanja. A još je teže odgovoriti na njih. Ali, vjeruj mi, doći će trenutak kad ćeš zaboraviti na čas, pa na sat, pa na dan...Svakome treba drugačije vrijeme i način, ali bit će bolje.
    Ne mogu ti reći da ne budeš depresivna, jer da je to meni netko tada rekao, vikala bih na njega( a vjerojatno jesam, i bjesnila i plakala i povlačila se u sebe). Pokušaj se držati na površini, ali ako zatreba uzmi pomoć. Nekad razgovor pomaže, nekad lijekovi, a nekad i forum. Tu znamo kako si i što god napišeš razumjet ćemo.

  18. #18
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    kejt, sad sam vidjela da ste vi već doma i uživate zajedno.

    Divno!! Čestitam ponovo!

  19. #19
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    *mamica* steglo me u srcu...molim Boga kao nikad do sada jako, da ne dođeš na naš pdf.

  20. #20
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    *mamica* steglo me u srcu...molim Boga kao nikad do sada jako, da ne dođeš na naš pdf.
    Potpis na ovo...toliko me to pogodilo da uopce ne mogu naci rijeci utjehe za tebe...nazalost.
    Znaj samo da smo tu za tebe,,,

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    mamica...iskreno ja sam se oporavila djelomično sa novom trudnoćom,makar su me mučili razni strahovi,i mnoooogo sam bolje od kada sam rodila i moja beba je tu kraj mene.Da nije bilo kako je bilo ne bih imala ovo dijete...tako da on je velika utjeha,i nekako svemu daje malo više smisla.Također imam stariju djevojčicu,ona je isto bila velika pomoć,jer pored djeteta jednostavno ne možeš tupo buljiti u jednu točku(što bih ja recimo radila) već se moraš dići i početi s nečim.Ali ona najgora faza tugovanja je trajala jedno par meseci,kada sam vječito bila loše raspoložena,tužna...požurila sam se raditi,to mi je isto pomoglo da ne mislim stalno. Makar bude teško i sva pitanja i sućutni pogledi...ali odradiš to i zaista,s vremenom,bude lakše i nekako više se toga sjetiš povremeno,nego što na to stalno misliš.Pustiš tugu kad si spremna.

    boxica...rado bih došla,ali šmrkavi su mi i nikakvi već 10 dana.S tim da je ona bila par dana samo bolesna(i naravno dobila temperaturu dan prije druženja,i baš mi je zbog nje bilo žao,ona bi se veselila),a Karlo već tjedan dana i još nije došao k sebi.

    kejt-čestitke na djevojčici,kad će neka sličica...?

    roza i ja računam na to druženje,bilo bi lijepo da se svi jednom nađemo.

    optimistična samo hrabro u nove pobjede!!

    Karlo je i dalje hunjav,šmrkav i kašlje.Emu sam skupila u vrtiću,dočekala me teta sa informacijom da ona opet ništa ne jede,ne spava-za spavanje me nije briga,ali to što ne jede me stvarno već dovodi na rub živaca!Ja danas nisam stala,od jutra nešto čistim,mi žene smo isto lude.Sjela sam samo kad sam jela,a to ne traje dugo. Pa vodila mamu u kupovinu,pa simo,pa tamo...sad sam umornaaaaaa...puse svima koje nisam spomenula!

  22. #22
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Pitam se...

    Koji je bio trenutak kada ste shvatile da u vama više nema nade i da je možda sve izgubljeno za vaše dijete?

    Kada ste se prvi put nasmijale, prvi put doživjele trenutak kada niste mislile na izgubljeno dijete?

    Kako se vratiti u prazan stan i živjeti sa uspomenama?

    Imam još milijun pitanja, nisam mama anđela, još uvijek se borimo, ali depresija me je spucala..
    Ja sam najtežu borbu prolazila u bolnici izvan Hrvatske i tamo dobivala svu psihološku pomoć.
    Kad su stvari bile jako loše naučila sam okretati statistike u svoju korist...
    Ako trebaš nekog za razgovor, bilo što , možeš se javiti i na pp.

  23. #23
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ustvari , htjela sam ti reći da ćeš ti znati kada je trenutak da ju pustiš da ode, ako do njega dođe.
    Ja sam svoju kćer u jednom trenutku bila pustila ...rekla sam joj u mislima da ode ako tako ona želi. Rekla sam joj da ju volim i da želim da ostane , ali ako je njezin put da ide -ja ju ne želim zadražavati. I onda se dogodila promjena, sve je odjednom krenulo na dobro...

    Što se tiče gubitka i života nakon njega ja se i danas , kad je sve dobro i puno nade, ponekad pitam da li ću ikada imati život bez pitanja koja ti postavljaš.

  24. #24
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Hej drage moje, hvala vam na lijepim riječima, iskrenosti.. I žao mi je što sam vas rastužila. Ali taj post sam pisala sa ogromnom tugom i kupajući se u suzama. Stvarno sam od početka cijele priče bila 100% pozitivna, optimistična, puna energije, ali zadnjih par dana mi se nekako skupilo.

    I jutros su mi došle crne misli kao: "Ma šta se nadaš, nemaš se čemu nadati, statistike su neumoljive, postotci sve govore...". I zato su i navrla ta pitanja...

    Ali bila sam danas sa svojom kćeri, prelijepom i nasmijanom, razigranom, jela je... Odmah mi je vratila nadu i optimizam.

    Sirius, ja od početka molim Boga: "Bože, neka bude kako ti želiš, ako je ti hoćeš, dobro, samo nemoj da ona pati, ja ću podnijeti sve". Ali kada se sjetim njezinog osmijeha, njezinog srca prepunog ljubavi za sve nas, ne znam kakav bi mi život bio bez nje, čini mi se da bih poludjela.

    Pa ona i sada, miš mali, nema niti godinu i pol dana, kada dođemo k njoj, mazi nas nježno po čelu, onako kako smo i mi nju uvijek mazili. Kao da nas tješi i hrabri, iako smo uvijek veseli pred njom i pravimo budale od sebe kreveljući se, pjevajući i plešući

    Moram isto nešto reći o majčinskoj intuiciji. Otkad sam saznala da sam trudna, dolazila sam na vaš podforum, koji mi je pomogao da prvi put osjetim majčinske osjećaje prema svom djetetu u utrobi. Ali nekako se nikada nisam mogla riješiti crnih misli kako ću i ja jednog dana pisati ovdje.

    Prije nego što smo saznali za njezinu bolest, danima sam osjećala neku tugu kao da je sve crno i baš sam govorila mužu: "Sve smo sredili sada u životu, ali nikako se ne mogu veseliti, kao da će se nešto strašno dogoditi".

    I kada su počeli simptomi, kada su liječnici radili rutinske pretrage - je li prehlada, viroza, upala pluća... Meni je stalno zvonilo u glavi da nije to, i Bože moj zašto joj ne pogledaju taj organ gdje je i počela bolest. Stalno mi je taj organ bio u glavi, a bez ikakvog razloga, jer nikakve tipične simptome nije imala.

    A da sam došla nekom liječniku i rekla te svoje osjećaje koji tada nisu imali apsolutno nikakvu podlogu u stvarnosti... Napisao bi on meni uputnicu, ali za psihijatra I još bi me napao što mu dovodim pravo-zdravo dijete.

    Ali da ne duljim, eto, opet sam samo malo istresla iz sebe svoje osjećaje i razmišljanja... Puno mi je lakše sada. I hvala vam

  25. #25
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Majčinska intuicija je prejaka stvar.
    Ja sam u trudnoći sa E. znala da nešto nije u redu , noćima nisam spavala, onda sam se uvjeravala da sam paranoična zbog pobačaja prije, a onda sam u 21 tj . trudnoće dobila potvrdu da ona ima kompleksnu srčanu grešku...
    Statistike su brojke, ali čuda postoje čak i kad su brojke neumoljive.
    Na prvoj operaciji na kojoj je E. bila imala je manje od 30% šanse da preživi, ali 30% se meni tada činilo kao ogroman broj. Ona je imala srčanu grešku koja se događa na 5-10 djece na 10 000, pa mi se 30% činio kao ogromao pozitivan postotak.
    Možeš imati loših misli, prihvati to. Možeš imati i loših dana, i to je potpuno normalno. Ali nije gotovo dok nije gotovo. Nama su liječnici uvijek govorili "statistike su jedno, ali i čuda se događaju."

  26. #26
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Probaj pričati o tome sa ljudima koji te žele slušati, prevelik je to teret da ga sama nosiš. Trebaš imati snage za malenu, svaki dan.

  27. #27
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    mamica tvoji postovi zrace beskrajnom tugom ali i snagom kojoj se divim. Koliko god je nama na ovom PDF-u tesko, ne mogu si zamisliti kroz sta ti prolazis, jer i sama imam dijete i zivot bez njega...ma nezamislivo.
    Da, cuda se dogadaju i svim srcem zelim da se dogodi i tebi tj. tvojoj curici. U svakom slucaju, sto god se dogodilo na kraju price, potrazi pomoc, vec sad ako treba, ne zbog ljekova il neceg od cega neces osjecat nista, vec cisto zbog razgovora, vidim da ti je lakse kad pricas o tome, i neka ti je, mi cemo te uvijek saslusati i utjesiti te kad god je potrebno. Ako trebas popiti kavu s nekim, tu sam ja, tu smo sve, razumijemo te, osjecamo tvoju bol, vjerujem da mogu to pisati u ime svih nas.
    Zelim ti svu srecu ovoga svijeta i saljem najvecu pusu tvojoj hrabroj curici

  28. #28
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    mamice, sve nase molitve upućene su tvojoj djevojčici

    i bježi odavde, ti nećeš biti jedna od nas...

  29. #29
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    mamice
    ne mogu ni zamisliti kako strašno mora vam biti! ne odustaj draga, ne odustaj kako god teško bilo! ako nas trebaš za potporu, psihičku, tu smo, piši nam i nama će biti neopisivo drago da te jednog dana veselu i sretnu ispratimo sa našeg pdf-a i nastavimo se družiti na "dobnim skupinama" ili "dohrani" jer će vam to biti jedini problemi!
    moliti ću se za tvoju curicu, i da vam ovo Božićno vrijeme donese čudo (a ja sam sigurna da ima nešto u ovome jer nama je dragi Bog na Božić poslao Niu). sigurna sam da kad se mi svi ujedinimo da ćemo sve bolesti otjerati!
    držite nam se, u mislima sam s tobom i tvojom curicom!

    Kejt, tako mi je drago što ste doma, i što uživate u vašoj ljepotici! velika pusa prekrasnoj maloj ribici! jedva čekam malo slikica!
    Boxice uživaj draga u svom malom mišeku! mora da je bilo stvarno strašno sve što si doživjela na porodu! možda ne bi bilo loše da napišeš priču, ipak je lakše kad neke stvari napišeš pa možeš spremiti to iza sebe! najbitnije je da je tvoj maleni mišić pored tebe sada i da uživaš u zalsuženoj sreći!
    pusa velikoj seki!

    svim curama veeeeeeelika pusa!
    trudicama našim velika pusa bušekima!

  30. #30
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mamice sve su ti cure divno napisale, mene je isto kao Koksy potreslo ovo, i nemam pametne riječi za napisati. Drži se, zaista se molim da ne dođeš na ovj pdf

  31. #31
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga mamice i mene je isto jako potresao tvoj post . Jučer sam potok suza isplakala, počela sam i pisati, ali nisam imala snage dovršiti, pa sam ga izbrisala.... Želim ti puno snage da izdržiš ove teške dane i da tvoja curica ozdravi
    draga Bzara tvoja Nia je prekrasna. Kako samo poslušno sjedi Djedu Mrazu u krilu, mala dobrica
    Boxice drago mi je da si nam se javila. IG je prekrasan dečkić, ma zapravo svi avatari naših mama anđela su prekrasni. Ne zna se koji je lijepši
    optimistična drago mi je da si nam dobro i spremna za novu trudnoću
    ja vam se dosta dobro osjećam, ali ne idem još van dok mi ne dođu svi nalazi i dok se ne konzultiram sa doktorom kako dalje. Grozno je biti u 4 zida i ležati skoro cijeli dan kao morž, ali sve ću izdržati samo da bebice dođu žive i zdrave nama u zagrljaj
    ljubim vas sve puno

  32. #32
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    evo čula sam se sa osijek, ona je sada 32+4, u bolnici su, bebica je dobro. Kaže da još trebaju izdržati minimalno 2 tjedna. Sve vas pozdravlja... Draga osijek još malo i vi ste u zagrljaju. Puno za vas dvije ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    *mamica* beskrajna je bol majki koje imaju bolesnu djecu, mislim da nema veće boli na svijetu nego gledati svoje dijete kako pati, ali ako ima bilo kakve nade za ozdravljenje moraš je se držati i vjerovati u nju, Bog ponekad pruži ruku kad mislimo da su sve lađe potunule želim ti beskrajno snage da izdržiš sve što ti život nosi i beskrajno mnogo želja da tvoja curica ozdravi
    Kejt i boxica drago mi je što ste doma u zasluženoj sreći
    osijek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za još najmanje 2 sigurna tjedna
    tibić uživaj i odmaraj, ovaj put će sve završiti sigurno i sretno
    bzara nia je preslatka, tako mirna i sretna
    (komp mi je na popravku, pa kradem susjedin) pusa svima

  34. #34
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    *mamica*žao mi je što se tako osijećaš, nemam riječi što bi ti rekla.Samo ta majčinska intuicija i povezanost majke sa djetetom u utrobi je i meni govorila još prije nego sam saznala da srce moje Marije ne kuca mi je govorila da nešto nije u redu.taj strah i nemir.Svi su mi govorili da umišljam, pa sam i sebe uvjeravala da jesam.PUno sam se mučila zašto nisam bila upornija i ranije reagirala ali vjeruj mi nitko nas ne bi poslušao, dr rade po svome.A onda sada nakon nekog vremena znam da ništa nisam mogla promijeniti smatram da je to Božja volja i On zna što je najbolje za nas, tko zna što će iz svega ovoga proizaći.Nemoj samo padati dublje, razgovaraj s nekim, ja sam npr išla kod tri različita svećenika dok nisma pronašla onog koji mi odgovara.Ove božićne dane sam tužnija ali vjerujem da i meni mali Isus nešto lijepo sprema.Draga, piši nam, pitaj što želiš i ne dao Bog da dođeš na ovaj forum iz razloga kao i mi.

  35. #35
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    Kejt drago mi je da je sve dobro prošlo i da sada napokon uživaš!Ljubi svoju srećicu !

  36. #36
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    klarita, ja sam sigurna da je mali Isus vama već nešto prelijepo spremio, i samo čeka trenutak da vam taj divan, najljepši poklon pošalje!
    mandy, hvala ti draga! ja ti ne mogu opisati koliko bi ja bila sretna da nam ti iduće godine objaviš plusić! znam da doma imaš svoje dvije divne curice, ali ja nekako mislim da jednostavno ti je netko gore odredio da budeš majka troje dječice!
    jednako tako sam sigurna da ću ja imati još jedno dijete, jednostavno osjećam to u sebi!
    Tibić, draga šaljem ti veeeeeliki zagrljaj! vjerujem da je teško biti 24h u kući i ležati, ali samo razmišljaj kako će vam izgledati sljedeći Božić, ti, tm i dvije male slatkice puzaju ispod bora pokušavajući dohvatiti kuglice!
    Rozice pusa tebi i Špiri!
    Osijek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ još malo i stiže nam još jedna ljepotica na ovaj naš kutak!
    svima mamama, trudnicama, trudilicama, tužnicama šaljem veeeeeliku pusu!

  37. #37
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    *mamica* rastužila me je tvoja priča, ne znam što bih rekla, ali molit ću se za tvoju djevojčicu i iskreno želim da pobijediti bolest, šaljem veliki

    Bzara novi avatar je za 5!

  38. #38

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj klarita2 prvotno napisa Vidi poruku
    A onda sada nakon nekog vremena znam da ništa nisam mogla promijeniti smatram da je to Božja volja i On zna što je najbolje za nas, tko zna što će iz svega ovoga proizaći.
    ...
    Ove božićne dane sam tužnija ali vjerujem da i meni mali Isus nešto lijepo sprema.
    Kad je moja T. umrla, jedna draga prijateljica me podsjetila da Gospodin sve cini/okrece na dobro onih koji ga ljube. Zamislite koja je to sreca i blagoslov znati da sve mora biti dobro, ako se u Boga uzdamo. Meni je nekako bilo puno lakse kad bih se toga sjetila. Nadam se da ce i vama pomoci. Pogotovo u ove dane, znam da je sada sve jos puno teze. I da vam se pohvalim malo, stvarno se osjecam posebno i posebno blagoslovljeno obzirom na to kakvo sam dijete dobila i kakav je bio porod i sve okolnosti posljednjih dana u bolnici i u rodilistu - to mi je sigurno sam Bog poslao. Zbilja, i ovdje moram reci Slava mu i hvala

  39. #39
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Svaka cast vama koje ste uspjele zadrzat svoju vjeru nakon svega sto ste prosle, moja je potpuno nestala cim sam saznala da cu izgubiti Tina. I nikad se nije vratila.

  40. #40
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    curke evo ja se dokopala cimericinog laptopa da vam se na kratko javim iako Tibi redovito podnosi izvješće!
    mi smo vam dobro i dalje na tableticama uspjevamo, lijepo rastemo, bebica je jako aktivna pa je kod nas vrlo česta pojava da ponavljamo ctg jer je ona alergična na one kajiše i te zvukove pa onda poludi i udara kao luda...
    uglavnom sutra smo punih 33 tt i trebamo izgurati još 2 tj i onda nas skidaju sa tabletica i čekamo trudove!
    ja sam dobila 7 kg i samo mi je stomak narasao.
    jedva čekam da sve prođe i da ja vidim svoju ljpoticu i da bude živa i zdrava, tek onda ću biti sigurna, sadaq mi je sve to još onako kao da je to daleko...
    sretna sam da smo dogurali i dovde, još malo i gotovo

    vidim da ima novih cura i priča, nažalost sada nemam vremena čitati sve unazad mjesec dana, jedino što mogu svim curama reći je držite se, ne odustajte, mislite uvijek pozitivno i onda kad vam je najtee i sve će jednom doći na svoje!

    Pusa svima do sljedećeg tipkanja!

  41. #41
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    Osijekdrago mi je da je sve ok, još malo i eto tvoje srećice.
    Koksyznam nije lako, imala sam i ja uspona i padova u vjeri.Nekako čin i mi se da imam i sada, ali isto tako osijećam da mi je lakše kad se pomolim Bogu ili odem u crkvu.Kaže mi jedan svećenik neki dan:Bog nas neizmjerno ljubi i sve radi za naše dobro.
    Sve ja to shvaćam , ali i ne shvaćam!
    CURE, ŽELIM DA VAM MALI ISUS DONESE OBILJE BOŽJEG BLAGOSOLOVA A DA VAM NOVA GODINA BUDE PUNA SRETNIH TRENUTAKA!

  42. #42
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    osijek mazi nam tu malu predivnu curicu! joj draga naša još malo, još jako malo i ugledati ćeš to divno malo stvorenje! ajme jedva čekam! kad bilo koja od nas ovdje rodi ja samo tako sretna kao da mi je sestra rodila!
    klarita, i ja isto tako razumijem ali ne razumijem! jednom prilikom mi je netko rekao da svatko od nas u životu dobije onoliko tereta koliko to može podnijeti! što to znači da bi se netko drugi na našem mjestu slomio? ili? sjećam se kad je Zara umrla da sam srela jednu poznanicu i da kad me vidjela da nisam slomljena i da izvana izgledam normalno, rekla mi je: ma ja znam da tebe ništa ne može slomiti, ti si prejaka ti ćeš to podnijeti!
    ja sam sigurna da se sve u našim životima događa s razlogom, samo nam nekada nisu posve jasni! isto tako znam da stvarno kad se negdje zatvore vrata Bog na drugom mjestu otvori prozor!
    Kejt jedva čekam neke slikice tvoje princezice!
    Ares draga hvala na komplimentu! mazi nam bušeka!

    Drage moje u ovo Badnje večer želim vam svima da na kratko maknemo našu tugu što naših anđelčića više nema, i sjetimo se sve onih trenutaka dok su bili s nama! iako je njihov život bio kratak, iako su bili malo s nama, oni su toliko posebni
    zato sa velikim osmijehom i s posebnom ljubavlju gledam prema nebu i vidim najsjajnije zvjezdice : Tija, Oliver i Ivan (Rozica), Antea i Karmela (Tibi), tri mala anđelčića od bambus, anđeo od Marsupilami, 2 anđelčića od Mandy, aveliki i mali anđeo od Višnjice, Tin i maleni anđelčić (koksy), Vita (Bombonita), Marija (klarita), Ela, Tia i Emi (osijek), anđeo od Ares, Vili (mali Vili), Fran i Mihael (hello Kitty), anđelčić od a72, anđelčić od Andjelka, andjeličić od Sandre, anđelčići od Crtice, anđeo od mala laia, M i A (latika), T (kejt), anđeo od Optimistična, Leona (ključić), N&J (Boxica), mali anđeo od Snješke, Zara i Matko (bzara)...i još ima jako puno sjajnih zvjezdica na nebu koje pripadaju našoj dječici.
    Neka Vam je svima mirna i blagoslovljena Badnja večer...

  43. #43
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Napišem poruku pa je opet brišem.........
    Želim svima mirnu i blagoslovljenu Badnju večer. I svima sretan Božić!!!!



    bzara takla si me, jedva se mogu smiriti.....

  44. #44
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    bzarapredivno, hvala ti! a malena je famozna, tako brzo raste.
    neka naši anđeli budu s nama u ovu svetu noć.

  45. #45
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa Vidi poruku
    [B]
    zato sa velikim osmijehom i s posebnom ljubavlju gledam prema nebu i vidim najsjajnije zvjezdice : Tija, Oliver i Ivan (Rozica), Antea i Karmela (Tibi), tri mala anđelčića od bambus, anđeo od Marsupilami, 2 anđelčića od Mandy, aveliki i mali anđeo od Višnjice, Tin i maleni anđelčić (koksy), Vita (Bombonita), Marija (klarita), Ela, Tia i Emi (osijek), anđeo od Ares, Vili (mali Vili), Fran i Mihael (hello Kitty), anđelčić od a72, anđelčić od Andjelka, andjeličić od Sandre, anđelčići od Crtice, anđeo od mala laia, M i A (latika), T (kejt), anđeo od Optimistična, Leona (ključić), N&J (Boxica), mali anđeo od Snješke, Zara i Matko (bzara)...i još ima jako puno sjajnih zvjezdica na nebu koje pripadaju našoj dječici.
    Neka Vam je svima mirna i blagoslovljena Badnja večer...

    i ja mislim na sve naše anđele, stvarno su najsjajnije zvijezde na nebu..
    ljubite i mazite svoje bebice da ih sretno donesete na ovaj svijet, da uživate svim srcem sa svojim malenim radostima, da imate snage za sve loše dane, i da Bogu dragom prepustimo sve da bude po volji njegovoj..svima vam od srca želim najsretniji Božić i da su vam se do sad već ispunile sve vaše želje, molitve i nade..
    mamice mislim na tebe i u mojim ste molitvama

  46. #46
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    bzara bas si me rasplakala! super si to sve napisala!
    koksy neznam sta bi ti rekla sta se tice vjere.i ja sam je nekad gubila, nekad bi mi se vracala... i nekad sam znala tako biti ljuta na "njega", ali isto tako sam sebe samu znala tjesit da je sve tako nekako moralo bit i sa samo On zna najbolje zasto.. i da nam svima da onoliko koliko moze izdrzati. bas smo neki dal bili u crkvi da dogovorimo krstenje za Ivana, i vratila sam se kuci placuci. svecenik koji je nas vjencao, a koji ce i Ivana krstit, zna sta smo sve prosli. i kaze on meni: eto podarila si tri andela koji sada zive s nasim Gospodinom, i dobila si jednog prekrasnog da zivi s vama i da vama uveseljava svaki vas dan! nisam mogla suze zaustaviti.....

    napokon, i mi smo okitili nas bor. i napokon slavimo Bozic u troje! al ipak kraj jaslica i dalje stoje tri staklena andela.. dok sam kopala po ukrasima, i kad sam naisla na figurice "mojih" andela, nisam izdrzala a da ne pustim suzu..... nekako je tesko ....

    ZELIM VAM SVIMA MIRNU I BLAGOSLOVLJENU BADNJU VECER, A BOZIC NEK VAM PRODE RADOSNO U KRUGO VASIH NAMILIJIH!

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    bzara baš si me dirnula...novi avatar ti je predivan!
    koksy potpis. Nikad nisam bila veliki vjernik,uvijek više realist,ako boga ima...ne mogu baš reći da sam ga često doživjela. Vjerujem da ima nešto,jer nekad se čini tako...nekad, međutim, kristalno je jasno da ničeg nema...tako da jednom ću i to saznati,do tada...

    Svima želim sve najbolje,ako ništa više, mir u životu. Puse!

  48. #48
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Drage moje, naplakala sam se večeras...Ali, ja ipak vjerujem u ljubav, i ako ima Boga on je ljubav, istinska i čista, jer niti jedan osjećaj ne može biti jači, čišći ni trajniji od nje, pa ni tuga. Uostalom nikada ne bismo znale što je tuga da prije toga nismo znale što je ljubav, a tko nikada nije volio, nije ni živio.
    Želim vam sretan Božić i srca puna ljubavi.

  49. #49
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Najdraže moje, svima vam želim miran i blagoslovljen Božić!

    jako mi je drago da vam se svidjela moja poruka! dugo sam razmišljala kako ju napisati! iako nam je ovo najljepši Božić u zadnjih puno godina, svejedno me steglo u srcu dok smo kitili bor! ali kao što sam već rekla naša dječica su s nama, svugdje ih možemo vidjeti samo trebamo dobro potražiti...
    ljubim vas sve najdraže moja! i šaljem ogromne virtualne zagrljaje!

  50. #50
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    drage moje evo i mene sa dobrim željama, sretan vam i blagoslovljen Božić

    bzara tako si predivno napisala poruku, baš me je dirnula . Sigurna sam da se svatko od nas na Badnju večer prisjećao naših anđela i da će nam posebno danas biti u mislima, na dan koji je tako poseban.
    I draga bzara novi avatar je čaroban
    svima vam šaljem puse i zagrljaje i

Stranica 1 od 95 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •