Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: alergije isl.

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    199

    Početno alergije isl.

    Kad je moj sin imao 4 mjeseca (isključivo dojena beba, bez čajeva, vode isl.), moja svekrva mu je dala 3 žlice čaja od mente, melise i limuna Muž i ja smo podivljali, ali nećemo sad o tome.

    On je nakon toga počeo imati sluzave stolice, dobio je nekakvu kvržicu na rektumu i - najvažnije - počeo gubiti na težini. Odnosno, možda bolje da kažem da je u mjesec dana dobio ravno NULA grama (Za dijete koje je inače fantastično napredovalo i u 4 mjeseca podvostručilo težinu....no, bio je to šok).

    Upotrebom BioGaie, to je nakon nekih mjesec dana prošlo, no, primjetila sam da mu se te sluzave 'stolice' vrate svaki put kad pojedem mandarinu (jednu mandarinu, jednom u danu, i to malu).

    Mislite li da to ima ikakve veze s ovim čajem? Koliko ja znam, djetetu se baš zbog toga citrusi ne daju do godine dana jer su potencijalni alergeni, zar ne?

    Naručeni smo kod gastroenterologa tek za mjesec dana, pa ćemo znati više

    Inače, ima li tko iskustva s 'alergijom' na citruse, posjetom gastroenterologa....iskustva, molim

    Unaprijed hvala

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ne bih rekla da je to od 3 žlice (žličice?) čaja.
    Moji stariji dečki su "morali" piti čaj iako su bili dojeni, jer se tako radilo. I lipu, i indijski i kamilicu i koromač i sokiće i to već od mjesec dana. Srećom se došlo do novih saznanja da to nije potrebno, ali hoću reći da im ništa nije škodilo.
    S veeeelikim razmakom između djece, svaki put se cijela filozofija hranjenja djece mijenjala. Srećom, ja sam se čvrsto držala svoga mlijeka prvu godinu, ali moralo se malo ići prema "struji" u pedijatriji.

    Nadam se da je to vašoj bebi samo radi mandarine koju pojedeš i da nije ni alergija ni ništa drugo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •