Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 156

Tema: Miele perilica rublja

  1. #1
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno Miele perilica rublja

    Mislim da ću je kupiti ali prije svega me zanima vi koji je imate sve o njoj, da li ste zadovoljni, kakvi programi, isplativost, koliko je bučna, kako pere...sve u svemu sve...lijeppo molim

    hvala

  2. #2
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    pa zar je nema nitko ??????

  3. #3
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    moji imaju 2
    jednu noviju i jednu stariju

    starija je meni puno bolja
    ružna ko pas ali pere fantastično. možeš stavit i samo jednu čarapu unutra, a ona uzme valjda dec vode i pere. taj model ima i mogućnost uzimanja iz sustava direkt toplu vodu, pa pere jako brzo (ako uključim oba 2 istovremeno, ova opere za oko pola sata manje)
    rade bez greške već dosta godina, i to svaki dan po nekoliko puta (to nekoliko nekad bude i 5-6 puta svaka). doduše, ljetos su krepale obje istovremeno pa sam ih kratko mrzila, ali je serviser došao u roku od odmah i popravio.

    sve miele aparate koje imamo su odlični. iako, oni skuplji modeli su neusporedivo bolji od jeftinijih (manje gužvaju veš-veš mašine, bolje osuše suđe-suđerice, ravnomjernije peku-pećnice, brže suše-sušilice)
    a da ne govorim o usisavaču...da si ga mogu priuštiti i ja bih ga odmah kupila. fantastičan je. mali, snažan, tih, pun totalno korisnih detalja...

    još će ispast da sam neka miele-dilerica, a nisam majkemi

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    172

    Početno

    Ja ti imam W6746!! Mislim da je bila najskuplja u rangu ves masina za domacinstva. Volim je, obozavam je, ona je moje sve Jeste da mi je trebalo 3g. da sad mogu priustiti i susilicu ali definitivno opet Miele i to jednu od najboljih.
    Miele ti je cudo i ja do sada nikada nikakvih problema nisam imala. SVE mozes prati u njoj, i ono se "ne pere". Dok je moja sveki promijenila dvije jeftine i muku muci sa trecom, ja zivim bez brige i samo povremeno svoju dragu Miele pomilujem

  5. #5
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    cure hvala vam na iscrpnim odgovorima

  6. #6
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    cure, koliko je bučna, pretpostavljam da nije jer imam sušilicu Miele koja je ultra tiha ali pitam

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    172

    Početno

    Ja svoju ne cujem kada zatvorim vrata od veseraja (puna vrata). Jedino centrifugu mozda kao neki daleki eho, ali toliko cujem i komsijinu na gornjem spratu!

  8. #8
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    thx...ma to mi i nije nešto presudno ali sam čula da je tiša od ostalih...znači sve u svemu vrijedi toliko kunića heheehe

  9. #9
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Kolika je njima garancija, 5godina?

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Mi je imamo, mislim točno četiri godine. Radi koliko radi u svakoj četveročlanoj obitelji, s tim da su i pelene bile od dvoje djece bile tu. Nije stala nikada, za ništa (odnosno stala je jednom kada je u filteru došlo do začepljenja zbog male iglice za šivanje). Prala je od pernatih jastuka do gumenih čizama.

    Model je onaj jednostavniji, elektoronički prikazuje samo vrijeme preostalo do kraja pranja.

    Ne znam kolika je garancija, mislim da je točno da je riječ o pet godina. Ali mislim da je ova kod mene miljama daleko od toga da se pokvari, sva je onako čvrsta, zbiljska, nema skakutanja, teškog otvaranja ladice za deterdžent.

    Uzeli smo zadni komad u dućanu, bila je oko 6 000 kn.

  11. #11
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa Vidi poruku
    Kolika je njima garancija, 5godina?
    Malo sutra, garancija je samo 24mj., hmmm.

  12. #12
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Imam ja, najjednostavniji model, mislim da je bila oko 6000kn. Prezadovoljna. Tiha, pere puno bolje nego druge koje sam imala. Vrijedi svaku kunu.
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 03.01.2011. at 11:51

  13. #13
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne znam kolika je garancija, ali naša u ovih osam godina nije ni trepnula.
    (kuc-kuc-kuc, pljuc-pljuc-pljuc)

  14. #14
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    vec neko vrijeme razmisljam o kupovini novog usisavaca i sad ste me navukli na miele ponudu... imaju 2 usisavaca bas za parket.. wow (nisam ljubiteljica tepiha)

  15. #15
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    ewa, kad kupiš, podijeli iskustva s nama , naime trenutačno ( 13g ) imam Bosch ,
    nije imala niti jedan kvar .
    Predpostavljam da ipak neće još dugo izdržati,
    a spremna sam izdvojiti više novca za tako neophodan stroj,
    koji će mi potrajati više od nekoliko godina bez da zivkam servis svako malo.

  16. #16
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj smedja prvotno napisa Vidi poruku
    vec neko vrijeme razmisljam o kupovini novog usisavaca i sad ste me navukli na miele ponudu... imaju 2 usisavaca bas za parket.. wow (nisam ljubiteljica tepiha)
    moji roditelji i moja sestra imaju miele usisavače.
    moja tiha patnja. tihi skroz, super usisavaju, nikad se ne kvare (a rade svaki dan i to prilično), imaju 100sinih dodataka koji olakšavaju život.
    ja imam neku kantu od usisavača, toliko buči da usisavam samo kad mi susjeda nije kući

    idući će biti miele, sigurno, samo treba skupit lovu za njega (stvarno su preskupi)

  17. #17
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    da i ja sad gledam (preko 1800 kn). pa jel zbilja vrijedi te novce??
    i vrecice su skupe mogu li se koristiti neke neoriginalne?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Moja perilica nije Miele, ali je LG i ima garanciju 10 godina

  19. #19
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj VIPmama prvotno napisa Vidi poruku
    Moja perilica nije Miele, ali je LG i ima garanciju 10 godina
    O Bože, to još nisam čula, to se zove garancija, i stajanje iza svog proizvoda.
    Dosad sam sve aparate kupovala Bosch i bila sam zadovoljna sa radom, no rok trajanja je do 10godina, tada kreću raznorazni problemi i skupi popravci.
    Miele mi je tiha patnja al nažalost mislim da su stvarno preskupi za naše hrvatske đepove.
    Sve više sam sklona uzeti aparat sa najduljom garancijom.

  20. #20
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Mslm da je odluka pala, sutra dem u šoping, javim

  21. #21
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Sigurna sam da s Miele neces pogrijesiti, ja imam perilicu i susilicu i odusevljena sam.
    Pikiram na usisavac, a kada mi ode sudjerica, takodjer planiram uzeti Miele.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Sva kućanska aparatura koju imam je Miele i to top modele, kupljeno prije nekih 5 godina...u pećnici je bila riknula elektronika (cca 7tisuća kuna bi koštao popravak bez garancije ), perilica radi, ali ne vidim da išta posebno pere, fleke od soka, rajčice ili krv ostaju kao i nakon pranja u drugim perilicama, sušilica je pregorila, suđerica je bila procurila nakon nepune 2 godine, mikrovalna-tanjur se više ne okreće, one police u friđu, već dvije su pukle (ona plastika sa strane), više ništa neću popravljati, jeftinije mi je kupiti novo, neku normalnu firmu, pa eto sad si još malo razmislite.

    E da, jedini plus (meni) je mala potrošnja struje i vode.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    jedini plus (meni) je mala potrošnja struje i vode.
    Znam da sam dosadna, ali ovo i ja imam na gore spomenutoj LG-ici (

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    172

    Početno

    ewa, je li pala masina?
    bas me iznenadilo ovo sto pise Mondu...
    nego, ja sam moram ovdje pozaliti koji sam sok dozivjela
    znaci priblizava se dan kad cu kupiti susilicu i spomenem to mm kad ce ti on kako mi je narucio vec, da me iznenadi. OMG pukla sam skroz i izderala se... pa to je kao da ja njemu narucim nesto u sto se ni najmanje ne razumijem!! i druga stvar, znam da je on lak na narucivanju bilo cega pa smo par puta zavrsili placajuci usluge ili proizvod potpuno bezveze... uf uf uf... uglavnom, pronasla sam njegovu narudzbu i odmah je otkazala! jos koji je model uzeo... kad sam vidjela... UH! ni blizuuuu!!!! joj joj joj

  25. #25
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj nijntje prvotno napisa Vidi poruku
    ewa, je li pala masina?
    bas me iznenadilo ovo sto pise Mondu...
    nego, ja sam moram ovdje pozaliti koji sam sok dozivjela
    znaci priblizava se dan kad cu kupiti susilicu i spomenem to mm kad ce ti on kako mi je narucio vec, da me iznenadi. OMG pukla sam skroz i izderala se... pa to je kao da ja njemu narucim nesto u sto se ni najmanje ne razumijem!! i druga stvar, znam da je on lak na narucivanju bilo cega pa smo par puta zavrsili placajuci usluge ili proizvod potpuno bezveze... uf uf uf... uglavnom, pronasla sam njegovu narudzbu i odmah je otkazala! jos koji je model uzeo... kad sam vidjela... UH! ni blizuuuu!!!! joj joj joj
    Ha ha ha

    Moj je kupio Candy s kojom smo imali problema, nema sanse da bi opet sam birao.

  26. #26
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Citiraj nijntje prvotno napisa Vidi poruku
    ewa, je li pala masina?
    bas me iznenadilo ovo sto pise Mondu...
    nego, ja sam moram ovdje pozaliti koji sam sok dozivjela
    znaci priblizava se dan kad cu kupiti susilicu i spomenem to mm kad ce ti on kako mi je narucio vec, da me iznenadi. OMG pukla sam skroz i izderala se... pa to je kao da ja njemu narucim nesto u sto se ni najmanje ne razumijem!! i druga stvar, znam da je on lak na narucivanju bilo cega pa smo par puta zavrsili placajuci usluge ili proizvod potpuno bezveze... uf uf uf... uglavnom, pronasla sam njegovu narudzbu i odmah je otkazala! jos koji je model uzeo... kad sam vidjela... UH! ni blizuuuu!!!! joj joj joj
    je je, maloprije, kupili smo ovu http://www.miele.hr/index.php?page=product&id=5431, dolazi sredinom drugog tjedna, prekrasno je ružna, mislim obožavam tako robusna mašine, sva je onako čvrsta i nadam se da će biti sve ok...javim kad padne prvo pranje

    još jedno hvala curke

    i da...zanima me taj saćasti bubanj
    Posljednje uređivanje od ewa : 07.01.2011. at 21:31

  27. #27
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Da imam novca na bacanje, možda bih kupovala te ultraskupe kućanske aparate. No pošto nemam, ne da mi se štedjeti 5 godina da bih kupila uređaj koji se 20 godina neće kvariti. Ionako bi mi za 10 godina dizajn počeo ići na živce.
    Veš mašinu sam kupila od prve mizerne pripravničke plaće, najjeftiniji i najslabiji Gorenje model i evo, već 7 godina radi besprijekorno. Danas bih vjerojatrno odabrala neki jači model, ali ne za 10 ili 15 tisuća kuna. Teško mi je vjerovati da je neki stroj 5 puta bolji zato što je 5 puta skuplji.

  28. #28
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Elinor, ja nemam novca na bacanje, naprotiv..više volim godinu dana otplaćivati kvalitetnu stvar, u ovom slučaju to je nekih 8000kn, nego kupiti tri lošije..eto takva sam..."nisam dovoljno bogata da bi kupovala jeftino"

    a da je bolji od nekih jeftinijih, ne da sam sigurna nego i presigurna

    i još nešto...dizajn mašine mi nikad ne bi mogao ići na živce, jer to nije presudno..kao što vidiš uzela sam jako ružnu heeheheh
    Posljednje uređivanje od ewa : 07.01.2011. at 21:48

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    172

    Početno

    ewa cestitam!!! neces se pokajati!
    svi smo mi razliciti naravno... ja ne bih mogla podnijeti ni losiji model a kamoli neku drugu marku. samo mi padne na pamet moja sveki i njene jeftine masine i problemi s njima...
    evo moje buduce susilice (narucujem cim legne plata ) http://www.miele.hr/index.php?page=product&id=5361
    ovakva mi je i za ves, sa komandama prema gore. jeste da komande nisu identicne (takve ima nizi model susilice) ali nema veze... s tim vec mogu zivjeti

  30. #30
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    ja imam miele sušilici w 7644 i sa ovom perilicom ću je postaviti u zid, jednu na drugu...za sušilicu imam samo riječi hvale, jednoštavno je savršena, tiha, hratko suši, malo gužva i veš je prekrasan kad izađe iz nje.

  31. #31
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa Vidi poruku
    Da imam novca na bacanje, možda bih kupovala te ultraskupe kućanske aparate. No pošto nemam, ne da mi se štedjeti 5 godina da bih kupila uređaj koji se 20 godina neće kvariti. Ionako bi mi za 10 godina dizajn počeo ići na živce.
    Veš mašinu sam kupila od prve mizerne pripravničke plaće, najjeftiniji i najslabiji Gorenje model i evo, već 7 godina radi besprijekorno. Danas bih vjerojatrno odabrala neki jači model, ali ne za 10 ili 15 tisuća kuna. Teško mi je vjerovati da je neki stroj 5 puta bolji zato što je 5 puta skuplji.
    Elinor, moja Miele mašina je koštala oko 6000kn, dok Gorenje ili Candy sličnih karakteristika i kapaciteta košta oko 3000. Tako da to nije 5x skuplje. Također kao i ewa, "nisam dovoljno bogata da kupujem jeftino", što mi se na primjeru veš mašine i ostvarilo, prije Miele sam imala Whirpool i Candy - bačeni novci.

  32. #32
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    jedva čekam svoju gđicu Miele (bar tako zovem sušilicu) heeheh

  33. #33
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa Vidi poruku
    i da...zanima me taj saćasti bubanj
    ja ga ne volim. puno više gužva veš od nog drugog. već sam napisala da moji imaju 2 perilice miele, jedna ima običan a druga ovaj saćasti. ova druga puno više gužva veš. ne znam jel do modela općenito ili do tog bubnja.

  34. #34
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    imamo miele perilicu od useljenja u novi stan (cca 4mj) i ne čini mi se ništa posebnom.
    zapravo malo tugujem za starom AEG-ovom koja je imala mogučnost programiranja unaprijed (odeš van i nariktaš da počne prati za npr. 2h), a naša miele to nema, pa mi malo fali!

  35. #35
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    nikad nisam uključivala perilicu kad nisam doma...tako da mi to ne treba

    a ako ti je to toliko važno trebala si uzeti onu koja to ima, znam da je one jeftinije imaju (govorm o Miele)
    Posljednje uređivanje od ewa : 08.01.2011. at 22:03

  36. #36
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    ja ga ne volim. puno više gužva veš od nog drugog. već sam napisala da moji imaju 2 perilice miele, jedna ima običan a druga ovaj saćasti. ova druga puno više gužva veš. ne znam jel do modela općenito ili do tog bubnja.
    to mi nije jasno..trebalo bi biti drugačije...navodno je i to dokazano u Miele istraživanju, pa to je ipak patentirano kao nešto bolje od onog običnog rupičastog bubnja

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa Vidi poruku
    to mi nije jasno..trebalo bi biti drugačije...navodno je i to dokazano u Miele istraživanju, pa to je ipak patentirano kao nešto bolje od onog običnog rupičastog bubnja
    Veš je jednako zgužvan ko i u bilo kojoj drugo perilici...e i još nečeg se sjetih, ak šibaš centrifugu na 1600 okretaja, nakon nekog vremena će ti potkošulje i majice izgubiti onaj ravni šav i izvitoperit se.

  38. #38
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    "Princip njege rublja koji koristi Miele saćasti bubanj je jedinstvan radi njegove posebne saćaste strukture. Zahvaljujući njoj tijekom pranja se između rublja i bubnja stvara tanki vodeni film po kojem rublje lagano klizi. Rublje je na taj način i optimalno oprano i optimalno njegovano."....evo ipak nema veze sa gužvanem nego manjem uništavanju veša

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa Vidi poruku
    "Princip njege rublja koji koristi Miele saćasti bubanj je jedinstvan radi njegove posebne saćaste strukture. Zahvaljujući njoj tijekom pranja se između rublja i bubnja stvara tanki vodeni film po kojem rublje lagano klizi. Rublje je na taj način i optimalno oprano i optimalno njegovano."....evo ipak nema veze sa gužvanem nego manjem uništavanju veša
    Mogu ti samo reći da to nisam primjetila, a 5godina perem u Miele perilici...ništa posebno ne pere, al stvarno.

  40. #40
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Ni ja ne kupujem jeftino, al kad sam kupovala perilicu suđa, uzeli smo jednu za cca 4000 kn dok je Miele koštala 16000. Činilo mi se pretjerano, zaista ne znam što bi mi ta perilica mogla pružiti više od onoga što mi daje moja whirlpool. Mislim da se ime previše plaća.

  41. #41
    gorka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    VG
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa Vidi poruku
    ..... dok je Miele koštala 16000....
    znam da oni imaju vece cijenu, ali ovoliko

  42. #42
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    svi uređaji koji su preko 10000 kn spadaju u profesionalne, a takvi ipak ne trebaju prosječnoj obitelji....jer ima i drugih firmi koje imaju toliku cijenu profesionalnih uređaja...mislim ipak da si navela najskuplju....ma ja jedva čekav svoje prvo pranjeeeeeeeee

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa Vidi poruku
    svi uređaji koji su preko 10000 kn spadaju u profesionalne, a takvi ipak ne trebaju prosječnoj obitelji....jer ima i drugih firmi koje imaju toliku cijenu profesionalnih uređaja...mislim ipak da si navela najskuplju....ma ja jedva čekav svoje prvo pranjeeeeeeeee
    Pa sve što ja imam doma od Mielea je koštalo preko 10000kn..niti jedan uređaj nije iz one Miele Professional serije, tak da, baš nije točno to što pišeš...i dalje držim da su preskupi u odnosu na druge i na ono kakvi su bili prije 20 godina.

  44. #44
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    mislim da nisi u pravu, jedino je Miele ostao isti po kvaliteti kao i prije 20 god...ali ok tvoje mišljenje

  45. #45
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi smo našu kupili sa nekim debelim popustom koji nam je sredio naš stolar koji nam je radio kuhinju.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da nisi u pravu, jedino je Miele ostao isti po kvaliteti kao i prije 20 god...ali ok tvoje mišljenje
    Jedino Miele, a kak ti to znaš, baš me zanima i ne provociram, stvarno me zanima otkuda ti ta informacija, budući da je 'moj Miele' na nivou neke polupoznate marke.

  47. #47
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    isčitavajući po raznim forumima, iz iz usta stručnih ljudi koji se bave popravcima bijele tehnike, i čuj....tvoj Miele tvoj Miele..ja jedva čekam svoj!!! I drugi put nemoj kupovati polupoznate marke, kupi neku koja ima najveću garanciju.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    172

    Početno

    hej, ovo je tema za faaaanove Miele-ta
    salim se... svako ima pravo na misljenje. ja znam da ewa i ja mirno spavamo znajuci da imamo pouzdane masine...
    ja sam danas vidjela uzivo svoju buducu susilicu!! ljubav na prvi pogled!! jedva cekam!!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Citiraj nijntje prvotno napisa Vidi poruku
    hej, ovo je tema za faaaanove Miele-ta
    salim se... svako ima pravo na misljenje. ja znam da ewa i ja mirno spavamo znajuci da imamo pouzdane masine...
    A kaj misliš zakaj sam ja kupovala Miele i uložila u to cifru za koju sam mogla kupiti recimo neki gradski auto...eto, nažalost meni se Miele pokazao za tu lovu jako loš.

  50. #50
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Gdjica Miele je kod mene danas popodne ili sutra ujutro....spremamo doček heeheheheh

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •