Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: dobar ginekolog u ZG za mamu anđela

  1. #1
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno dobar ginekolog u ZG za mamu anđela

    drage majke anđela,

    postavljam ovo pitanje baš ovdje jer mislim da ste vi najkompetentnije za ovaj odgovor.
    Trebam doktora, strpljivog, pedantnog, stručnog itd. kojem bi otišla moja šogorica koja je u 05/09 izgubila bebu u 38 tj. i od tad ju dr. liječi antibiotikom jer ima stalno bakterije u brisu i neku upalu. Ne znam sad više točno o kojim beštijama se radi, ali meni to osobno izgleda malo predugo, a bez rezultata. S obzirom da ona nije iz ZG, htjela bih da napravi pregled kod nekog novog, recimo neutralnog, u nekom drugom laboratoriju, na nekom novom teritoriju..da dobije drugo mišljenje pa kakvo god ono bilo.

    I sad mi trebate vi...
    Preporuke mogu i na PP, i samo molim, ako netko ne dijeli mišljenje o pohvaljenom dr., da se ovo ne pretvori u raspravu ili ne daj Bože nešto gore.
    I da, pitam direktno vas, jer su mi draže osobne preporuke (a nemam baš vremena čačkati po forumu).

    Puno vam svima unaprijed hvala

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Ja bih ti preporučila dr. Kosa u poliklinici Vili, stručan , stoji iza svojih pregleda i dijagnoza , ali bez nepotrebnih komentra i napuhanog ega. Meni je UZV-om pratio trudnoću sa E. i postavio sumnju na njezinu dijagnozu .

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    slažem se sa sirius. dr. Kos je izvanredan stručnjak

  4. #4
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    nisam iz Zg ali sam čula za dr.Kosa u poliklinioci Vili i dr. Matijevića u istoj klinici.Kod drugog sam bila, odličan.

  5. #5
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    I ja se pridruzujem preporukama za dr. Kosa u Poliklinici Vili, pratio mi je 3 trudnoce. Svaki put su se njegove rijeci i dijagnoze pokazale ispravnima.

  6. #6
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    Preporučam ti dr. Hafnera, inače vodi rizične trudnoće, jedan od boljih dijagnostičara (osobito UZV), radi na Sv. duhu i privatno u Poliklinici Supernova u Savskoj. Vodio moje obje rizične trudnoće, i samo riječi hvale......
    Posljednje uređivanje od kovrčava : 27.12.2010. at 13:24

  7. #7
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    ja preporučam dr latin, isto iz poliklinike vili. ona je stvarno predivna. minus je što se mora dosta unaprijed naručiti. ali moje preporuke idu njoj.

  8. #8
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Poliklinika Vili, prof. Višnja Latin. Vodila mi je prvu trudnoću dok sam živjela u ZG, sve pohvale. Kamo sreće da sam i drugu bila u ZG kod nje. Jednom mi je bio dr. Matijević na pregledu kad je ona bila odsutna i on je fenomenalan. Izuzetno stručan i ima ljudski pristup bez napuhanog ega. Tako da su oboje moji favoriti.
    Dr. Kos, nisam ga upoznala, ali sam čula da je izuzetan stručnjak.

  9. #9
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    U Petrovoj prof.Škrablin i prof.Djelmiš.
    Oboje vrsni stručnjaci na području patologije trudnoće.

  10. #10
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    To je sve dosta individualno, ali moje iskustvo sa Dr. Ivanišević i Dr. Đelmišem u Petrovoj (Prenatal poliklinika) je više nego dobro.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Poliklinika Vili (bilo tko od njih 4), Hrvoje Vrčić poliklinika Hilarus. Za svaku pohvalu!

  12. #12
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    I ja preporucam dr. Hafnera, strucan je, strpljiv, uvijek ima vremena za sva pitanja, ma stvarno je jedan od rijetkih ginekologa koji uz toliko pacijentica dnevno uvijek nade vremena da se svakoj posveti kako treba.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    I ja preporucam dr. Hafnera, strucan je, strpljiv, uvijek ima vremena za sva pitanja, ma stvarno je jedan od rijetkih ginekologa koji uz toliko pacijentica dnevno uvijek nade vremena da se svakoj posveti kako treba.
    slažem se. ovakvi doktori su zbilja rijetkost. da su pored svog zanimanja prvenstveno i ljudi sa srcem i osjećajima. ja sam mu već sad rekla da ako se ikad opet odlučim na trudnoću želim ju vodit kod njega

  14. #14
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno



    evo, želim se (sad kad je taj dio iza nas) zahvaliti svima na preporukama..šogorica je otišla kod dr. Kosa, kaže da je čovjek OK, lijepo su porazgovarali, pregledao ju, i rekao (između ostalog) da i ako ima te beštije, da one nisu prepreka za novu trudnoću...i žena procvjetala...i ubrzo ostala trudna...i rodila malu princezu

    ..postala sam teta, iliti tetka

  15. #15
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Predivno!!! DR. Kos je stvarno izvanredan, od pristupa do strucnosti.

  16. #16
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Moja velika preporuka za Dr. Dmitrović u Novamed centru, ima poliklinika Beta plus gdje je jedan od suradnika i dr. Hafner. Odličan tretmn s vrhunskim stručnjacima.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Vidim da u Zg ima dosta dobrih ginekologa,a ja bih vas molila ako možete da mi malo olakšate izbor,trebao bi mi netko tko uspješno rješava ureaplazmu,jer se ja već više od godinu dana borim sa njom(poslje izgubljene trudnoće),da mogu krenut u pokušaje za novu trudnoću,hvala!

  18. #18
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    jalac nisam iz zgb, pa ti nemam preporuku za ginekologa, ali imala sam ureaplazmu, i pokusavala sa raznim antibioticima u trudnoci i nije otisla dok muz i ja vise od 10 dana nismo pili doksiciklin!!! neznam dali si taj antibiotik pila al on se nesmije u trudnoci, tek sam je se poslije rijesila... kod ureaplazme je mislim bitno da pazis na prehranu, nisam sigurna ali mislim da joj milicni proizvodi pogoduju i da ojacas imunitet , probaj sa beta glukanom, jako je skup ali isplati se jer je navodno najbolji....znaci osim antibiotika malo gledati i na imunitet,,,i sretnooo sa rjesavanjem beštije!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Hvala latika,pila sam doksiciklin skupa sa mužem,a nije se ni smanjila,skroz je <10000,popila sam već četiri vrste ant,ne povlači se.Mlijeko rijetko uzimam,jedino što znam u jutro popiti b.Aktiv,da nakon toliko antibiotika ubacim malo dobrih bakterija.Moja doc je odustala i rekla to je to,ništa ne pomaže i privatno sam bila,ona mi je prepisala ant iz Austrije,ali ništa,kod mene je neuništiva.Sad sam uzimala neke vaginalete na biljnoj bazi za ureplazmu i uz to pijem čaj,pa cemo vidjet,uglavnom neznaju šta više sa mnom,sad sam prepuštena sama sebi,a ja naravno neznam kamo i šta sad.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Oprostite što sam skrenula sa teme,nije mi to bila namjera.

  21. #21
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    jalac antibiotici unistavaju imunitet, posebno ako ih cesto koristis kao sto si ti, ja bi sada na tvom mjestu radila na tome, probaj kupiti onaj beta glukan kao sto sam ti pisala, cajeve, pazi da se kvalitetno hranis, a umjesto bioaktiva, kupi laktogin tablete to ti je oralni probiotik za vaginalnu mikrofloru...radi par mjeseci na tome pa ponovi bris pa onda prema antibiogramu popij antibiotik i to mozda cak 10- 15 dana. to ti je moje misljenje...jos jednom sretno

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Hvala latika

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Šta baš nitko nema dobrog doktora za preporučit,za moj problem?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam ju imala (mrzim tu bestiju Toplo ti preporučam profesora Vrčića i pregled u njegovoj poliklinici Hillarus,meni je uzeo briseve, slao ih na antibiogram ili tako nesto rasčlanio koji mi lijekovi pašu, tkd cijelu trudnocu mi vodi (sad sam 34 tjedna) uspjesno smo se rješili (10 na 6 je bila) i bez ikakvih rizicnih lijekova i slicnog. Tkd za vodenje trudnoce je savrsen i zna sto je bol gubitka djeteta i u potpunosti suosjeca i sve radi od sebe da ti pomogne.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Hvala Sheilla,onda ću njega potražit,pa se možda i ja uspijem riješiti te beštije.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Jalac,
    da li ste uspjeli riješiti svoj problem? Ja imam isti takav slučaj. Molim javite se...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    I meni je prof Vrcic zakon!! Za svaku preporuku!

  28. #28
    zlatokosa avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    128

    Početno

    iz vlastitog iskustva mogu preporučiti prof. Đelmiša i prof. Ivanišević iz Petrove, rade i u Pronatalu na Trešnjevci!
    Posljednje uređivanje od zlatokosa : 08.01.2013. at 20:02

  29. #29
    lisica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    384

    Početno

    Od srca preporučujem svoju doktoricu, Sanju Boras Slivar iz poliklinike Nola. Stručna, učinkovita, topla, samo riječi hvale. doduše mene riješava drugih beštija ali naglasak je na onom riješava!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj zlatokosa prvotno napisa Vidi poruku
    iz vlastitog iskustva mogu preporučiti prof. Đelmiša i prof. Ivanišević iz Petrove, rade i u Pronatalu na Trešnjevci!
    Došlo je vrijeme da i ja odem na kontrolu-savjetovanje kod dr-a nakon dobivenih nalaza. Naravno i ja sam tražila dobrog dr-a s iskustvom posebice što se mog slučaja tiče i dobila sam preporuke za prof Đelmiša i Ivanišević iz Petrove. Za kontrolu kod dr. Đelmiša se dugo čeka i navodno ide u mirovinu, a prof. Ivanišević me uputila da joj dođem u Pronatal. Dakle, nije me htjela primiti u bolnici na uputnicu već bih trebala platiti pregled u njezinoj privatnoj ordinaciji ukoliko želim da se o svemu porazgovara sa mnom. E to me totalno odbilo!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav za sve mame .. Ja isto sam za profesora Vrčića i pregled kod njega ..Ja sam nakon smrti svoje prve bebe čekala 7 godina do rođenja svog drugog djeteta i mogu samo reći veliko hvala od profesoru Vrčiću za mene nama boljeg gino...

  32. #32
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Kako doći do dr. Matijevića ako sam iz Varaždina? Mogu li onda otići k njemu na pregled na Sv. Duh ili radi i negdje privatno? Čujem samo riječi hvale za njegovo ponašanje i stručnost, nekako bi htjela doći do njega i dobiti od njega stručno mišljenje s obzirom na eventualni 4. CR.

  33. #33
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj V&NMama prvotno napisa Vidi poruku
    Kako doći do dr. Matijevića ako sam iz Varaždina? Mogu li onda otići k njemu na pregled na Sv. Duh ili radi i negdje privatno? Čujem samo riječi hvale za njegovo ponašanje i stručnost, nekako bi htjela doći do njega i dobiti od njega stručno mišljenje s obzirom na eventualni 4. CR.
    Ako misliš na dr Matijević Ratka, on ti je predstojnik Klinike u KB Merkur.

  34. #34
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    Ako misliš na dr Matijević Ratka, on ti je predstojnik Klinike u KB Merkur.
    Ne znam točno kako mu je ima, samo po prezimenu znam, koliko mi se čini žene su ovdje govorile da radi na Sv. Duhu. Ili je možda prije radio?

  35. #35
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj V&NMama prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam točno kako mu je ima, samo po prezimenu znam, koliko mi se čini žene su ovdje govorile da radi na Sv. Duhu. Ili je možda prije radio?
    Prije je radio na Sv.Duhu i privatno u poliklinici Vili.

  36. #36
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    Prije je radio na Sv.Duhu i privatno u poliklinici Vili.
    Pogledat ću onda u Viliju, hvala ti pepi !

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •