Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Preporuka endokrinologa

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno Preporuka endokrinologa

    Cure, da li se koja od vas nakon bezbroj neuspješnih stimulacija susrela sa pretjeranom dlakavošću? Naime, pojavile su mi se crne dlačice na bradi, nadusnica, bedra... Očajna sam, ne znam kome da se obratim? Da li idem prvo gineklogu, endokrinologu, dermatologu, kozmetičaru?

    Čitala sam da se radi o povišenim vrijednostima muških hormona, ali ne znam kojih? Htjela bih otići u neki privatni labos i izvaditi ih, ali ne znam koje da tražim? Zar je moguće da su gonali, menopuri, klomifeni i ostali lijekovi napravili svoje? I ako znate bilo što, molim vas...

    Sada, kada sam odlučila izaći iz ove MPO priče, kada sam odlučila živjeti punim plućima i konačno se opustiti, čini se da neće biti tako. Ne mogu zamisliti da ću nakon svega, opet morati koristiti kontracepciju ili ipak postoji neki drugi lijek?

    Ako znate kojeg dobrog endokrinologa (može i privatnik), najljepše vas molim info.

    I oprostite ako sam na krivom mjestu za postavljanje ovog pitanja, ali mislim da mi neka od vas ipak može najviše pomoći.
    Puno hvala

  2. #2
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    VV dr.Kristijan Peroš

    privatno poliklinika Leptir dr.Ante Škaro

    oba odlična,znam ja bila...a kao zdravstveni djelatnik jaaako sa izbirljiva..

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Draga Kiara, hvala na info.
    Malo sam gledala po webu, ali mi nije jasno, zar su oni endokrinolozi?

  4. #4
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Yes...Peroš radi na VV kod njega se trenutno kontroliram..prije par godina mi Škaro operirao tumor štitnjače i sve moguće hormone i endokrinološku obradu sam dugo radila kod njega,ali mi je privatno postalo preskupo stalno se kod njega kontrolirati pa sam prešla na VV..

  5. #5
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Škaro je kirurg, a ne endokrinolog.

  6. #6
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    Škaro je kirurg, a ne endokrinolog.
    da,ali radi i endokrinu.

  7. #7
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Acitam po ovom opisu dlakavosti koje si navela mozda imas visak androgenih hormona.Ja sam imala dlake po bradi zulufima na drbuhu i ledjima i imala sam jako povisene androgene hormone,policisticne jajnike i pila sam terapiju Dijane 35 skoro 6 godina.Sve to mi je pocelo sa 16 godina.Naravno isla sam endokrinologu i on mi je ordinirao koje pretrage moram napravit,tako da ti je najbolje ic endok, da be veze ne vadis puno puta krv

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Draga Lastavica, možeš li mi dati ime endokrinologa kod kojeg si išla? Može i na pp.

  9. #9
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ja idem na Rebro kod prof Koršića,al i prof Kaštelan je super doktor tako da jedan od njih dvoje si izaberi

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Lastavica, puno, puno hvala. Prepostavljam da je prof. Kaštelan također na Rebru? A da li oni rade i privatno? Nisam baš za varijantu preko HZZO-a zbog dugog čekanja. Malo sam proguglala i pronašla dr. Vrčića u poliklinici Hilarus, pa me zanima ako netko zna nešto više o njemu. Lp

  11. #11
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ne znam dal rade privatno,ja radim na Rebru pa zato idem tamo. Privatno je jako dobar dr Perkovic on radi u poliklinici Sunce tamo je moja mama isla kod njega on je tamo s Rebra otiso i jako ga svi hvale.Samo kaj kak prof Koršić kaze da su privatnici industrija novaca.Ja zasad imam tu srecu da radim u zdravstvu pa ne cekam kod njega ,a i nemogu jer sad u trudnoci on hoce svaka 4 tjedna vadit hormone i korigira mi Eutirox

  12. #12
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    i ja sam zabrkatila i odlakavila nakon ovih 8 stimulacija....

  13. #13
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Ja sam takva cijeli život, nisam to nikada ni povezivala s MPO postupcima.

  14. #14
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ja to povezujem sa svojih 37 godina. sjećam se jedne epizode oprah showa kad je rekla da po divljim dlakama na bradi možeš skužiti koja je žena prešla 30.

  15. #15
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ja to povezujem sa svojih 37 godina. sjećam se jedne epizode oprah showa kad je rekla da po divljim dlakama na bradi možeš skužiti koja je žena prešla 30.
    Genijalno !

    Acitam, držim palčeve da se riješi, ako propadnu liječnički, uvijek postoji i kozmetički način.

  16. #16
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Obavezno kozmeticki jer se svih dlacica nebudes rijesila,ja i dalje imam na bradi koje cupam pincetom,pa kad mi se neda cupat a muz vidi onda veli da se nisam obrijala.Imam ih jedno 10 crnih dlacica. Mislim da se ima pravo na uputnicu ako je medicinski razlog za elektrodepilaciju tak je meni moj dr opce prakse rekao kad sam imala 17 godina al onda me bilo strah jer sam mislila da to jako boli.

  17. #17
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Ja bih trebala preporuku privatnog endokrinologa, ima li savjeta?

  18. #18
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    molila bi preporuku za endokrinologa u Rijeci ako znate,u bolnici sam naručena tek za 4 mj. a to mi je puno za čekati..hvala

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    jel tko bio u vinogradskoj kod endokrinologa , kakva su iskustva ili da radije idem na Vuk vrhovec.

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    istina moj problem nema veze s podforumom, ali naslov ima

  21. #21
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Juče sam pitala na zdravlju odraslih, nisam dobila odgovor, pa da pokušam ovdje.

    Molim preporuku za dobrog endokrinologa. Treba bratu (povišen prolaktin). Ima svog endokrinologa ali bi on potražio drugo mišljenje. Njegovom je uza specijalnost dijabetes a njemu bi ipak trebao drugačiji.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Na uputnicu dr. Lucijanić kbc Dubrava.
    Privatno poliklinika Lacić
    Posljednje uređivanje od Libra : 16.08.2018. at 13:13

  23. #23
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Hvala

  24. #24

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ima li netko preporuku za endokrinologa, privatno?
    Htjela bi čuti mišljenje endokrinologa koji će biti u stanju povezati i razumjeti odnos hormoni štitnjače- spolni hormoni.
    Postoji li takav, takva i gdje?
    Hvala na preporukama?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •