Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 327

Tema: Gdje su lijekovi najjeftiniji?

  1. #151
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Ako nekoga zanima ja sam sad sad zvala Puregon Pen 900 IU u Brezicama kosta 210 €.
    Meni je u protokolu jos Orgulatran 0.25 mg i Brevactid 5000 IU , rekla je da ju nazovem za sat vremena da ce provjeriti jel misli da nemaju pod tim imenom.

  2. #152
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Evo da i ja osvježim informacije o Menopuru. U ljekarni Mandis Pharm kod Bundeka (imaju više lokacija) je 156 kn.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj aprilili prvotno napisa Vidi poruku
    Ako nekoga zanima ja sam sad sad zvala Puregon Pen 900 IU u Brezicama kosta 210 €.
    Meni je u protokolu jos Orgulatran 0.25 mg i Brevactid 5000 IU , rekla je da ju nazovem za sat vremena da ce provjeriti jel misli da nemaju pod tim imenom.
    ne znam da li ćeš Orgalutran uspjeti dobiti preko njih. ja sam ga htjela kupiti, ali im je bio problem naručiti ga jer ga njihov stalni dobavljač ne drži. i mislim da su mi rekle da je cijena oko 50 eura, tako da je u Hrvatskoj ispao jeftiniji

  4. #154
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj tetadoktor prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam da li ćeš Orgalutran uspjeti dobiti preko njih. ja sam ga htjela kupiti, ali im je bio problem naručiti ga jer ga njihov stalni dobavljač ne drži. i mislim da su mi rekle da je cijena oko 50 eura, tako da je u Hrvatskoj ispao jeftiniji
    Da rekli su mi da nemaju. Ja sam odlucila da cu kod njih uzeti samo Puregon Pen . A jel znas jel se dobije taj Pen s kojim se pika ili se treba posebno naruciti?

  5. #155

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Pozdrav

    jel mi moze netko od vas pomoci u vezi lijekova u sloveniji....radi se o gonalu f u penu...dal su tamo jeftiniji i gdje ih narucujete????
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 04.06.2014. at 13:25

  6. #156

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav

    jel mi moze netko od vas pomoci u vezi lijekova u sloveniji....radi se o gonalu f u penu...dal su tamo jeftiniji i gdje ih narucujete????
    Hellou, ja sam ti Gonale uzela u slo, al ne pen nego inekcije 75iu- i to sam platila 28 eur svaku. Upit sam postavila mailom a naruciti sam otišla osobno al su mi rekli da mogu i telefonom. Ako te jos bilo sto interesira slobodno se javi u porukama

  7. #157
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Ja sam Puregon 900 i.j. naručila telefonski u ljekarni u Ljubljani. Ampula + iglice za pen košta 317 EUR.
    Ista cijena je i u ljekarni u sklopu bolnice Rebro ali kod nas se trenutno u cijeloh RH može nabaviti Puregon koji traje do 30.06.2014. a 23.06.2014. će tek pustiti novu seriju. Zbog toga sam nabavila u Ljubljani.

  8. #158
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam Gonal injekcije, istu dozu, kupila u Zagrebu za 214 kn, što je oko 3 kn skuplje neg u Sloveniji.

  9. #159
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Cure, nova sam na forumu..
    Ako neka od vas ima volje da mi (može PP) pošalje
    cijene ljekova/injekcija za MPO..
    MM i ja se spremamo na jesen u postupak privatno, pa da barem otprilike
    znamo kolko novaca će nam trebati... Iako ne znam kolko će
    mi trebati i kojih ljekova, al etoo..
    Sretno svima

  10. #160

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Madlen prvotno napisa Vidi poruku
    Hellou, ja sam ti Gonale uzela u slo, al ne pen nego inekcije 75iu- i to sam platila 28 eur svaku. Upit sam postavila mailom a naruciti sam otišla osobno al su mi rekli da mogu i telefonom. Ako te jos bilo sto interesira slobodno se javi u porukama
    Hvala....al neznam dal se isplati ici u sloveniju...zvala sam sve moguce ljekarne i cijene su u 10 kn razlike....ipak je ljekarna filipovic u zagorskoj najjeftinija.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala....al neznam dal se isplati ici u sloveniju...zvala sam sve moguce ljekarne i cijene su u 10 kn razlike....ipak je ljekarna filipovic u zagorskoj najjeftinija.
    Pa da ako si iz zg vjerojatno ti je to isplatljivije, ja živim blizu granice i meni je ispalo za sve lijekove koje sam trebala 600 kn jeftinije, al ja sam trebala stvarno puno svega
    Nek ti bude sretno ko meni (uspješno iz prve)

  12. #162
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala....al neznam dal se isplati ici u sloveniju...zvala sam sve moguce ljekarne i cijene su u 10 kn razlike....ipak je ljekarna filipovic u zagorskoj najjeftinija.
    Pošto je u Zagorskoj?

  13. #163

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    gonal f u Filipovic je cca 200 kuna za cash, za kartice je skuplje

  14. #164
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Hvala. Ja sam platila 214 kn.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Madlen prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da ako si iz zg vjerojatno ti je to isplatljivije, ja živim blizu granice i meni je ispalo za sve lijekove koje sam trebala 600 kn jeftinije, al ja sam trebala stvarno puno svega
    Nek ti bude sretno ko meni (uspješno iz prve)
    Hvala ti draga moja
    Bitno je da sam jako optimisticna
    Cestitam i nek bude skolska

  16. #166
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj perlica55 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nova sam na forumu..
    Ako neka od vas ima volje da mi (može PP) pošalje
    cijene ljekova/injekcija za MPO..
    MM i ja se spremamo na jesen u postupak privatno, pa da barem otprilike
    znamo kolko novaca će nam trebati... Iako ne znam kolko će
    mi trebati i kojih ljekova, al etoo..
    Sretno svima
    Ovisi koje lijekove ćeš koristiti.
    Mi smo u prvom stimuliranom IVF-u potrošili oko 4000, a u ovom 5900 (koristili smo skuplje lijekove i koju ampulu više).

  17. #167

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Cure neznam gdje da postavim pitanje pa cu pokusati ovdje. Dali je neka od vas nosila lijekove u avionu i dal se to uopce smije?

  18. #168
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    naravno da se smije..pa kako bi dijabetičari onda letjeli avionom recimo..jedino bi ja na tvom mjestu uzela ipak nalaz od doktora sa sobom jer oni znaju zezat za sve što nisu imali prilike vidjeti ili rijetko vidjaju pa da se ne natežeš tamo s njima..to pod uvjetom da ti ide u ručnu prtljagu..ako ide dolje onda nikom ništa..mislim ja nisam nosila lijekove u avion nego govorim samo po logici..

  19. #169

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Da tak sam i ja mislila za ovu dolje prtljagu jer se nebi s njima natezala jer bi trebala brdo toga nositi a sad jedna teta u ljekarni kaze da gonal f pen treba u frizider a druga kaze ne....?????

  20. #170
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Smije se. Stvar je u tome što nosiš i igle i šprice i tekućinu,pretpostavljam. Obavezno ponesi potvrdu liječnika. Uputstva imaš na stranicama Croatia Airlinesa.
    Gonal F pen se drži na hladnom mjestu, po pravilu. Pretpostavljam da si ovdje mislila možeš li ga ili ne držati nekako na hladnom tijekom leta?

  21. #171
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    ma meni je sestra za puregon koji je već smiksan, znači nije odvojen prah i otapalo rekla da se mora držati u frižideru,ali na kutiji piše da se može držati ili u frižideru ili na sobnoj temperaturi do 25 stupnjeva..a gonal ja mislim čak nije niti smiksan unaprijed nego imaš prah i otapalo tako da to još prije možeš čuvati na sobnoj temperaturi..

  22. #172

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Amazonka i red hvala vam..
    amazonka nemogu ti poslati pp, neznam zasto.

  23. #173

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    6

    Početno

    dal se dobije Ovitrelle 250 mikrograma, 0,5 ml bez recepta? kakva je cijena?

  24. #174

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Da li netko zna kolike su aktualne cijene za
    - Puregon 900
    - Puregon 300
    - Cetrotide 0.25mg
    - Crinone gel
    i u kojoj ljekarni?

  25. #175

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Bananka, ne znam točne cijene, ali su lijekovi tradicionalno najjeftiniji u ljekarni Filipović na Zagorskoj cesti ako se plaća gotovinom. Nazovi ih i sam pitaj što te točno zanima.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    tetadoktor, hvala ti
    Nazvati cu ih pa javim cijene.

  27. #177
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam sve lijekove kupovala u Mandispharmu (ima ih više u Zg-u). Činili su mi se ok cijenom, pa možeš usporediti.

  28. #178

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Evo ovako, usporedba ljekarna Pablo (Ilica 119) i ljekarna Filipović (Zagorska)

    Puregon 900 je cca. 38kn skluplji nego u ljekarni Filipović za cash, a
    Brevactide 5000UI je cca. 25kn jeftiniji nego u ljekarni Filipović za cash.
    Orgalutran je 2kn skluplji nego u ljekarni Filipović za cash.

    Sveukupno je u Filipovića 16kn jeftinije ako kupujete za cash, a za karticu je svakako jeftinija ljekarna Pablo za 140kn za pojedinačne navedene ljekove.
    Naravno sve ovisi i o količini koja vam je potrebna.

  29. #179
    ivaancicaa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    10

    Početno

    One kojima treba Klomifen, u Neumu u ljekarni je 22kn..ja sam kupila prije par dana tako da je provjerena informacija..

  30. #180

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    54

    Početno

    pozdrav cure.

    da li je možda koja od vas nedavno kupovala menopur i cetrotide u mađarskoj?
    znate možda cijene?
    puno hvala.

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Zdravo cure.

    Zanima me da li nabavljate sve ove lijekove na recept ili se može bez? Najviše me zanima za Hrvatsku i Sloveniju.. Smo u prvom stimuliranom IVF i treba mi Puregon i Difelerlin..

  32. #182
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ak ideš privatno, kupiš obavezno uz recept. Ak ideš prek HZZO-a dobiš ljekiće u bolnici.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Hrv
    Postovi
    40

    Početno

    Neznam jesam falila temu ali molim za pomoc,ako netko zna ljekarnu u kojoj lijekove mogu kupit na rate.
    Hvala

  34. #184

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Luli prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam jesam falila temu ali molim za pomoc,ako netko zna ljekarnu u kojoj lijekove mogu kupit na rate.
    Hvala
    Mozes u ljekarni filipovic a mozes i u pablo ljekarni u ilici 191...
    Cak su iste cijene gonala u penu za ostalo neznam...to mi je frendica rekla.
    Ja sam svoje u bolnici kupovala i oni su mi tamo davali.

  35. #185
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Kak to d si u bolnici kupovala lijekove? Nisam znala za to.

  36. #186

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Kak to d si u bolnici kupovala lijekove? Nisam znala za to.
    Sadie imaju ljekarnu u bolnici kao sto i vv ima....
    Normalna gradska ljekarna i cijene gonala ista kao i u hr pa tako da nisam htjela nositi odavde.
    Da napomenem da se radi o klinici u Skoplju koja pastupke radi i preko fonda a i privatno....

  37. #187

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Hrv
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mozes u ljekarni filipovic a mozes i u pablo ljekarni u ilici 191...
    Cak su iste cijene gonala u penu za ostalo neznam...to mi je frendica rekla.
    Ja sam svoje u bolnici kupovala i oni su mi tamo davali.
    Hvala

  38. #188

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Bok curke

    Budući da vi sve znate eto me s pitanjima...

    Pitala sam dokića koje ćemo lijekove koristiti u sljedećem ciklusu..to mi je prvi ivf..i veli puregon 150 IU/dne, 8 dana, dakle 1200 IU ( u penu, jedan od 900 i jedan od 300) i još 3 orgalutrana..štopericu još ne znam koju..
    E pa kako mi je sve prvi put u ništa se ne kužim..zanima me gdje mogu ove lijekove kupiti najjeftinije?Ima li tko br tel ili naziv ljekarne koju spominjete u Brežicama?Gdje bi to mogla kupiti u Zagrebu najjeftinije?Da li se taj pen i igle kupuju posebno ili se to dobije s lijekovima?Imam doma neki pen što dajem djetetu hormon rasta (genotropin), ne znam da li je to isto, da li mogu to iskoristiti?Ili možda mogu naći nekoga tko je koristio taj puregon pen pa iskoristiti, jel to moguće ili je to nešto za jednokratnu upotrebu?
    Negdje sam čitala da je razlika u cijeni ako je pen ili 'normalne' injekcije..oprostite što se tako izražavam ali ne znam ni o čemu točno pričam pa me zanima što mi je isplativije?
    I ne kužim što mi je rekao 3 orgalutrana..jesu li to neke određene doze? Za što je to uopće?

    Puno vam hvala

  39. #189

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Evo ako koga zanima..sad sam zvala Podobnika i ljekarnu Filipović i cijene su ovakve

    Podobnik:
    Puregon 900 IU-2600kn, 300 IU-950kn
    Orgalutran 1 amp-320 kn
    Ovitrelle- 290kn

    Filipović:
    Puregon 900IU-2616kn-> za gotovinu jo 5% popusta- 2485kn, 300IU (trenutno nema pa nije sigurna)-872kn
    Orgalutran 1 amp- 310kn-> popust 5%- 295kn
    Ovitrelle 1 amp- 260kn
    Brevactide 1500 IU- 80kn, 5000 IU - 146 kn

    Još čekam info za Brežice..

  40. #190

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    fuksija imas gore na vrhu stranice cijenu puregona u brezicama post od aprilili....
    Inace su slovenci jeftiniji koliko sam mogla procitati ovdje na forumu i to ona ljekarna u brezicama kod lidla...
    Neznam bas dal ce ti na mail odgovoriti...bolje je da zoves.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 23.02.2015. at 17:34

  41. #191

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Hvala ali taj post je dosta stariji pa ne znam jel ti jos vrijedi..budem ih sutra zvala..valjda cemo se uspjeti sporazumjeti..
    A kako je to sad s prijenosom lijekova prek granice budući da smo u EU..da li treba ista igdje prijavljivati?

  42. #192

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Fuksija, ne treba nista prijaviti jer nema vise carinske kontrole na granici, samo je jos policija koka pogleda osobni dokument npr osobnu iskaznicu.
    Javi nam pls aktualne cijene puregon 900 i 300 i ako pitas za ostale cijene lijekova.
    Posljednje uređivanje od Bananka : 24.02.2015. at 06:54

  43. #193

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Fuksija, a vezano za tvoj prijasnji upit:
    - meni su u 10/2014 u ljek.Filipovic nudili PuregonPen besplatno uz Puregon900
    - a Orgalutran je isto injekcija koja potice js da pocinju sazrijevati (koliko se sjecam) to se takoder daje u trbuh od negdje 5-6dana odn.kako lijecnik napise u protokol.
    Posljednje uređivanje od Bananka : 24.02.2015. at 07:01

  44. #194

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    fuksija dobro ti je bananka napisala....nista se ne prijavljuje...prije cure jesu radi povrata poreza.

    Koliko znam taj puregon pen jednom kupis i poslije samo ampulu promjenis kad potrosis dozu...neka me isprave cure ako grijesim.

    A za informaciju pa koga zanima tocne cijene iz brezica.
    Sa racuna od frendice koja je bila u prvom mjesecu u postupku.

    Cetrotide 38,64 €
    Gonal f pen 300 i.j. 103,32 €
    Gonal f pen 450 i.j. 153,87 €

    Gonal f pen 900 i.j. 305,50 €

    Menopur nemoze na komad vec kutija od 10 ampula po 75 i.j. je 190 €.

    Na gotovinu nema popusta.

    Ljekarna Trnje
    Trdinova 1, kod Lidla.
    07/ 49 94 740

  45. #195

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    A ja sam gledala neku drugu ljekarnu.. Črnelčeva cesta..tako nesto..jel to svejedno?

  46. #196

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    A ja sam gledala neku drugu ljekarnu.. Črnelčeva cesta..tako nesto..jel to svejedno?
    Nije isto....vjerovala ili ne ta moja prijateljica je zvala tri ljekarne u brezicama i ova je najjeftinija bila.
    ona je morala odnijeti akontaciju.

  47. #197

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Fuksija neznam koju dozu lijekova trebas i kakva je situacija kod tebe al ja da sam prije znala za Elonva pitala bi svog mpo dr.
    Elonva cini mi se dodje oko 700 € i djeluje ti za 7-8 dana stimulacije....znaci samo ta jedna inekcija.
    Onda po potrebi se doda ako treba jos kad se obavi uz.
    Elonva je isto FSH.
    U mom slucaju bi sigurno prosla jeftinije da sam isla sa Elonvom.
    Dodao bi se jos koji gonal i merinal....al nisam znala tada...pa vrijedi ti pitati...nista te nekosta.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 24.02.2015. at 14:06

  48. #198

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Hvala LaraLana, ali mene bi to izašlo još više jer meni trebaju 1200 IU puregona i 3 kom orgalutrana

    Sad sam zvala ljekarnu Brežice i jedva se sporazumjela jer ja ništa slovenskog ne znam pa sam samo brojeve jedva polovila..ovako..
    puregon pen 900 IU je 318 €, 300 IU je 71 €, a orgalutran 40 €
    Treba im 2-3 dana od narudžbe da lijek dođe i treba osobno ostaviti akontaciju, otprilike pola iznosa..

    Moje pitanje vama, da li ja mogu uzeti 4x po 300 IU jer meni treba 1200 ili baš moram 900+300 IU? jer me tako izađe jeftinije..4x71€=2186kn ..ako baš moram uzeti 900+ 300 onda mi se ne isplati ići jer me dođe to skupa 2995kn a kod Filipovića bi mi bilo 3357kn

    Ja se nadam da sam dobro shvatila za tu cijenu od 71€..stvarno ne kužim slovenski..
    I zvala sam i ljekarnu Trnje ali oni ne znaju cijenu i rekli su da zovem baš ovu ljekarnu da oni znaju i da imaju isto..

    Eto, ako znate još koju ljekarnu u Brežicama, preporučite..

  49. #199

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala LaraLana, ali mene bi to izašlo još više jer meni trebaju 1200 IU puregona i 3 kom orgalutrana

    Sad sam zvala ljekarnu Brežice i jedva se sporazumjela jer ja ništa slovenskog ne znam pa sam samo brojeve jedva polovila..ovako..
    puregon pen 900 IU je 318 €, 300 IU je 71 €, a orgalutran 40 €
    Treba im 2-3 dana od narudžbe da lijek dođe i treba osobno ostaviti akontaciju, otprilike pola iznosa..

    Moje pitanje vama, da li ja mogu uzeti 4x po 300 IU jer meni treba 1200 ili baš moram 900+300 IU? jer me tako izađe jeftinije..4x71€=2186kn ..ako baš moram uzeti 900+ 300 onda mi se ne isplati ići jer me dođe to skupa 2995kn a kod Filipovića bi mi bilo 3357kn

    Ja se nadam da sam dobro shvatila za tu cijenu od 71€..stvarno ne kužim slovenski..
    I zvala sam i ljekarnu Trnje ali oni ne znaju cijenu i rekli su da zovem baš ovu ljekarnu da oni znaju i da imaju isto..

    Eto, ako znate još koju ljekarnu u Brežicama, preporučite..
    Fuksija ja mislim da to nema veze od koliko jedinica ces ti kupiti puregon pen.....bitno je da si das dnevnu dozu koju ti je dr rekao.
    To nije jednokratno i mozes dozirati kako ti i koliko treba.
    Moja prijateljica je sebi gonal pen u bedro davala i kaze da ubod nije niti osjetila. Mislim da i puregon mozes u bedro i ostatak u frizider za iduci dan.
    Orgalutran ispade sad da je jeftiniji u filipovica!!!

  50. #200

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Da, orgalutran ispada jeftinije kod filipovića

Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •