Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 146

Tema: Test negativan, a svi simptomi trudnoce tu?!

  1. #51
    majda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Kisica

    To sam otisla kod svoje opce prakse i rekla kakav je problem i da mi kasni skoro tj dana, i ona meni sve pod navodnike stavila,moze bit upala,mozda si trudna bla bla,i ponavljala je non stop da misli da sam trudna i da se narucim ginekologu,medjutim termin sam dobila kako sam napisala,nisam ni na uzv isla ni mokracu davala ni nista ,samo tako u 4 oka mi je dala Amoksicilin tako da ne znam sta da radim..joooj

  2. #52
    bubi0802 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno

    nemoj ga piti ako ima imalo sumnje sa si trudna

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Bok svima,
    evo moje situacije...planiramo bebu, bila kod ginića koji je kada me pregledao ultrazvukom rekao da imam policistićne jajnike i da ne vidi ovulaciju na vidiku (to je bilo 6.7) a po ps-u bi mi tada trebali počet plodni dani...uglavnom...kasni mi 12 dana..sto je čudno(uvjek bi mozda 2-5 dana max), test sam napravila 2 dan kašnjenja i bio je negativan. sada sam vać zivčana pa neznam kasni li mi od nervoze ili ...simptomi su glavobolja, razdražljivost, obilan bjeli prozirni rijetki iscjedak koji je jučer postao žučkasto smeđi...uglavnom simptome menge nemam...

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    e da zaboravih dodati i zatvor(s tim inaće nikada nemam problema) i stalno mi se piški...

  5. #55
    Ines_ avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    4

    Početno

    Bok!
    ovo mi je poznato Također imam policistične jajnike, ali i gadne priraslice na lijevom jajovodu.
    Meni se užasno spavalo, kasnila mi je M. 12 dana, imala sam jaka probadanja na području lijevog jajovoda i zatvor je bio grozan. Svi ginekolozi su me uvjeravali da će taj jajovod što prije morati van i da desnog jako pazim jer uz moje jajnike vrlo je mala vjerojatnost za trudnoću. Uz takve dijagnoze + hipotireodizam nisam ni planirala trudnoću. Naručila sam se na pregled, uvjerena da idem na operaciju. Na pregledu mi je doktor rekao da su mi jajnici katatrofa, hidrosalpings je ogroman, ali misli da neće raditi probleme jednom malom mjehuriću na rubu ekrana. Tada sam bila trudna 5 tjedana
    Sada sam u 23 tjednu sasvim uredne trudnoće i uživam u lupkanju svog malog čuda. Čak su se i hormoni štitnjače sredili sami od sebe
    To što imaš policistične jajnike ne znači ništa, ne vjeruj njihovim pesimističnim prognozama. Možda je još malo rano za test (ne znam, nikada ga nisam radila) ali želim ti jedan lijepi plusić

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Ciao,

    moj "problem" je slijedeći. Zadnja menstruacija mi je bila 23.6.2012 (prvi dan i trajala je oko 3-4 dana) nakon toga još uvijek nije došla inače je redovna :/ Danas sam bila kod ginekologa i imala sam negativan test (testirao je samo vodu). Ja sam isto radila 2 testa u zadnjih 7 dana i bili su negativni. Neke posebne simptome trudnoće nemam osim da sam pospana, boli me trbuh kao da ću da dobijem, leđa me isto malo bole, podriguje mi se lol i prošlog tjedna sam non stop morala da idem na wc, a posebno čudno mi je bilo prošli ponedjeljak navečer sam osjetila dva krugića u predjelu jajnika koje sam mogla da napipam prstima, sutra su bili manji ali se osjećalo kao da je natečeno, danas kad sam to rekla doktoru rekao je "otkud znaš da je krugić" lol rekla sam pa valjda znam šta sam osjetila jer je bilo tako pipljivo. Prije ca. sat vremena sam primjetila neki blijedo smeđi iscjedak. Već sam tako histerična jer su testovi negativni. Da li da idem raditi beta test ili da sačekam još nekoliko dana? Hvala

  7. #57
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Pipi_pipi prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da cu upravo to i uciniti...kako sam nestrpljiva, sigurno cu otici privatno izvaditi betu, malo si izbijem 150kn iz djepa i muz me zadavi, al morat cu...samo me sve jedno interesira dal se netko susreo sa slicnim "problemom" i dal je moguce da cak tri puta test bude negativan...a ja se osjecam tako trudno, mozda jer negdje u sebi to zapravo i zelim...al kakav sam pehist prije neg dobim rezultate bete doci ce i vjestica hehe

    meni je test bio negativan a bila sam trudna..7 dana izostanka test gravidex negativan kod ginekologice,a par dana kasnije pozitivan..onaj najjeftiniji
    Posljednje uređivanje od MELANIE : 31.07.2012. at 17:05

  8. #58
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Svakako napravi betu jer si onda sto posto sigurna na čemu si. Menstruacija može kasniti zbog stresa, hormona,....Meni je jednom kasnila mjesec dana, isto sam radila testove (svi negativni) i onda sam na kraju otišla ginekologu i napravila betu i negativna je bila. Nikad mi se to nije prije dogodilo, a ni nemam policistične jajnike, na uvz je sve bilo u redu.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima . Ovdje sam nova. Citala sam malo po forumima o testovima. inace imam vrlo uredan ciklus 28-30 dana. Medjutim sad prije nego sto sam trebala dobiti imala sam zatvor. Menstruaciju nisam dobila i sada je proslo vec 7 dana. danas sam opet radila test, negativan je. prvi test sam radila 4 dan nakon izostanka menstruacije isto negativan . Nikada mi se nisu dogadjali ovakvi simptomi. Učestalo mokrenje, osjetljivost na miris dima, bezvoljna sam, tjedan prije imala sam zatvor, i grudi me jako bole. imam lagana probadanja u donjem dijelu, lagano mi se vrti u glavi. i svaki put mislim e bas cu sad dobiti , kad ono nista. ne zelim jos ici kod ginekologa, mislim da je rano. Ne mislim da je bilo nekih stresnih dogadjaja u zivotu a i prehranu nisam mjenjala. zeljela sam vas pitati, za koliko da ponovim test ako menstruacija ne dodje? i u biti dali ima smisla praviti test ili cekati jednostavno dali ce se nesto dogoditi.
    i da, zacudo svi oko mene mi nabacuju da sam trudna cak i ime daju, iako im nisam nista rekla :D :D :D

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Otidji izvaditi bHCG. To je najpouzdanije, nalaz isti dan

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1

    Početno

    ja sam također radila tri testa: dan prije ocekivane menstruacije,na dan kad sam trebala dobiti menstruaciju i dan poslije. sva tri bila negativna...a trudnoca je bila tu.bez nekih simptoma. i jos sam neznajuci da sam trudna podvrgla se operaciji nosa i bila pod opcom anestezijom.i sad me strah da to nije naudilo bebi.a te proizvođače testova bi najradije tuzila,jer su kao stoposto tocni,mos si mislit...

  12. #62
    Su1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    100

    Početno

    Niti 1 vam kucni test nije 100%pouzdan, to vam i proizvodaci navode. Uvelike ovise o razini bHCG-a, dobu dana kad ste ga napravili(1.jutarnja mokraca je najpouzdanija zbov povisene razine hormona).

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    2

    Početno imam simtome trudnoce a nisam trudna test pokazuje negativno

    imam isti problem imam sve sintome trudnoce a test pokazuje negativno vec treci put radim taj test i po treci put je negativan neznam sta da radim...

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    2

    Početno

    i ja imam isti problem imam sintome a test vec treci put negativan sta da radim???

  15. #65

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    1

    Početno

    evo i mene. grudi me užasno bole, onako sam dodir grudnjaka na njih mi je bolan, osjećam ih cijelo vrijeme. jučer sam u šetnji trgovačkim centrom prolazeći pokraj vitrine sa svježim mesom morala začepiti nos koliko mi je smrdjelo (i inače mi smrdi jer sam vegetarijanac, ali nikada toliko), temperatura mi je 36,8 ali ne znam trebam li to pripisati ovim vrućinama. test sam radila i negativan je. ciklusi su mi neredoviti tako da ne znam kad bih trebala dobiti mengu. je li moguće da sam trudna iako je test negativan?

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav nova sam ovje... Evo ovako, molim vas pomagajte... Trebala sam dobiti 2. 10. i uvjk mi je na vrijeme znaci ili jedan dan oko datuma, i tocno tj.dana imam sve simptome pmsa i evo vec je 13.ja nisam dobilaradila 2 testa negativna, neznam sto cu..nijedan nisam radila sa prvom, ali citala sam da to i nije bitno, cila sam
    u iscekivanju i dali je stvarno moguce da jesam trudna, ipak je 10 dana u pitanju..:// hvaalaaa

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    3

    Početno

    mogu li samo znati dali je test pogrijesio ili niste trudni bili? hvala

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    Dobardan svima ja anita muci me jedno pitanje ja sam radila test i on pokazuje negativno ali ja jos ne dobijam ljudi grudi me uzasno bole a i pre 5 dana imala sa sekret sa roze m pomagaj te

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    MENI KASNI ZENE A URADILA SAM TEST ON POKAZUJE NEGATIVAN GRUDI ME TOLIKO BOLE A IMALA SAM ISEKAT SA ROZE MI TO ME MUCIPOMAGAJ

  20. #70
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    uradi još jedan test ili odi u ginekologa ako kasni.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    PROBLEM JE STO JA SAM U NEMACKOJ SVI SIMTOMI SU TU ALI TRUDNOCA SE NE VIDI GRUDI ME UZASNO BOLE IMALA SAM SEKRET SA ROZEM M SKORO DA SE NE VIDI ALI IMAM PODRUSKU OD
    PATNERA

  22. #72

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Anita, koliko ti kasni? A zasto je problem sto si u Njemackoj, zivis li tamo, zasto ne mozes oticid dr?

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    6 dana mi kasni ovde nemam svog doktora samo u srbiju

  24. #74

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Pa kao sto kaze Ninunanu kupi jos jedan test, pa provjeri. Ako je negativan a m ne dolazi otidji dr kad se vratis kuci, moze biti i neki hormonlni disbalans ili ti jednosatvno samo kasni iz nekog drugog razloga. Sretno, javi se

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    ok hvala cekacu jos malo i onake je vec 10 dan sto mi kasni m a imala sam beli isekat sa rozom m ali uglavnom muz mi se razocarao na prvom testu ali NADAM SE DA U DRUGOM NECE AKO JE TUDNOCA ODA JE TO SVE NEPANIRANO MOLITE SE ZA MENE

  26. #76

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Moje iskustvo, ne znam moze li ti nekako pomoci: test je bio negativan dva ili tri dana nakon kasnjenja. Bili smo na odmoru i sjecam se da sam se bas razocarala. Kad smo dosli kuci, kako nije dolazila m, uradila sam novi i otprilike osmi ili deveti dan kasnjenja pojavila se jedva ali bas jedva vidljiva crtica prema svjetlu. Normalno, radila test svaki dan , sutra je bila malo tamnija a treci dan fino vidljiva. Na uzv mi je plod bio manji za 2 sedmice, dakle, ovulacija je bas kasnila. Nazalost, nije se dobro zavrilo, ali iz nekih drugih razloga.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    ha evo opet mene ljudi jjos mi nema mmm nadam se da sam mnogo rano radila test pa mi pokaze negativno ali sacekacu jos malo da prodje pa cu uraditi test opet
    placim se da nije nesto ozb

  28. #78
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    mojoj kolegici je test bio negativan, imala je simptome 2 tjedna i tek nakon 2 tj. joj pokazao +

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    hahhaa neznam sta cu

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    evo mene opet dali moze noralna m da kasni 18 dana

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Post

    moja m je zadnji put bila 1.6.2014 a danas je 18.2.2014 ljudi dali je moguce da sam trudnaa

  32. #82
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Anita, bojim se da su to stvarno pitanja na koja ne možeš dobiti pouzdan odgovor preko foruma. Moguće je, a može biti i nešto drugo, to je stvarno pitanje za doktora. Možeš li otići negdje privatno da prvo vidiš o čemu se radi?

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Anita, nakon toliko kašnjenja, najbrži i najsigurniji put je da izvadiš betu. Rezultati budu za 2, 3 sata i znaš na čemu si. A ako je i negativna naručiš se na pregled da vidiš zašto kasni...

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    uf previse beinem evo i danas 19 nisam dobila m.da li je moguce da sam trudna imala sam cudan beli isekat sa roze m nestrpljiva sam

  35. #85
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Anita prvotno napisa Vidi poruku
    uf previse beinem evo i danas 19 nisam dobila m.da li je moguce da sam trudna imala sam cudan beli isekat sa roze m nestrpljiva sam
    Do kad se ti mislis preispitivati jesam li/nisam li?
    Nemoj se ljutiti, razumijem ja i strah i neizvjesnost i nadu, ali zeno izludit ces se ovako!
    Idi kod dr da vidis jesi li trudna ili zasto ti toliko kasni.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Anita, pa 12. si napisala da ti kasni 6 dana, mozda si se sada malo preracunala, to nije bas 19 dana? U svakom slucaju zasto opet ne uradis test, barem dok ne stignes do dr?

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    ok uradcu jos jedan test

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    biserko ne 19 dana nego danas je 19 datum

  39. #89

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Ok, gore si pitala da li moze "normalna m da kasni 18 dana", pa zato pitam. nema veze, kako god svakako uradi test, drzim ti palceve

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    hvala biserko vec ovih dana cu uraditi test drzitemi palceve
    trema me ubija

  41. #91
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    ma daj me nemoj zezat da si toliko izdržala i JOŠ nisi napravila drugi, treći, n-ti test???
    ako se toliko možeš suzdržavat, svaka ti čast. ja bih stvarno izludila. ili bih radila test ili bih vadila betu. pa kaj ima veze di si sad, pa i tamo gdje se nalaziš vade betu .

  42. #92

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Anita, ne javljas nam se, kako si, jesi li rijesila dilemu?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    1

    Početno

    bokić!
    Naravno da i ja imam problemčić..
    e ovak posljednju M sam imala 27.01.2014. ciklusi su mi redoviti točno na 28 dana,posljednja M je kasnila 8 dana ali sam imala veliki stres i bila je jako slaba,pa reko došla i sve je ok. (Zadnji dan M se nismo pazili) Jos nemam mengu kasni sest dana,imam vec tjedan dana bolove u donjem dijelu trbuha i u leđima,grudi su mi bolne ali ne pretjerano više me brine ova bol dole i u leđima.. test sam radila danas i bio je negativan. Neznam kaj da radim dal da pričekam jos tjedan dana da ponovim test ili da zovem ginića? S tim kad si legnem bol nestane smiri se,bojim se imam fizički posao da mi se nebi nekaj skompliciralo!! Imam inače dva klinca ali nisam imala takve simpome s njima.. Helpp!!

  44. #94

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Da sam na tvom mjestu ponovila bih test za par dana, a ako bi i dalje bio negativan a imala bolove i m. ne bi stizala, javila bih se dr. To sto opisujes moze biti i upala a s obzirom da si i prosli mjesec imala problema sa kasnjenjem mozda je neki hormonalni poremecaj.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ako su bolovi jaki ja bih posjetila doktora

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    ljudi trudna sam super ulazim i 3 mesec

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    ljudi javljam vam radost trudna sam

  48. #98
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Čestitam Anita,eto si dočekala plusić!

  49. #99

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Cestitam, Anita, sve najbolje!

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    evo me ponovo posle dugog vremena htela bih se vam zahvalit sto ste bili uz mene sada ulazim u 6 mesec i decak je osecam njegove pokretepresrecna sam i ako imam malo strah od porodjaja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •