Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 146

Tema: Test negativan, a svi simptomi trudnoce tu?!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno Test negativan, a svi simptomi trudnoce tu?!

    Nova sam na forumu, jos uvijek mi se ne vidi pozdravna poruka u topicu "da se predstavimo"...jako sam nestrpljiva, jer imam jedan problem..otvorila sam novu temu, nadam se u ok podrucju, ako je nesto krivo nemojte mi zamjeriti.

    Odkako sam prije 3.5god.rodila, menstruacije su prilicno redovite, al moram napomenuti da su prije trudnoce bile grozno neredovite. Danas je tocno deseti dan kako mi kasni m., prvi dan izostanka test je bio negativan, zatim sam ponovila jos dva puta, zadnji jucer, negativan! Imam uzasno napete grudi, svrbe me bradavice, bole me ledja i imam vec devet dana osjecaj kao da cu dobiti m. i nista. Gladna sam konstantno, malaksala sam, stalno mi se spava i imam pojacan okus i miris, a pazite sad ovo, svako malo pa se najezim i to jako(tog u prvoj nije bilo). Gotovo sve simptome kao i u prvoj trudnoci, samo sto kad sam onda napravila test kasnila mi je vec debelih 25 dana. Puno sam citala i susrela se sa slicnim slucajevima, kada bi djevojkama, zenama testovi bili negativni,a trudnoca je tu. Moja kolegica je radila test, bio negativan ,a bila je vise od mj.dana trudna! Inace suprug i ja zadnjih god.dana ne koristimo vise kondom, al uvijek, ali uvijek prekidamo snosaj i sve se obavlja "van", nikada se nije dogodil da nesto "pobjegne", al znam da kod vecine muskaraca postoji onaj predejakulat, kod nekih vise, nekih manje, kod mog muza dosta...a predej.moze sadrzavati zive spermije.. Ne znam mozda sam malo i umislila, al simptomi su tu, a inace ih za vrijeme pms nemam, nisu ni blizu ovima sad! Dali je moguce da test jos ne moze pokazati, al proslo je devet dana, mozda beta HCG da napravim?? Inace mi vec dugo, dugo nije ovoliko kasnila, zapravo zadnje mi je tako kasnila kad sam prvi puta bila trudna!...Nije da ne zelim trudnocu, al nismo bas planirali, al ako je ona prisutna bit cu happy, happy...isprike na duugom postu..ako netko od vas ima bar slicno iskustvo, ako ste nesto cule o tome, imate savjet, ma sta god, sve je dobrodoslo...Hvaala!

  2. #2
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    napravi betu pa si sigurna!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Mislim da cu upravo to i uciniti...kako sam nestrpljiva, sigurno cu otici privatno izvaditi betu, malo si izbijem 150kn iz djepa i muz me zadavi, al morat cu...samo me sve jedno interesira dal se netko susreo sa slicnim "problemom" i dal je moguce da cak tri puta test bude negativan...a ja se osjecam tako trudno, mozda jer negdje u sebi to zapravo i zelim...al kakav sam pehist prije neg dobim rezultate bete doci ce i vjestica hehe

  4. #4
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Pa vidi, u prvoj trudnoci test mi je bio pozitivan kad sam vec bila 7 tj. trudna! 4 testa prije tog bila su negativna, i obicni kucni i testovi kod ginekologa. Tako da...moguce je da ti je ovulacija bila kasnije pa je jos prerano da test pokaze. 42 dana od zaceca je najidealnije vrijeme jer se dotad jajasce ugnjezdi i trudnoca se moze potvrditi testom.
    Ili, ako ti se neda cekat napravi betu pa si mirna!
    Sretno!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Mislim da cu odmah sutra ujutro nazvati ginica...beta i sve to..hvala..

  6. #6
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj meylara prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je tocno deseti dan kako mi kasni m., prvi dan izostanka test je bio negativan, zatim sam ponovila jos dva puta, zadnji jucer, negativan!

    kazes ides si izbit 150kn iz djepa i da te muz zadavi,a koliko si vec ova 3 testa platila?
    ako si kupila one najosjetljivije kojima netreba jutarnji urin (mislim da sam zadnji platila 70ak kn) trebali bi pokazat i prije izostanka...
    meni je bila pluscina samo takva dan prije izostanka,imala sam simptome vec 7dn prije pa sam bila gotovo sigurna....

    da ful zelis i planiras trudnocu rekla bi ti da je moguce da umisljas,ovako teze...moja je prija fantazirala svaki mjesec da je trudna ali "tek" nakon 5mj je uspjela,svaki je mjesec bila sokirana kad bi dobila stvari...

    da ne bi izludila,naravno izvadi krv i javi nam sto je bilo!

  7. #7
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Prije nekoliko mjeseci mojoj sestri je dosta kasnila M. imala je sve simptome trudnoće, mučnine, povraćanje, malaksalost,pojačan okus i miris, smetao joj miris cigarete a pušaćica je,baš sve.. svi smo bili sto posto sigurni da je trudna.. napravila dva testa, oba negativna.. na kraju je dobila M.. Bila je razočarana iako nije bilo planirano.. događaju se očito i takve stvari..

    Definitivno napravi betu..

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    -Skulurana-...bas si me nasmijala..haha...imas pravo, potrosila vec jesam dosta na testove
    E sad dobila ja neku cudnu m.sinoc...i nikak da pravo krene:/...sve nesto kapljice, roze, jooooj...zvala sam ginica, sve mu objasnila..reko mi je da pricekam jos koji dan, al ak slucajno pocnem jakoo krvariti da dodjem odmah...al da ne misli da sam trudna, makar postoji mogucnost da su ovo neke lazne kapljice, al da je uvjeren da cu vec do navecer imati pune "pelene", jer posto je dosta kasnila nije to nista cudno, a da kad dodjem na kontrolu da ce on sam odmah vidjeti jel mozda nesto bilo(hmmm to bas nisam skuzila)i dal uopce trebam raditi betu hmm..mislim kakav bi ja to frik bila da mi tri testa kazu negativno, da dobijem tu cudnu m., a da na kraju ispadne da sam trudna hahah...sad cu pricekat da prestane i otici cu ginicu..sad se vec bojim da nije nesto trece posrijedi grrrr...moguce da je sve to od stresa, jer ga u zadnje vrijeme nimalo ne fali. Bilo bi mi lakse da konkretno imam onu svoju normalnu m., a ne ovak...joj joj...vidjet cemo!

  9. #9
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Bas mi je drago da sam te nasmijala,dosta ja valjam kvaka odi,na neke ostajem neshvacena...

    Kako god ispadne rezultat,ostani ti s nama na forumu!

    A pa ako si pod jakim stresom onda je i to moguci uzrok,meni je jednom 20dn kasnila od zivciranja na poslu!
    (inace nije bas da je ciklus ko urica ali u par dana gore-dolje....)

  10. #10
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Nisam vjerovala u "lažno" negativne testove dok s trećom trudnoćom nisam i sama to iskusila. Svi su simptomi bili tu, tri negativna testa, čak sam otišla liječniku koji je uzv-om "potvrdio" da nisam trudna. Dala sam si još par dana vremena i na svoj rođendan se nagradila novim testićem, koji je potvrdio da su svi bili u krivu, osim mog osjećaja da je ipak jedan mali stanovnik bio u meni.

    Sve je moguće, sve su ti opcije otvorene... nisu testovi bezgrešni, niti je u medicini 1+1=2, u to sam se uvjerila puno puta.
    Napravi betu ili pričekaj još koji dan, pa ponovi test.
    Kako god bilo, sretno

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Naravno da cu ostai na formu...da pod velikim sam stresom upravo zbog posla grrrr......pricekat cu jos koji dan pa cu ponoviti test, a kod ginica kad ova cudna m. prodje heheh

    Joooj Linda taman sam se pocela miriti da nisam trudna, a ti mi sad ovo napises hehe...a daj mi samo reci jesi imala laznu m.tad...tj. to neko cudno blago krvarenje

  12. #12
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Citiraj meylara prvotno napisa Vidi poruku
    Joooj Linda taman sam se pocela miriti da nisam trudna, a ti mi sad ovo napises hehe...a daj mi samo reci jesi imala laznu m.tad...tj. to neko cudno blago krvarenje
    e, to nisam, ali čula sam za takve slučajeve

  13. #13
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Ja sam imala čudnu M kad sam prvi puta ostala trudna, blago krvarenje više kao rozi iscjedak.. Nije mi uopće padalo napamet da sam možda trudna, ali sam se uvjerila kad su počeli simptomi.. test mi je pokazao plusić.. dvaput..

    Složila bih se s Lindom, sve je moguće..

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    hmmm..a meni je pokazalo tri put minus...al me brine ta cudna m., makar imam osjecaj da ce krenut moji poznati potocici i od trudnoce nis, al vidjet cu jos sve kod ginica..al necu se zaliti, ne bi bilo fer, posto na bebacu nismo radili i jos smo relativno pazili, tak da sram me bilo hehehe..al sam ja od onih zena koju plusic ne bi mogao razocarati, osim da mi je to koje cetvrto, peto, al ko zna dal i tad...uf da se ne pazim uopce imala bi ih joj joj..tako je to kad volim te plusice..za sad imam jednu princezu, a uskoro namjerava pritisnut muza na jos, dvoje bi mi bilo ma tip.top. mozda jos da trece na lijepe oci negdje uguram i mrak..ihihihihih

  15. #15
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    a to je ono probojno krvarenje,kazu nesting,ko plod se usadjuje i gnijezdi pa moze doci do malo spotting krvarenja...
    ali ako krene obilnije onda si naravno vjerojatno ipak dobila stvari....

  16. #16
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ja sam imala laznu m.kad sam bila trudna. par dana je to trajalo, nekako mi se cinila preslaba pa sam napravila test i bio je pozitivan.

    ALI, isto tako sam imala neko cudno oskudno krvarenje na pocetku i negativan test kad sam imala vanmaternicnu trudnocu.

  17. #17
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Rijetkost je da mi kasni m, ali kad god kasni imam sve simptome M i to uduplo.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    349

    Početno

    i ja sam imala dva negativna testa kada sam ostala trudna s V.
    i neki rozi iscjedak baš kad sam trebala imat mengu.
    na prvom UZV gin čak nije ni vidio trudnoću :D
    a simptome sam imala od samog početka, i odmah sam znala. svi su mislili da umišljam.

  19. #19
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    kod mene isto testovi negativni,radila 2...
    simptomi trudnoće prisutni...bila kod gina,kaže on sve ok,ne zna zakaj nema M,popila zadnji Duphaston prije 10 dana,već odavno trebala dobiti...luda sam više...

  20. #20
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    zaboravila sam napisati danas je 58 dc...nikad nije tako kasnila...ciklus 30-33dana

  21. #21
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    pipi,ima li novosti????

  22. #22

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Heeej eto meee..curke stvarno vam puno hvala na iskustvima i savjetima..al prekjucer u toku dana krenuli moji pootocici, onda poznati boolovi, uh, al rijesila sam to s kojih par sto ibuprofena...sad cisto sumnjam da je to lazna m. i testovi su bili negativni, sve to skupa ne izgleda da sam trudna hehe..ocito sam nakon duzeg vremena imala produzeni pms i to kakav, simptomi na kvadrat. Sad me jedino strah da nisu mozda neke cistice na jajnicima itd...al ne mora znaciti da je odmah nesto "krivo" s obzirom da od kada sam rodila, m. mi je vise manje uredna..a kako sam i rekla da mi stresa u zadnje vrijeme stvarno ni malo ne fali, nije nesto cudan ovaj ishod. No nadam se da ce se plusic brzo pokazati kada krenemo na drugo

  23. #23

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    zaboravih nesto...Kiara napravi betu...ili ponovi test ako ne dobijes u roku cca sedam dana...mozda ti je ovulacija bila kasnije pa se jos nista ne vidi niti na testu i kod ginica...javi

  24. #24
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Zao mi je da ipak nije plusic...Al ima vremena! I ja sam imala period on nekih 4 mjeseca da sam imala ubitacne pms-ove koji su trajali i po 2 tjedna, Bili su prestrasni! Imala sam osjecaj da cijeli mjesec imam pms, pa onda jos 8 dana uzasno obilne i bolne menge, hormoni su bili ludilo...ma ono bas koma period, al je proslo. Mozda je i tebi tako nesto. Na mengu moze svasta utjecati, stres, bolest, promjena klime...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Zao je i meni...al eto sve u svoje vrijeme..ponavljam necu se zaliti, posto nismo radili na bebacu hehehe...Prije mi je uvijek utjecao stres, nekad i promjene vremena...a sad niti fali streesa, a Bome niti proomjene ovog luudog vremena...znam po tom kad sam bila mladja, dodjemo na more ja ocekujem m., a ona dodoje za 10 dana, tako da to s promjenom klime stoji...tako da i ovo ludo vrijeme skodi...Eto uzet cemo stres, ne bih neke ciste i ostalo, molim Boga

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    haj ..... curke....imam jednu nedoumice......i meni kasni menga..10 dana..već neko vrijeme pokušavamao drugo dijete....nikad mi ne kasni....ono 28. dan ako kasni onda je to 29.dan....kasnila mi je kad sam prvi put ostala trudna...
    simptomi kao i večina vas...napetost u grudima, grčevi u trbuhu...sve ko i kad trebam dobit M.......samo kaj me glava nije boljela....planiram sutra napraviti test al imam osječaj svaki dan da će doć M.....pa kao bedasto mi je kupovati.....hm....

  27. #27
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Kupi test! Ja obozavam ovakva iscekivanja tu na forumu, uvijek s nestrpljenjem ocekujem sta ce test pokazat, kao da se o meni radi
    Ajde, kupi sutra i javi obavezno! Sretno!

  28. #28
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi test! Ja obozavam ovakva iscekivanja tu na forumu, uvijek s nestrpljenjem ocekujem sta ce test pokazat, kao da se o meni radi
    Ajde, kupi sutra i javi obavezno! Sretno!
    ha ha ha ista sam, čitajući cijela sam se pretvorila u uho.
    Kupi test pa nam javi

  29. #29
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    aaaa,pa pipi nije pokusavala a ti pises da se vec neko vrijeme trudite i 10dn ti kasni..pa kako si i dosad izdrzala,ja sam test kupila i prije kasnjenja!!!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    da da.......DA....test kaže truuuuuudnnnnaaaa....još mi treba potvrda od gin......jupiiiiiiiiiii
    Posljednje uređivanje od buhtlač : 11.01.2011. at 10:30

  31. #31
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj buhtlač prvotno napisa Vidi poruku
    da da.......DA....test kaže truuuuuudnnnnaaaa....još mi treba potvrda od gin......jupiiiiiiiiiii

    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baš super vijesti, čestitam od srca!!!
    Neka ti je školska trudnoća.
    Baš sam jedva dočekala da vidiš što kaže testić

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Buhtlac je strpljivija od nas hehehe....joooooj bas mi je dragooo, hhee..gle ovo , koda je meni plusic...Javi nam jos sta je reko ginic, obavezno...Sve cestitke i neka bebica rasteee

  33. #33
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    zasto odi nema lajk ko na face-u????
    cestitam Buhtlac !!!

  34. #34
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj buhtlač prvotno napisa Vidi poruku
    da da.......DA....test kaže truuuuuudnnnnaaaa....još mi treba potvrda od gin......jupiiiiiiiiiii

    Toooooo! Trudnicaaaa!
    Zelim ti predivnu i mirnu trudocu!

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Čestitam!!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    kod mene isto testovi negativni,radila 2...
    simptomi trudnoće prisutni...bila kod gina,kaže on sve ok,ne zna zakaj nema M,popila zadnji Duphaston prije 10 dana,već odavno trebala dobiti...luda sam više...
    Nisi nista javila, ima li neki plusic ili vjestica stigla?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    3

    Početno

    ja imam pitanje..znam da ce mozda biti cudno ali..ovako moj decko i ja prije smo se suzdrzavali od toga da idemo do kraja....vecinom ne koristimo kondome..ljepse nam je ovako..ali sada u zadnje vrijeme kod svakog .... idemo do kraja i on to obavi u meni...nisam jos radila test na trudnocu, moje menge su jako neredovite i dosta mi izostanu..sada mi kasni od 18.1. a danas je vec 30.1. ugl..desavalo mi se da mi je izostala po mj dana pa bi iduci mj imala 2xmj u razmaku od 5-7 dana uz to da bi prva trajala 6-9 dana a druga 4-6...tako da sad nisam vise sigurna...imala sam prije upale jajnika, i stalno imam probleme..
    A sad pomalo sumnjam na trudnocu iako nisam jos bila trudna i neznam bas sve kako to je..al znam jedno osjecam povremeno da mi je mucno al ne povraćam..imam vrtoglavice..trbuh me uzas boli od jajnika pa na gore..leda rasturaju..za grudi mi je decko reko da su mi porasle. i da imam neki smeckasti iscjedak koji ima i svoj neki iju miris...a vecinom je bijele boje..
    decko mi sam veli da sam mozda trudna i nama je sad to fora koju mi imamo među nama zovemo se mama i tata...al ja neznam sad vise dali sam trudna ili ne..ja velim da ne al ako jesam niko sretniji od mene..al se malo bojim, iako bi zeljela bebu..al sad vise neznam i nisam sigurna..zanima me dali tko ima istu ili slicnu situaciju...pa da mi pomogne....imam 21god.. hvala

  38. #38
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    vidis zgodno odi medju brdo trudnica doci pitati jesi li trudna,vjerojatno ces dobit konkretniji odgovor nego na teen forumima...
    dakle,sa 21g bi trebala znati nesto o ciklusima,ovulacijama itd...ocito je da su tvoji jako neredoviti te da se nezasticenim odnosima dosta neozbiljno ponasate...ako si malo ovdje proucavala sto pisu trudnice vidjela si da nema pravila,mozes i nemoras imati simptome,ja sam znala da jesam i prije izostanka menzesa...
    lijepo pravac apoteka i kupi neki od testova...
    iskreno se nadam da nisi,po komentarima i nacinu pisanja mi se ne cinite nimalo spremni...

  39. #39
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    cure....nakon koliko od zadnje menstruacije se može izvaditi beta - da bi pokazalo trudnoću?

    i da, meni su na prvoj trudnoći svi, ama baš svi testovi (jeftini i skupi) iz apoteke bili negativni...čak i kad sam 4mj bila trudna....
    tak da, ne vjerujem testovima....samo kad se mi ginić zakune s desnom rukom na srcu nakon uzv-a da sam trudna :D

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    6

    Početno Znakovi trudnoće

    Pozdrav svima,

    imam jednu čudnu situaciju. već 5 dana svaki dan povraćam,od jutra do popodneva, ne podnosim miris cigareta, ne pije mi se kava koju inače obožavam,
    općenito nemam apetita nikakvog,na svu hranu mi se povraća, pretjerano se znojim i umaram, boli me donji dio leđa ALI sam jučer dobila menstruaciju.
    Da li je ipak moguće da sam trudna s obzirom da sam dobila mengu? da li je neka od vas imala takvo iskustvo. užasno je naporno pošto već 5 dana nisam
    praktički jela ništa.

    Zahvaljujem unaprijed!

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav svima, imam jednu malo čudniju situaciju pa me zanima ako je ikoja od vas imala slična ili ista iskustva.
    Već evo 5 dana mi se povraća od ranog jutra do popodneva, ne podnosim nikakvu hranu,sve šta pojedem mi se vrati, ne podnosim cigarete a
    pušač sam, nemogu pit kavu koju inače obožavam,pretjerano se znojim (al baš baš intenzivno) i bole me leđa dole... ALI sam jučer dobila mengu.
    Da li je ipak moguće da sam trudna, s obzirom na ove mučnine? ako ikoja ima slična iskustva molim da se javite, možda pomognete

    Unaprijed hvala!

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    24

    Početno

    Jesi li baš sigurna da si bila trudna tada, a ne malo kasnije?

    Koliko je bio star plod?

  43. #43
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    jesi napravila test?
    ako ti je test negativan idi vadi betu. ako nisi trudna mozda je neka viroza.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Meri, ako se ovo odnosi na moje pitanje, nisam napravila test, malo me frka šta će pokazat
    I dalje mi je bilo mučno ali danas Kao da je malo popustilo,al još uvijek nije normalno. u međuvremenu sam čula da hara neka viroza,ali
    se baš ne poklapa s mojim simptomima možda da sačekam još koji dan dok se krvarenje smiri pa da onda napravim test...ni sama neznam,nisam pametna...

  45. #45
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj Kiri Kiri prvotno napisa Vidi poruku
    Meri, ako se ovo odnosi na moje pitanje, nisam napravila test, malo me frka šta će pokazat
    I dalje mi je bilo mučno ali danas Kao da je malo popustilo,al još uvijek nije normalno. u međuvremenu sam čula da hara neka viroza,ali
    se baš ne poklapa s mojim simptomima možda da sačekam još koji dan dok se krvarenje smiri pa da onda napravim test...ni sama neznam,nisam pametna...
    bolje ti je da napravis test da znas na cemu si. mozes kupiti najjeftiniji i napravi ga odmah ujutro sa prvim jutarnjim urinom, sad bi vec trebao pokazati.
    pa ako nisi trudna da znas dalje reagirati, a isto tako ako jesi.
    ovakve simptome kao tvoje sam ja imala kad sam imala zuticu, samo sto me jos i sve svrbilo (nebih te htjela plasiti, ali u svakom slucaju je bolje da znas na vrijeme).

  46. #46
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    napravi test. samo ces tako znati jesi li trudna ili ne.
    a ovakve simptome mucnine nisam nikad imala tako rano u 4 trudnoce. imala sam druge, al ne ove koji cesto dolaze kasnije.
    jednostavno, test.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Dvoumim se između testa kućnog ili da odem vadit beta hcg,jer sam pre nestrpljiva. al s obzirom da je sutra nedjelja,privatni laboratoriji
    ne rade pa možda i kupim test.
    mučnine su se uglavnom smanjile,danas sam čak i jela, ali mi se trbuh počeo napuhivati, možda zato jer 5 dana nisam apsolutno ništa jela,neznam.
    sad se već bojim da će test bit negativan, jer sam totalno zabrijala da sam trudna. veliki miks osjećaja.....

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    kiri kiri, kako je zavrsila ova prica?

  49. #49
    majda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    curke eto i ja imam problem,pa ako ste voljne pomoc ili ilate kaki savjet pisite

    Prije 2 tj sam spavala s deckom i svrsio je u mene imala sam neplodne dane.
    Par dana poslje,morala sam mokrit stalno pa mi je prestalo pa se pojavilo to ponovo.
    Osjecam mucninu,bol u ledjima i isto taku bol dolje kao kad trebam M dobit.
    Napravila sam jucer test i negativan je,bila sam kod doktorice i dala mi je Antibiotike i nije mi vrsila nalaz urina,rekla je da moze bit i trudnoca da se narucim kod ginekologa,medjutim narucila sam se ali imam termin tek pocetak 3.mj. Sto da radim?

    hvala

  50. #50
    kisica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    91

    Početno

    Majda moje je mišljenje da ti test sad ni nemože biti pozitivan, ali eto..neću reći da sam 100% sigurna u to. Možda se javi netko iskusniji.
    Dali ti je doktorica radila uzv, možda je uzv vidila upalne promjene na jajniku ili negdje pa zato antibiotik.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •