Mitovski - moje misljenje je da nisi bas najispravnije postupila i prema maloj i prema šogorici. Prvo - danas curice puno ranije ulaze u pubertet, danas su stvari koje su prije bile neprihvatljive potpuno prihvatljive u tim godinama... Ja ne vidim da je neki veliki bed sto se mala pofarbala sa 12, a nije cekala do npr. 14 godina (sto bi mozda bilo drustveno prihvatljivije). Mozda je tu stvar toga sto je prihvatljivo u kojoj sredini...?
Ali to je stvar svacje percepcije i koliko je netko averziran prema necemu, svatko ima pravo na svoje misljenje sto bi on napravio/la da joj njezino dijete dodje s tom idejom.
A sto se tice toga da si necakinji isla govoriti kontra stav od njezine mame - to mislim da ti nije u redu bez obzira na tvoju ulogu u toj familiji. Prvo - zbunjujes malu i ocito po njezinoj reakciji si je povrijedila, drugo - da sam na mjestu šogorice ja bi se naljutila na tebe. Svoju djecu odgajaj kako hoces - ali u tudji odgoj se nemas pravo petljati.
Razumijem tvoje porive i da si htjela sve najbolje, to vjerujem nitko ne sumnja - ali mislim da si postupila na krivi nacin i ocito polucila krivi efekt.
Eto - to je moje misljenje...