Pokazuje rezultate 1 do 38 od 38

Tema: Zavučeni, manje poznati dječji dućani van šoping centara

  1. #1
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno Zavučeni, manje poznati dječji dućani van šoping centara

    Jel znate za neke dućane koji nisu u šoping centrima, da su u gradu, po kvartovima, a da imaju fora dječju odjećicu, po dobrim cijenama?

    Kad nešto tražim, obično neku klasičniju haljinicu, ponekad u šoping centrima nema - moda je jako cool - pa ne nađem što tražim, a slabo idem uokolo i pogubila sam moje adute.

    Pa ako znate gdje još ljudi rade i prodaju dječju odjeću, a da nije iz velikih lanaca - ja bih bila zahvalna za informaciju

    Puno hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Pretpostavljam da je u ovakvim odgovorima dopušteno navoditi imena, firme, itsl. Elem, moj favorit je Mali dućan u Ilici 49 (Matica obrtnika). Divne, ručno rađene stvari. Cijene nešto više, ali ne neprimjereno visoke. Odjećica, mali popluni i jastuci s imenom koje poželite, patchwork, itd.

    Za druge ne znam.

  3. #3
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    dućan Bajka blizu Trešnjevačkog placa, tj. u Ozaljskoj , malo poslije Tr. placa u smjeru Remize.
    Ima baš takvih haljinica kakve tražiš. Cijene su neka sredina, skuplje od C&A npr., a jeftinije od Iane i Benettona.
    Ima dosta stvari od naših proizvođača, Bambola npr.

    Zatim ima jedan kod Kvartića, ne mogu se sjetiti kako se zove, s lijeve strane kad idete prema Maksimiru.
    Ima marke Koki i Niki i još neke HR proizvođače.

  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    jedine "marke" koje se ovdje ne smiju spominjati su one koje su povezane s proizvodnjom adaptiranog mlijeka i flašica, bočica i dudica.
    sve ostalo možete slobodno nabrajati (osim ako ne hvalite vlastitu proizvodnju ili dućan)

  5. #5
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Hvala, pogledat ću te dućančiće!

  6. #6
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    potpisujem za Bajku...
    ima bambola, kockica, ducky beau, haba igračke, froddo cipele i strampe, svasta..
    Uvijek tamo nesto nadjem..

  7. #7
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Sve vas čitam, pa me zanima jel znate za takve dućane koji imaju dosta stvari za bebe, ali da su što jeftiniji?

    Jučer sam bila u c&a i ostala razočarana ponudom. Mislila sam da imaju veća sniženja, a i šokirala sam se kad sam shvatila da nije baš tako jednostavno za novorođenče naći odjeću koja je 100% pamučna (ne pada mi na pamet uzimati ništa miješano za dijete)?! Bodyji su okey, ali kombinezonići su većinom 74% pamuk. A nisu imali ni kapica ni rukavica, a ziher sam da bi se to dalo naći, po 'promotivnoj cijeni', u nekom baby dućanu, samo gdje?

  8. #8
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Ripcord,

    pogledaj u taj dućan blizu Kvatrića, mislim da oni imaju dosta robe za najmanje. I nisu skupi.

  9. #9
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    Ripcord,

    pogledaj u taj dućan blizu Kvatrića, mislim da oni imaju dosta robe za najmanje. I nisu skupi.
    To je znači na Maksimirskoj, kad prođem Kvatrić? Tamo mi je blizu ginić, a idem sutra pa bih se zaletila.

  10. #10
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Joj, sad se ne mogu sjetiti jel prije ili poslije Kvatrića. Negdje oko Kvatrića, na Maksimirskoj. Na lijevoj strani kad si okrenuta prema Maksimiru.

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    h&m ti ima 100% pamučne bodiće i odjeću (to je jedan od razloga zašto mi se puno više sviđa od c&a).
    a za mjesec dana će se otvoriti u arena centru, ako ti se ne da ići van.

    meni srećom ne treba nikakva odjeća za bebe, ali sam neki dan u benettonu ipak kupila jednu majicu najmanje veličine od organskog pamuka u benettonu za 35 kn

  12. #12
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    e da, i u M&S ti uvijek ima super povoljnih paketa od po 5 ili 7 bodija/ kombinezona, 100% pamuk, obavezno odi pogledati

  13. #13
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Bio je u Domjanićevoj jedan dućan s dječjom robicom, naša proizvodnja (valjda nije zatvoren). Zaboravila sam kako se zove. Na desnoj strani ulice, kad se penješ od Kvatrića.
    Posljednje uređivanje od mrkvica05 : 09.01.2011. at 11:58

  14. #14
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Citiraj mrkvica05 prvotno napisa Vidi poruku
    Bio je u Domjanićevoj jedan dućan s dječjom robicom, naša proizvodnja (valjda nije zatvoren). Zaboravila sam kako se zove. Na desnoj strani ulice, kad se penješ od Kvatrića.
    Oktan, mislim. Zatvoren.

  15. #15
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Išla sam baš pročešljati neku robicu da nađem natpis, piše Ontario (blizu si bila ). Šteta, tamo sam kupila neke bodiće i trenirke.
    A zatvorili su dućan i na Savici.

  16. #16
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Ontario u Dubravi radi..

  17. #17
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ontario outlet je na okretištu črnomerec, kod onog velikog dućana s pločicama i kuponskom opremom (feroterm?)

    također, u samoboru ima ontario dućan, u samom centru

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Većinu stvari uspijem naći u Ozaljskoj, odnosno Tratinskoj. Potpis na Laumi, i tu negdje oko Bajke nalazi se i Ontario za djecu, vidim da stalno daju neka sniženja. Kada se ide prema Ciboninom tornju, ima također jedan dućan u Tratinskoj za djecu preko puta Bambija gdje se također može naći povoljne robice. U njemu su i najjeftiniji MVG šeširići, dođu nekih 100injak kn, nije loše znati.
    Često odem do Nede Senj (bivši dućani MTČ-a, jedan na Trešnjevačkom placu, drugi prema Remizi odmah do DMa), nude MTČovu i Nedinu robicu. Kvaliteta im je dobra, pogotovo MTČova robica, koja nam traje i traje.

    A često zađem i na Trešnjevački plac. Našla sam jedan banak gdje se prodaju hlačice domaće proizvodnje po 20kn (ima ih i jeftinijih). Preko puta tog banka je još jedan s majicama domaće proizvodnje od 30kn, s veselim natpisima tipa "Tatina djevojčica", "Tetin najdraži dečko" i sl - ali do veličine 2. Sve domaća proizvodnja.

    Tako da rijetko nabavljam robu u šoping centrima. Eventualno jakne, zna ih se naći dosta povoljnih ako se uhvate ta sniženja. Evo sad sam uzela skafandere u Intersportu za iduću godinu, upola cijene.

  19. #19
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    MM je nadrapao, kad ide u Zg obavezno ide od Cibone prema placu

  20. #20
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Na Branimircu ima štand sa pidjamicama, donjim vešom i majčicama domaće proizvodnje i dosta jefitinije nego u dućanima.

  21. #21
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ima i u Dubravi između zgrade di je Moderate i one di je pizzeria Paprika, dakle od okretište na lijevoj strani kad idete prewma Dupcu, Dizz se zove roba i jako su kvalitetni, ne znam jer drže bodyje ali imaju fantastičan izbor pamuka za vrtičance i školarce...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Citiraj ivanche prvotno napisa Vidi poruku
    Na Branimircu ima štand sa pidjamicama, donjim vešom i majčicama domaće proizvodnje i dosta jefitinije nego u dućanima.
    ivanche, da li je ovo otvoreni štand ?

    inače, info za Split ako nekoga nanese put. ispod Prime 3 se nalazi jedan štand s tuticama (trenirkama) od cca 80tak kn, domaća proizvodnja. dezeni su s likovima iz crtića, pamuk je jako mekan i izdržljiv, šavovi ne popuštaju. čim se tamo vratim, uzimam ih još

  23. #23
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Citiraj la_mama prvotno napisa Vidi poruku
    ivanche, da li je ovo otvoreni štand ?
    Je, u zadnjem redu.

  24. #24
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Da li netko od vas kupuje u Mani?
    Otvorio se u Vrbanima (preko puta Getroa) NKD dućan, nekakva njemačka simbioza sa vrlo povoljnim cijenama.

  25. #25
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    neki dan sam u mani kupila dečkima donje dijelove trenirki ( na sniženju )
    nosili smo ih i prije, ja zadovoljna

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Ja sam kupila u Mani nešto donjeg veša. Sve je zadržalo oblik i nije se skupilo niti raširilo, zadovoljna .

  27. #27
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Kupovala jakne (keper, traper) prošle godine u Mani (ugao Gundulićeve i Ilice, mislim). Prala sam ih 100 puta, sve super, zadržavaju oblik i boju i ne treba peglati. Bile su jako povoljne. Šteta što nemam taj dućan u kvartu...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Sve vas čitam, pa me zanima jel znate za takve dućane koji imaju dosta stvari za bebe, ali da su što jeftiniji?

    Jučer sam bila u c&a i ostala razočarana ponudom. Mislila sam da imaju veća sniženja, a i šokirala sam se kad sam shvatila da nije baš tako jednostavno za novorođenče naći odjeću koja je 100% pamučna (ne pada mi na pamet uzimati ništa miješano za dijete)?! Bodyji su okey, ali kombinezonići su većinom 74% pamuk. A nisu imali ni kapica ni rukavica, a ziher sam da bi se to dalo naći, po 'promotivnoj cijeni', u nekom baby dućanu, samo gdje?
    Ja sam za bebe najviše kupovala u Getrou, onu njihovu marku Babystar.
    Pamučno, slatko, i još u prometu kod "nasljednika"

  29. #29

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj bilbo7 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li netko od vas kupuje u Mani?
    Otvorio se u Vrbanima (preko puta Getroa) NKD dućan, nekakva njemačka simbioza sa vrlo povoljnim cijenama.
    Djeci sve kupujem u Mani i zadovoljna sam. Kvaliteta ništa lošija od brendova
    a cijene su im super, pogotovo jer često imaju sniženja.
    Kupim i sebi njihove 14. i 16. jer mi odgovara kroj i naravno cijena

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Ifigenija slatke haljinice koje nisu jako cool lolitaste
    sam ja znala kupiti/dobiti iz Mane ili Opreme

  31. #31
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Hvala svima, pratim, pa se šunjam i zalazim u preporučene dućane!

  32. #32
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Ima i u Dubravi između zgrade di je Moderate i one di je pizzeria Paprika, dakle od okretište na lijevoj strani kad idete prewma Dupcu, Dizz se zove roba i jako su kvalitetni, ne znam jer drže bodyje ali imaju fantastičan izbor pamuka za vrtičance i školarce...
    neki dan sam prolazila i vidjela da imaju baš slatke pamučne tunikice za curke od 4+ za 70-80 kn i još hrpa drugih stvari, ako nekome treba

  33. #33
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    I moj potpis na Bajku... Ima jako lijepih stvari.
    I Manu, mi dobili par superjeftinih stvari koje su lijepe i stvarno peri-deri...
    U Splitu, ispod Prime 3 u Kaleti, su većina svi dučanćići s hrvatskim stvarima. Preporuka. Nosivo, hrvatsko i pamučno.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Bambi u WG lani je imao divnu odjeću hrvatskog proizvođača Sanik d.o.o. Kupila sam kćeri nekoliko stvarčica. Odličan dizajn - recimo, jedna haljina izgleda kao one standardne zimske Desigual haljine. Na etiketi je bio pas nalik ili isti onomu koji je zaštitni znak Bad Blue Boys. Bila sam pronašla telefonski broj proizvođača, ali nitko ga u centru ne drži, a nikako da se zaletim do Dubrave gdje ima veleprodaju, jer ga ove godine u Bambiju nisam vidjela.

  35. #35
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Ja već dugo kupujem u Mani, ali u Sloveniji...izbor je daaaleeeeko veći i bolji. Nekad sam znala sve žene što prodaju dječju robu na Branimircu ali nisam sto godina tamo nogom kročila. Luki odječu za vrtić ( trenirke, hlačice, majice i donji veš s likovima iz crtića) već duže vrijeme kupujem u jednom malom dučančiću na Knežiji. Roba je dobra, nešto naš proizvod, nešto uvoz iz Turske (kinu falabogu ne drže) i dosta povoljna, Majice budu oko 40-50 kn, hlače 50-80, gaćice 7 kn i tako..

    i da..Ifi, bravo za temu
    Posljednje uređivanje od petarpan : 23.01.2011. at 03:15

  36. #36
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    petarpan, di na Knežiji?

  37. #37
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj mrkvica05 prvotno napisa Vidi poruku
    petarpan, di na Knežiji?
    U ulici Tina Ujevića. Sa zadnje strane zgrade koja se nalazi na križanu sa Albaharijevom (tak se valjda zove) Konzum je, pa ta zgrada. S prednje strane je kiosk Tiska, neke birtije i pekara. Ovo je sa zadnje

  38. #38
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Bacit ću pogled kad ću biti u blizini, hvala.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •