Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Utrogestan

  1. #1
    Marta1981

    Početno Utrogestan

    Upravo sam se vratila od ginekologa, gdje se utvrdila normalna maternična trudnoća no plod još uvijek nije živ i još se ne zna da li je još rano za to ili se "oživljenje" uopće neće dogoditi.
    Dobila sam Utrogestan pilule za vaginalnu primjenu no malo me uplašila najveća moguća doza od 600 mg koja se daje samo u posebnim slučajevima. Da li itko ima kakvih iskustava s tim hormonom?

  2. #2
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ne boj se. utrogestan 3x2 vaginalete dnevno samo potpomažu tvojoj mrvici. sadrže hormon progesteron koji čuva tj hrani plod, a daje se u slučajevima kad tijelo u trudnoći ne luči dovoljno tog hormona. nema nikakvih nuspojava ni na plod ni na majku, a ako sad počneš vjerojatno ćeš ga koristiti do 12.-13. tjedna.

    držim fige da sve bude ok!

  3. #3
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Ja sam isto tu dozu pila kad sam imala krvarenje na pocetku trudnoce, a onda mi je smanjena, mada uglavnom je isto doziranje kod svih problema na pocetku trudnoce. Inace patim od migrena koje on pojacava pa je kod mene propratna pojava bola pojacane migrene, i da - jaci iscedak.
    Koja si nedelja? Ako nisi jos 7.-8. onda po meni jos nema potrebe za strahom da li ce se cuti srcana radnja, pa ni za utrogestanom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •