Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Hematom i sex

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    2

    Početno Hematom i sex

    Pokusala sam pronaci neku temu koja se bavi slicnim problemom ali mi nije poslo za rukom ili su sve u vecini slucajeva vec duze vreme neaktivne.

    Naime, dijagnostikovan mi je hematom u 8 nedelji trudnoce i doktorka mi je zabranila sex, ali mi nije napomenula na kakvu vrstu sexa se zabrana odnosi.

    Ono sto mene zanima jeste da li sa suprugom smem upraznjavati oralni sex i da li ce smetati ako prilikom istog dozivim orgazam?

    S obzirom da smo slobodnih shvatanja pre trudnoce smo upraznjavali i analni sex , sta je sa njime, da l je i on zabranjen?


    Zanimaju me iskustva ostalih trudnica vezana za ovu temu, jer moje telo je poludelo i stalno bih se mazila sa muzicem!

  2. #2
    Mater Studiorum avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb Dubrava
    Postovi
    359

    Početno

    Ja sam bila u sličnoj dilemi, mislim da sam u to doba našla neke tekstove na netu koji su me uvjerili da bi bilo bolje preventivno apstinirati u potpunosti.
    S druge strane, pronašla sam i tekstove koji su govorili o tome da je preporučeno mirovanje nema nikakav utjecaj na zalječenje hematoma.

    U svakom slučaju, želim ti sreću u traženju suvislog odgovora

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ja neću pisati o tome da li bi nešto moglo štetiti ili ne nego ću samo reći što bih na tvome mjestu ja učinila: asptinirala od bilo kakvih radnji
    sretno

  4. #4
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    poanta apstiniranja od seksa kod komplikacija u trudnoci uglavnom i je izbjegavanje orgazama. znaci sama penetracija vecinom i nije toliko "opasna" koliko orgazam koji izaziva kontrakcije maternice...

    ne mogu 100% tvrditi da je i kod hematoma takav slucaj, ali ako je ginic rekao "no sex", mislim da bi se do daljnjeg trebala odreci SVEGA vezanog uz seks.
    hematom ce vjerovatno brzo nestati pa cete se nagustati...

  5. #5
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Kod mene je u hematom-stanju bila potpuna apstinencija. Preporučam i tebi, bolje to nego da ti se proširi.

  6. #6
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je u hematom-stanju bila potpuna apstinencija. Preporučam i tebi, bolje to nego da ti se proširi.
    I kod mene je bila ista stvar. Moja preporuka ne seks bar dok se hematom ne povuče.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je u hematom-stanju bila potpuna apstinencija. Preporučam i tebi, bolje to nego da ti se proširi.
    Tako i kod nas. Hematom će se ionako povući kroz nekoliko tjedana, ako sve ide kako treba, pa se bolje strpiti nego riskirati.

  8. #8
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam imala hematom i nije nam bio zabranjen sex

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    118

    Početno

    trudna sam 7 tjedana i imam hematom koji je "daleko" od bebe...ginekolog nije ništa spomenuo za sex.a ja nisam pitala...pa valjda bi nešto rekao da je bitno??

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •