Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: sukrvica u vrijeme ovulacije

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno sukrvica u vrijeme ovulacije

    Cure, molim za pomoć!
    Pokušavam pronaći po starim temama odgovor, ali ništ nisam našla. Dakle, moje pitanje je: Da li koja cura ima blagu sukrvicu u vrijeme ovulacije (pomiješanu sa sluzi)?; dakle ne mislim na implantacijsko krvarenje već na sredinu ciklusa. Pratila sam nekoliko cilkusa i ispada da je to u vrijeme ovulacije (plus, minus jedan dan!). Nemam drugih neugodnih simptoma (već ugodnu bol u trbuhu, malo bole cice i grozno mi se vodi ljubav!) Zaboravila sam pred par mjesei pitat ginića jel to OK!

  2. #2
    fresia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    117

    Početno

    Draga bianca9,

    Ja licno, nemam takvo iskustvo, ali sam citala da ima cura sa istim simptomima kao ti, i koliko znam (iako nisam strucnjak) to je potpuno normalna pojava jer je na taj nacin predvidjeti ovulaciju i samim tim i zatrudniti lakse.

    Prava si sretnica! :D

  3. #3
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Preporučam ti da pogledaš ovaj link
    http://www.woomb.org/bom/lit/teach/index_hr.html
    Zgodno su objašnjeni plodni i neplodni dani, a objašnjavaju i mutnu sluz.
    Nadam se da će ti link pomoći.

  4. #4
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Preporučam ti da pogledaš ovaj link
    http://www.woomb.org/bom/lit/teach/index_hr.html
    Zgodno su objašnjeni plodni i neplodni dani, a objašnjavaju i mutnu sluz.
    Nadam se da će ti link pomoći.

  5. #5

    Početno

    Draga,

    otkad pamtim az asebe imam takvo obilježje ovulacije. Mislim da nema brige, mi smo samo malo...žešće


  6. #6
    Kika

    Početno

    bianca9,
    u poslednje 2 godine se i meni pojavilo bas to sto ti opisujes.Kao sukrvica sa eggwhite sekretom.Mene je to toliko uplasilo(pogotovo sto pre to nisam imala) da sam svaki put izdavila doktora sa pitanjima o tome.On kaze da je to ovulacijsko krvarenje.Ja to primetim samo kad se brisem posle piskenja,pa ostane onako na papiru.
    Ja se nadam da je to to sto on kaze,mada me sve to malo plasi jer nisam cula da puno zena ima to....

    Kika

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    196

    Početno

    Cure,

    sukrvica u vrijeme ovulacije je normalna stvar. meni se znalo dogoditi u nekoliko ciklusa. prvi put sam odletjela kod gin. i dobila odgovor nakon uzv. to vam je ovulacijsko krvarenje i to je normalo, stovise to je dobar znak po kojem ste sigurni da imate ovulacije.tako krvarenje trebalo bi stati kroz nekoliko sati ili dan.

    pusa

  8. #8
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Uvijek

  9. #9
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    nikad 8)

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    Citiraj Kika prvotno napisa
    bianca9,
    u poslednje 2 godine se i meni pojavilo bas to sto ti opisujes.Kao sukrvica sa eggwhite sekretom.Mene je to toliko uplasilo(pogotovo sto pre to nisam imala) da sam svaki put izdavila doktora sa pitanjima o tome.On kaze da je to ovulacijsko krvarenje.Ja to primetim samo kad se brisem posle piskenja,pa ostane onako na papiru.
    Ja se nadam da je to to sto on kaze,mada me sve to malo plasi jer nisam cula da puno zena ima to....

    Kika
    Puno ti hvala! Ja isto to primjetim samo na papiru. Par puta sam pomislila da je to od seksa (ponekad se baš potrefilo da sam išla poslije seksa na WC i to vidjela) a onda sam to primjećivača i ujutro, npr. kod prvog odlaska na WC. Ja sam pomislila da je to od prskanja folikula, ali sam se htjela uvjeriti s ponekim vašim mišljenjem.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno hvala

    Cure, svima hvala. Odagnale ste moju sumnju! Lakše mi je kad znak da se to i drugima dešava. Sad ćemo MM i ja prionuti žešće u te dane, pošto su to "Dan D" dani

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    Citiraj Roza prvotno napisa
    Preporučam ti da pogledaš ovaj link
    http://www.woomb.org/bom/lit/teach/index_hr.html
    Zgodno su objašnjeni plodni i neplodni dani, a objašnjavaju i mutnu sluz.
    Nadam se da će ti link pomoći.
    Super site! Par put sam imala mutnu sluz na početku ovul, i pomislila da to nije dobro, da to znači da taj mjesec ništ od ovulacije, no tamo fino objašnjavaju da to nije znak neplodnosti već da je to Ok. Puno ti hvala!

  13. #13
    Kika

    Početno

    Uh devojke,
    sad kad procitah da ima jos vas koje imaju ovu "pojavu" i meni lakse :D

  14. #14
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    "Pojava oskudnog krvarenja, sukrvice ili smedjkastog iscjetka u vrijeme ovulacije spada takodjer u nesigurne znake ovulacije. Ova pojava nastaje uslijed kratkotrajnog pada estrogena zbog ostecenja folikularnih stanica na mjestu prskanja folikula prilikom ovulacije, dakle krvarenje nastaje kratko nakon ovulacije. " Dr.Harni

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    cure, i meni se isto to dagađa. Jel ima negdje sigurno jel to dan prije ili dan poslije ovukacije ili kaj.... jel bi se mogli nekako odnosi prema tome odrediti... ja bi bebaca, a MM ima lose spermice, pa bi bilo super da mozemo tocno naciljat.

  16. #16
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    A. pa evo gore u citatu stoji da je to kratko nakon ovulacije, a pretpostavlja se da ovulacija traje do 12 sati pa sad...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    za one koje misle da se sukrvica ili mutna sluz dešava nakon ovulacije: ne znam otkuda Dr. Harni (u gore spomenutom odgovoru) ima podatke da je to "poslije ovulacije", ja taman bila kod ginića i idem prije pregleda na wc, i vidim blagu sukrvicu u "bjelanjku". Na stolu mi on gleda ultrazvukom jajnike i veli: danas ili sutra ćete ovulirati jer imate folikul od 22 mm itd. Dakle, to se meni dešava uvijek PRIJE ovulacije (obično jedan dan!) Ja sam to pratila par mjeseci, i taj pregled mi je samo to potvrdio. :D

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa
    cure, i meni se isto to dagađa. Jel ima negdje sigurno jel to dan prije ili dan poslije ovukacije ili kaj.... jel bi se mogli nekako odnosi prema tome odrediti... ja bi bebaca, a MM ima lose spermice, pa bi bilo super da mozemo tocno naciljat.
    Vidi moj odgovor! :D Predlažem ti da radiš taj dan kad viših tu suktvicu i bar 2-3 dana poslije!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    bas ti hvala bianca... tako smo i radili ovaj mjesec
    valjda ce urodit plodom sav taj trud

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    držim ti fige!! mi već duže radimo al se ne hvata. moj MM isto ima loše "plivače" Ah, valjda nam bog bu dao jednom još jednog anđelčića...

  21. #21
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Baš dobor da si se javila bianca, ja bih se povodila za onim gore. Nadam se će vam ga bu dao ćim prije, i tebi andiko, a vljda ću mu i ja negdje tu iza vas uletiti

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    a kaj ja znam. MI se mucimo vec neko vrijeme... cini mi se da nikad nece ta bebica..
    Moj muz je rekao da se vise necemo mucit - nek to doktori umjesto nas naprave
    Vama cure sretno i sto prije bebice. ljubim vas

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa
    a kaj ja znam. MI se mucimo vec neko vrijeme... cini mi se da nikad nece ta bebica..
    Moj muz je rekao da se vise necemo mucit - nek to doktori umjesto nas naprave
    Vama cure sretno i sto prije bebice. ljubim vas
    Ne daj se Andiko! Nemoj klonuti. Ja sam prvo dijete čekala 3,5 godine (bila 2 pobačaja!) MM imao loš spermiogram...koma... i na kraju kad sam malo "ohladila" ostala trudna. Znam da je tečko..svaku mengu sam oplakala, ali nedaj se!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •