Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 195

Tema: Kupovina na placu - da ili ne

  1. #101
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj MariolaST prvotno napisa Vidi poruku
    E draga, a kinezi žive sto godina

    Ma mogu Kinezi živjet i 150,al kad meni taj kineski češnjak miriši na ananas.
    :bljak na kvadrat :

  2. #102
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Eh da, ono što OBAVEZNO kupujem na placu je češnjak. Jer po centrima nema šanse da nađem domaći, sve neki kineski shit. A na češnjak sam jaaako osjetljiva i točno kužim ako je neko uvozno smeće. A češnjak je jako lako prepoznati koji je domaći. Doduše, već par mjeseci imam mamin češnjak. Ali ako nestane,pravac tržnica i to ili Dolac ili Trešnjevački na lokalnima nisa vidjela domaći.
    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ma mogu Kinezi živjet i 150,al kad meni taj kineski češnjak miriši na ananas.
    :bljak na kvadrat :
    Ma jeeeeeeee, na kruške i jabuke!!!

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Sad sam valjda na pravoj temi .

    Evo danas opet, kupujem na placu, vrlom nam Dolcu, kilu mandarina, mislim si za klince dok još mandarine postoje, uzmem kilu klementina (11 Kn). Baba me uvjerava da su mandarine odlične!

    Aha, moš' si mislit!

    Evo, jednu sam ja upravo otvorila i suha je i nikakva. Bacila sam je, dakle bacila sam i 11 Kn.

    Baš sam ljuta i jadna . Pa kaj meni na čelu piše naivka? Kak me samo uspiju preveslati?

    Jel' oni misli da novci rastu na drveću i da samo tako možemo bacati lovu?!

    Dođe mi da joj sutra vratim te njene odlične mandarine i zatražim lovu nazad ...

  4. #104

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    lola eh, znam taj osjećaj...makar i u supermarketu nije ništa bolje...
    Ja živim preko puta placa, pa imam izravan uvid u Kora kartone u kojima donose "domaće jabuke" i one vlakić-mrežice iz kojih "raste" "domaći češnjak" hehehehe... ali zato vidim i iste bakice koje zadnjih 25 godina prodaju svoje proizvode (skužiš ih po rukama, koja je kopala svoj vrt, plijevila korov i gulila koru s oraha, a koja je otišla u velpro i kupila par kartona "domaćih" stvari)
    I ja sam si našla dedicu od povjerenja, kod kojeg idem svaki put kad mi zatreba nešto čega trenutno nema u tatinom vrtu i uživam kad one Velpro kumice ljubomorno gledaju kako njih obilazim i odlazim kod dedice

  5. #105

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ma ni u dućanima nije ništa bolje, točno.

    Ali tamo bih možda i sama shvatila da nešto ne štima. I radije tamo i kupujem, jer ako ništa drugo sama si biram šta ću stavit u vreću.

    Ali, odem povremeno na plac, kao po 'svježe' voće, za djecu.

    Aha, !

    I još me baba uvjerava... Baš bih joj rado nekog inspektora na vrat natovarila...

  6. #106
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    lola_34, mandarine sad ne mogu biti dobre, berba je bila u 11 mj.

    Ja sam danas imala odličan ulov svježih inćuna i mišance, mljac.
    Od voća sad kupujem samo jabuke (sorte kojih nema u trgovinama), i domaće limune. Ostalo je isto kao i po trgovinama.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    lola_34, mandarine sad ne mogu biti dobre, berba je bila u 11 mj.
    Da, ali ja izgleda sve moram na vlastitoj koži osjetiti .

    Priznajem ne pristupam kupovini voća tak' studiozno .

    Dala si mi za razmišljati.

    Tenks!

  8. #108
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas imala odličan ulov svježih inćuna i mišance, mljac.
    Ja nekidan nabrala mišance, mi rečemo Pazija, i kupili tek uhvačenih inčuna, nalupali se uz to luka. Ajme majko skoro pa bi rekla da nema boljeg objeda od toga!

  9. #109
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    a ja te postpisujem

  10. #110
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Mišanci? Pazija? Nikad nisam čula te riječi i nemam pojma što znače. Možete me naučiti?

  11. #111
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Jesu mišanci i mišancija isto?

  12. #112
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    u, beti, to ti je jako fino. ja sam otkrila (ana mi je otkrila ) prije par godina. to ti je u stvari samoniklo jestivo bilje koje raste na njivi, rekli bismo - korov koji seljaci umjesto da bace prodaju (skupo!) i na riječkoj pjaci

  13. #113
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Sutra idem do place da to nađem. Samo što ja na placi izgubim previše vremena i soldi. Sve mi je fino, sve bih pogledala, pa popričam sa prodavačicama, pa kad dođem do cvijeća... U dućanu je to puno sterilnija kupovina- ne mislim po čistoći, nego po (ne)užitku kupovanja.

  14. #114
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ma ne isplati vam se kupovat same, treba neko ić s vama da vas naući koja je mišanca dobra a koja ne. Ima onih podlih prodavača koji ti hoće uvalit vreču punu pardon my french govana, ako ima manje od 10-15 vrsti, ne isplati se kupovat jer nikad neće bit takav okus, razočarat će te se i onda će te nas prozvat ludima

    Mene u Zagrebu neki tip našo maslat, nabro samo kostrića i maslačka i govori ludilo mišanca, 30 kn kilo Popljuvala sam ga ko rijetko koga u životu!

  15. #115
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne isplati vam se kupovat same, treba neko ić s vama da vas naući koja je mišanca dobra a koja ne. Ima onih podlih prodavača koji ti hoće uvalit vreču punu pardon my french govana, ako ima manje od 10-15 vrsti, ne isplati se kupovat jer nikad neće bit takav okus, razočarat će te se i onda će te nas prozvat ludima

    Mene u Zagrebu neki tip našo maslat, nabro samo kostrića i maslačka i govori ludilo mišanca, 30 kn kilo Popljuvala sam ga ko rijetko koga u životu!
    Ajde, Roza, mi u ZG ne možemo tražiti kruha preko pogače. :D
    6-7 vrsti za 20 kn / kila nije tako loše.

  16. #116
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    Eto ti ga sad, i opet nismo doznali šta je unutra!
    A to se kuha ili jede friško? Ajde recite,ja bi to brala.

  17. #117
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    http://www.sibenskileksikon.com/cms_...?articleID=183

    nek ti Roza kaže gdje bere, ja to obavim na placu.

  18. #118
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    Aha, pišakana, žigavice i magaruše! Pa što ne kažeš


    guglam, pišakan-trava po kojoj pasi pišaju, toga imam
    magaruša-mjesto u zadarskoj županiji (ili je isto trava po kojoj magarci pišaju, i to imam )
    žigavica je kopriva


    našla i ovo:
    dakle, mišanca je mješavina zelenila koja sadrži, ovisno o dobu, kostriš, divlji luk, koromač, žutenicu, vlasac, žigavicu, poneki list blitve, itd.

    ili ću morati i ja na plac pa prebirat po vrećici ...

  19. #119
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj mašenka prvotno napisa Vidi poruku
    Aha, pišakana, žigavice i magaruše! Pa što ne kažeš


    guglam, pišakan-trava po kojoj pasi pišaju, toga imam
    magaruša-mjesto u zadarskoj županiji (ili je isto trava po kojoj magarci pišaju, i to imam )
    žigavica je kopriva


    našla i ovo:


    ili ću morati i ja na plac pa prebirat po vrećici ...
    Eto to je jedina opasnost kad se kupuje na pazaru, što ne znaš gdje je ubrano. Dakle najbolje se prošetati po prirodi, nama je najbliži Klis i ubrati sam. Isto vrijedi i za šparoge.

  20. #120
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde, Roza, mi u ZG ne možemo tražiti kruha preko pogače. :D
    6-7 vrsti za 20 kn / kila nije tako loše.
    Ma preseravam se
    Inaće svi imaju drugačije nazive, ja berem Slašku, Paziju, Kostrič, Žučenicu, Lemprc, Morač, divlju Mrkvu, divlji Luk, divlju Blitvu, Koprivu itd itd ima ih mali milijun, iskreno ne znam svakoj ni ime.
    Posljednje uređivanje od RozaGroza : 11.03.2011. at 11:10

  21. #121
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    mi mišanciju zovemo divlje zelje

  22. #122
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Radila sam svojedobno u stakleniku s jagodama i plasteniku s rajcicama. I jedno i drugo je bilo stvarno fiiino i ukusno. Ali..rajcicu smo slagali u kasete na kojima je pisalo "svjeza rajcica iz zagrebackih vrtova" i jedna vrsta kaseta je bila, cini mi se, varazdinska...A vjerujte, plastenik nije bio u Zagrebu a ni blizu Varazdina....To se prodavalo na placu pod domace.
    Posljednje uređivanje od koksy : 11.03.2011. at 12:40

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Kako ce sad uskoro jagode, a glede sezonstva...
    Kupila "domace" jagode: trajale tjedan dana jer nisu bile bas... a kad donesem one fine prave, do popodne mi polutrule.
    Na placu teeeskooo se nadje pravo voce i povrce jer i da bi oni imali urod moraju intervenirati. U suprotnom sve treci dan bacaju a to im se nikako ne isplati.
    S druge strane: kupila neki dan jabuke s crnim flekama (hrdja) i lagano trule, smezurane (takve otprilike imamo trenutno u tatinom podrumu)... nakon ciscenja savrsene! Samo recite mi tko to zeli kupiti! Prijateljica prodavala eko jabuke po kkunu samo sto joj je hrdja napala, pa odustala.

    ALi kad bi gledali sve, nista ne bi jeli

  24. #124
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    I ja sam jutros svratila do Kvatrića samo zbog mišancije (20 kn/kg) i potočarke (60 kn/kg) i baš sam uživala šetat među štandovima na ovom suncu.
    Uzela sam i mladog luka, peršina, jabuka i domaćih limuna.
    A ove preprodavače koji u ožujku prodaju jagode i maline zaobilazim u širokom luku.

  25. #125
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Pošto si platila mladi luk? U nas je po zlato još.

  26. #126
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    sad ste me zainteresirale za tu mišancu!

  27. #127
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    misancija skuhana kratko u vodi ili na pari, po tome maslinovo ulje i malo limuna...mmmmm

    a juha od potocarke..mmmmm
    jedva cekam proljece!

  28. #128
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Fina je i u kombinaciji sa seitanom i slanutkom. Samo što mi se sad ne da pravit seitan ...

  29. #129
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Pošto si platila mladi luk? U nas je po zlato još.

    6 kn/ vezica 6 komada

  30. #130
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Fina je i u kombinaciji sa seitanom i slanutkom. Samo što mi se sad ne da pravit seitan ...
    Kako ovo?
    Inaće mi je kuhamo il lešo pod ulje, ili a'la brocolli di rabe (to je dinstano u voku al to je žešča verzija). Žučenicu samu kuham pa na salatu sa jajima utvrdo.

  31. #131
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Mišancu nikad nisam imala prilike probati (ipak sam kontinentalka). Radič (maslačak) jedem na salatu, kiselicu žvačem još na livadi, koprivu radim na sos.
    Razmišljam sad o nekoj kontinentalnoj verziji. Jedino što mi pada na pamet je: radič, kopriva, mlado lišće hrena, kiselica. Da li bi to prošlo?
    Ima li još neka kontinentalka (Prigorje, Podravina) kakvu ideju? Da li bi uopće kiselica bila dobra kuhana?

    Peterlin?

  32. #132
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    To i mene zanima pošto ću uskoro preselit u Podravinu, i sve se nadam da neću morat "uvozit" iz Dubrovnika.
    Kad sam bila u Zagorju vidjela sam da ima Pazije, ne previše vrsta, al je ima.

  33. #133
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Uh, ta mišancija dobro zvuči. Kod mene će biti svega pojedinačno, malo maslačka, koprive, blitve... samo me zanima kako će MM reagirati na to... ako ništa, Maša i ja ćemo mlatiti.

    Ja na piji od voća kupujem samo jabuke i to kod provjerenog prodavača, ekološki uzgojene.
    Od svježeg povrća kod nas ima još samo poriluka.
    Prošlu subotu nije bilo žene kod koje sam kupovala poriluk, sitan, tanak, nemaš ga što vidjeti, ali domaći... i odem do neke druge, pitam je li domaći. Kaže: Je. Ja: tu, iz Osijeka? Ona: Otkud vam to, pa gdje će sad rasti poriluk, snijeg je... Prvo sam joj objasnila što i kako i onda rekla doviđenja.
    Od povrća kupujem još samo domaću mrkvu, peršin, kupus, krumpir... kelja, špinata i blitve imam u bašči. Ponekad kupim i karfiol iako znam da nije odavde. I tako.
    SAd će uskoro i moj mladi crveni i bijeli luk, matovilac.
    MM već kuka kako ne jede svježe povrće pa danas kupila u trgovini dva paradajza. Nekada sam ga i ja u ovo doba jela, a sad mi muka kad ga pogledam.

  34. #134
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mene "pucaju" trudničke želje, pa sam jučer nakupovala pomadora od nekog preprodavača. I znam da su otrovne i sve, al mi tako pašu!!!

  35. #135
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Mene "pucaju" trudničke želje, pa sam jučer nakupovala pomadora od nekog preprodavača. I znam da su otrovne i sve, al mi tako pašu!!!
    A ja čekam jagode kao ozeblo sunce I nisam mogla odoliti neki dan i kupila pola kile na placu, kao neke španjolske, nisu bile neke, ali valjda bi pukla da ih nisam kupila

  36. #136
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Prije sam kupovala na placu...ali u to vrijeme nisam ni pomišljala da možda kupujem nešto što, u najmanju ruku, nije zdravo.

    Otkad imam dijete, ne kupujem na placu ili jako, jako rijetko i to samo od jedne "moje" bakice.

    "Prosvijetljenje" nas košta jer je bio voće i povrće puno skuplje, to ionako svi znate.

    Ali, ne mogu, jednostavno ne mogu djetetu dati nešto puno pesticida, fungicida i ostalog - rađe ću joj skuhati žgance.

    Još kad znam da se ne poštuje razdoblje karence - to mi je iz prve ruke info, pa da se jedno uzgaja za prodaju a drugo za sebe, uuuhhh

  37. #137

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Mene "pucaju" trudničke želje, pa sam jučer nakupovala pomadora od nekog preprodavača. I znam da su otrovne i sve, al mi tako pašu!!!
    i voce i povrce tretirano pesticidima potopite u vodu u koju ste stavili sol na 45 minuta i to bi trebalo izvuci smece van. to je preporuka nutricionistice iz holistickog medicinskog centra u Eindhovenu. mene je naime mucilo da li je bolje da kupujem nezrelo voce i povrce iz organskog uzgoja ili zrelo tretirano pesticidima i zena mi je rekla da to ocistim u posoljenoj vodi i dajem radije zrelo

  38. #138
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Teice, slažem se s tobom.
    Što je najgore, mnogi uzgajivači niti ne znaju kada što špricati pa ispadne kako je jabuka cvrljiva, a cvrljiva je jer nije špricana kada je trebalo pa ju je crv svejedno napao.
    Na Coolinarici sam čitala jedan tekst o tome.
    Dok je M. tek krenula s dohranom, stvarno sam pazila od koga kupujem. I sada kupujem od ljudi koji imaju malo svoga povrća i vidi se da prodaju višak. SAmo ni njima svima nije za vjerovati. Srećom, imam dosta svoga, a od ove godine se nadam puno više pa se tješim da M. ne jede baš sve špricano. Ili ako kupujem, kupujem ono što se ne mora puno tretirati - kupus, mrkvu, krumpir...
    Nikada ne kupujem od preprodavača i ljudi koji imaju jako puno toga na štandu.

  39. #139
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Teica jesi dobila moj pp? Kad sam provala drugi put reklo mi je da ti je inbox pun pa nemam pojma jesi dobila ili ne.

  40. #140
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde, Roza, mi u ZG ne možemo tražiti kruha preko pogače. :D
    6-7 vrsti za 20 kn / kila nije tako loše.
    ja sam je nekidan na Utrinama platila 16. I vrlo dobra je.

  41. #141
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    e, a jeste probali ćimulice tako ovdje kod nas zovu. to su mladi izdanci, e sad ne znam, dal kelja il kupusa, ja mislim kelja.
    ima ih samo dva - tri tjedna, sad im je vrijeme.
    to je predobro, isto ih skuham u vodi, češnjak i maslinovo ulje.

    da budem on topik - isto na pjaci kupljeno
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 29.03.2011. at 20:29

  42. #142
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e, a jeste probali ćimulice tako ovdje kod nas zovu. to su mladi izdanci, e sad ne znam, dal kelja il kupusa, ja mislim kelja.
    ima ih samo dva - tri tjedna, sad im je vrijeme.
    to je predobro, isto ih skuham u vodi, češnjak i maslinovo ulje.

    da budem on topik - isto na pjaci kupljeno
    ćimulica=mladi izdanak od bilo čega zeljastog
    rekla bi da si u primorju jela ćimulice od raštike?

  43. #143
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    a moguće, ne znam, pitat ću drugi put. al jako, jako su fine.

  44. #144

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e, a jeste probali ćimulice tako ovdje kod nas zovu. to su mladi izdanci, e sad ne znam, dal kelja il kupusa, ja mislim kelja.
    ima ih samo dva - tri tjedna, sad im je vrijeme.
    to je predobro, isto ih skuham u vodi, češnjak i maslinovo ulje.

    da budem on topik - isto na pjaci kupljeno
    cimice?

    fino, jako fino

  45. #145
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj MariolaST prvotno napisa Vidi poruku
    E draga, a kinezi žive sto godina

    Sigurno od češnjaka...
    A i ako je tako, ipak ne hvala. volim svoj želudac i ne volim kad me boli.

  46. #146
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Čimulice - ili kako ih mi zovemo Kavulin i Prokulice - mljac

  47. #147
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    to je predobro, isto ih skuham u vodi, češnjak i maslinovo ulje.
    probaj dodati slanutak, ubit ćeš se od finoće.
    samo malo obari ćimulice, a na maslinovu ulju poprži češnjak, pa slanutak i preko prebaci ćimule (može i špinat, ja jučer radila).
    prebaci par puta i jedi do iznemoglosti.

  48. #148
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    probaj dodati slanutak, ubit ćeš se od finoće.
    samo malo obari ćimulice, a na maslinovu ulju poprži češnjak, pa slanutak i preko prebaci ćimule (može i špinat, ja jučer radila).
    prebaci par puta i jedi do iznemoglosti.
    mmm, zvuči odlično, nikad probala tu kombinaciju. volim nove kombinacije

  49. #149
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mrak kombinacija! otkako mi je mara prije tri tjedna to nabacila, svaki tjedan pravim, sa različitim zelenjem.
    bitno je samo da ne ubijš biljku, ćimulice 5-6 minuta, a špinat i blitvu samo umoči u kipuću vodu, samo da se onesvijesti, a ne da umre, i odmah vadi. kako unutra, odmah i van.

  50. #150
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    morala sam doć na ovaj topik nakon današnjeg odlaska na pjacu.

    dakle, apeliram na sve one koji žive u gradu, a imalo vole kuhati i jesti, da zaborave na pesticide i ostale icide i ne ostanu bez užitka kupovanja na tržnici u proljeće.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •