Stranica 109 od 112 PrviPrvi ... 95999107108109110111 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,401 do 5,450 od 5551

Tema: Nove cijene vrtića

  1. #5401
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    a jel su ti priznali sestru ko olakšicu?

  2. #5402
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    dobili u petak obavijest u dugovanju u vrtiću. nazvala sam danas računovodstvo i ispalo je da se radi o dugu iz "bandić - gradsko poglavarstvo natezanja". Kaže teta, postupite kako želite jer nismo ni mi dobili jasnu uputu što raditi. a u opomeni piše: Pozivamo vas da platite do tad i tad. Bez posljedica ako to ne napravim....jel dobio netko od vas opomene i kako ste riješili to?
    Tko ti je poslao tu opomenu? Vrtić ili grad?
    Ja sam odmah prvi mjesec kad nisam platila tu Bandićevu ratu (kad je to bilo, prije 2 god.?) dobila od naše tete opomenu, koju su joj dali u računovodstvu našeg vrtića da mi da - papirić i uplatnica već ispisana da doplatim razliku. Ali sam to lijepo vratila ravnateljici uz prekrasno pismo da me one nemaju pravo tako opominjati. Nisam dobila ni odgovor na to, ni nikad kasnije opomenu. Samo stoji dug na uplatnici.

  3. #5403
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Nama već mejsecima (ili već koju godinu - zaboravila sam kad je bilo to s Bandićevim cijenama) piše na uplatnici to dugovanje, ali nas nikada nisu iz vrtićkog računovodstva pozvali da se očitujemo oko toga. Za godinu dana mali izlazi iz vrtića, ali me zanima kako to riješti, isto kao i Kudri...
    Vjerojatno se pozvati na odluku/zakon/koji kaže da cijene vrtića donosi skupština, a ne gradonačelnik?
    Posljednje uređivanje od mrkvica05 : 20.05.2014. at 09:40

  4. #5404
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    apropos dugova. mene su nazvali lani (znači 2013.) iz vrtića da am dužna nekakve 2-3 rate iz 2011 i 2012 ?!? i to je kao dug od 800 kuna. ja sam njima lijepo rekla da su mi dugovi stizali odmah ako bi nešto zaboravila uplatiti, a ove fore dug otprije 2 godine nek zaborave. ja se jednostavno ne sjećam niti imam dokaz jesam li uplatila. tako da ću im posalt pismo da je nastupila zastara i da , s oproštenjem odje...

    čisto sumnjam da bi me pustili da dijete započne novu vrtićku godinu bez podmirenja dugova

  5. #5405
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    jelena.O, da priznali su nam, iako su mi telefonski rekli da neće. baš lijepo od njih, ali im dug neću platiti :D

  6. #5406
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    I mi imamo taj "bandićev" dug na uplatnici. Zvala sam u par navrata gradski ured (zadnji put negdje krajem prošle godine) i tamo su mi rekli da ne znaju šta će s time ali da se ne sekiram (zato više nisam ni zvala).
    D ove godine kreće u školu pa ćemo vidjeti šta će biti.

  7. #5407
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    mi smo imali priličan "bandićev" dug i normalno se ispisali
    sad imamo vrtićarce kojima je dug 0

  8. #5408

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    1

    Početno

    pitanje vezano uz olakšice.
    u obavijesti pise da se treba predati dokumentacija za prethodnu godinu (prihodi roditelja i rashodi (kredit ili najam)) i to se dijeli s brojem clanova obitelji. problem je sto nama prosla godina uopce nije referentna. od 11.mj 2013.otplacujemo stambeni kredit dakle u 2013. smo uplatili samo dvije rate i besmisleno je to dijeliti s 12 mjeseci. ta rata kredita igra veliku ulogu jer nas baca u nizi razred placanja ako se uzme u obzir otkad otplacujemo ali ne ako se uzima cijela prosla godina.
    jel itko imao slican slucaj? hocemo li morati placati kredit cijelu godinu da bi tek onda mogli upasti u nizi platni razred?
    hvala na odgovorima.

  9. #5409

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno 2015 - olakšice za gradske vrtiće

    2013. i 2014. smo u ovo doba godine prikupljali papire za olakšice u plaćanju zagrebačkih gradskih dječjih vrtića. Ove godine sam doduše krajičkom oka iza ukrasa i borića u vrtiću vidjela nešto što je sličilo nekoj obavijesti, ali na službenim stranicama Grada Zagreba još uvijek stoje samo obavijesti vezane za 2014. Vidim da se ni na ovom forumu ne piše ništa o tome. Da li netko ima više obavijesti o tome hoće li se papiri skupljati kao i prošlih godina? Možda se čeka na sljedeći tjedan kada će biti više djece u vrtićima pa da se objave obavijesti?

  10. #5410
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    poceli skupljati papire medjutim porezna nema podatke za 2014. Apsurdistan!

  11. #5411
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pa porezna nece ni imati podatke za 2014 jos neko vrijeme, jer je rok za predaju poreznih prijava koliko ja znam zadnji dan u veljaci.

  12. #5412
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    pa porezna nece ni imati podatke za 2014 jos neko vrijeme, jer je rok za predaju poreznih prijava koliko ja znam zadnji dan u veljaci.
    Kaj nije ove godine da se ne predaju?

  13. #5413
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ne znam, ne pratim, ali zanm da za poreznu je bilo da ti ne daju tvoje stanje dok te ne obrade, a ti tek moras predati zadnjeg dana u veljaci za prethodnu godinu. kako je sad tocno ne znam, jer vec neko vrijeme sve olaksice koje sam imala su ukinuli, a dodatnih prihoda nisam imala

  14. #5414
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam, ne pratim, ali zanm da za poreznu je bilo da ti ne daju tvoje stanje dok te ne obrade, a ti tek moras predati zadnjeg dana u veljaci za prethodnu godinu. kako je sad tocno ne znam, jer vec neko vrijeme sve olaksice koje sam imala su ukinuli, a dodatnih prihoda nisam imala
    Hvala, ja moram zbog drugog posla.

  15. #5415
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    evo ovdje imas objasnjeno u 11.5 na str 192

  16. #5416
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    evo ovdje imas objasnjeno u 11.5 na str 192
    Hvala, nisam sigurna pa bum predala.
    Od viška glava ne boli, a tako i tako uvijek sjednu neke pare.

  17. #5417
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    O cemu se zapravo radi?

  18. #5418
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    O cemu se zapravo radi?
    Spajalica i ja lamantiramo o poreznoj prijavi.

  19. #5419
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ako pitas mene i Cathy u zadnjih par postova pricamo zbilja o poreznoj prijavi, a ako pitas opcenito, da bi imala sve dokumente za izracun cijene vrtica koju ti placas moras predati i papir s porezne, sto je debilno, jer porezna zakljucuje prethodnu godinu tek zadnji dan veljace, a k tome izracun tvojih primanja za 2014 bit ce tek kasnije obradjen.

  20. #5420
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Spajalica i ja lamantiramo o poreznoj prijavi.
    Ma to sam shvatila...
    Je li treba neke papire skupiti da bi se negdje dobile neke pare ili nešto platilo manje, a vezano za vrtić?

  21. #5421
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    obicno o tome dobijes obavijse u vrticu kad oni pocinju skupljati te papire. to bi trebalo biti uskoro, ali na stranicama grada ZG nema nista za 2015. sve obavijesti su im vezane za 2014.

  22. #5422
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Za 2015 će se cijena formirati prema 2014, već sad?
    Mi smo tek tri.mjeseca u sustavu, sori na padanju s marsa.

  23. #5423
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    da, i sve one papire koje si donosila koliko vas je u kucanstvu, primanja i sl. morat ces opet i tako sve godine dok ne odluce nesto promijeniti.

    OT ti si Mojca meni tako slatka sa svojim pitanjima, nije ironicno.

  24. #5424
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Uf...
    Hvala draga, sebi sam ne znam jesam li smiješna ili jadna u toj nespretnosti.
    Uspjela sam se držati podalje od sustava puuuno godina... sad me je konačno stigao ... pa učim plivati

  25. #5425

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    ja sam zvala nas vrtic, jer je cura trenutno doma - nema jos nikakve obavijesti za skupljanje papira
    makar, sjećam se da je lani u ovo doba to već bilo aktualno...
    Posljednje uređivanje od buba klara : 14.01.2015. at 14:46

  26. #5426
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ija zvala, ni kod nas još nisu dobili nikakve instrukcije od grada. Da nek pratimo oglasne ploče.

  27. #5427

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    mi jučer dobili papire za popuniti u vrtiću, sve isto kao i do sada, opet uvjerenja o prebivalištu trebaju, koja se naravno naplaćuju.

    ne znam što smo prošle godine plaćali 80,00kn , što su vraćali kao na kraju u vrtiću, ali mi naravno taj povrat nismo dobili ni dan, danas

  28. #5428
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    leptiric samo ih trazi da proslogodisnje uvrste u ovogodisnju prijavu. jer koliko se ja sjecam oni bi to morali sami obaviti. kad sam ja inzistirala da to oni sami odrade, teta je samo otisla u dosije i napravila ovo sta sam ti ja rekla.

  29. #5429

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    kod nas najavljuju da ce prikupljati no jos nista, navodno se ne zna ni kolike ce biti subvencije grada...
    no bilo mi je "super" sto sam za dvoje djece u istom vrticu morala predati dvostruke papire grrrr

  30. #5430

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    leptiric samo ih trazi da proslogodisnje uvrste u ovogodisnju prijavu. jer koliko se ja sjecam oni bi to morali sami obaviti. kad sam ja inzistirala da to oni sami odrade, teta je samo otisla u dosije i napravila ovo sta sam ti ja rekla.
    imam ja doma ta uvjerenja, budem kopirala i priložila ta što imam...baš me briga

    a tih 80,00kn je bilo za porezne kartice, ako se ne varam, valjda se ove godine neće naplaćivati

  31. #5431
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    kod nas najavljuju da ce prikupljati no jos nista, navodno se ne zna ni kolike ce biti subvencije grada...
    no bilo mi je "super" sto sam za dvoje djece u istom vrticu morala predati dvostruke papire grrrr
    kako se ne zna, pa objavljno je na stranicama službenog glasnika: 2014 :: Broj 26 od 29. prosinca 2014.:
    3.1.2. Vjerske i privatne predškolske ustanove
    PRIHODOVNI CENZUS MJESEČNI IZNOS SUFINANCIRANJA PO DJETETU IZ PRORAČUNA GRADA ZAGREBA
    1. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 4.501,00 kn i više 1.300,00 kn
    2. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 3.501,00 do 4.500,00 kn 1.450,00 kn
    3. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 2.501,00 do 3.500,00 kn 1.600,00 kn
    4. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) do 2.500,00 kn 1.750,00 kn


    3.1.5. Dadilje

    PRIHODOVNI CENZUS
    MJESEČNI IZNOS SUFINANCIRANJA PO DJETETU IZ PRORAČUNA GRADA ZAGREBA
    1. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 4.501,00 kn i više
    1.300,00 kn
    2. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 3.501,00 do 4.500,00 kn
    1.450,00 kn
    3. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 2.501,00 do 3.500,00 kn
    1.600,00 kn
    4. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) do 2.500,00 kn
    1.750,00 kn

    3.2.1. Redoviti program - petodnevni tjedan

    PRIHODOVNI CENZUS
    MJESEČNI IZNOS SUDJELOVANJA RODITELJA U CIJENI REDOVITOG PROGRAMA
    10-SATNI
    POLUDNEVNI
    1. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 4.501,00 kn i više
    600,00 kn 10-satni
    390,00 kn poludnevni
    2. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 3.501,00 do 4.500,00 kn
    450,00 kn 10-satni
    292,50 kn poludnevni
    3. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) od 2.501,00 do 3.500,00 kn
    300,00 kn 10-satni
    195,00 kn poludnevni
    4. prosječni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (ostvaren u prethodnoj godini) do 2.500,00 kn
    150,00 kn 10-satni
    97,50 kn poludnevni







  32. #5432
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    možda bezveze jel možeš koristiti i vrtić i dadilju?

  33. #5433
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    kako se koristi ovo za dadilje?
    ovo prvi puta vidim

  34. #5434

  35. #5435
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    rješavam jednu tablicu za vrtić, ljudi iznajmljuju stan ( znači oni dobivaju lovu) kak se kod njih računa dohodak od stana,ili to treba negdje drugdje tražiti????

  36. #5436
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja padam s Marsa jer mi je sve to nepoznato pa pitam. Na linku iznad pise da se papiri predaju do 6.2., je li to za djecu koja su u 2014/15 vec u sustavu ili ona koj kreću 2015/16.?

  37. #5437
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    rješavam jednu tablicu za vrtić, ljudi iznajmljuju stan ( znači oni dobivaju lovu) kak se kod njih računa dohodak od stana,ili to treba negdje drugdje tražiti????
    pa to bi se na poreznoj trebalo vidjeti kao dodatni prihod na koji oni placaju porez.

  38. #5438
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ja padam s Marsa jer mi je sve to nepoznato pa pitam. Na linku iznad pise da se papiri predaju do 6.2., je li to za djecu koja su u 2014/15 vec u sustavu ili ona koj kreću 2015/16.?
    upisi su u vrtice obicno u 5. mjesecu (u teoriji su stalno, ali u realnosti su u 5. mjesecu)
    sve ovo se odnosi na djecu koja su u sustavu i vec idu u vrtic.

  39. #5439

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    jel tko pisao pisanu privolu da vrtić može sam provjeriti podatke, za prebivalište i za poreznu,
    ako je, što treba napisati?

  40. #5440
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Meni telefonom rekli da je dosta da donesemo samo IP obrasce... da drugo ne treba, pa ni dedina mirovina, ni potvrda o kreditu.

  41. #5441
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Mojca i sama kazes da si nedavno usla u sustav, mozda su tete susretljive pa ce paprie od prije dva tri mjeseca samo prebaciti u ovu godinu.

  42. #5442
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    upisi su u vrtice obicno u 5. mjesecu (u teoriji su stalno, ali u realnosti su u 5. mjesecu)
    sve ovo se odnosi na djecu koja su u sustavu i vec idu u vrtic.
    ali pošto ćete vi ić u vrtić od jeseni, onda će te papire trebat donijet u 5,6 ili 9 mjesecu ovisno kak vam kažu u vrtiću

  43. #5443
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca i sama kazes da si nedavno usla u sustav, mozda su tete susretljive pa ce paprie od prije dva tri mjeseca samo prebaciti u ovu godinu.
    neće papire koje su vezane za lovu, to moraš popisati i potpisati a do kraja 4. mjeseca i fizički donijeti iz firme ili neke treće ustanove

  44. #5444
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca i sama kazes da si nedavno usla u sustav, mozda su tete susretljive pa ce paprie od prije dva tri mjeseca samo prebaciti u ovu godinu.
    Meni to nema smisla.
    Kredit je vezan za eur, znači svaki mjesec je drugačiji. Na koncu, otkud znaju da ga u međuvremenu nismo otplatili (da bar!)...
    Ja ću donijeti sve, IP obrasce, kredit i dedinu penziju (koja je potencijalno jedina konstanata) ali kako znaj da deda nije umro u međuvremenu...

    Ok za potvrdu prebivališta... ali ostalo vezano za lovu mi nema smisla.

  45. #5445

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    dakle najveci besmisao je u tome da vrtic ove godine placas prema prihodima iz prosle (ove godine sam dobila otkaz npr) i tako sa svime redom
    dakle za kredit sam prosle godine dala xy kuna ove godine je mozda gotov...
    prosle sam godine bila na porodiljnom (i imala JAKO malo novaca) ove nisam
    tako da princip im i nije nesto no vjerujem da boljeg/pravednijeg nema

    PS sve promjene se mogu javiti u roku 15 dana (ne znam koliko ih uvazavaju; moju nisu)

  46. #5446
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    sve kaj treba donesti su papiri koji se odnose na 2014 godinu, a ne na ovu

    mojca deda ti spada u kućanstvo, bez obzira kaj ste na njegovoj adresi?

  47. #5447
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    MOjca draga mi vec godinama ukazujemo da to sve nema smisla, no tamo jos to niko nije shvatio
    dobro dosla u sustav.

  48. #5448
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku

    PS sve promjene se mogu javiti u roku 15 dana (ne znam koliko ih uvazavaju; moju nisu)
    nisu ni od jos jedne forumasice, tako da ako nekom i jesu bilo bi lijepo da napise ovdje.

  49. #5449
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    ekipa zagubila sma doma onaj papir na kojem piše što trebamo donijeti u vrtić, jel može neka dobra duša napisati što je na popisu. Hvala.

    jel mi dovoljan obrazac iz firme s podaciam o plaći ili baš trebamo ići u poreznu ? imala sam neke ugovore o djelu pa mi to povećava prihode.

  50. #5450
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ekipa zagubila sma doma onaj papir na kojem piše što trebamo donijeti u vrtić, jel može neka dobra duša napisati što je na popisu. Hvala.

    jel mi dovoljan obrazac iz firme s podaciam o plaći ili baš trebamo ići u poreznu ? imala sam neke ugovore o djelu pa mi to povećava prihode.
    potvrde za ugovore od djelu možeš dobiti od poslodavca koji te unajmio preko njih...
    btw, sve se vidi na poreznoj pa ako ne predaš sad te potvrde, dobiti će vrtić kad zatraži službeno nakon veljače izvještaje iz porezne...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •