Stranica 53 od 112 PrviPrvi ... 343515253545563103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 5551

Tema: Nove cijene vrtića

  1. #2601
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zar ne čekamo nove uplatnice za srpanj? Tj. potpisujem Sašku.
    Ja ih neću čekati, pa makar bile na nula kuna. Uplaćujem po starom modelu.

  2. #2602
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zar ne čekamo nove uplatnice za srpanj? Tj. potpisujem Sašku.
    totalno OT

    Svimbi, kako si dobro ispala na ovoj slici!? godišnji ti totalno godi

  3. #2603
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da će se Skupština itekako oglasiti.
    i pokušati nam reći za koga 4.12. trebamo glasati

    oni ovo ne mogu prešutjeti, sigurna sam
    u interesu im je da idu protiv bandića
    imau oni jos par godinica mandata, nista njima ne zavrsava 4.12.

  4. #2604
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne u skupštinskom smislu
    ali u većinostranačkom - da

  5. #2605
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    totalno OT

    Svimbi, kako si dobro ispala na ovoj slici!? godišnji ti totalno godi
    Jel'da?
    Iako sam na poslu, šmrc.
    Moramo se vidjeti, da te promjene oba lika dostojno iskomentiramo :wink:


    On topic-slažem se s Jelkom, tj., iako bi meni po novom bilo manje, ovaj novi je užas.
    Ali na tu je temu već sve rečeno, idem malo čitati o trančiranju piletine za bodove

  6. #2606
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja sam danas tresnula slušalicu onom na 0800. Baš mi je digao tlak jer na moj upit što je to akontacija, znači li to da će kasnije tražiti dodatne uplate ili vraćati novce, rekao da sam krivo nazvala, da je ovo ured gradonačelnika, da on o tome ne odlučuje nego Lovrić.
    Ma da, sigurno Lovrić nešto smije bez Bandićeve dozvole.

  7. #2607
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    @ Freja, upišem izmišljene zadnje četiri znamenke (prvih 7-8 uvijek su iste) jer idem e-bankingom - samo kopiram predložak i promijenim mjesec u kućici "svrha plaćanja". Podatke o imenu djeteta pišem ionako u istu kućicu pa tako znaju čija je uplatnica.

  8. #2608
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Jel'da?
    Iako sam na poslu, šmrc.
    Moramo se vidjeti, da te promjene oba lika dostojno iskomentiramo :wink:
    bat of kors

    a glede vrtića, ja se više ne živciram. imam dovoljno drugih briga. i onako od mog živciranja nema nikakve koristi

    ja bih radije prosvjedovala

  9. #2609
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da će se Skupština itekako oglasiti.
    i pokušati nam reći za koga 4.12. trebamo glasati

    oni ovo ne mogu prešutjeti, sigurna sam
    u interesu im je da idu protiv bandića
    ja bih to jako voljela. samo sumnjam da imaju ikakve druge namjere osim čuvanja svojih fotelja

  10. #2610

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    12

    Početno

    Baš bih voljela da Bandić dobije dijete.

    I svi zaposlenici skupštine.

    Pa da im se fino istope bankovni računi.

  11. #2611
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    joj joj joj do kud ovo ide?

    akontacija, ma xy!@khm im.

    ni ja nisam platila 6 mjesec. moji klinci nisu u vrticu od 1.7. platiti cu tek kad krenu. inace sam uvijek placala ovako ko cokolada, ali brate dragi negdje si i ja mogu dati oduska. eto kasnim za dvoje djece.

  12. #2612

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Slušam jutros na radiju, oni u ponedjeljak šalju te uplatnice s "akontacijom", istovremeno Holjevčeva tvrdi kako nema što gradonačelnik slati uplatnice i sljedeći tjedan navodno imaju hitni sastanak.
    Bogme nemam namjeru platiti 2000 kn za dva tjedna srpnja. Vjerojatno ću platiti 400 kn kao i dosad i svjesno riskirati da mi neće ispisati dijete iz vrtića jer nisam podmirila troškove Ostat će tako upisan i u vrtić i u školu.

  13. #2613

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    21

    Početno

    Da li netko zna zašto je gospodi iz SDPa teško samo izjaviti da savjetuju gradjane da uplaćuju vrtiće prema cijenama koje su objavljene u službenom glasniku grada Zagreba?

    Pitao bi ih ja na zadnjem postu na http://www.facebook.com/bernardicdavor?sk=wall ali mu nisam prijatelj.

  14. #2614
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ostat će tako upisan i u vrtić i u školu.
    cula sam za izraz vjeciti student, ali evo sad cemo imati i vjecite vrticarce

  15. #2615
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

  16. #2616

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    442

    Početno

    Čovjek je napisao ono što mi mislimo. Sjajno se Bandićev tim dosjetio kako će nas sve skupa za.....

  17. #2617
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    i da i ne, za z........

    Akontacjia ne mora iznositi onaj iznos koji je napisan na uplatnici, može biti i manji, zar ne? Pa kad dođe račun, onda se sve sravni.

  18. #2618
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj lukab prvotno napisa Vidi poruku
    Nevjerojatno kako je opet uspio sve namagarčiti. Nadam se samo da ovrhe i ispisivanje djece nisu moguću na temelju nepotpuno uplaćene akontacije. Logika mi govori da nisu. A ako je tako, onda se događa baš ono što smo već spomenuli: polovica neće platiti ništa, ostali po starom, u blagajni će biti manje love neko ikada. Bandić će otići (prije ili kasnije), a Grad nek' se gomba kako zna. A briga i mene kad im do građana nije stalo. I to do onih koji blagajnu pune.

    A Bandićev model je porez na poštenje. Ako si pošteno prijavio adresu i plaću - eto ti akontacija od 1000 i više kuna! A ako si još toliko glup da ju platiš, tko ti kriv! Strašno.

  19. #2619
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    A zna li itko šta je s nama koji po Bandiću ne plaćamo, a po skupštini plaćamo (3 djece)?!

    Nama, pretpostavljam, neće stići nikakve uplanice. I šta kad oni, kroz koju godinu, dobiju presudu da je ipak trebalo ići po skupštini?! Da keširam razliku?! Kamate?!

    Pitala sam u vrtiću - ne znaju.

    Poslala mail - ne odgovaraju.

    Imam osjećaj da ćemo dobiti masnu uplatnicu kroz koju godinu.
    Posljednje uređivanje od MarijaP : 29.08.2011. at 00:40

  20. #2620
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Nevjerojatno kako je opet uspio sve namagarčiti. Nadam se samo da ovrhe i ispisivanje djece nisu moguću na temelju nepotpuno uplaćene akontacije. Logika mi govori da nisu. A ako je tako, onda se događa baš ono što smo već spomenuli: polovica neće platiti ništa, ostali po starom,
    evo definicje iz rjecnika financijskih pojmova:
    Akontacija (engl. advance payment, njem. Vorschuss) ili predujam je novčana svota koju pri sklapanju ugovora ili u tijeku njegova ispunjenja jedna ugovorna stranka daje na račun svoje ugovorne obveze drugoj stranci, radi olakšavanja ispunjenja obveze te druge stranke. Akontacija se daje u pravilu u novcu i prelazi u vlasništvo primatelja, s tim da se poslije ispunjenja ugovora uračunava u ispunjenje obveze davaoca.


    prvo kako cu ja platiti unaprijed za nesto sto sam vec iskoristila, sto ce reci 7 i 8 mjesec. imalo bi logike da nam sad salju uplatnice unaprijed dakle dragi roditelji kako vam drago. mozemo i platiti 1 kn i cekati. jer po pojmu akontacija bitno je platiti bilo sto. ja s njima nisam nista ugovorno potpisala da cu placati unaprijed. sto bi MM rekao zasto bi ja njih financirao, pa da mi oni poslije vrate, a ne draze mi je da ja njima kasnije platim koliko sam duzan (to uvijek govori za HEP i njihovu akontaciju)

    MarijaP fakat ste u neobranom grozdju, ja osobno ne znam sto bi savjetovala.

  21. #2621
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    MarijaP po skupštini plaćaš ja mislim 200kn. Tako da ili plaćaj svojevoljno 200 kn ili u kasicu stavljaj thi 200 kn svaki mjesec pa ako dođe do toga da treba dati, imaš od kuda...

  22. #2622
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    A zna li itko šta je s nama koji po Bandiću ne plaćamo, a po skupštini plaćamo (3 djece)?!
    prema skupštinskoj odluci
    - drugo dijete iste obitelji u redovitom programu - plaća 50% od iznosa sudjelovanja u cijeni programa;
    - drugo dijete u redovitom programu iz obitelji s troje i više malodobne djece - oslobađa se obveze sudjelovanja u cijeni programa;
    - treće i svako daljnje dijete iste obitelji u redovitom programu - oslobađa se obveze sudjelovanja u cijeni programa;
    - dijete iz obitelji s troje i više malodobne djece - plaća 50% od iznosa sudjelovanja u cijeni programa;
    dakle, ako ti samo 1 dijete ide u vrtić, a imaš 3 ili više, za to jedno dijete ne možeš platiti više od 200kn za vrtić ili 100kn za jaslice

    po bandićevom
    -drugo dijete iste obitelji u redovitom programu - 50% prema dohodovnom cenzusu ISTI popust
    -treće i svako daljnje dijete iste obitelji u redovitom programu bez obzira na prihodovni cenzus - besplatno ISTO
    - dijete iz obitelji s troje i više malodobne djece - 200kn AKO JE DIJETE U JASLICAMA, ONDA PO BANDIĆEVOM MODELU PLAĆAŠ VIŠE NEGO PO SKUPŠTINSKOM
    - drugo dijete u redovitom programu iz obitelji s troje i više malodobne djece - besplatno ISTO
    ako ti jedno dijete ide u vrtić onda po bandićevom plaćaš 200kn (bilo jaslice ili vrtić)


    kako bi ti po bandićevom modelu bilo besplatno a po skupštinskom bi plaćala?!

  23. #2623
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    hitno mi javite ako je koja danas dobila uplatnicu!
    molim vas da nazovete vrtiće i pitate.

    i, ima li neka koja bi pred kamere?
    jako je hitno, treba za podnevne vijesti.

  24. #2624

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Stigle su uplatnice sa novim cijenama u nas vrtic

  25. #2625
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    ili u kasicu stavljaj thi 200 kn svaki mjesec pa ako dođe do toga da treba dati, imaš od kuda...
    ja mislim da oni nikako neće moći retrogradno naplaćivati, i tu je sva besmislenost ove priče.
    kako god okreneš, Grad će biti u minusu.

  26. #2626
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Tatjanae prvotno napisa Vidi poruku
    Stigle su uplatnice sa novim cijenama u nas vrtic
    Tatjanae, koliko?
    Je lit i stigla uplatnica sa punim iznosom koji bi i trebala plaćati?

    Molim vas što preciznije podatke, danas će biti ludnica sa medijima.

  27. #2627
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da oni nikako neće moći retrogradno naplaćivati, i tu je sva besmislenost ove priče.
    kako god okreneš, Grad će biti u minusu.
    Ma da to si i ja mislim, pa toliko ludi valdja ipak nisu...

  28. #2628
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Mene muci jedan scenarij: da oni koji ce dobiti na 2.000kn (njih je puno, mislim nekih 17%) nece htjeti platiti (a zasto i bi - ionako je to "akontacija") a paralelno vrtici dobiju za tu djecu 0kn subvencije. Imam osjecaj da ako ovo nastavi jos puno dulje da ce vrtici biti u prilicno nezavidnoj financijskoj situaciji u kojoj nece imati prihod ni od roditelja ni od grada a troskovi ce biti isti kao i prije...

  29. #2629
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne pada mi ništa drugo na pamet nego da se to prikaže kao VTR :ajme, ajme:
    strašno što rade!

  30. #2630
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    prema skupštinskoj odluci


    dakle, ako ti samo 1 dijete ide u vrtić, a imaš 3 ili više, za to jedno dijete ne možeš platiti više od 200kn za vrtić ili 100kn za jaslice

    po bandićevom


    ako ti jedno dijete ide u vrtić onda po bandićevom plaćaš 200kn (bilo jaslice ili vrtić)


    kako bi ti po bandićevom modelu bilo besplatno a po skupštinskom bi plaćala?!
    jedno dijete je u vrticu, drugo u jaslicama.
    Hvala na odgovoru. Znaci, ipak cemo dobiti uplatnice. Kad cirkus zavrsi, tko zna koliko bi se tu rata nakupilo. Kolika ce kamata na kredit biti, a cisto sumnjam da bi bar obzirni bili pa da ponude rate.
    Trece sam rodila u sred cirkusa sa odlukom pa nisam bas pohvatala nas status. Ljudi mi govore "Blago tebi, bit ce ti sve besplatno" pa sam mislila da necemo dobiti uplatnicu.

    Lijepo je on to prezentirao. Svi ozbiljno misle da je za troje sve dzaba+tvrdio je da se naknada za trece nije smanjila. To sam ga gledala na nekoj emisiji. Novinarka se nije snasla pa je ispalo da je 9000 kn oduvijek i bilo. Nigdje se nije spominjalo 11000 kn. Bome si je osigurao pristojan broj glasaca. Samo ce ti dobiti uplatnice prije izbora lol

  31. #2631
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    jedno dijete je u vrticu, drugo u jaslicama.
    Hvala na odgovoru. Znaci, ipak cemo dobiti uplatnice. Kad cirkus zavrsi, tko zna koliko bi se tu rata nakupilo. Kolika ce kamata na kredit biti, a cisto sumnjam da bi bar obzirni bili pa da ponude rate.
    Trece sam rodila u sred cirkusa sa odlukom pa nisam bas pohvatala nas status. Ljudi mi govore "Blago tebi, bit ce ti sve besplatno" pa sam mislila da necemo dobiti uplatnicu.

    Lijepo je on to prezentirao. Svi ozbiljno misle da je za troje sve dzaba+tvrdio je da se naknada za trece nije smanjila. To sam ga gledala na nekoj emisiji. Novinarka se nije snasla pa je ispalo da je 9000 kn oduvijek i bilo. Nigdje se nije spominjalo 11000 kn. Bome si je osigurao pristojan broj glasaca. Samo ce ti dobiti uplatnice prije izbora lol
    ma kakve uplatnice MarijaP?
    ako imaš 2 djece u redovitom programu, iz obitelji s 3 ili više djece, (a ti imaš) i po jednoj i po drugoj odluci ti je vrtić besplatan! dobit ćeš uplatnice na 0kn, bez obzira na odluku koja će se primjenjivati!

  32. #2632
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    tu se vidi kako je skupština napravila loš potez katastrofalnim PRom

  33. #2633

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    442

    Početno

    Jesu li se skupštinari konačno oglasili?
    Tko će subvencionirati vrtiće? Pa grad, retroaktivno, a ko drugi.
    Ovo je samo istjeravanje Bandićeve volje, neće to trajati tako dugo.
    Šta će ispisati 17% djece iz vrtića jer neće plaćati 2.000 kn po nezakonitoj odluci?

  34. #2634
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    tu se vidi kako je skupština napravila loš potez katastrofalnim PRom
    točno tako

    a imaju povoljnije uvjete ZA SVE!

  35. #2635
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    tu se vidi kako je skupština napravila loš potez katastrofalnim PRom
    ne stizem bas pratiti tv, pogotovo ne njihova prepucavanja. Tako da nemogu tvrditi da skupstina nije nista konkretno rekla.

    Par puta sam gledala neke njihove ozjave i nista suvislo nisu rekli. Cak su rekli da oni sve vracaju na staro, a po starom, cifra bi nam trebala biti 500 kn pa sam zato bila zabrinuta.

    Ne vrijedi meni to besplatno nesto puno, kad ce nakon rebalansa ili svima zapapriti cijene ili staviti naputak da prednost imaju oni koji placaju pa cu masno platiti privatni za trece+ nekog da mi kupi dijecu iz vrtica jer ce biti na tri razlicite lokacije.
    Objavili su da Arenu treba rekonstruirati jer nije sagradjena po pravilima kosarkaske asocijacije tako da para za bilo koji model nece biti.

  36. #2636
    znatizeljna avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    347

    Početno

    uplatnice po modelu plaćanja bandićizbori2011 spremne i čekaju

  37. #2637
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    Tako da nemogu tvrditi da skupstina nije nista konkretno rekla.
    Ali pratimo mi.

    Skupština nije u dnevnoj tiskovini objavljivala čitave stranice sa iscrpnim objašnjenjima modela koji predlažu.ž
    Gradski ured jest.

    Zato ljudi i ne znaju koliko je model Skupštine bolji.
    Ali, džaba im sve; 20.12. su nas izdali, pa nitko više ništa nije ni očekivao. Nije ni čudo daljudi više nisu ni pratili nekoga tko malo zabije glavu u pijesak, a malo izroni kako bi nešto prošaptao.

  38. #2638

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Da, uplatnica je upravo na puni iznos koji bi trebala placati prema "imovinskom cenzusu".

    Ja sam prikupila i predala dokumentaciju jer spadam u one roditelje koji imaju dobru placu, navela sam upravo svoje clanove kucanstva, moju mrvicu i mene jer smo postanari, znaci nisam prijavljena na tu adresu u Zagrebu, vec na drugu, ali nisam htjela navoditi svoju sestru koja ove godine ima jednog skolarca, kako ne bih njoj upropastila prosjecna primanja po clanu kucanstva, i jer sam znala po mom zivotnom iskustvu da nema pravde na ovim podrucjima i da najposteniji uvijek izvuku kraci kraj.

  39. #2639

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    112

    Početno

    upravo pokupila uplatnicu u kuverti za 7 mjesec. Dijete taj mjesec, cijeli, nije išlo u vrtić. Iznos 560kn

  40. #2640
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    oni štampaju uplatnice na nula kuna jer ljudi moraju vidjeti da vrtić plaćaju nula kuna???????? mooolim????
    ali gle, onda više neće platiti vrtić nula kuna, nego će oni, ili opet netko drugi za njih, platiti i tu uplatnicu i radno vrijeme onoga tko ju je štampao, toner i ostalo i njihovu distribuciju skupa s predizbornopromidžbenim pamfletom milana bandića kako je to supersocijalnoosjetljivi program ...dakleeeeeee........gluposti u ovom gradu ne nazire se kraj...samo više ne znam tko je ovdje zapravo glup, onaj tko to plasira ili oni koji to sve puše

  41. #2641
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    znači, iako kažu da je "akontacija", iznos je puni.
    jao, jao...

    dada5, stvarno sramota!
    sada odmah piši žalbu, a ja ću tvoj slučaj večeras spomenuti na TV (koliko bi bilo da je iznos za puni mjesec; je li ovih 560 kuna 40% od nekog novomodelskog iznosa)

  42. #2642

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    442

    Početno

    Jel to znači ako dijete nije cijeli mjesec išlo u vrtić da je akontacija bez obzira na tu činjenicu na puni iznos, ne razumijem?

  43. #2643
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Kate76 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel to znači ako dijete nije cijeli mjesec išlo u vrtić da je akontacija bez obzira na tu činjenicu na puni iznos, ne razumijem?
    ne, ne znači, bar mislim, bar po onome što dada5 kaže. jer 560kn nije iznos koji se nalazi u tablici, mora biti da je to 40% od nekog iznosa?!

  44. #2644
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    ne, ne znači, bar mislim, bar po onome što dada5 kaže. jer 560kn nije iznos koji se nalazi u tablici, mora biti da je to 40% od nekog iznosa?!
    560kn je 40% od 1400kn
    dakle, ako je dijete bilo u vrtiću manje od 5 dana, 'akontacija' se također smanjuje, kao da se ne radi o akontaciji!?

    mogli bi predložiti elektri da smanji akontaciju za mjesece kad smo doma manje od 5 dana, ha? baš bi bilo zgodno!

  45. #2645
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    to je 1400 kuna, ima li taj iznos

  46. #2646
    mitri avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    znači, iako kažu da je "akontacija", iznos je puni.
    jao, jao...

    dada5, stvarno sramota!
    sada odmah piši žalbu, a ja ću tvoj slučaj večeras spomenuti na TV (koliko bi bilo da je iznos za puni mjesec; je li ovih 560 kuna 40% od nekog novomodelskog iznosa)
    Mi još nismo dobili uplatnice, ali nas čeka isti scenarij. Zlo mi je... Kome ćete pisati žalbu?

  47. #2647

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    112

    Početno

    po novom modelu za cijeli mjesec iznos bi nam trebao biti veći od 1400kn, pa mi nije jasno odakle sad 560

  48. #2648
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj dada5 prvotno napisa Vidi poruku
    po novom modelu za cijeli mjesec iznos bi nam trebao biti veći od 1400kn, pa mi nije jasno odakle sad 560
    pa nije nikome
    zato "akontacija"
    mogli su ti napisati i 125 i 374 i 23 kune...
    jer riječ "akontacija" podnosi svašta.
    kao i mi.

  49. #2649
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    palo mi na pamet
    ako se naziva akontacijom, onda stvarno podnosi svašta
    npr. ja ću na kraju godine tražit od grada povrat novca jer sam preplatila vrtić (jer su nam primanja manja od prošlogodišnjih)
    ako je to stvarno akontacija onda će mi morat vratit

    a možda je bandić naložio gradskom uredu da svakoga strpaju u jednu kategoriju ispod one kojoj pripada (dakle, prva iduća niža cijena) pa da na taj način kupi ljude, jer im je prema akontacijskom modelu, ko fol, jeftinije
    Posljednje uređivanje od puntica : 29.08.2011. at 10:40

  50. #2650
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    a mozda im stavi razred nizi, jer je to akontacija, pa na kraju godine dobijes razliku koliko moras platiti.

    jutros u vrticu kad sam ja odvela svoje nisam dobila nista, doduse bilo je oko 7.15, sta me ceka popodne nemam pojma, jer nas centralni je zatvoren.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •