Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 317

Tema: prva menstruacija?

  1. #151
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Juhuuuuuu evo i meni stigla manga tri mjeseca nakon poroda..... Isto dojim bebicu.... A sad bi bilo fora da zovem Poljaka : doktore evo mi menge mogu ja u postupak

  2. #152
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Pa ja sam stvarno rijetka sretnica, evo prošlo i vise od 10 mj a nje još nema. Kad moze najkasnije doći- godinu nakon poroda? Kad skroz prestanem dojiti?

  3. #153
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    moje isto nema... evo već 4mj al ja sam jedna od onih koja ju priželjkuje.
    želja za keksom mi je nula bodova, čak sam ju nakon poroda i imala, al polako je opadala i sad je na nuli jadan moj dragi.

  4. #154
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Juhuuuuuu evo i meni stigla manga tri mjeseca nakon poroda..... Isto dojim bebicu.... A sad bi bilo fora da zovem Poljaka : doktore evo mi menge mogu ja u postupak
    i reka bi ti dok ne staneš dojiti nema baš smisla

  5. #155

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    124

    Početno

    evo, prijavljujem prvi dan prve menstruacije, beba je 10 mjeseci. sa svo troje djece m je došla sa 10-11 mjeseci starosti bebe.

  6. #156
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Kod mene još ništa, prošlo je 15mj od poroda

  7. #157
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Meni stigla nakon 4 mjeseca, dojila sam skoro do godinu dana.

  8. #158
    gianna87 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    62

    Početno

    Nije tema, ali vidim da ste komentirale pa da ne otvaram novu. Žene drage, da li je samo meni sex nakon poroda koma zbog "sindroma tunel-hrenovka" mislila sam kako ću se jadat da je preusko, ovak onak ali kad ono sasvim obrnut problem! da li se ikad stanje vrati na staro, da napomenem prošlo je 5,5 mjeseci?

  9. #159
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja sam stvarno rijetka sretnica, evo prošlo i vise od 10 mj a nje još nema. Kad moze najkasnije doći- godinu nakon poroda? Kad skroz prestanem dojiti?
    moze proci i 2 godine i vise da ne dode ako dojis

  10. #160
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno prva menstruacija?

    Evo došla i meni, nakon nešto vise od 11 mjeseci od poroda. Nije bas trebala danas kad idem na svadbu ja i dalje dojim, ništa nismo smanjili dojenje ali eto, odlučila je doći. A bilo je bas lijepo bez nje
    Posljednje uređivanje od Gabi25 : 26.04.2014. at 11:48

  11. #161
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj gianna87 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije tema, ali vidim da ste komentirale pa da ne otvaram novu. Žene drage, da li je samo meni sex nakon poroda koma zbog "sindroma tunel-hrenovka" mislila sam kako ću se jadat da je preusko, ovak onak ali kad ono sasvim obrnut problem! da li se ikad stanje vrati na staro, da napomenem prošlo je 5,5 mjeseci?

    rano je još, niske su razine estrogena. bit će bolje kad se uspostavi ovarijski tj. menstruacijski ciklus. ne brini, sve će biti kao prije, ako ne i bolje

  12. #162
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj gianna87 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije tema, ali vidim da ste komentirale pa da ne otvaram novu. Žene drage, da li je samo meni sex nakon poroda koma zbog "sindroma tunel-hrenovka" mislila sam kako ću se jadat da je preusko, ovak onak ali kad ono sasvim obrnut problem! da li se ikad stanje vrati na staro, da napomenem prošlo je 5,5 mjeseci?
    O blago tebi, ja sam tolko uska da sumnjam da su me previše zašili.. Mislim, tebi bar može uć

  13. #163
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam imala jedan dan malo jaci spotting,crvena krv. Onda neki mali ugrusak i stalo. Zbunilo me,taman dam mislila da je dosla menga

  14. #164

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    eto naletila na svoj post od prije 3 fodine. tad nije bila menga nego samo to jedno krvarenje. prava je došla nekih 10 mjeseci kasnije. malac je imao 2 godine. o da, rekao mi je doktor da sam ja svjetski fenomen. sad imam drugo dijete i 16 mjeseci je prošlo od poroda a kod mene ništa. u oba slučaja sam dojila, odnosno dojim

  15. #165
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    ja sam danas nasla smeđi icjedak, osjetila neku cudnu bol a tek nam je proslo 7 tjedana od poroda, izdajam se!

  16. #166
    kekipeki avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    5

    Početno

    6 mjeseci i još ništa :D ali zato imam žuti iscjedak cijelo vrijeme, za koji doktor kaže da je posljedica zarastanja unutarnje rane, jer sam tokom poroda popucala iznutra...da li je neko imao slično iskustvo?

  17. #167
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Zar JA? PCOS... m samo s duphastonom... evo je 2.5. bez ičeg ... nakon ne znam koliko godina

  18. #168
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Muma, ja sam isti pcos ko ti...nadam se tvom scenariju

  19. #169
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj kekipeki prvotno napisa Vidi poruku
    6 mjeseci i još ništa :D ali zato imam žuti iscjedak cijelo vrijeme, za koji doktor kaže da je posljedica zarastanja unutarnje rane, jer sam tokom poroda popucala iznutra...da li je neko imao slično iskustvo?
    Da, ja imam zuti iscjedak.. Sad znam
    i od čega

  20. #170
    kekipeki avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Da, ja imam zuti iscjedak.. Sad znam
    i od čega
    drago mi je da nisam sama...sve sam pretražila po netu i već sam mislila da sam ja neki izuzetak...trenutno tragam za nekim prirodnim lijekom, jer mi je dr "zaprijetio" spaljivanjem rane na idućoj kontroli

  21. #171
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Da, ja imam zuti iscjedak.. Sad znam
    i od čega
    Odlično! Sad i ja znam od čega je a rana iznutra je bila poprilična... :/
    Inače sam dobila nakon 9 mjeseci no nekako slabo... Sad čekam iduću da vidim hoće li se normalizirati.

  22. #172
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo i ova pcosovka dobila mengu. 2 dana prije 3mj od poroda Boli kao trudovi, al došla je sama Čak i uz zeznutu štitnjaču i jaaako nizak tsh

  23. #173
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Došla 16 mj nakon poroda.

  24. #174
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Meni je došla tek kad sam skroz prestala dojiti, 14mj nakon poroda.

  25. #175
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Prijavljujem i ja svoju prvu, pravu m. nakon poroda, 10 i pol mjeseci. Da li je netko primjetio da su mu m. bolnije nego prije? Meni ova je . Ne znam da li dojenje ime veze u smislu da izaziva grčenje maternice?

  26. #176
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Da, ja sam plakala od boli,moji trudovi nisu bili takvi. A ne dojim.
    Kazu da su nekima te prve menge bile bolne, a nekima se i nastavilo

  27. #177
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Kod mene suprotno..prije poroda užasno bolne,nakon poroda ni neznam da ju imam (osim što se osjećam umornije,kao da sam na rezervi snage) bebi ima blizu 10mj,a ja ću uskoro dobiti 10ti put. Ciklusi 24dana..prekrasno nešto,al bar ne boli

  28. #178
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Iz mene doslovno teče već treći dan . Ja se stvarno nadam da je ovo ovako sad i možda još koji put i da ću se vratiti na staro, inače mi jedino preostaje baciti se na pravljenje druge bebe jer ovo je baš .

  29. #179
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Meni su nakon ovog poroda prve dvije bile tako obilne da sam razmisljala otici na hitnu
    Nakon toga se sredilo - prva dva dana srednje obilno, a onda slabo
    Al prve dvije

  30. #180
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Uh, Ginger, nadam se tvom scenariju. Ja sve čekam kad će mi se početi mantati kao posljedica izgubljenih litara krvi. Mislim stvaaaarno, dolazila sam u napast staviti one Chicco uloške za poslije poroda. Ostao mi je cijeli paket, ali mi ga bilo žao otvoriti pa nisam, ali ove regularne uloške napunim u roku keks! Danas sam planirala svašta nešto, a na kraju ostala doma mijenjajući uloške .

  31. #181
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Isto mi je bilo ko i Ginger,valjda dok se to izregulira...nakon drugog poroda nije bilo baš tako obilno,al je prečesto za moj ukus već me nervira pomalo

  32. #182
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni je jačinom možda prvi dan jače nego prije poroda, ostalo je ok. I dalje je trajalo krvarenje 4 dana, i spotting 5.dan, kao i prije poroda. Samo je taj jedan dan bol bila užasna

  33. #183
    memento avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Prva bila nakon 6 mjeseci, bile neredovne sigurno prvih godinu i nesto, onda opet 28 dana. Kad kazem neredovne, mislim sarale do 30 i nesto dana, jednom je ja mislim bilo i vise. Nista obilnije, normalno blago krvarenje ko i uvijek. Posljednja 1 ili 2 opet postale bolne, ali ne kao prije. Do tad nimalo bolne.

  34. #184

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    9

    Početno

    Dosla menga tocno 4 i pol mj od poroda (iskljucivo dojim) trajala 2 dana opet dosla za 28 dana i trajala 3 dana hehe iduci put ocekujem da ce trajati 4 dana

  35. #185
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Meni su bolne isto kao i prije evo jutros stigla i boooooooli,a tako je lipo bez nje!

  36. #186
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    evo mene dva mjeseca nakon poroda i još uvijek nisam stala krvarit, to je sad vec skoro neprimjetno, al i dalje nemogu bez dnevnog. Jeli bila ikoja u slicnoj situaciji ili bi se trebala zabrinut, a i puna mi je kapa više

  37. #187
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ninunanu prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene dva mjeseca nakon poroda i još uvijek nisam stala krvarit, to je sad vec skoro neprimjetno, al i dalje nemogu bez dnevnog. Jeli bila ikoja u slicnoj situaciji ili bi se trebala zabrinut, a i puna mi je kapa više
    Meni je 8 tjedana krvarilo dosta i još 2 tjedna u tragovima.. išla sam ginekologu i sve je bilo ok..

  38. #188
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    a pa super onda :D
    Sad bi bilo super da odma i mengu dobijem nakon

  39. #189
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Nakon prvog poroda ne sjecam se kad sam dobila, ali dosta brzo mozda neki cetvrti mjesec, a dojila sam jos uvijek. Drugi porod dobila sam 3 mj nakon poroda, ali 3 tjedna kako sam prestala dojiti.. mislim da bas i nije imala izbora nego doci

  40. #190
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj Ninunanu prvotno napisa Vidi poruku
    a pa super onda :D
    Sad bi bilo super da odma i mengu dobijem nakon
    Tako sam ja, krvarila 8 tjedana, zadnja dva slabo, ali prisutno, tjedan dana pauze pa menga! A dojila dan i noć isključivo bez duda, bočica ičega. Nakon drugog poroda dobila nakon 10 mjeseci, a još uvijek dojimo. Dakle, kod mene to nema veze jedno s drugim barem u prvom slučaju.

  41. #191
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    još uvijek krvarim, doduše zadnja 3 dana obilnije pa se sve mislim da nije menga odma dosla. Ja također iskljucivo dojim al vidim da to nema veze s tim

  42. #192
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni druga menga došla, više nije bolna, ali traje dulje nego prije poroda. Prije je bilo 3 dana, danas mi je 5.dan (iako su zadnja 2 dana mali izljevi, čak skoro za dnevni uložak)

  43. #193
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    moja jos nije stigla a prosla 3 i pol mjeseca.

  44. #194
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ako dojis,to nije nista cudno.

  45. #195
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    izdajam se i to vec i 3,5 mj imam 18 kg manje, 12 od poroda i jos 6 ovak jer me jako iscrpljuje!

  46. #196
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Kakvi su vam bili simptomi prije prve menge?
    Već me 3 dana ubija trbuh i križa kao da imam mengu a nemam nego mi curi nekakav čudni iscjedan, žučkasta sluz , baš se razvlači i puno je ima
    I sad sam ja zabrinuta dal se to možda tijelo sprema na mengu ili nešto nije normalno, bol i čudna sluz mi nikako nisu dragi.. a ginekologica na godišnjem ...

  47. #197
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    I meni je bilo tako, bol i puno sluzi, a sluz ti je plodna sluz, tj. ja sam sebi rekla da je to to jer je ista kao i plodna samo što je izlazila i izlazila, nikad stat, a rastezala se k'o žvakača . Prije prve i druge kvazi menge (samo su zašporkale gaćice) je bilo stvarno puno sluzi, a sad kad je krenula prava m., ima je manje, tj. kao i prije poroda.

  48. #198
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Hvala phiphy, kolko god ju ne volim, bar mi je lakše da nije ništa drugo..

  49. #199
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Evo cini se da je meni ostao nekakav ugrusak i zato i dalje krvarim. Sva sreca netrebam na kiretažu, dobila terapiju tabletama i nadam se da cu ga se ubrzo riješit

  50. #200
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Izgleda da je stigla.. Maleni jucer i danas skoro nista nije pocicao, kad mu dam cicu pogleda me kao da nisam normalna i okrene se..
    Maloprije prokrvarila.. Ma fuj

Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •