Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Koji sokovnik kupiti?

  1. #51
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Evo kupila, isprobala, prvi dojmovi jako pozitivni - zauzima jako malo mjesta i izuzetno lagano se rastavi i ispere (detergent ne koristim, planiram dijelove oprat 1x tjedno u sudjerici). Bilo koji sokovnik na centrifugu mu nije ni do koljena po tom pitanju
    Negativno - malo je uska ona cijev, dosta male komade treba rezati (ja sam navikla na blender gdje ubacim voce na cetvrt). Ali to je stvarno minimalni minusic.
    I ipak smo uzli onaj imitaciju mat celika, ne crni. Iako je skuplji 150kn samo zbog boje?! Ali bolje 150kn nego da me bode u oci iducih godina (nadam se da ce izdrzati, malo skupa igracka...)


    Super! Drago mi ej da si zadovoljna! Bili smo na GO pa nisam ranije pisala.. Mi smo uzeli bijeli jer nam bolje paše ostatku kuhinje, inox nebih nikako jer se najteže čisti...
    Mi smo danas nar/šipak iscjedili i super je! Samo sam malo one vanjske deblje kore skinula, unutarnje opne nisam i odličan je sok

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    misliš teže ga je uglancat??

  3. #53

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Mi smo nedavno kupili ovaj i prezadovoljni smo:
    https://www.youtube.com/watch?v=emzToUXxYho
    Spada u kategoriju ''slow-juicer''-a. Sok koji daje nema puno pjene (ne ugura se u njega puno zraka i ne oksidira brzo), ima super glatku teksturu, stvarno je dobar. Ima dijelova za čistiti, ali mi to nije neki problem, kad vidim koliko mi djeca voća konzumiraju na taj način, (inače baš i ne bi, a jedan od njih ne bi nikako). Cijena je bila oko 1.700 kn.

  4. #54
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Meni nije bilo bitno da ima najbolje karakteristike ili najvise funkcija, nego ovo sto sam navela - dimenzije i nacin ciscenja Imam jednu malu radnu plohu izmedju frizidera i sudopera gdje mi stoji blender, one kojekakve seflje i kuhace u velikoj casi, i taman je bilo usko mjesto za ovaj sokovnik. Savrseno se uklopio
    I ciscenje je stvarno lagano, do te mjere da sam nocas ipak isla mladjem raditi sok kad je trazio makar sam do tad vec isprala i slozila sve. Da je imalo kompliciranije ostao bi bez soka... Ako ima koja organiziranija domacica koja to sve pripremi unaprijed i u dovoljnoj kolicini njoj vjerojatno ovo i nije toliko bitno.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    5

    Početno Jeftini sokovnik slow juicer recenzije

    Kako o sokovnicima pronalazim samo prastare teme, zanima me ima li itko preporuku nekog sokovnika po prihvatljivoj cijeni do 1000, max 1200kn. Sve sto sam shvatila je to da su slow juiceri bolji zbog vece iskoristivosti (vise soka, vise vitamina..). Vidim da se sad vec prodaju po dobrim cijenama npr. vivaxov za cca 600 kn, ali za njega citam da se zna zacepiti kad se stave vlaknaste stvari. Ima li itko sencor ili neki drugi jeftini slow juicer? Kakva su iskustva s orasastim vocem (citam da u slow juicere mogu orasi, bademi...)? Podrazumijeva li slow juicer hladno presanje ili su to 2razlicite stvari?

  6. #56
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    moliim kosrisnike da koriste pretraznik, a da ne otvaraju nove teme, te da porocitaju pravila.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Nije sokovnik, ali je nešto slično..

    Ima ko ovakvu kako da to uopće nazovem.. A kako i piše tamo.... "boca za vodu"... Jel ima?

    Valja li to išta? Inače volim vodu s okusom, a ovo je kao neka vrsta prirodne vode s okusom...

  8. #58
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    novosti po sokovnicima?
    tražim neki manjih dimenzija i da se lako rastavlja za čišćenje
    (trenutno imam ovaj na posudbu, nisam ga mogla sama rastaviti, već je kćer morala držati dok sam ja čupala onu metalnu mrežicu van iz kućišta )

  9. #59
    stazica5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6

    Početno

    Malo bih boopnula temu; prošla sam kroz neke od prijedloga ovdje, ali se radi o modelima koje više nisam uspjela pronaći. Kupujem prvi put i malo su me iznenadile cijene, naivno sam računala da neću morati potrošiti više od 300 kuna, a kad ono Pa me zanima ako ima tko preporuku za sokovnik do 500 kuna? Kupujem online pa mi je važno d aga mogu nabaviti u web shopu; osim ako netko ima preporuku za nešto iz Kauflanda, Plodina i sličnih supermarketa. Hvala unaprijed!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •