Pokazuje rezultate 1 do 44 od 44

Tema: Online shoping namirnica

  1. #1
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno Online shoping namirnica

    Kako ste zadovoljni proizvodima koji su došli konzumovom dostavom? Kakvi su rokovi trajanja, da li je hrana stumbana, odleđena i sl.? Sutra očekujem prvu dostavu i baš sam nekak zdvojna kaj bu to došlo.

  2. #2
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Ja nisam naručivala, ali frendice jesu i nisam čula ništa loše. Uvijek možeš vratiti ono kaj ne valja, ne daruju ti, već plaćaš, je l tako?

  3. #3
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    uvijek se može vratiti, ali to je tlaka. Ali puno su se popravili unutar zadnjih godinu dana. Nekidan su me zvali da mi kažu da im piletina ttraje još 2 dana (naručila sam 1 kg fileta) pa su pitali da li da mi ipak donesu ili da pričekaju ako stigne ujutro nova pošiljka. Prija bi uredno donili ono šta uskoro ističe. Ili ja naručila masline bez koštice, oni donesu s košticom i tako neke stvari. Zadnji put kad sam kod njih naručivala nakon dugo vremena su bili skroz u redu. čak su i došli ravno u 11 (odabrala sam termin od 11-13)

  4. #4
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Ne naručujem često, ali kad dođe, lijepo dođe
    Slože uredno pa se ne potrga i nisam imala problema sa datumima isteka.

  5. #5
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    I ja mogu potvrditi da se jako trude. Ta u interesu im je, nije li?!

  6. #6
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    uvijek je sve bilo ok

  7. #7
    gorka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    VG
    Postovi
    245

    Početno

    odavna koristimo konzum dostavu i uvijek mi je sve dolazilo ok. Zapravo mi ju koristimo samo u slucaju vecih festi, kad doma treba nahraniti hrpe ljudi pa mi datum nije bio presudan, ali uvijek su prije zvali ako je nesto nestalo s police i sl.
    dostava mi se svida jer recimo voce i povrce ne bude danima u duckasu na 20 i nesto stupnjeva, pa onda ti nosis doma u fridge, nego s hladnog dode tebi doma

  8. #8
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ne naručujem često, ali kad dođe, lijepo dođe
    Slože uredno pa se ne potrga i nisam imala problema sa datumima isteka.
    Isto ovako.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    uvijek je sve bilo ok
    Također, sve za +5

  10. #10
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Vecinom je sve super, znalo je biti kakvih zabuna, ali moze se vratiti...
    Super je slozeno, nista se ne stumba, barem kod mene...

  11. #11
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    meni su zadnji puta milch šnite stavili na dno kutije, a preko njih nabacali sve i svašta. to mi se jedino zamjerilo.
    eh da, i komad junetine su zamotali u papir, a nisu stavili u nikakvu vrećicu pa sam sve okolne proizvode morala brisati jer su bili umrljani laganim slojem krvi :zbljuv:
    inače ok.

  12. #12
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Hvala vam, sad mi je lakše. Javim kak je prošlo

  13. #13
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja veliki tjedni šoping obavljam isključivo preko konzum dostave, jednom tjedno, već duže od godinu dana.
    nemam zamjerki.
    uspjeli su doći čak i po snježnoj mećavi do moje kuće na vrh samoborskog brda, bez da su riječ rekli :grin:

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Isto sve ok. Uredno bi mi javili ako nečega nije bilo i
    predložili zamjenu.
    Fora mi je i što točno znam kad će doći, ako upišem između 17-19
    znam da su tu u 17 pa ih ne trebam čekati

  15. #15
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a dobro, to ovisi vjerojatno i o tome gdje živiš

    meni dolaze u periodu kad sam naručila, ali u bilo koje doba unutar 2 sata. ne mogu unaprijed znati kad će točno doći.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Meni je to super...Uvijel naručim karton mlijeka i par litara soka...da ne moramo mi nosit btw. konzum nam pred kućom... Uvijek su mi ok donijeli...ja sam znala krivo naručit

  17. #17
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    ja često naručujem i samo su mi jednom donijeli litru jogurta s rokom trajanja koji je isticao sljedeći dan.
    lijepo spakiraju posebno stvari koje idu u frižider i posebno one koje idu u škrinju. vjerojatno ljeti imaju frižider u kamionu jer i ljeti jogurt/maslac stiže hladan.

    također, jednom su mi zaboravili dostaviti karton mlijeka. ja sam skužila tek drugi dan. nazvala sam ih i odmah su mi donijeli uz ispriku.

  18. #18
    gorka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    VG
    Postovi
    245

    Početno

    a dostavljaci su full zgodni

  19. #19
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Stigla dostava! I stvarn odeset puta bolje nego kad ja idem u dućan, uredno složeno, odvojeno, neodmrznuto (ja često obavi šoping pa vozikam to po gradu od škole do treninga itsl.:/). Stvarno ne znam zašto to prije nisam skužila. Hvala svima

  20. #20
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Mene zanima kakve su cijene artikala. Da li kao u mom malom lokalnom Konzumu ili kao u njihovim većim centrima, da li isti artikli budu na akciji i sl???

  21. #21
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Uglavnom kao u vecim konzumima... mislim da se dogodi koja iznimka ali u pravilu kao u vecem konzumu
    Danas na stranicama jutarnjeg ima link za 30 kn popusta na dostavu. Kliknete na link, prijavite se u konzum online i odjavite (ja sam tako napravila, nije mi danas hitno kupiti) pisalo je da ce mi se popust obracunati putem prve slijedece narudzbe... vidjet cemo...

    mozete si otvoriti jos koji profil pa si stvoriti popust za vise kupnji...

  22. #22
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja uvijek naručim za više od 500 kuna, pa mi je dostava ionako besplatna.

  23. #23
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Mislim da nisi shvatila... tj ja sam ocito nespretno napisala... oduzima 30 kn od iznosa kupnje...
    barem tako su prosli ti kuponi "radili"

    narucis za 500 kn a platis 470
    Posljednje uređivanje od smedja : 27.01.2011. at 10:10

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mislim, da su neki, ne bi ni naplaćivali dostavu, a ne 10 - 20 - 30 Kn .

    Kak su dostave pizza besplatne, a puno je manji iznos u pitanju.

  25. #25
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj smedja prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da nisi shvatila... tj ja sam ocito nespretno napisala... oduzima 30 kn od iznosa kupnje...
    barem tako su prosli ti kuponi "radili"

    narucis za 500 kn a platis 470
    nigdje nisam pronašla link za popust. pod kojom je rubrikom? hvala

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj gorka prvotno napisa Vidi poruku
    a dostavljaci su full zgodni
    istina, ali ipak dobro provjerite račun!
    meni su zaboravili donijeti jednu cijelu kutiju,
    ali su je po reklamaciji u roku sat vremena donijeli!
    I dalje ih preporučam

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Narucujem on line od samog pocetka kad su to uveli i zadovoljna sam.
    Prvo nisam narucivala voce i povrce, ali ok kad su uveli narucivanje po komadu ( ne volim prevelike kolicine jer se puno baci ak ne pojedemo) i to sam pocela i uvijek mi izaberu zdravo i kvalitetno.
    Ako narucujes sir i nareske pazi da naglasis da li zwlis narezano ili ne . Ja to zaboravim pa mi sir uvijek narezu, a dulje traje ako je u komadu, a i koji put mi treba za ribanje i sl.
    Ako nekog proizvoda nema zovu me i nude mi zamjenski ako zelim ( npr. pekmez od podravke ili nekog drugog proizvodjaca i sl.).

    i jos na kraju barem 2 puta godisnje dobijem poklon kupon od 50 kuna za on line kupovinu ( mislim da od american expressa), a jednom sam dobila isti kupon i na e-zabi.

    Sve u svemu preporucam, pogotovo za vece nabavke jer se tada ne placa dostava.

  28. #28
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno Online shoping namirnica

    Koristi li netko?funkcionira li ili šteka?Mislim se da bi mi manje stresno bilo tako šopingirati kućne potrapštine, a cijena dostave 10-15 kn i nije strašna u usporedbi šta mala sve izmisli da joj treba usput (kindre jaje, bananko, bombone, čips) + mm isto ima x prohtjeva koji ga mame s polica, a i ja pobacam u kolica neke stvari koje nisu bile u planu.Ovako bi to mogli zaobići...

  29. #29

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    mislim da ima negdje topić o tome,
    ja redovito tako šopingiram,
    uglavnom imam samo pozitivna iskustva,
    subuta ujutro uz ležernu kavicu
    dok čekam dostavu je neprocjenjiva

  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    39

    Početno

    Stvar funkcionira s time da rijetko naručujem svježe meso/povrće/voće i ne eksperimentiram s proizvodima koji odstupaju od uobičajenih. I rekla bih da je skuplje.
    Zamjerka mi je jedino kad nazovu jer nešto nemaju i pitaju može zamjenski - i onda očekuješ isto a dobiješ koješto (obične zobene pahuljice bez ičega i misle s voćem, medom i koječime baš nije isto) tako da sam već u napomenu počela pisati ne zovite za zamjenske proizvode.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    ja isto naručujem, zadovoljna sam... uvijek ionako naručim iznad 500kn pa dostava bude besplatna... ali i da plaćam dostavu još uvijek mi je jeftinija od benzina....
    ušteda: definitivno, barem kod nas.... npr mm i ja ne trpamo čips i ine stvari, uzmem samo što mi treba točno s popisa, eventualno pogledam kaj je na akciji i to je to... mjesečni računi su se smanjili za oko 500-600kn za hranu
    a da ne pričam o uštedi na vremenu i da subotu mogu napokon provesti na izletu s klincima a ne u dućanu... neprocijenjivo LOL
    Posljednje uređivanje od mlukacin : 06.04.2011. at 00:13

  32. #32
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Slightly off-topic: da li bi se nasao netko tko bi mi bio voljan kupiti jedan DVD iz K-videoteke - kojeg vise ne mogu naci u ducanu, ali ga ima u online prodavaonici - i poslati mi ga u Istru?
    Placam DVD, postarinu i troskove Internet-bankarstvom, i nadam se kavu uzivo.
    Sve ostalo na PP.


    P.S. Poslala sam mail Konzumu s molbom da mi ga dostave na ime u trgovinu, no odbili su me, a u Istri nema njihove dostave. :/

  33. #33
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Kako se na konzumkliku mogu dobiti popusti/kuponi? Jel dolaze jednom mjesečno ili tako nekako?

    Hvala

  34. #34
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Često koristim Konzum Klik Drive in uslugu. Naručim namirnice i pokupim kad idem s posla u njihovom centru na Vrbanima. Čim se registriraš na ulaznoj rampi, dobiješ broj parkirnog mjesta i već prodajno osoblje dolazi sa tvojim stvarima i slaže u prtljažnik. Nikad do sada mi nisu "podvalili" u smislu loše robe, isteka roka itd. Uglavnom voće i povrće puno bolje izgleda nego ono koje imaju po dućanima. Jedino sam npr skužila da gotovo uvijek "podebljaju" vagu, pa ako npr. naručiš 30 dkg sira nikad nećeš dobiti 28 dkg već uvijek minimalno 32 .

  35. #35
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Je li netko koristio kupon Konzuma u online kupnji? Na portalu, na profilu piše nemam ni jednog kupona, i nema opcija za unos kupona, ni kod plaćanja ni kod profila, nigdje. Zovem besp tel i kaže mi da mi njihov trgovac očitava kupon kad donese namirnice, što mi nema smisla jer sam već platila. Dobro, nije provedeno, al opet.

  36. #36
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko koristio kupon Konzuma u online kupnji? Na portalu, na profilu piše nemam ni jednog kupona, i nema opcija za unos kupona, ni kod plaćanja ni kod profila, nigdje. Zovem besp tel i kaže mi da mi njihov trgovac očitava kupon kad donese namirnice, što mi nema smisla jer sam već platila. Dobro, nije provedeno, al opet.
    Nisi platila samo si odabrala kartično plaćanje. Plaća se tek dok ti stvarno slože i pokupiš paket (a pretpostavljam da je isto i s dostavom, iako ja koristim samo drive-in) jer ne mogu znati što će biti na skladištu dok idu tebi slagati paket. Tad ti i očitaju kupon (ako imaš onaj 10% popusta i sl) i platiš točno što su složili minus popust.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 23.11.2020. at 20:32

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Kužim. Hvala.

  38. #38
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Sve pohvale konzum kliku.
    Naručila sam brdo toga. Sve fino stiglo. Još sam prečula prvi put kad su zvali pa su se dva sata kasnije već vratili.
    Online pregledno kako još ni u jednoj online trg nisam vidjela.

  39. #39
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Da da, ja 3,4x godisnje narucim kad imam vise stvari. I povrce jakoijelo uvijek dostave.

  40. #40
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Za Dalmaciju ima nova aplikacija TommySpiza. Nije dostava, nego pickup. Ima tek nekoliko prodavaonica, pišu da će dodavati

  41. #41
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Zamjerka konzumkliku. Naručila 20 kg klementina, podvalili mi bar 5 kg mandarina među kojima par komada plesnivih.
    Al izuzev tog, opet sve krasno i pet.

  42. #42
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Žuta ako mogu pitat koliko vam treba da pojedete 20kg a da ništa ne propadne?

  43. #43
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Ne jedem ih nego cijedim sok. Došlo je prije tjedan i pol dana i sad je ostalo za nacijediti još dvaput svima sokove. Čaše od cca 2,5 dcl odnosno oko litra i pol soka od dvi tri kile. Možda sam zeznula proračun. Dosta piju tog soka, ono jednom dnevno, al svaki dan. Mislim da je bolje to nego da kupim u tetrapaku. Klementine imaju tvrđu koru pa duže traju. A kad sam naručila 10 kg mandarina koje su jeli, a ne cijedili mislim da je trajalo tjedan dana. Nisam sad sigurna.

  44. #44
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    A ha..ja volim zvakat i jest i radije im dam da pojedu.
    Iako super su mi i smoothiji.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •