Stranica 5 od 16 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 757

Tema: nakon gubitka....kada se odlučiti na novu trudnoću i kako ju psihički preživjeti

  1. #201

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Anna

  2. #202
    ana_ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    12

    Početno

    drage cure, hvala vam puno na lijepim riječima i podršci...ja živim u međugorju i od sada molim za sve nas, roditelje anđela!

  3. #203
    ana_ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    12

    Početno

    je, to je i moja priča, ctg dva tjedna loš, nereaktivan a odgovor uspavana beba sve je u redu, dok se nije dogodilo, u međugorju živim, a rodila u mostaru...digli smo i tužbu protiv njih,vještačenje u zagrebu nam je potvrdilo da je uzrok smrti bebe evidentna liječnička pogreška.

  4. #204
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj ana_ prvotno napisa Vidi poruku
    drage cure, hvala vam puno na lijepim riječima i podršci...ja živim u međugorju i od sada molim za sve nas, roditelje anđela!

  5. #205
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    annažao mi je što si došla među nas.
    Fizički će sve to brzo doći na svoje ali psih si daj vremena. Kod mene je isto bilo nemara dr u st.rodilištu , tužbu nisam podigla jer dr privatno znam pa sam pustila da mu Bog sudi i ostalim koji su sudjelovali.
    Znam da ti je teško ali ja sam npr,u ovih 10mj stalno mijenjela mišljenja i još uvijek mijenjam što se tiče trudnoće.Polako draga!

  6. #206
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    evo nešto što sam pročitala iz jedne knjige i što me duboko dirnulo:
    Kad djeca umru-roditelji postaju siročad...
    Roditelji koji su ostali siročad , često mi pričaju da se osijećaju gubavi.Imaju dojam da ih ljudi izbjegavaju kao da su gubavci.ne smiju oikazati svoju žalost.Njihovim prijateljima je neugodno.Neki čak prelaze na drugu stranu ceste kad ih vide.Često čuju riječi poput:[I]Pa to je već davno prošlo...Život ide dalje...[I]takve riječi ne pmažu, naprotiv,ožalošćeni roditelji se osijećaju nesvaćeni....Umrlo dijete uzelo je nešto sa sobom od svojih roditelja u vječnost.Jedan njihov dio je već u umrlom djetetu kod Boga.Tako ih dijete podsjeća na to da su oni već svojim životom iznad svijeta usmjereni prema vječnosti...
    Ima još, nastavljam drugi put.

  7. #207
    Mrvica2403 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    75

    Početno

    klarita2 iz koje knjige je taj ulomak?

  8. #208
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    Anselmo Grun(dvije točkice na Grun) , "Nedokučiva Božja pravednost"-čime sam to zaslužio?

  9. #209

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    Ne slažem se sa time. Prijatelji nas ne izbjegavaju, nego jednostavno ne znaju kako se ponašati, naravno da bi željeli ohrabriti nas ali... Ne znaju što nam zapravo reči, kako utješiti i pomoći nam, kao što se i mi ne znamo nositi sa boli koja nas je zadesila.

  10. #210
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj vera prvotno napisa Vidi poruku
    Ne slažem se sa time. Prijatelji nas ne izbjegavaju, nego jednostavno ne znaju kako se ponašati, naravno da bi željeli ohrabriti nas ali... Ne znaju što nam zapravo reči, kako utješiti i pomoći nam, kao što se i mi ne znamo nositi sa boli koja nas je zadesila.
    ja se djelom slazem s tobom... ali ako su ti ljudi bas prijatelji... a znas i sama da imas "prijatelje" dok ne dodu problemi u neciji zivot.
    e sad opet ovisi dali su to PRIJATELJI koji ce ostati s tobom, pa makar i sutnjom govoriti, ili ce pak nas zaobilazit i komentirati tip: Eno ona moja "prija" je izgubila bebu samo kuka..... nadam se da me kuzis sta hocu rec

  11. #211
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    ana_, jako mi je žao

  12. #212
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Draga ana jako mi je žao zbog tvog gubitka.Kao što su cure rekle,napravi kompletan pregled, i ako ti tvoja psiha govori da je to što ti uistinu treba i da možeš pokušaj.

    drži se

    Ako poželiš piši slobodno i na zatvorenom forumu mameibebe ,Anđeli-povjerljivo.

  13. #213
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    veraja se i slažem i ne slažem...izbjegavaju nas ali ne namjerno...iako sam ja tek sada nažalost vidjela tko du pravi prijatelji.
    evo kod mene je prošlo 10.mj i ljudi misle pa dobor je ona, smije se, radi , izlazi i već postavljau pitanje :kad ćeš opet pokušati?
    mislim da to nije u redu...ali to je zato jer ne shvaćaju...

  14. #214

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    16

    Početno

    Cure, ja sam ovdje nova i tek sam danas vidjela ovu temu.
    Koliko nas je
    Ja sam izgubila dvije trudnoće, jednu jako rano, drugu u 10. tj. Znam da je i i 10. tj za neke od vas ovdje jako rano i najiskrenije suosjećam sa svime što ste prošle sve vi koje ste bebe izgubile u poodmakloj trudnoći. Ali i meni je dovoljan bio i jedan pogled na moje malo sunce na uzv da se doživotno vežem za njega i da mu dam dio sebe zauvijek. Nikada, nikada neću zaboraviti. U drugoj T sam umirala od straha i prije svakog pregleda se spremala na najgore, nažalost eto i dogodilo se, i to bez ikakvih naznaka, srčeko jednostavno više nije kucalo.
    Sada sam u fazi pretraga i ako daj Bože sve bude ok ili se barem nađe uzrok, hrabro se nastavljamo i dalje truditi. Stalno mi je u glavi "što me tek čeka sljedeći put", ali tješi me što su mnoge od vas na kraju ipak dočekala svoju dječicu. MORAM se nadati. Pomisao da mi možda nije suđeno da ikada budem mama mi je prebolna
    svima

  15. #215

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Ana
    i ja sam uzasna,trebam uskoro krenuti s pretragama a neda mi se nikako,strah me je i nalaza i sljedece trudnoce i svega,ne mogu nikako da se smirim i da idem dalje
    strasno je kada tek u ovakvim situacijama shvatis ko su ti prijatelji,nikog da pita kako si,svi samo govore sta vise places pa proslo je 2 mjeseca...uh boze 2 mjeseca je tako malo ali sta oni znaju ne boli njih

  16. #216
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    ana, adal, rumena žao mi je što ste nam se pridruzile
    pretrage su i meni bile katastrofa al ipak se bolje psihički osjecas kad ih uradis i kad rijesis neke probleme, ja sam se preporodila kad sam se riješila glupe ureaplazme!
    želim vam sreću i da prodju sto prije, bezbolnije i da sve rijesite sta ste zamislile

  17. #217
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    rumena, ne znam što bih ti napisala osim da mi je strašno žao što si nam se pridružila. meni su cure na ovom forumu stvarno puno pomogle. ne samo da sam tu našla puno vrijednih informacija, nego i puno razumijevanja i podrške koju nisam dobila od onih na koje sam najviše računala. sve smo tu jer se borimo sa bolnim emocijama i sve se ponekad osjećamo bespomoćno, ali smo zajedno jače i uvijek se nađe netko tko te u pravom trenutku utješi pravim riječima.

  18. #218

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    16

    Početno

    hvala cure. velika jabuka, potpisujem ovo vezano uz razumijevanju i podršku što si napisala, mene su neki jako dragi ljudi razočarali svojim komentarima i postupcima. od nekih sam se jako udaljila. neki ne razumiju da nije u redu reći "ah, ma sljedeći put ćeš dogurati do 15.tj, a onda do 30. tj i tako dok ne bude sve ok "

  19. #219

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    klarita i bambus,
    za "prijatelje" koji to nisu i onako nije važno što pričaju i misle. Pravi prijatelji ako i kažu nešto nama bolno, nije to zato što oni nisu dobri prijatelji nego jednostavno zato što se ne znaju postaviti. I u puno, puno manje teškim temama, nismo svi u stanju biti prijatelji iako se trudimo niti pronalaziti prave riječi...

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    helpppppp...dobila sam prvu M 13.3 tj 44 dana posle induciranog nije bila ni obilna ni duga normalno i danas lagani tragovi krvi na ulosku,vise ono kao iscjedak zuckasti sa roskastim tragovima...hm ,,,da li je moguce da mi je to pred M ili sam zaradila neku upalu..malo su me boljeli i jajnici i ledja pa ne znam sta da radim ??da li se to nekoj od vas dogodilo....

  21. #221
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ne brini, to je sve normalno, pusti par mjeseci da se izregulira.

  22. #222
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    meni je prva m nakon poroda nekoliko dana, jedno četiri, bila tako i onda mi je došla prava, crvena. sve skupa trajalo oko deset dana. i mene je boljelo, prije nikad nije..

  23. #223
    ana_ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    12

    Početno

    ja još nisam dobila, a prošlo je mjesec i pol od poroda...nešto mi se odužilo, valjda je sve ok, inače bila sam kod ginekologa prije dva tjedna, rekao mi je da je sve ok, maternica se vratila, grlić zatvoren, i rekao mi da čekam mengu pa da dođem uraditi papa i da mi on ne bi radio nikakve više pretrage... pa ne znam ni sama šta bih još osim krvne slike prekontrolirala?? iskreno ja bih odmah na novu bebu, naime ja sam stalno kod kuće, radim kao urednica lista koji mi izdajemo tako da sve obavljam preko laptopa u dnevnom boravku, posao mi je dosta lagan tako da sam stalno sama i zaokupljena mislima, o mom anđelu koji je trebao biti sa mnom...nemam se vratit nekoj kolotečini, poslu, društvu nekom, nema me šta puno zaokupit...

  24. #224
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    glavnom u svom mozgu sam riješila sama sasobom.. i skupila hrabrost da se odlučim...
    planiramo drugu bebu (treću bebu pardon.. svog anđela ne mogu da ne ubrojim u svoju djecu)....
    držite mi fige da se psihički otkočim, držite mi fige da se ne onesvijestim.. držite mi fige da to što mislim.. i napravim...

    pusa svima

  25. #225
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    mačkulina~~~~~~~~~~~~~~~~ i držim fige!

  26. #226
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    :smajlićkojidržifige:

  27. #227
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    dok ovo pišem srce mi lupa kao da će iskočiti...
    o Bože koje su to odluke.. biti svjestan svega.. ponovo proći taj 'križni put'.. i moliti boga da sve dobro završi.. ali svaki svaki božiji dan..
    o cure moje... ponestaje mi daha... da li sam ja uopće spremna za novi početak? da li je ijedna od nas ikada više spremna na ono blagostanje koje smo osjećale prije tragedije?


    koliko pitanja? koliko nedoumica? uf

  28. #228
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ma mi smo rodene spremne! Mi smo zene! Mi mozemo sve i jos toliko! Jasno da te strah, svaku od nas je bilo i bit ce, al od toga nista! Zacrtas si cilj "hocu bebu" i krenes. Ne skreci s putanje u crne misli, samo naprijed hrabro i pozitivno!

    Drzim fige najjace ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~
    Posljednje uređivanje od koksy : 26.05.2011. at 17:50

  29. #229
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    mačkulina samo hrabro, bice sve ok

  30. #230
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    Mačkulina, znam da te strah. I mi smo odlučili zažmiriti i skočiti u još jedan pokušaj. Imamo li uopće izbora?
    Dan po dan, proći će tih 8 mjeseci!

  31. #231
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj mačkulina prvotno napisa Vidi poruku
    dok ovo pišem srce mi lupa kao da će iskočiti...
    o Bože koje su to odluke.. biti svjestan svega.. ponovo proći taj 'križni put'.. i moliti boga da sve dobro završi.. ali svaki svaki božiji dan..
    o cure moje... ponestaje mi daha... da li sam ja uopće spremna za novi početak? da li je ijedna od nas ikada više spremna na ono blagostanje koje smo osjećale prije tragedije?


    koliko pitanja? koliko nedoumica? uf

    nikad vise ono blazeno stanje ti nece biti opusteno i bez straha, ali iz dana u dan proci ce 9 mjeseci..
    kako ti je koksy napisala, zactraj sebi cilj. HOCU BEBU!! i nek te nitko u tvom cilju ne sputava. i sve smo odredile taj cilj, bilo je jako tesko, puno staha, oslusivanja svoga tijela... ja sam 4 ipo godine zivila samo da bih ostvarila svoj cilj.. I JESAM ! i ti ces! saljem ti jedan virtualni i drzim fige najnajvece do neba!!
    Posljednje uređivanje od bambus99 : 27.05.2011. at 00:32

  32. #232

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    ana i rumena, jako mi je žao mi što ste izgubile svoje bebice.
    tu smo, pišite nam, kad god osjetite potrebu. bol neće nestati, ali neprocjenjiv je osjećaj pisati nekome tko razumije tvoju vrstu boli i tko iskreno oplakuje tvoju djecu, kao da su njegova.

  33. #233
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    ja sam u zadnje vrijeme jako nemirna...jednostavno neki čudan osijećaj me drži, kako se sad osijećam ne bih se nika dolučila za slijedeću trudnoću.Nedavno sam razgovarala sa ženom koja ima sličan problem kao ja(nema anđela ) i rekla mi je da su joj par dr rekli da je u našem slučaju kao da "igraš ruski rulet",misle na krvnu grupu...i sad sam totalno koma...
    rekla sam da ću se odlučiti kad Klari prođe prvo polugodište škole, a evo to sad polako će se početi ostvarivati a meni strah još veći...

  34. #234

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    drage moje izgleda da srah nikad nece popustiti ali zelja za bebom mora biti jaca od bilo kojeg straha i kad to poslozimo bicemo na pravom putu,ja sljedece sedmice konacno idem radit te briseve s tim sto sad moram i na uzv gornjeg abdomena jer imam nekakve bolove pa bolje sve prije trudnoce provjeriti,jos uvijek me je strah nove trudnoce i strah sta ce mi donijeti sve ove pretrage
    za sve vas koje ste se odlucile za novi pokusaj saljem 1000000000 vibrica za plusic i urednu trudnocu,

  35. #235

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    mačkulina držim ti fige da sve bude kako treba ne znam koji bi ti pametan savjet dala : možda da ideš korak po korak, najprije plusić, pa 1. pregled, pa uzv, da zadaš sebi kraće relacije za izdržati ? ( bar ja tako planiram sebi u budućnosti )
    - bude li ijedna od nas čekala da bude spremna ne znam kad bi dočekala, ponekad mislim da je najbolje ubaciti se u neke stvari naglavce i pomolit se dragom bogu da sve pođe u dobrom smjeru....
    - ja sam sad na pretragama za migrenu koja me dopala ovih zadnjih 2 godine i kad se riješim rengenskih zraka krećemo u posljednji pokušaj za trećom djetetom; kako već imam dvije vile i dva anđela, sve skupa će mi ovo biti 5.-a trudnoća ( uf , baš mi nekako grozno zvuči) i na mojih 39 godina je previše; mm-a sam jedva nagovorila i na ovaj pokušaj; pri samoj pomisli na planiranje hvata me panika....

  36. #236
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    mandy, četiri trudnoće i 39 godina. Ne, brini, nije to ničega previše. Možeš ti to. ( meni je u tim godinama bilo šest trudnoća za mnom i sedma prošla super).

    klarita 2, svaki put kad tvoj nick vidim, nadam se da ću pročitati da si bolje. Htjela sam te pitati da li ti sigurno znaš da će buduća beba biti Rh+ ? Određivali su suprugu sve o Rh, ne samo faktor nego i genetski? Ili postoji neka mogućnost da bude Rh-, pa bude normalna trudnoća?
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 27.05.2011. at 17:04

  37. #237
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    klarita kako je sa Klarom prosla trudnoca uredno tako ce biti opet, samo polako i pozitivno, a tko meni garantira da se necu opet prerano otvoriti , nitko to nezna, ali sam nesto sigurna da ce nas dragi Bog ovaj puta nagraditi zivim i zdravim bebama.
    svim trudilicama zelim da sto prije ugledamo svoje plusuce.
    ja sam imala prije ove trudnoce pcos a sada kazu doktori da ga vise nemam , bas sam juce bila na pregledu , sve u najboljem redu, od ovulacije pa nadalje, nadam se da mi ovaj put nece trebati stimulacija i da ce sve ici prirodno

  38. #238
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    Čini mi se (nadam se) da će vrlo brzo na ovom našem pdf-u biti pravi baby boom!

  39. #239
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mačkulina samo hrabro...neću ti lagat da će bit lako jer neče. Nakon gubitka trudnoća mi je najteže razdoblje, strah, nervoza, konstantna napetost...ali guramo dan po dan. Možeš ti to, samo se prepusti - ja jesam i eto neplanirano nenadano, "uletio" prvo Špiro, pa sad čekamo Bugu - isto me strah, isto plačem, isto provjeravam uložak svako pola sata, brijem da mi cruci voda, brijem da sam se otvorila, brijem da mi je abruptirao vodenjak, da se beba ne miče - uh tisuću briga. Ali guram dalje. Pusa i nadam se da češ nam uskoro javiti prekrasne vijesti!

  40. #240
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    beti3dr je rekao da je u našem slučaju u 90% rh +, jer suprug ima dominatntan D. U Sloveniji postoji neki labaratorij gdje možemo otkriti imamo li šansu imati neg dijete ali zaista mi se ne da to istraživati. Ako je dijete neg , sve ok.
    Sad u 7.mj glavni su nalazi titra pa ćemo se po tome ravnati...ali nažalost nemam dobar osijećaj

  41. #241
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj velika.jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    Čini mi se (nadam se) da će vrlo brzo na ovom našem pdf-u biti pravi baby boom!
    ja se isto potajno nadam da ce zavladiti opce veselje na nasem pdf-u. nasa mandy,klarita,visnja,mačkulina..... i sve druge drage cure....

  42. #242
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    bambuszaista bi voljela da se ostvari tvoja želja....

  43. #243
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj klarita2 prvotno napisa Vidi poruku
    bambuszaista bi voljela da se ostvari tvoja želja....
    X

  44. #244
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Citiraj rozagroza prvotno napisa Vidi poruku
    x
    xxxxx

  45. #245
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Hm,čitam vas sve i razmišljam što da napišem i od kud da počnem!
    I ja sam onim težim putem došla do prve trudnoće, na svu sreću uspjeli smo zatrudniti iz prvog IVF/ICSI-a i to trojkice!
    Pomislila sam to je to rodim ti bebice i to je to i tako sam si nekako uvijek htjela troje dječice.
    Trudnoće i poroda se nisam plašila niti najmanje, ni u jednom trenu nisam pomislila da će se nešto loše desiti. I trudnoća je tekla savršeno bez komplikacija, bebice su rasle i razvijale se savršeno ja sam se u drugom tromjesječju osječala super.
    Preventivno sam poslana u bolnicu na pregled jer ipak su to trojkice pa da pripazimo.
    Ostala tog popodneva pod nadzorom, a ujutro mi pukao jedan vodenjak i rodile se naše tri curice u 24-om tt. Zaplakale jedna za drugom i
    odnešene na pedijatriju na intenzivnu!
    Sutra ujutro napustila nas prva curica, peti dan druga, a nakon osam dana i treća za koju smo već počeli vjerovati da je možda njoj predodređeno da preživi!
    Istog trena kada nas je napustila treća curica ja sam odlučila da želim što prije u novi postupak, da želim ponovno biti trudna. Željela sam da sam već tada trudna i to već neko vrijeme, ne znam kako da vam to opišem.
    Ja mislim da nije bilo te želje za tom trudnoćom da bih ja to sve puno lošije podnjela.
    Ovako to je bilo ono što me tjeralo naprijed i nije mi dalo da potonem u tugu i sama sam sebi govoril da ne smijem razmišljati o tome i biti tužna jer krečem u novi postupak i moram biti opuštena...
    Nakon točno 6 mj. išla sam u novi postupak i na svu sreću opet nam je upalilo od prve, ovaj put od dva zametka samo jedan se primio.
    Trudnoča je bila od početka puno lakša nego prethodna, ja sam na svoju inicijativu strogo ležala od prvog dana i sve je bilo ok do 19 tt kad su počeli trudovi. Od tada sam bila na tokolizi, napravljena mi je serklaža, uvedeni fragmini, tri mjeseca sam ležala u bolnici...uglavnom teška trudnoća!
    I na kraju rodila živu i zdravucuricu tri dana prije termina!
    Iako nije bila školska trudnoča ja sam cijelo vrijeme vjerovala i osječala da ću uspjeti ovaj put i eto uspjelo je!
    Sada je naša Kim 3,5 mj. i isplatila se svaka sekunda bockanja,ležanja,svega.
    Danas razmišljam kako bih voljela još djece, ali ne znam dali ću se upustiti u još koji IVF. Kada bi danas ostala trudna prirodnim putem ne bi mi bilo žao!
    Nekako ... ne mogu zaboraviti onu brojku tri... i Elu, Tiu i Emi neću nikada prežaliti...i danas kada gledam našu Kim još više mislim o njima, ali sada mi Kim daje snage za dalje i zbog nje moram biti dobro!!! A sa troje bi morala biti trostruko bolje!

  46. #246
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    osijek prekrasno i mogu te stvarno potpisati u puno toga!
    mačkulina od srca ti šaljemo veeeeeliki zagrljaj, i misliti ćemo na tebe i biti uz tebe cijelo vrijeme...
    ... a onda kako su već cure rekle neka krene redom Višnja, Mandy, klarita...

  47. #247
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    nemojte ni nas zaboravit! bilježimo se

  48. #248
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    velika.jabuka ma nikako zaboraviti, od sveg srca puuuuuuuuno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za prvo jedan veliki lijepi plusek, pa urednu i školsku trudnoću, i na kraju da malena štruca sretno dođe na ovaj svijet!

  49. #249

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    i ja bih plusić!

  50. #250
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj želja prvotno napisa Vidi poruku
    i ja bih plusić!
    oooo draga, navijamo i za tebe iz petnih zila da nam ga skoro prijavis. saljem ti more ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za jedan veliki +

Stranica 5 od 16 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •