Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516
Pokazuje rezultate 751 do 757 od 757

Tema: nakon gubitka....kada se odlučiti na novu trudnoću i kako ju psihički preživjeti

  1. #751

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Drage mame anđela, žao mi je svakog vašeg gubitka!
    I ja imam svoju anđelicu Saru

  2. #752
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno


  3. #753

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Drage moje, kako ste se vi nosile sa gubitkom svoje bebe? Kod mene je proslo 6 mj od gubitka i jos nikako ne mogu doci sebi. A kad pomislim na novu trudnocu tako me strah, mislim si izguracu nekako do 22 tjedna ( jer sam u 24 izgubila svoju andjelicu), ali kako dalje? Mada, zbog CR moram cekati jos pola god da mogla poceti raditi na trudnoci. U nekom momentu si mislim ma mogu ja to, sad cu se maksimalno pripremiti i za svaku sitnicu trcati na hitnu, a onda u drugom da ce se opet ponoviti sve isto. To me tako izludjuje.

  4. #754

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Rodio mi se sin u 7-mom mesecu trudnoce. Sve je bilo dobro, doktori su ga hvalili ali jedan dan mu je pozlilo i umro nam je na rukama nakon 7 dana od porodjaja. Želeli smo dete više od svega na svetu. Sada posle nekog vremena nismo sigurni da ćemo ići na drugo dete zbog straha.

  5. #755

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Draga Fox11, stvarno mi je zao!!! I ja sam rodila svoju bebu u 6 mj i nakon dva dana je izgubila.

  6. #756

    Datum pristupanja
    Nov 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj velika.jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    cure, samo da se ubacim po pitanju famoznog zbroja.. u obitelji imamo jedan zbroj od 105, a upravo nunaju svog malog dečka!
    Sto znace ovi brojevi o kojim svi pisu (zbrojevi) ne razumijem? Kako se taj broj sazna?

  7. #757

    Datum pristupanja
    Dec 2023
    Postovi
    4

    Početno

    I ja... samo 7 dana je zivjela. Ljubav mamina, Sara

Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •