Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 333

Tema: preporuke i kritike proizvoda u drogerijama

  1. #1
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno preporuke i kritike proizvoda u drogerijama

    U posljednje vrijeme sve češće uđem u DM i zaista ima dosta stvari koje su mi odlične, naročito čistilice, putna kozmetika......
    Imate li kakve posebne stvari koje kupujete tamo?

  2. #2
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Samo svu kozmetiku, higijenu i ono što sam nekad u bio&bio dok mi nije postalo preskupo.
    Posljednje uređivanje od anchi pp : 01.02.2011. at 09:13

  3. #3
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Pelene (Pampers), sredstva za čišćenje, wc papir, tablete, sjajilo i sol za suđericu (Denk mit), maramice, sapun za ruke( Balea), kaladont, četkice za zube, vreće za smeće.

    Od prehrambenih proizvoda kupujem razne žitarice Alnatura- leću, quinou, heljdu, proso, zatim sirup od agave, integralnu tjesteninu, čokolino.

  4. #4
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Imaju li slanutak od Alnature?

  5. #5
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Od njihovih marki: sve za mašinu za suđe Denk mit, neki Balea gel za tuširanje s kuglicama i uljem nam je wow otkriće, sapune tekuće Balea, najbolje su im vrećice za led na svijetu, ona velika pakiranja malih svjećica za aroma lampe i dok je bilo (više ne mogu naći) one male kao aroma sapunčiće za te iste svjećnjake...

    Kupujem tamo općenito raznorazne proizvode kozmetičke (preparativne i dekorativne), kupila sad sve za bebu (njihovi proizvodi - od škarica za nokte do vatica, te drugih proizvođača - vlažne maramice, ulje...)...

    Uglavnom, vjerna DM-u, nikad mi Kozmo recimo nije tako sjeo (ali dobro, ja izbjegavam i Konzum), a i prodavačice su uvijek okey (i ja bih bila da tamo radim i za njihovu plaću )

  6. #6
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    pelene, maramice, Alnaturine žitarice, izrađujemo slike tamo......

  7. #7
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj MariolaST prvotno napisa Vidi poruku
    Imaju li slanutak od Alnature?
    To nisam niti jednom vidjela. Slanutak kupim u Mulleru.

  8. #8
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Sve i svašta, njihove robne marke su mi stvarno super.

    Sredstva za čišćenje, deterdžent za pranje suđa, krpice, spužvice, u zadnje vrijeme i tablete za suđericu Denkt Mit.

    Alnatura stvari su mi jako jako dobre i kupujem svašta, žitarice, paradajz u tubi, paradajz sok od kojeg kuham juhu, one komadiće paradajza u konzervi, pesto, povrtnu kocku za juhu, njihovi špecli su mi prefini, pekmez, čokoladni namaz, keksići su im prefini, pašteta im je mrak ali mi je preskupa - uglavnom od Alnature mi je sve što sam probala predobro, ali je i dosta skupo.

  9. #9
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Jao kupujem i njihov slanutak kuhani u staklenci - to mi je savršeno za ručak nabrzinu.
    I kukuruz im je predobar, taj u staklenci, ali je jako skup. Super im je i cikla.

  10. #10
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Pa sve i svašta.....za bebača obavezno sve tamo kupim, ne mora nužno biti njihova marka, ali pretežno jest. Također tablete za suđericu, koje su mi najbolje (Denk mit), maramice za dezinfekciju, žitarice Alnaturine, Balea tekući sapun, kaladont, četkice za zube, šminku (to nisam odavno :D)..................skupljam bodove i dosta mi se isplati, pogotovo onih 15% na ukupnu kupnju.....

  11. #11
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    uglavnom sve redom. Zadnji put nam je račun (umanjen za 15%) bio 900 kn.
    babylove pelene, vlažne maramice, prije smo kupovali i blazinice i tu i tamo jednokratne podloge za previjanje, pelene za kupanje dok smo išli na bazen
    dezodoranse, pastu za zube, četkice za zube
    denk mit - tablete za suđericu, sol, ono sredstvo za mrlje s četkicom na vrhu,
    detrdžent - fax, persil, čarli
    alnatura - svašta, couscous, quinoa, zobene, amaranth
    pojma nemma tko je proizvođač - nekakvi tvrdi vafli s kremom od lješnjaka
    papirnate maramice i wc papir - zewa, paloma
    kuhinjski ručnici
    ukratko, svašta nešto

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, i inače apsolutnu svu higijenu kupujem u DM_u (i ono što nisu njihove robne marke) jer mi je super sakupljanje bodova i popust od 15% - kad sakupim bodove onda obavim veliki mjesečni shopping i tada dobijem značajan popust.

    A inače kupujem još i njihov WC papir, papirnate ručnike, vlažni toalet papir za dijete, one mokre maramice za čišćenje - ja sam zapravo ovisna o DM-u.

  13. #13
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Nekad sam kupovala puno više u DM-u, zapravo svu kozmetiku i kućne potrepštine. Sada su dosta poskupjeli, a i Kozmo, Muller i Bipa imaju super akcije, pa kupujem tamo kad mi je nešto povoljnije. U DM više ni ne idem ako nemam neki kupon za popust, jer sa njima mogu dosta dobro proći.

    Ono što redovno kupujem kod njih je njihov 5-eroslojni wc papir koji nam je najbolji, imaju dobre pseće keksiće, MM si je zapikirao neku Alnaturinu integralnu tjesteninu i mislim da je to to... Sve ostalo ovisi o kuponima i sniženjima.

  14. #14
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja u dm-u kupujem jedino severove proizvode, ostalo sve u mulleru

  15. #15
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    prije sam kupovala maltene sve kaj su držali

    sad uzimam nešto sitno od šminke ( svake prestupne ), papirnate maramice, kuhinjske ručnike ( mada se muž pjeni jer su preskupi ) i eventualno neko njihovo sredstvo za čišćenje.............u zadnje vrijeme su dosta poskupili ( ili su ostali spustili cijene ) tak da sad idem baš ciljano ( prije mi je pod obavezno bilo virnuti u svaki DM i nekaj kupiti ).

  16. #16
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    i ja ovisnik o dm-u.
    baš se ovih dana spremam u veliku kupovinu kod njih jer imam onaj popust od 15%.

  17. #17
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    kozmetiku

  18. #18
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    sve ono što ima nižu ili istu cijenu kao i u drugim dućanima, da skupim za popust od 15%.

  19. #19
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    sve ono što ima nižu ili istu cijenu kao i u drugim dućanima, da skupim za popust od 15%.
    Samo šteta što za njihov popust od 15% moram potrošiti tamo 1500 kn, a u Kozmu za 1000 kn dobijem 20 naljepnica i popust od 20%.

    (I dalje mi je DM draži, ali... skuplje ipak ne plaćam ako ne moram. )

  20. #20
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Samo šteta što za njihov popust od 15% moram potrošiti tamo 1500 kn, a u Kozmu za 1000 kn dobijem 20 naljepnica i popust od 20%.
    sad kad sam bodove koje imam pretvorila u lovu koju sam potrošila skužila sam da baš i ne kupujem samo najnužnije

  21. #21
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    A nekad se do popusta od 15% može doći i besplatno... Nije u pitanju DM, ali nije bome ni za baciti:

    http://i52.tinypic.com/2e2ed8x.jpg


  22. #22
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Sve se mislim...i da: bit će da smo i mi ovisni o DM-u

    Alnatura - pudinzi, pašteta, tjestenina, kocke za juhu, grickalice itd.

    Alverde - tekući sapun, "ono" za namazati usnice

    Malo off topic, zna li netko gdje sad ima Ulola sapuna? (otkada ih više nema u DM-u)

  23. #23
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    edit:

    Alpro - sojino mlijeko i pudinzi

  24. #24
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    jesam ja jedina koja ne ulazi u dm?
    uvijek vjerna mulleru

  25. #25
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    ja sam bila dugo vjerna DM-u, no sada to više stvarno nema smisla, sve je poskupilo. bez obzira na kupone i popuste, muller je povoljniji, a i ima veći izbor

  26. #26
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    od kad se mali rodio, mjesečno ostavim cca 100 eura u dm-u....
    pelene, AD, vlažne maramice, kašice, wc papir, papirnate maramice, papirnate ručnike...i isplati mi se jer svaki drugi mjesec imam popust 15% i pelene su im 119,90 i uvijek ima raznih kupona i popusta u knjižicama i fora je kaj popust obračunavaju i na sve popuste za proizvod, naime ako uzmeš nešto što je iz knjižice "150 bodova" je na 50% nižoj cijeni još na to ide i ovih 15% ....

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    i ja sam pomalo ovisnik o DM-u. Kod njih su mi proizvodi njihovih robnih marki genijalni, posebno potrepštine za čišćenje, kuhinjski i wc papir, maramice, pa odjel zdrave hrane i žitarice..njumi
    Makar u zadnje vrijeme i na tome štedim, nekad je mjesečno u DM-u ostajalo po 500 kuna, a sad se ta cifra troši svaka 3 mjeseca...

  28. #28
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Ne kužim te popuste baš? Kako se to ostvaruje?

  29. #29
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Kupujem tamo skoro sve .

    Alnatura proizvode, slatkiše, ječmenu kavu, Alverde kozmetiku (gelove za tuširanje,kreme za lice, čak i pastu za zube imamo Alverde, ulja za tijelo, dječja kozmetika), Denk Mit za veš, omekšivać, kuhinjske role, sredstva za čiščenje Denk Mit i Frosch, Babylove i Alana pelene, nekad sam uzimala i Alnaturine i Babylove kašice....
    Slike razvijam kod njih preko interneta.
    Cure u dućanu su uvijek ljubazne i nekako sam se naviknula tamo kupovati.
    Isplati se onaj popust od 15%. A i u kuponima se nađe zanimljivih stvari.

    Makar su mi i Mullerove pelene ok, tamo odem više po igračke, Lego, Jacobs kavu za aparat i sl.

  30. #30
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj Adrijana prvotno napisa Vidi poruku
    Kupujem tamo skoro sve .

    Alnatura proizvode, slatkiše, ječmenu kavu, Alverde kozmetiku (gelove za tuširanje,kreme za lice, čak i pastu za zube imamo Alverde, ulja za tijelo, dječja kozmetika), Denk Mit za veš, omekšivać, kuhinjske role, sredstva za čiščenje Denk Mit i Frosch, Babylove i Alana pelene, nekad sam uzimala i Alnaturine i Babylove kašice....
    Slike razvijam kod njih preko interneta.
    Cure u dućanu su uvijek ljubazne i nekako sam se naviknula tamo kupovati.
    Isplati se onaj popust od 15%. A i u kuponima se nađe zanimljivih stvari.

    Makar su mi i Mullerove pelene ok, tamo odem više po igračke, Lego, Jacobs kavu za aparat i sl.

    Kako se ostvaruje taj popust?

  31. #31
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj MariolaST prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se ostvaruje taj popust?
    http://www.dm-drogeriemarkt.hr/arhiva/3

  32. #32
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Moraš imati njihovu loyaliti karticu, kad kupuješ svaki put ti je moraju provući.
    Prilikom svake kupovine dobivaš na 10 kuna jedan bod.
    Nakon 150 bodova ako želiš dobiješ knjižicu s kuponima za popust.
    U njoj je jedan kupon za popust od 15 posto na cjelokupnu kupovinu.

  33. #33
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    kupujem šminku povremeno, balea gelove za tuširanje, regenerator, deterdžent za suđe, vlažne maramice za brisati očale, konac za zube...

    jedino što kupujem redovito je sijeno, za zečeve

  34. #34
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    anchi pp hvala ti puno na informaciji!!!

  35. #35
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    uz mnogo drugih stvari, odličan mi je njihovo (Denk) sredstvo za tj. protiv kamenca za kupatilo...mrak

  36. #36
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Kupujemo: Brita filtere, cetkice i paste za zube, zubni konac, roll on (Alverde), wc papir, nesto Alnaturinih proizvoda, nesto Denk mit proizvoda i nesto Froschovih proizvoda (ako ih nema u Mercatoru).

  37. #37
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Kupujem prvenstveno njihove robne marke, i jos ponesto za kucanstvo ako imam 15% (sad kad vise necu kupovati pelene vjerojatno to nece biti tako cesto). Znaci:
    - babylove: pelene, vl. maramice, blaznice (daleko najbolje)
    - alnatura: palenta (bezglutenska), grodzdjice (nesumporene)
    - alverde: sampon, regenerator, sapun, tekuci puder
    - denkmit: samo onu kutijicu za pranje perilice sudja, tablete mi nisu bile dobre

    Ostali proizvodi im bas i nisu jeftini, ali uz 15% bude ok, narocito jer kupujem dosta malo kozmetike

    Do sada je to bilo ca 500kn mjesecno, nadam se da ce sada biti manje...

  38. #38
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ovdje mi DM nije blizu, ali kad sam u HR sam mu prilicno vjerna. Iako mi se, kad sam zadnji puta tamo kupovala, cinilo da su proizvodi poskupili. :/

    Uvijek kupujem vlazne maramice za naocale, povremeno sminku i kozmetiku, ljeti one uloske za cipele/sandale da se ne klizu, putnu higijenu, djecje vlazne maramice, Labello, djecje kremice, proizvode za njegu kose, pastile za grlo i biljne sirupe (povoljniji nego u ljekarni), Panthenol kremu koja mi je sastavni dio kucne ljekarne (a koja je tamo izuzetno povoljna), narucim Internetom preko njih razvijanje slika, i sl.
    Stvari za ciscenje ne kupujem kod njih jer su mi isplativije u Italiji.

  39. #39
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    A nekad se do popusta od 15% može doći i besplatno... Nije u pitanju DM, ali nije bome ni za baciti:

    http://i52.tinypic.com/2e2ed8x.jpg


    imam jedno bedasto pitanje

    jel i tebi kupon kad ga isprintaš veličine A4. Isprintala sam ih 4 i svi su jednako veliko, maltene mi ne stanu u torbu, a kamoli u novčanik

  40. #40
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj tajchi73 prvotno napisa Vidi poruku
    imam jedno bedasto pitanje

    jel i tebi kupon kad ga isprintaš veličine A4. Isprintala sam ih 4 i svi su jednako veliko, maltene mi ne stanu u torbu, a kamoli u novčanik
    Je, isto je A4, nemam pojma zašto su ga tako ogromnog napravili. Ali vjerojatno ga možeš presaviti na pola, samo nemoj bar code presaviti.

  41. #41
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    [QUOTE=tajchi73;1804799]imam jedno bedasto pitanje

    jel i tebi kupon kad ga isprintaš veličine A4. Isprintala sam ih 4 i svi su jednako veliko, maltene mi ne stanu u torbu, a kamoli u novčanik [/QUOTE

    OFF - e sad sam i ja blesava. misliš da ćeš moći iskoristiti 4 bona (ili imaš 4 FB profila)

    ON - i ja sam nekad sve kupovala u Mulleru, ali sam imala problema s njihovim pelenama pa sam prešla na DM. A druga stvar zašto su mi dragi je to što se pošteno ponašaju prema svojim radnicima.

  42. #42
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Samo šteta što za njihov popust od 15% moram potrošiti tamo 1500 kn, a u Kozmu za 1000 kn dobijem 20 naljepnica i popust od 20%.

    (I dalje mi je DM draži, ali... skuplje ipak ne plaćam ako ne moram. )
    u tih 1500 ti se računa i ono što kupuješ s popustom.

  43. #43
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    OFF - e sad sam i ja blesava. misliš da ćeš moći iskoristiti 4 bona (ili imaš 4 FB profila)
    Ja uopće nemam Facebook account, a namjeravam iskoristiti kupon.

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    u tih 1500 ti se računa i ono što kupuješ s popustom.
    Pa znam, ali svejedno moraš potrošiti 1500 kn da dobiješ 150 bodova sa kojima dobiješ popust od 15%, bez obzira na to što kupuješ.

  44. #44
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    OFF - e sad sam i ja blesava. misliš da ćeš moći iskoristiti 4 bona (ili imaš 4 FB profila)
    nisam na FB, a 4 sam isprintala jer popust traje do 30.04. pa da se nađe . S obzirom da u trgovini moraju zadržati bon s kojim se ostvaruje popust zanima me gdje im u kasu stane kupon ove veličine

  45. #45
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    A nekad se do popusta od 15% može doći i besplatno... Nije u pitanju DM, ali nije bome ni za baciti:

    http://i52.tinypic.com/2e2ed8x.jpg

    aj me prosvijetli šopingholičarko . samo isprintaš kupon, i odeš nekaj kupiti???
    a jel imaju nešto korisno?

  46. #46
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam bila dugo vjerna DM-u, no sada to više stvarno nema smisla, sve je poskupilo. bez obzira na kupone i popuste, muller je povoljniji, a i ima veći izbor
    otprilike ovako: ako mi (lupam primjer ) toalet papir košta jednako u DM-u kao i u intersparu - kupim ga u DM-u. i skupljam bodove. isto i gel za tuširanje, sapun, šampon, itd. - no uvijek gledam cijene.

    kad nakon nekog vremena skupim bodove - onda si tamo kupim i čokolino i druge stvari koje me s tih 15% dođu jeftinije nego u drugim dućanima. ponekad se nađe i dobra duša bez kartice, pa provučem svoju na tuđi račun ... nije često, al čovjeka veseli ...

    u muelleru me nerviraju gužve na blagajnama. nekoliko puta sam vratila stvari na police (a red se i dalje nije pomakao). i to što mi svaki put stvari popakiraju u hrpe malih vrećica...

  47. #47
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    aj me prosvijetli šopingholičarko . samo isprintaš kupon, i odeš nekaj kupiti???
    a jel imaju nešto korisno?
    Da, samo isprintaš i predaš na blagajni.

    A imaju manje-više isto što i DM, doduše ne znam kakvu ponudu hrane imaju, ali ponuda kozmetike i kućnih potrepština im je dosta slična, cijene isto poprilično slične (bar ono što sam ja uspoređivala prije par mjeseci, možda su nakon toga i oni digli cijene, pojma nemam).

  48. #48
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    a dobro... jedan dan ću otić pogledati...

  49. #49
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Plave plasticne cackalice. Stizu redovito i u ove americke krajeve.

    (Kad sam u Zagrebu, kupujem sve zivo. I sto trebam i sto ne trebam.)

  50. #50
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj tajchi73 prvotno napisa Vidi poruku
    nisam na FB, a 4 sam isprintala jer popust traje do 30.04. pa da se nađe . S obzirom da u trgovini moraju zadržati bon s kojim se ostvaruje popust zanima me gdje im u kasu stane kupon ove veličine
    ja sam skopčala da se onaj bar kod na kuponu generira po pojedinom profilu. Super bi bilo da griješim.

Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •