Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Krema za lice- dečki

  1. #1
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno Krema za lice- dečki

    Treba li dečkima koji nemaju ( još) problema sa tenom kakva krema za lice? Hidratantna možda? Mislila sam im uzeti nešto od onih kolekcija za mladu kožu. Ima baš nekih za normalni kožu.
    Posljednje uređivanje od ani4 : 03.02.2011. at 14:37

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Ja sam za sada uzela mojemu samo gel za čišćenje lica od Vichya, ne onaj koji radi peeling nego onaj blaži i s tim pere lice svaki drugi dan.
    Ima i stick za isušivanje kad mu je neki baš gadan.
    Kod nas je problem što on uživa u istiskivanju a onda kad mu se napravi krastica trga je noktima i to je onda stalno u nekoj fazi krastica-krvari-krastica-guli ... tako da mu samo ta nastradala područja malo namažem bepanthenom samo da prije zacijele.

    HIdratantnu mislim da ne treba (ne koristi agresivna sredstva koja isušuju, ne peruta se) a mislim da bi i on to odbio.

  3. #3
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ma, moji su bili na jednom predavanju i sada su puni savjeta o sminkanju, njezi koze i sl. Stalno me ispituju; Znas li kako trebas pocupati obrve, Jesi li stavila hidratantnu kremu prije sminke, Kada si zadnji puta radila piling,... BAs su mi smijesni.
    Izmedu ostaloga rekla im je vizazistica da redovno umivaju lice i stavljaju hidratantnu kremu. Cak i decki. Do sada su se mazali sa Bepanten bebi kremom ili (kršitelj koda)ovom za lice. Pa si mislim treba li im mozda nesto drugo... Imaju dosta suhu kozu, ali nemaju jos pristica.

  4. #4
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    čitam i pozornom pratim...moj je 2001. natjeram ga tu i tamo oprati lice dm-ovim gelom za lice i to je to...a krema...hm....teško....

  5. #5
    majoslava avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    sthlm
    Postovi
    654

    Početno

    pa cemu, narocito ako nemaju problema s aknama, a i to ne znam koliko se moze rijesiti 'izvana'... koje kreme za tako mlade ljude, cemu nanositi kemikalije na tako mlado tijelo?!

  6. #6
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ma, ne vjerujem da su to nekakve teske kemikalije...
    A i dosta toga se moze rijesiti izvana, pogotovo redovitim ciscenjek koze.

    ZA sada sam im uzela samo gel za pranje lica.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    11

    Početno

    mom velikom dečku je 15 i ima laganoh problema sa licem.prije nije htio ništa koristiti ali sada vidi i sam da je bolje kada vodi računa o sebi.svakodnevna higijena,piling bar par puta tjedno,i krema za mladalačku problematičnu kožu,a i u apoteci se može naručiti da priprave puder kremu za isušivanje bubuljica,i ipak barem svako 3-4mj,čišćenje u kozmetičara,poslije ljeta pogotovo!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    11

    Početno

    jeste vidli da li hauška što radi za tinejđere?hauškina linija je navodno bez kemije?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •